Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK PšovlkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:20546:398TJ Sokol Roztoky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirásek Jiří
Žáček Josef
 
 
Šulitka Oldřich
Kadeřábek David
 
 
824  3010
2.Ghariani Sebastian
Jakoubek Jakub
 
 
Kadeřábek Milan
Hospodářský Jonny
 
 
-6-9-6  0311
3.Vodňanský MartinHospodářský Jonny-57911 3121
4.Ghariani SebastianŠulitka Oldřich477  3031
5.Jirásek JiříKadeřábek David222  3041
6.Žáček JosefKadeřábek Milan9-896 3151
7.Ghariani SebastianHospodářský Jonny9-9-8-9 1352
8.Jirásek JiříŠulitka Oldřich333  3062
9.Žáček JosefKadeřábek David434  3072
10.Vodňanský MartinKadeřábek Milan-4-8-7  0373
11.Jirásek JiříHospodářský Jonny495  3083
12.Žáček JosefŠulitka Oldřich442  3093
13.Vodňanský MartinKadeřábek DavidWO    30103
14.Ghariani SebastianKadeřábek Milan-6-69-11 13104
15.Žáček JosefHospodářský JonnyWO    03105
16.Vodňanský MartinŠulitka Oldřich399  30115
17.Ghariani SebastianKadeřábek DavidWO    30125
18.Jakoubek JakubKadeřábek Milan-8-7-9  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodňanský Martin21Hospodářský Jonny12
Ghariani Sebastian12Šulitka Oldřich04
Jirásek Jiří30Kadeřábek David02
Žáček Josef30Kadeřábek Milan31
Jakoubek Jakub01   
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:42661:712KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Jiří
Szabo Jiří
 
 
Adamczuk Jan
Adamczuk Janusz
 
 
-7-776-102301
2.Jirkovský Václav
Moravec Milan
 
 
Macek Zdeněk ml.
Kapoun Ondřej
 
 
9-10-6783211
3.Jirkovský VáclavAdamczuk Janusz-2-8-4  0312
4.Hrbek JiříKapoun Ondřej10-6-9-10 1313
5.Szabo JiříAdamczuk Jan-104-7-4 1314
6.Moravec MilanMacek Zdeněk ml.-11165-8-52315
7.Hrbek JiříAdamczuk Janusz475  3025
8.Szabo JiříKapoun Ondřej-5786 3135
9.Moravec MilanAdamczuk Jan7-96-953245
10.Jirkovský VáclavMacek Zdeněk ml.-59-48-52346
11.Szabo JiříAdamczuk Janusz7-12-6-8 1347
12.Moravec MilanKapoun Ondřej106-108 3157
13.Jirkovský VáclavAdamczuk Jan13-7-9-9 1358
14.Hrbek JiříMacek Zdeněk ml.611-68 3168
15.Moravec MilanAdamczuk Janusz-63-10-10 1369
16.Jirkovský VáclavKapoun Ondřej-11-8-7  03610
17.Hrbek JiříAdamczuk Jan5-5-99632710
18.Szabo JiříMacek Zdeněk ml.WO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirkovský Václav04Adamczuk Janusz31
Hrbek Jiří31Kapoun Ondřej22
Szabo Jiří12Adamczuk Jan22
Moravec Milan22Macek Zdeněk ml.21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol UnhošťRozhodčí:Krejčí Tomáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
SOKOLOVNA BUŠTĚHRADRozhodčí:LAFEK DOMINIK
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:ŘEZNÍČEK LUKÁŠ
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34613:612TJ Sokol Buštěhrad

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hnidka Marian
Řezníček Lukáš
 
 
Sokolovský Petr
Urban Jiří
 
 
538  3010
2.Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
Mach Libor
Fryš Zdeněk
 
 
-88-6-3 1311
3.Lafek DominikMach Libor6-89-493221
4.Řezníček LukášUrban Jiří6-8-8773231
5.Krejčí TomášFryš Zdeněk9-46-593241
6.Hnidka MarianSokolovský Petr783  3051
7.Řezníček LukášMach Libor-6-6-3  0352
8.Krejčí TomášUrban Jiří11-799 3162
9.Hnidka MarianFryš Zdeněk831  3072
10.Lafek DominikSokolovský Petr-5-5-9  0373
11.Krejčí TomášMach Libor-89-6-4 1374
12.Hnidka MarianUrban Jiří11-9-6-8 1375
13.Lafek DominikFryš Zdeněk-6-12-11  0376
14.Řezníček LukášSokolovský Petr-9-10-8  0377
15.Hnidka MarianMach Libor598  3087
16.Lafek DominikUrban Jiří8-6-10-3 1388
17.Řezníček LukášFryš Zdeněk28-9-7113298
18.Krejčí TomášSokolovský Petr-6126 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lafek Dominik13Mach Libor22
Řezníček Lukáš22Urban Jiří22
Krejčí Tomáš31Fryš Zdeněk13
Hnidka Marian31Sokolovský Petr22
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC SlanýVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:mužstev
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:25531:514STC Slaný

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pánek Jan
Sajdl Vladimír
 
 
Krous Martin
Brynda Matyáš
 
 
483  3010
2.Černý Martin
Chadima Ondřej
 
 
Vojna Daniel
Chaloupka Mikuláš
 
 
9-778 3120
3.Černý MartinKrous Martin625  3030
4.Sajdl VladimírBrynda Matyáš692  3040
5.Pánek JanVojna Daniel-1612109 3150
6.Chadima OndřejChaloupka Mikuláš9-5-98-72351
7.Sajdl VladimírKrous Martin525  3061
8.Pánek JanBrynda Matyáš889  3071
9.Chadima OndřejVojna Daniel-88-6-9 1372
10.Černý MartinChaloupka Mikuláš-55-12823282
11.Pánek JanKrous Martin-9-7-10  0383
12.Chadima OndřejBrynda Matyáš857  3093
13.Černý MartinVojna Daniel822  30103
14.Sajdl VladimírChaloupka MikulášWO    03104
15.Chadima OndřejKrous Martin-6-9-6  03105
16.Černý MartinBrynda Matyáš568  30115
17.Sajdl VladimírVojna DanielWO    03116
18.Pánek JanChaloupka MikulášWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Martin40Krous Martin22
Sajdl Vladimír20Brynda Matyáš04
Pánek Jan21Vojna Daniel12
Chadima Ondřej13Chaloupka Mikuláš11
WO03WO30
Teplota začátek 20°C, konec 23°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol RudnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 16, RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45551:680Sokol Rudná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ondřej
Horbaj Dušan
 
 
Frýdl Miloš
Hluchý Marek
 
 
3108  3010
2.Vospálek Miroslav
Habrcetl Milan
 
 
Cacek Tomáš
Jelínek Vladimír
 
 
-34-65103220
3.Procházka OndřejCacek Tomáš-9-6-9  0321
4.Vospálek MiroslavFrýdl Miloš-109-3-4 1322
5.Horbaj DušanHluchý Marek-4-13-3  0323
6.Habrcetl MilanJelínek Vladimír-7-65-5 1324
7.Vospálek MiroslavCacek Tomáš8-9-10-9 1325
8.Horbaj DušanFrýdl Miloš-712-9-3 1326
9.Habrcetl MilanHluchý Marek-9-109-9 1327
10.Procházka OndřejJelínek Vladimír812-5-9-92328
11.Horbaj DušanCacek Tomáš-2-3-2  0329
12.Habrcetl MilanFrýdl Miloš-6-5-8  03210
13.Procházka OndřejHluchý Marek-88-4-3 13211
14.Vospálek MiroslavJelínek Vladimír359  30311
15.Habrcetl MilanCacek Tomáš7-59-6-323312
16.Procházka OndřejFrýdl Miloš-48-1-11 13313
17.Vospálek MiroslavHluchý Marek87-89 31413
18.Horbaj DušanJelínek Vladimír-8-8-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ondřej04Cacek Tomáš40
Vospálek Miroslav22Frýdl Miloš40
Horbaj Dušan04Hluchý Marek31
Habrcetl Milan04Jelínek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:Ptáčník Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:Krasničan Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:Novák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39637:603Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Marek
Skřivánek Jiří
 
 
Šturc Jaroslav
Kovanda Milan
 
 
-6-6-8  0301
2.Ptáčník Martin
Krasničan Jaroslav
 
 
Šmíd Miroslav
Rujder David
 
 
7-910-513211
3.Ptáčník MartinKovanda Milan-92-2-8 1312
4.Skřivánek JiříRujder David7-9-1213-52313
5.Krasničan JaroslavŠturc Jaroslav-8-69943223
6.Novák MarekŠmíd Miroslav10-97-333233
7.Skřivánek JiříKovanda Milan5-5-411-52334
8.Krasničan JaroslavRujder David5-8-7-7 1335
9.Novák MarekŠturc Jaroslav-10-10-14  0336
10.Ptáčník MartinŠmíd Miroslav6-8-111163246
11.Krasničan JaroslavKovanda Milan-11-4-5  0347
12.Novák MarekRujder David-1-5-7  0348
13.Ptáčník MartinŠturc Jaroslav-5597 3158
14.Skřivánek JiříŠmíd Miroslav-65-7-15 1359
15.Novák MarekKovanda Milan-11-8-7  03510
16.Ptáčník MartinRujder DavidWO    30610
17.Skřivánek JiříŠturc JaroslavWO    30710
18.Krasničan JaroslavŠmíd MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáčník Martin21Kovanda Milan40
Skřivánek Jiří03Rujder David30
Krasničan Jaroslav12Šturc Jaroslav12
Novák Marek13Šmíd Miroslav12
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS