Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:33613:513TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Jelínek Kryštof
 
 
Vodňanský Martin
Ghariani Sebastian
 
 
7-7-8-5 1301
2.Vospálek Miroslav
Habrcetl Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Procházka OndřejGhariani Sebastian11-8-53-72312
4.Vospálek MiroslavVodňanský Martin-6-9-3  0313
5.Jelínek KryštofJakoubek Jakub-98-98-32314
6.Habrcetl MilanWO    3024
7.Vospálek MiroslavGhariani Sebastian-4-5-4  0325
8.Jelínek KryštofVodňanský Martin-6-6-8  0326
9.Habrcetl MilanJakoubek Jakub-89-78-82327
10.Procházka OndřejWO    3037
11.Jelínek KryštofGhariani Sebastian-9-8-10  0338
12.Habrcetl MilanVodňanský Martin7611  3048
13.Procházka OndřejJakoubek Jakub-9116-8103258
14.Vospálek MiroslavWO    3068
15.Habrcetl MilanGhariani Sebastian-7-89-4 1369
16.Procházka OndřejVodňanský Martin-818-5-923610
17.Vospálek MiroslavJakoubek Jakub8-10116 31710
18.Jelínek KryštofWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházka Ondřej12Ghariani Sebastian40
Vospálek Miroslav12Vodňanský Martin31
Jelínek Kryštof03Jakoubek Jakub22
Habrcetl Milan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40548:666Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Marek
Krolop David
 
 
Szabo Jiří
Hrbek Jiří
 
 
10-8-4-11 1301
2.Krasničan Jaroslav
Ptáčník Martin
 
 
Spiegl Richard
Jirkovský Václav
 
 
696  3011
3.Krasničan JaroslavSzabo Jiří-9-13-8  0312
4.Novák MarekHrbek Jiří-2-1-9  0313
5.Krolop DavidJirkovský Václav-2-4-8  0314
6.Ptáčník MartinSpiegl Richard15109  3024
7.Novák MarekSzabo Jiří-5468 3134
8.Krolop DavidHrbek Jiří-9-10-6  0335
9.Ptáčník MartinJirkovský Václav-5-1-4  0336
10.Krasničan JaroslavSpiegl Richard-3-10-8  0337
11.Krolop DavidSzabo Jiří-10-77-7 1338
12.Ptáčník MartinHrbek Jiří-76-8-2 1339
13.Krasničan JaroslavJirkovský Václav-8-55983249
14.Novák MarekSpiegl Richard-1-7109103259
15.Ptáčník MartinSzabo Jiří87-87 3169
16.Krasničan JaroslavHrbek Jiří-3-910-6 13610
17.Novák MarekJirkovský Václav-38129 31710
18.Krolop DavidSpiegl Richard9-6-7-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krasničan Jaroslav13Szabo Jiří22
Novák Marek31Hrbek Jiří40
Krolop David04Jirkovský Václav22
Ptáčník Martin22Spiegl Richard22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Buštěhrad, Sokolská 291, BuštěhradRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:26682:552Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
Řezníček Lukáš
Krejčí Tomáš
 
 
6-868 3110
2.Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 
Štěpán Pavel
Hnidka Marian
 
 
5811  3020
3.Frýdl MilošŘezníček Lukáš-8658 3130
4.Hluchý MarekHnidka Marian-13-12-12  0331
5.Mitáš JosefKrejčí Tomáš6-7-12-9 1332
6.Cacek Tomᚊtěpán Pavel837  3042
7.Hluchý MarekŘezníček Lukáš-8911-493252
8.Mitáš JosefHnidka Marian-6-2-3  0353
9.Cacek TomášKrejčí Tomáš-749-10-102354
10.Frýdl MilošŠtěpán Pavel6-7-8973264
11.Mitáš JosefŘezníček Lukáš-5-8-9  0365
12.Cacek TomášHnidka Marian8-7-917103275
13.Frýdl MilošKrejčí Tomáš457  3085
14.Hluchý MarekŠtěpán Pavel-8256 3195
15.Cacek TomášŘezníček Lukáš568  30105
16.Frýdl MilošHnidka Marian56-7-8632115
17.Hluchý MarekKrejčí TomášWO    30125
18.Mitáš JosefŠtěpán PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frýdl Miloš40Řezníček Lukáš13
Hluchý Marek21Hnidka Marian22
Mitáš Josef03Krejčí Tomáš21
Cacek Tomáš31Štěpán Pavel03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29580:578Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Macák Petr
Sajdl Vladimír
 
 
-11458 3110
2.Rujder David
Šmíd Miroslav
 
 
Poláček Vladimír
Pánek Jan
 
 
-89-7973220
3.Kovanda MilanPánek Jan9810  3030
4.Šturc JaroslavMacák Petr476  3040
5.Šmíd MiroslavSajdl Vladimír-8-9-7  0341
6.Rujder DavidPoláček Vladimír9-8-9683251
7.Šturc JaroslavPánek Jan29-5-5-112352
8.Šmíd MiroslavMacák Petr-410-4-10 1353
9.Rujder DavidSajdl Vladimír1195  3063
10.Kovanda MilanPoláček Vladimír646  3073
11.Šmíd MiroslavPánek Jan-9-13-8  0374
12.Rujder DavidMacák Petr8167  3084
13.Kovanda MilanSajdl Vladimír37-47 3194
14.Šturc JaroslavPoláček Vladimír-6-5-5  0395
15.Rujder DavidPánek Jan-8-969832105
16.Kovanda MilanMacák Petr152  30115
17.Šturc JaroslavSajdl VladimírWO    03116
18.Šmíd MiroslavPoláček VladimírWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan40Pánek Jan22
Šturc Jaroslav12Macák Petr13
Šmíd Miroslav03Sajdl Vladimír12
Rujder David40Poláček Vladimír12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23621:566TJ Sokol Unhošť

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny ml.
 
 
-10-989-72301
2.Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
Flajšingr Petr
Šulitka Oldřich
 
 
13-84-643211
3.Mach LiborHospodářský Jonny ml.477  3021
4.Fryš ZdeněkŠulitka Oldřich8910  3031
5.Sokolovský PetrFlajšingr Petr3126  3041
6.Urban JiříKadeřábek Milan-117911 3151
7.Fryš ZdeněkHospodářský Jonny ml.4-858 3161
8.Sokolovský PetrŠulitka Oldřich-8-9115-112362
9.Urban JiříFlajšingr Petr689  3072
10.Mach LiborKadeřábek Milan-59-10-11 1373
11.Sokolovský PetrHospodářský Jonny ml.567  3083
12.Urban JiříŠulitka Oldřich29-96 3193
13.Mach LiborFlajšingr Petr579  30103
14.Fryš ZdeněkKadeřábek Milan-59-10-8 13104
15.Urban JiříHospodářský Jonny ml.765  30114
16.Mach LiborŠulitka OldřichWO    03115
17.Fryš ZdeněkFlajšingr Petr1159  30125
18.Sokolovský PetrKadeřábek MilanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor21Hospodářský Jonny ml.04
Fryš Zdeněk31Šulitka Oldřich12
Sokolovský Petr21Flajšingr Petr04
Urban Jiří40Kadeřábek Milan21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO mezi čp.3214 a 3215, Kladno ,Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:46487:635KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojna Daniel
Brynda Matyáš
 
 
Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
-7-5109103210
2.Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
-76-99-92311
3.Brynda MatyášMacek Zdeněk ml.-4-6-9  0312
4.Vojna DanielAdamczuk Jan-2-9-8  0313
5.Chaloupka MikulášAdamczuk Janusz-8-5-4  0314
6.Krous MartinKapoun Ondřej999  3024
7.Vojna DanielMacek Zdeněk ml.-75-5-10 1325
8.Chaloupka MikulášAdamczuk Jan-5-7-6  0326
9.Krous MartinAdamczuk Janusz-595-2-62327
10.Brynda MatyášFroněk Petr-5-1-3  0328
11.Chaloupka MikulášMacek Zdeněk ml.-11-9-9  0329
12.Krous MartinAdamczuk Jan-59-79153239
13.Brynda MatyášAdamczuk Janusz-8-7-6  03310
14.Vojna DanielFroněk Petr-6-5-5  03311
15.Krous MartinMacek Zdeněk ml.-6-7-7  03312
16.Brynda MatyášAdamczuk Jan-4-3-12  03313
17.Vojna DanielAdamczuk Janusz-5-7-9  03314
18.Chaloupka MikulášFroněk PetrWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brynda Matyáš04Macek Zdeněk ml.40
Vojna Daniel04Adamczuk Jan31
Chaloupka Mikuláš03Adamczuk Janusz40
Krous Martin22Kapoun Ondřej01
   Froněk Petr20
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline