Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Lány BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:52540:708Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vospálek Miroslav
Habrcetl Milan
 
 
Hrbek Jiří
Szabo Jiří
 
 
8-5-815-82301
2.Strejc Václav
Jelínek Kryštof
 
 
Spiegl Richard
Moravec Milan
 
 
-7-9-11  0302
3.Jelínek KryštofHrbek Jiří-6-4-6  0303
4.Strejc VáclavSzabo Jiří-6-6-8  0304
5.Habrcetl MilanSpiegl Richard-39128 3114
6.Vospálek MiroslavMoravec Milan-612-9-2 1315
7.Strejc VáclavHrbek Jiří-10-6-9  0316
8.Habrcetl MilanSzabo Jiří8-7-6-9 1317
9.Vospálek MiroslavSpiegl Richard-8-10-8  0318
10.Jelínek KryštofMoravec Milan-8-5-5  0319
11.Habrcetl MilanHrbek Jiří-7-8-1  03110
12.Vospálek MiroslavSzabo Jiří68-12-10-823111
13.Jelínek KryštofSpiegl Richard3-5-8-5 13112
14.Strejc VáclavMoravec Milan-9-8-9  03113
15.Vospálek MiroslavHrbek Jiří-596-2-323114
16.Jelínek KryštofSzabo Jiří-66-8-7 13115
17.Strejc VáclavSpiegl Richard-486-9-723116
18.Habrcetl MilanMoravec Milan-8-6-13  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jelínek Kryštof04Hrbek Jiří40
Strejc Václav04Szabo Jiří40
Habrcetl Milan13Spiegl Richard31
Vospálek Miroslav04Moravec Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17604:411SK Viktorie Ořech A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skřivánek Jiří
Ptáčník Martin
 
 
Vodňanský Martin
Ghariani Sebastian
 
 
612-34 3110
2.Krolop David
Novák Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Krolop DavidGhariani Sebastian93-59 3130
4.Skřivánek JiříVodňanský Martin1289  3040
5.Novák MarekZwiefelhofer Jiří777  3050
6.Ptáčník MartinWO    3060
7.Skřivánek JiříGhariani Sebastian-114-91243270
8.Novák MarekVodňanský Martin-9-88-7 1371
9.Ptáčník MartinZwiefelhofer Jiří999  3081
10.Krolop DavidWO    3091
11.Novák MarekGhariani Sebastian-3-7-7  0392
12.Ptáčník MartinVodňanský Martin-82105 31102
13.Krolop DavidZwiefelhofer Jiří1189  30112
14.Skřivánek JiříWO    30122
15.Ptáčník MartinGhariani SebastianWO    03123
16.Krolop DavidVodňanský Martin-63-410-923124
17.Skřivánek JiříZwiefelhofer Jiří565  30134
18.Novák MarekWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Krolop David21Ghariani Sebastian12
Skřivánek Jiří30Vodňanský Martin22
Novák Marek12Zwiefelhofer Jiří04
Ptáčník Martin20   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol RudnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STC SlanýRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:14686:346Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
Materna George
Vajnar Luboš
 
 
6-894 3110
2.Cacek Tomáš
Mitáš Josef
 
 

 
 
WO    3020
3.Cacek TomášVajnar Luboš-6966 3130
4.Hluchý MarekPánek Jan-814-6673240
5.Mitáš JosefMaterna George11137  3050
6.Frýdl MilošWO    3060
7.Hluchý MarekVajnar Luboš-944-983270
8.Mitáš JosefPánek Jan39-117 3180
9.Frýdl MilošMaterna George-7865 3190
10.Cacek TomášVaktor Ivan-910-7-9 1391
11.Jelínek VladimírVajnar Luboš89-10-8-62392
12.Frýdl MilošPánek Jan253  30102
13.Cacek TomášMaterna GeorgeWO    30112
14.Hluchý MarekVaktor IvanWO    30122
15.Frýdl MilošVajnar LubošWO    30132
16.Cacek TomášPánek JanWO    30142
17.Hluchý MarekMaterna GeorgeWO    30152
18.Jelínek VladimírVaktor IvanWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cacek Tomáš11Vajnar Luboš12
Hluchý Marek20Pánek Jan03
Mitáš Josef20Materna George02
Frýdl Miloš20Vaktor Ivan10
Jelínek Vladimír01   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol NižborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna NižborRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:733:25422:471Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovanda Milan
Šturc Jaroslav
 
 
Táborský Oldřich
Lafek Dominik
 
 
658  3010
2.Rujder David
Rákosník Petr
 
 
Řezníček Lukáš
Krejčí Tomáš
 
 
579  3020
3.Kovanda MilanŘezníček Lukáš631  3030
4.Šturc JaroslavLafek Dominik354  3040
5.Rákosník PetrKrejčí Tomáš-11-9-6  0341
6.Rujder DavidTáborský Oldřich655  3051
7.Šturc JaroslavŘezníček Lukáš78-74 3161
8.Rákosník PetrLafek Dominik567  3071
9.Rujder DavidKrejčí Tomáš-54108 3181
10.Kovanda MilanTáborský Oldřich562  3091
11.Rákosník PetrŘezníček Lukáš48-11-6632101
12.Rujder DavidLafek Dominik5127  30111
13.Kovanda MilanKrejčí TomášWO    03112
14.Šturc JaroslavTáborský OldřichWO    03113
15.Rujder DavidŘezníček LukášWO    03114
16.Kovanda MilanLafek DominikWO    03115
17.Šturc JaroslavKrejčí TomášWO    03116
18.Rákosník PetrTáborský OldřichWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovanda Milan20Řezníček Lukáš03
Šturc Jaroslav20Lafek Dominik03
Rákosník Petr21Krejčí Tomáš11
Rujder David30Táborský Oldřich02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Unhošť, Melicharova 60Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:47599:701KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
-10-887103210
2.Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
12-6-7-9 1311
3.Mach LiborKapoun Ondřej-9-7-4  0312
4.Urban JiříAdamczuk Janusz-88-97-42313
5.Sokolovský PetrAdamczuk Jan10-7-11-12 1314
6.Fryš ZdeněkMacek Zdeněk ml.-13-96-12 1315
7.Urban JiříKapoun Ondřej11-710-13-82316
8.Sokolovský PetrAdamczuk Janusz-7-58-7 1317
9.Fryš ZdeněkAdamczuk Jan10-3-7-4 1318
10.Mach LiborMacek Zdeněk ml.-7-11-4  0319
11.Sokolovský PetrKapoun Ondřej-9-8-10  03110
12.Fryš ZdeněkLepka Martin ml.894  30210
13.Zbírkovský MilanAdamczuk Jan-7-6-7  03211
14.Urban JiříMacek Zdeněk ml.-469-6-923212
15.Fryš ZdeněkKapoun OndřejWO    30312
16.Zbírkovský MilanLepka Martin ml.7-9-87-723313
17.Urban JiříAdamczuk Jan-67-9-4 13314
18.Sokolovský PetrMacek Zdeněk ml.WO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mach Libor02Kapoun Ondřej30
Urban Jiří04Adamczuk Janusz20
Sokolovský Petr03Adamczuk Jan40
Fryš Zdeněk12Macek Zdeněk ml.30
Zbírkovský Milan02Lepka Martin ml.11
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TSM KladnoVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO mezi čp.3214 a 3215, Kladno ,Poděbradova 3215Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:21584:335TSM Kladno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krous Martin
Chaloupka Mikuláš
 
 
Šulitka Oldřich
Kadeřábek Milan
 
 
-0-7-13  0301
2.Plachá Liliana
Vojna Daniel
 
 

 
 
WO    3011
3.Plachá LilianaŠulitka Oldřich2410  3021
4.Vojna DanielKadeřábek Milan-6-5-10  0322
5.Chaloupka MikulášKadeřábek David477  3032
6.Krous MartinWO    3042
7.Vojna DanielŠulitka Oldřich-98124 3152
8.Chaloupka MikulášKadeřábek Milan7-8-5-5 1353
9.Krous MartinKadeřábek DavidWO    3063
10.Plachá LilianaWO    3073
11.Chaloupka Mikulᚊulitka Oldřich-11-8-6  0374
12.Krous MartinKadeřábek Milan-11-8-6  0375
13.Plachá LilianaKadeřábek DavidWO    3085
14.Vojna DanielWO    3095
15.Krous MartinŠulitka Oldřich-1076-8732105
16.Plachá LilianaKadeřábek Milan-99-9-8 13106
17.Vojna DanielKadeřábek DavidWO    30116
18.Chaloupka MikulášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Plachá Liliana11Šulitka Oldřich13
Vojna Daniel11Kadeřábek Milan40
Chaloupka Mikuláš12Kadeřábek David01
Krous Martin11   
WO80WO08

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline