Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2602:211TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Urban Jiří
Mach Libor
 
 
637  3010
2.Jakoubek Jakub
Ghariani Sebastian
 
 
Sokolovský Petr
Zbírkovský Milan
 
 
927  3020
3.Ghariani SebastianMach Libor389  3030
4.Jakoubek JakubUrban Jiří64-76 3140
5.Jirásek JiříSokolovský Petr697  3050
6.Žáček JosefZbírkovský Milan318  3060
7.Jakoubek JakubMach Libor68-17 3170
8.Jirásek JiříUrban Jiří498  3080
9.Žáček JosefSokolovský Petr779  3090
10.Ghariani SebastianZbírkovský Milan569  30100
11.Jirásek JiříMach LiborWO    30110
12.Žáček JosefUrban JiříWO    30120
13.Ghariani SebastianSokolovský PetrWO    30130
14.Jakoubek JakubZbírkovský MilanWO    30140
15.Žáček JosefMach LiborWO    30150
16.Ghariani SebastianUrban JiříWO    30160
17.Jakoubek JakubSokolovský PetrWO    30170
18.Jirásek JiříZbírkovský MilanWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ghariani Sebastian20Mach Libor02
Jakoubek Jakub20Urban Jiří02
Jirásek Jiří20Sokolovský Petr02
Žáček Josef20Zbírkovský Milan02
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:6604:292Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Běloušek David
 
 
Vojna Daniel
Brynda Matyáš
 
 
969  3010
2.Hrbek Jiří
Hrbek Daniel
 
 
Archmann Jiří
 
 
WO    3020
3.Szabo JiříBrynda Matyáš-10333 3130
4.Hrbek JiříVojna Daniel427  3040
5.Běloušek DavidArchmann Jiří778  3050
6.Moravec MilanWO    3060
7.Hrbek JiříBrynda Matyáš245  3070
8.Běloušek DavidVojna Daniel985  3080
9.Moravec MilanArchmann Jiří959  3090
10.Szabo JiříWO    30100
11.Běloušek DavidBrynda Matyáš69-69 31110
12.Moravec MilanVojna Daniel8114  30120
13.Szabo JiříArchmann Jiří10-7115 31130
14.Hrbek JiříWO    30140
15.Hrbek DanielBrynda Matyáš-6-4-5  03141
16.Szabo JiříVojna Daniel644  30151
17.Hrbek JiříArchmann Jiří464  30161
18.Běloušek DavidWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Szabo Jiří30Brynda Matyáš13
Hrbek Jiří30Vojna Daniel04
Běloušek David30Archmann Jiří04
Moravec Milan20   
Hrbek Daniel01   
WO50WO05
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PšovlkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Sokol, Masarykova 16, RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49524:694Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 
-5-8-2  0301
2.Šulitka Oldřich
Flajšingr Petr
 
 
Hluchý Marek
Frýdl Miloš
 
 
-6-4-2  0302
3.Hospodářský JonnyCacek Tomáš-10-5-4  0303
4.Flajšingr PetrHluchý Marek-7-3-8  0304
5.Kadeřábek MilanMitáš Josef-7979 3114
6.Šulitka OldřichJelínek Vladimír11-12-5-7 1315
7.Flajšingr PetrCacek Tomáš-7-6-10  0316
8.Kadeřábek MilanHluchý Marek8-3-7-5 1317
9.Šulitka OldřichMitáš Josef-3-4-10  0318
10.Hospodářský JonnyJelínek Vladimír99-68 3128
11.Kadeřábek MilanCacek Tomáš36-4-6-92329
12.Šulitka OldřichHluchý Marek8-3-5-11 13210
13.Hospodářský JonnyMitáš Josef11-5-118-923211
14.Flajšingr PetrJelínek Vladimír-8-593532311
15.Šulitka OldřichCacek Tomáš-5-7-4  03312
16.Hospodářský JonnyHluchý Marek-6-10-1  03313
17.Flajšingr PetrMitáš Josef-10-13-6  03314
18.Kadeřábek MilanJelínek Vladimír9-11-85-923315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hospodářský Jonny13Cacek Tomáš40
Flajšingr Petr13Hluchý Marek40
Kadeřábek Milan13Mitáš Josef31
Šulitka Oldřich04Jelínek Vladimír22
Teplota začátek 21°C Teplota konec 22°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Rakovník DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:Fojtík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Froněk Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:34553:493Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
-13-11-9  0301
2.Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
Rujder David
Rákosník Petr
 
 
-6-13-9  0302
3.Lepka Martin ml.Kovanda Milan-9-6-8  0303
4.Kapoun OndřejRujder David-9-7-6  0304
5.Adamczuk JanRákosník Petr-91048 3114
6.Macek Zdeněk ml.Šturc Jaroslav6-788 3124
7.Kapoun OndřejKovanda Milan-9-546-62325
8.Adamczuk JanRujder David9-994 3135
9.Macek Zdeněk ml.Rákosník Petr7-798 3145
10.Lepka Martin ml.Šturc Jaroslav-4-6-7  0346
11.Adamczuk JanKovanda Milan-3-6-5  0347
12.Macek Zdeněk ml.Rujder David-4-3-11  0348
13.Lepka Martin ml.Rákosník Petr-5-8-7  0349
14.Kapoun OndřejŠturc Jaroslav5-11-9-8 13410
15.Macek Zdeněk ml.Kovanda MilanWO    30510
16.Lepka Martin ml.Rujder DavidWO    30610
17.Kapoun OndřejRákosník PetrWO    30710
18.Adamczuk JanŠturc JaroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lepka Martin ml.03Kovanda Milan30
Kapoun Ondřej03Rujder David21
Adamczuk Jan21Rákosník Petr12
Macek Zdeněk ml.21Šturc Jaroslav21
WO40WO04
teplota pře zápasem 21 stupnu, teplota po zápase 22 stupnu



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
Hnidka Marian
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:Krejčí Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BustehradRozhodčí:Řezníček Lukáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Lafek Dominik
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31653:580TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Procházka Ondřej
Vychodil Luděk
 
 
-3-7-6  0301
2.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Vospálek Miroslav
Habrcetl Milan
 
 
788  3011
3.Lafek DominikVychodil Luděk-7-7-6  0312
4.Řezníček LukášProcházka Ondřej1047  3022
5.Krejčí TomášVospálek Miroslav17-9-10-82323
6.Hnidka MarianHabrcetl Milan573  3033
7.Řezníček LukášVychodil Luděk-6-10-7  0334
8.Krejčí TomášProcházka Ondřej7-11-81193244
9.Hnidka MarianVospálek Miroslav58-6-633254
10.Lafek DominikHabrcetl Milan-5-8-10  0355
11.Krejčí TomášVychodil Luděk82-10-6-112356
12.Hnidka MarianProcházka Ondřej668  3066
13.Lafek DominikVospálek Miroslav67-8-873276
14.Řezníček LukášHabrcetl Milan-868-1043286
15.Hnidka MarianVychodil Luděk-9735 3196
16.Lafek DominikProcházka Ondřej-6-4-11  0397
17.Řezníček LukášVospálek Miroslav-11383 31107
18.Krejčí TomášHabrcetl Milan6103  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik13Vychodil Luděk31
Řezníček Lukáš31Procházka Ondřej13
Krejčí Tomáš22Vospálek Miroslav13
Hnidka Marian40Habrcetl Milan13
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
-
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ARozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:družstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28517:575STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štricová Niamh
Černý Martin
 
 
Krolop David
Krasničan Jaroslav
 
 
451  3010
2.Pánek Jan
Poláček Vladimír
 
 
Skřivánek Jiří
Novák Marek
 
 
-61210-5-82311
3.Pánek JanSkřivánek Jiří75-97 3121
4.Černý MartinKrasničan Jaroslav6-998 3131
5.Štricová NiamhNovák Marek687  3041
6.Poláček VladimírKrolop David1164  3051
7.Černý MartinSkřivánek Jiří10-59-1083261
8.Štricová NiamhKrasničan Jaroslav9410  3071
9.Poláček VladimírNovák Marek869  3081
10.Pánek JanKrolop David-7-9713113291
11.Štricová NiamhSkřivánek Jiří75-57 31101
12.Poláček VladimírKrasničan Jaroslav-590-9-923102
13.Pánek JanNovák MarekWO    03103
14.Černý MartinKrolop David387  30113
15.Poláček VladimírSkřivánek JiříWO    03114
16.Pánek JanKrasničan JaroslavWO    03115
17.Černý MartinNovák MarekWO    03116
18.Štricová NiamhKrolop DavidWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pánek Jan20Skřivánek Jiří03
Černý Martin30Krasničan Jaroslav12
Štricová Niamh30Novák Marek02
Poláček Vladimír21Krolop David03
WO05WO50
Teplota začátek 18°C, konec 21°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline