Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:29572:558TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáček Josef
Jirásek Jiří
 
 
Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
-11-8-9  0301
2.Ghariani Sebastian
Vodňanský Martin
 
 
Cacek Tomáš
Hluchý Marek
 
 
698  3011
3.Ghariani SebastianCacek Tomáš-6-7-6  0312
4.Vodňanský MartinBarcal Petr-76-6-8 1313
5.Jirásek JiříHluchý Marek937  3023
6.Žáček JosefFrýdl Miloš976  3033
7.Vodňanský MartinCacek Tomáš-6-5-8  0334
8.Jirásek JiříBarcal Petr899  3044
9.Žáček JosefHluchý Marek476  3054
10.Ghariani SebastianFrýdl Miloš-612-8-11 1355
11.Jirásek JiříCacek Tomáš-866-553265
12.Žáček JosefBarcal Petr655  3075
13.Ghariani SebastianHluchý Marek-62118 3185
14.Vodňanský MartinFrýdl Miloš-7-2-5  0386
15.Žáček JosefCacek Tomáš6-1089 3196
16.Ghariani SebastianBarcal Petr-8-4-2  0397
17.Vodňanský MartinHluchý Marek-6687 31107
18.Jirásek JiříFrýdl Miloš-85-86-223108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ghariani Sebastian13Cacek Tomáš22
Vodňanský Martin13Barcal Petr22
Jirásek Jiří31Hluchý Marek04
Žáček Josef40Frýdl Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:31532:478Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Moravec Milan
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-8-412-10 1301
2.Jirkovský Václav
Běloušek David
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
-7-8-5  0302
3.Moravec MilanKovanda Milan-8-10-5  0303
4.Hrbek JiříRujder David1095  3013
5.Jirkovský VáclavRákosník Petr2-497 3123
6.Běloušek DavidŠturc Jaroslav-8-5-6  0324
7.Hrbek JiříKovanda Milan-1-7-7  0325
8.Jirkovský VáclavRujder David-358-5-122326
9.Běloušek DavidRákosník Petr-9-47-11 1327
10.Moravec MilanŠturc Jaroslav696  3037
11.Jirkovský VáclavKovanda MilanWO    0338
12.Běloušek DavidRujder David-87-6-7 1339
13.Moravec MilanRákosník Petr76-6-7-623310
14.Hrbek JiříŠturc Jaroslav582  30410
15.Běloušek DavidKovanda MilanWO    30510
16.Moravec MilanRujder DavidWO    30610
17.Hrbek JiříRákosník PetrWO    30710
18.Jirkovský VáclavŠturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Milan12Kovanda Milan20
Hrbek Jiří21Rujder David21
Jirkovský Václav11Rákosník Petr21
Běloušek David03Šturc Jaroslav12
WO41WO14
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Unhost, Melicharova 60, UnhoštRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31650:591TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Luděk
Levenec Alexandr
 
 
Mach Libor
Urban Jiří
 
 
-866-10-42301
2.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Sokolovský Petr
Fryš Zdeněk
 
 
810-86 3111
3.Procházka OndřejUrban Jiří-73-8673221
4.Mikulejský FilipMach Libor797  3031
5.Levenec AlexandrFryš Zdeněk-1097-383241
6.Vychodil LuděkSokolovský Petr869  3051
7.Mikulejský FilipUrban Jiří6-8-9-7 1352
8.Levenec AlexandrMach Libor-4768 3162
9.Vychodil LuděkFryš Zdeněk-57-88-62363
10.Procházka OndřejSokolovský Petr662  3073
11.Levenec AlexandrUrban Jiří5-9-8-7 1374
12.Vychodil LuděkMach LiborWO    3084
13.Procházka OndřejFryš Zdeněk10-7-910-52385
14.Mikulejský FilipSokolovský Petr-8-48-3 1386
15.Vychodil LuděkUrban Jiří106-313 3196
16.Procházka OndřejMach LiborWO    30106
17.Mikulejský FilipFryš Zdeněk-6-3-6  03107
18.Levenec AlexandrSokolovský Petr-88-6-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ondřej21Urban Jiří22
Mikulejský Filip13Mach Libor02
Levenec Alexandr22Fryš Zdeněk31
Vychodil Luděk21Sokolovský Petr22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:29666:577SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Krous Martin
Plachá Liliana
 
 
95-91 3110
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
759  3020
3.Skřivánek JiříPlachá Liliana3127  3030
4.Krasničan JaroslavChaloupka Mikuláš-47114 3140
5.Novák MarekKrous Martin-93-10-9 1341
6.Ptáčník MartinVojna Daniel844  3051
7.Krasničan JaroslavPlachá Liliana161  3061
8.Novák MarekChaloupka Mikuláš9-6-5-8 1362
9.Ptáčník MartinKrous Martin5-73-4103272
10.Skřivánek JiříVojna Daniel517  3082
11.Novák MarekPlachá Liliana-82-5-11 1383
12.Ptáčník MartinChaloupka Mikuláš5-8-6853293
13.Skřivánek JiříKrous Martin-7-959-102394
14.Krasničan JaroslavVojna Daniel-108-4-9 1395
15.Ptáčník MartinPlachá Liliana5-75-7732105
16.Skřivánek JiříChaloupka Mikuláš58-6-12732115
17.Krasničan JaroslavKrous MartinWO    03116
18.Novák MarekVojna Daniel97-88 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skřivánek Jiří31Plachá Liliana13
Krasničan Jaroslav21Chaloupka Mikuláš13
Novák Marek13Krous Martin21
Ptáčník Martin40Vojna Daniel13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21663:526TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Hospodářský Jonny
Kadeřábek Milan
 
 
461  3010
2.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Šulitka Oldřich
Flajšingr Petr
 
 
255  3020
3.Lafek DominikHospodářský Jonny-919-8-62321
4.Hnidka MarianKadeřábek Milan4111  3031
5.Krejčí TomášFlajšingr Petr1189  3041
6.Řezníček Lukᚊulitka Oldřich-511-122-52342
7.Hnidka MarianHospodářský Jonny4-9-7-4 1343
8.Krejčí TomášKadeřábek Milan-3428 3153
9.Řezníček LukášFlajšingr Petr399  3063
10.Lafek DominikŠulitka Oldřich9-797 3173
11.Krejčí TomášHospodářský Jonny877  3083
12.Řezníček LukášKadeřábek Milan-66-1893293
13.Lafek DominikFlajšingr Petr-4-957532103
14.Hnidka MarianŠulitka Oldřich387  30113
15.Řezníček LukášHospodářský Jonny-10587 31123
16.Lafek DominikKadeřábek Milan-4-8-10  03124
17.Hnidka MarianFlajšingr Petr-7633 31134
18.Krejčí Tomᚊulitka Oldřich9-5510 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lafek Dominik22Hospodářský Jonny22
Hnidka Marian31Kadeřábek Milan13
Krejčí Tomáš40Flajšingr Petr04
Řezníček Lukáš31Šulitka Oldřich13
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:40Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:9657:289STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Černý Martin
 
 
Lepka Martin ml.
Kapoun Ondřej
 
 
1085  3010
2.Macák Petr
Vaktor Ivan
 
 

 
 
WO    3020
3.Macák PetrWO    3030
4.Štricová NiamhLepka Martin ml.6-1233 3140
5.Černý MartinKapoun Ondřej-9429 3150
6.Vaktor IvanFroněk Petr-654-9-82351
7.Štricová NiamhWO    3061
8.Černý MartinLepka Martin ml.-7289 3171
9.Vaktor IvanKapoun Ondřej5129  3081
10.Macák PetrFroněk Petr3-69-453291
11.Černý MartinWO    30101
12.Vaktor IvanLepka Martin ml.64-67 31111
13.Macák PetrKapoun Ondřej7910  30121
14.Štricová NiamhFroněk Petr1184  30131
15.Vaktor IvanWO    30141
16.Macák PetrLepka Martin ml.WO    30151
17.Štricová NiamhKapoun OndřejWO    30161
18.Černý MartinFroněk PetrWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Macák Petr20Lepka Martin ml.03
Štricová Niamh20Kapoun Ondřej03
Černý Martin20Froněk Petr12
Vaktor Ivan21   
WO80WO08
Teplota začátek 20°C, konec 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline