Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:33678:649Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Hrbek Jiří
 
 
Cihelka Jaroslav
Nágr Pavel
 
 
7-97-233210
2.Jirkovský Václav
Běloušek David
 
 
Cacek Tomáš
Barcal Petr
 
 
-8-8-5  0311
3.Moravec MilanCacek Tomáš-3586 3121
4.Hrbek JiříBarcal Petr9-5-66113231
5.Jirkovský VáclavNágr Pavel7-3-63-92332
6.Běloušek DavidCihelka Jaroslav868  3042
7.Hrbek JiříCacek Tomáš6-78-13-32343
8.Jirkovský VáclavBarcal Petr-9-76-9 1344
9.Běloušek DavidNágr Pavel9-1093 3154
10.Moravec MilanCihelka Jaroslav10-897 3164
11.Jirkovský VáclavCacek Tomáš12-11-8-11 1365
12.Běloušek DavidBarcal Petr-7-48-8 1366
13.Moravec MilanNágr Pavel-8335 3176
14.Hrbek JiříCihelka Jaroslav24-810 3186
15.Běloušek DavidCacek Tomáš-2-8-4  0387
16.Moravec MilanBarcal Petr-9949 3197
17.Hrbek JiříNágr Pavel985  30107
18.Jirkovský VáclavCihelka Jaroslav-69-78832117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan40Cacek Tomáš31
Hrbek Jiří31Barcal Petr22
Jirkovský Václav13Nágr Pavel13
Běloušek David22Cihelka Jaroslav04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1025:35434:496Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Rákosník Petr
Rujder David
 
 
WO    0301
2.Žáček Josef
Samková Natálie
 
 
Homolka Tomáš
Šturc Jaroslav
 
 
-89-8-7 1302
3.Žáček JosefRujder David-889-483212
4.Jakoubek JakubRákosník Petr-10-5-5  0313
5.Samková NatálieHomolka Tomáš6-615-9123223
6.Šturc JaroslavWO    0324
7.Jakoubek JakubRujder David-9-11-5  0325
8.Samková NatálieRákosník Petr-8-7-7  0326
9.Homolka TomášWO    0327
10.Ghariani SebastianŠturc Jaroslav797  3037
11.Samková NatálieRujder David-8-9-7  0338
12.Rákosník PetrWO    0339
13.Ghariani SebastianHomolka Tomáš75-96 3149
14.Jakoubek JakubŠturc JaroslavWO    3059
15.Rujder DavidWO    03510
16.Ghariani SebastianRákosník PetrWO    30610
17.Jakoubek JakubHomolka TomášWO    30710
18.Samková NatálieŠturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Žáček Josef10Rujder David21
Jakoubek Jakub02Rákosník Petr20
Samková Natálie12Homolka Tomáš02
Ghariani Sebastian20Šturc Jaroslav01
WO45WO54



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:19549:490SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
Mach Libor
Urban Jiří
 
 
98-9-5113210
2.Krasničan Jaroslav
Ptáčník Martin
 
 
Švejda Ondřej
Bucek Jindřich
 
 
768  3020
3.Novák MarekUrban Jiří-8-7-9  0321
4.Skřivánek JiříMach Libor949  3031
5.Krasničan JaroslavŠvejda Ondřej639  3041
6.Ptáčník MartinBucek Jindřich866  3051
7.Skřivánek JiříUrban Jiří1051  3061
8.Krasničan JaroslavMach Libor727  3071
9.Ptáčník MartinŠvejda Ondřej6102  3081
10.Novák MarekBucek Jindřich-9106-973291
11.Krasničan JaroslavUrban Jiří1758  30101
12.Ptáčník MartinMach LiborWO    03102
13.Novák MarekŠvejda Ondřej8-598 31112
14.Skřivánek JiříBucek Jindřich82-510 31122
15.Ptáčník MartinUrban JiříWO    03123
16.Novák MarekMach LiborWO    30133
17.Skřivánek JiříŠvejda OndřejWO    03134
18.Krasničan JaroslavBucek Jindřich10-668 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Marek21Urban Jiří12
Skřivánek Jiří30Mach Libor02
Krasničan Jaroslav40Švejda Ondřej03
Ptáčník Martin20Bucek Jindřich04
WO13WO31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:27678:598TTC Kladno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levenec Alexandr
Vychodil Luděk
 
 
Cimrmanová Eliška
Plachá Liliana
 
 
775  3010
2.Mikulejský Filip
Procházka Ondřej
 
 
Chaloupka Mikuláš
Vojna Daniel
 
 
-108-12-7 1311
3.Procházka OndřejChaloupka Mikuláš-6-8-10  0312
4.Mikulejský FilipVojna Daniel-9145-893222
5.Levenec AlexandrCimrmanová Eliška88-10-923232
6.Vychodil LuděkPlachá Liliana9-1-10863242
7.Mikulejský FilipChaloupka Mikuláš-2-69-7 1343
8.Levenec AlexandrVojna Daniel-9863 3153
9.Vychodil LuděkCimrmanová Eliška464  3063
10.Procházka OndřejPlachá Liliana799  3073
11.Levenec AlexandrChaloupka Mikuláš909  3083
12.Vychodil LuděkVojna Daniel-9-125753293
13.Procházka OndřejCimrmanová Eliška538  30103
14.Mikulejský FilipPlachá Liliana-785-6832113
15.Vychodil LuděkChaloupka MikulášWO    03114
16.Procházka OndřejVojna Daniel58-85 31124
17.Mikulejský FilipCimrmanová Eliška-7-946932134
18.Levenec AlexandrPlachá Liliana7-768 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ondřej31Chaloupka Mikuláš21
Mikulejský Filip31Vojna Daniel04
Levenec Alexandr40Cimrmanová Eliška04
Vychodil Luděk30Plachá Liliana04
WO01WO10
Originál zápasu podepsala jako vedoucí hostů Valentová Hana.



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30537:601STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Poláček Vladimír
 
 
Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
8-694 3110
2.Materna George
Vajnar Luboš
 
 
Šulitka Oldřich
Flajšingr Petr
 
 
10-71-653220
3.Pánek JanHospodářský Jonny-7997 3130
4.Vajnar LubošKadeřábek Milan-710-127-42331
5.Materna GeorgeFlajšingr Petr96-3-1093241
6.Poláček VladimírŠulitka Oldřich465  3051
7.Vajnar LubošHospodářský Jonny-97106 3161
8.Materna GeorgeKadeřábek Milan11-6-8-6 1362
9.Poláček VladimírFlajšingr Petr677  3072
10.Pánek JanŠulitka Oldřich868  3082
11.Materna GeorgeHospodářský Jonny96-6-773292
12.Poláček VladimírKadeřábek Milan-47-9-7 1393
13.Pánek JanFlajšingr Petr1037  30103
14.Vajnar LubošŠulitka Oldřich699  30113
15.Poláček VladimírHospodářský JonnyWO    03114
16.Pánek JanKadeřábek MilanWO    03115
17.Vajnar LubošFlajšingr PetrWO    03116
18.Materna GeorgeŠulitka OldřichWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pánek Jan30Hospodářský Jonny03
Vajnar Luboš21Kadeřábek Milan30
Materna George21Flajšingr Petr03
Poláček Vladimír21Šulitka Oldřich03
WO04WO40
Teplota začátek 17°C, konec 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:21609:370TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček Lukáš
Krejčí Tomáš
 
 
Froněk Petr
 
 
WO    3010
2.Lafek Dominik
Stolz Daniel
 
 
Kapoun Ondřej
Lepka Martin ml.
 
 
-10-7-8  0311
3.Krejčí TomášWO    3021
4.Lafek DominikLepka Martin ml.2-9-8-7 1322
5.Stolz DanielKapoun Ondřej-6-9-7  0323
6.Řezníček LukášFroněk Petr888  3033
7.Lafek DominikWO    3043
8.Stolz DanielLepka Martin ml.-7-109-2 1344
9.Řezníček LukášKapoun Ondřej-7-7-13  0345
10.Krejčí TomášFroněk Petr497  3055
11.Stolz DanielWO    3065
12.Řezníček LukášLepka Martin ml.-7685 3175
13.Krejčí TomášKapoun Ondřej-69-12863285
14.Lafek DominikFroněk PetrWO    3095
15.Řezníček LukášWO    30105
16.Krejčí TomášLepka Martin ml.934  30115
17.Lafek DominikKapoun Ondřej8-10-77-1023116
18.Stolz DanielFroněk PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Krejčí Tomáš30Lepka Martin ml.22
Lafek Dominik02Kapoun Ondřej31
Stolz Daniel02Froněk Petr02
Řezníček Lukáš21   
WO70WO07
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline