Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Prace "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 Tvarožná "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neužil Antonín
Krček Štěpán
 
 
Mrkvica Lukáš
Lattenberg Richard
 
 
     0301
2.Kousal Michal
Kousal Pavel
 
 
Hofírek Radek
Cimbálník Radek
 
 
     3011
3.Neužil AntonínMrkvica Lukáš     1312
4.Kousal PavelLattenberg Richard     3122
5.Kousal MichalHofírek Radek     3032
6.Krček ŠtěpánCimbálník Radek     3242
7.Kousal PavelMrkvica Lukáš     3052
8.Kousal MichalLattenberg Richard     3162
9.Krček ŠtěpánHofírek Radek     2363
10.Neužil AntonínCimbálník Radek     3073
11.Kousal MichalMrkvica Lukáš     1374
12.Krček ŠtěpánLattenberg Richard     0375
13.Neužil AntonínBoleslav Josef     3085
14.Kousal PavelCimbálník Radek     3195
15.Krček ŠtěpánMrkvica Lukáš     0396
16.Neužil AntonínLattenberg Richard     1397
17.Kousal PavelBoleslav Josef     31107
18.Kousal MichalCimbálník Radek     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neužil Antonín22Mrkvica Lukáš31
Kousal Pavel40Lattenberg Richard22
Kousal Michal31Hofírek Radek11
Krček Štěpán13Cimbálník Radek04
   Boleslav Josef02
Střídání : Hofírek Radek - Boleslav Josef



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rebešovice "C"Vrchní
rozhodčí:
Cypris Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:Oslavany "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 113, Rebešovice, 66461, sportovní areál TJ Sokol RebešoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:21764:609Rebešovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Jiří
Černý Libor
 
 
Skrutek Jakub
Pirochta Pavel
 
 
10-10-8-10 1301
2.Matějka Josef
Vašulka Pavel
 
 
Skrutek Petr
Koudelka Stanislav
 
 
-12-9107-142302
3.Sekanina JiříKoudelka Stanislav-681010 3112
4.Vašulka PavelSkrutek Petr7-697 3122
5.Matějka JosefSkrutek Jakub482  3032
6.Černý LiborPirochta Pavel-10-1091453242
7.Vašulka PavelKoudelka Stanislav69-710 3152
8.Matějka JosefSkrutek Petr7-853 3162
9.Černý LiborSkrutek Jakub417  3072
10.Sekanina JiříPirochta Pavel-121186 3182
11.Matějka JosefKoudelka Stanislav6107  3092
12.Černý LiborSkrutek Petr72-95 31102
13.Sekanina JiříSkrutek Jakub865  30112
14.Vašulka PavelPirochta Pavel10-12-119932122
15.Černý LiborKoudelka Stanislav-510-781032132
16.Sekanina JiříSkrutek Petr7-677 31142
17.Vašulka PavelSkrutek Jakub664  30152
18.Matějka JosefPirochta Pavel4-7-86232162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sekanina Jiří40Koudelka Stanislav04
Vašulka Pavel40Skrutek Petr04
Matějka Josef40Skrutek Jakub04
Černý Libor40Pirochta Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice "D"Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Ostopovice "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:20697:573MK Řeznovice "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jindřich
Nunvář Jaroslav
 
 
Michalek Antonín
Chvátal Petr
 
 
875  3010
2.Staněk Milan
Pavliš Josef
 
 
Vitovský Radek
Slezák Petr
 
 
-87-76-102311
3.Pavliš JosefMichalek Antonín96-96 3121
4.Staněk MilanChvátal Petr10-896 3131
5.Nunvář JaroslavVitovský Radek-68-89-102332
6.Jedlička JindřichSlezák Petr865  3042
7.Staněk MilanMichalek Antonín885  3052
8.Nunvář JaroslavChvátal Petr9-8-61053262
9.Jedlička JindřichVitovský Radek457  3072
10.Pavliš JosefSlezák Petr-86-89-72373
11.Nunvář JaroslavMichalek Antonín687  3083
12.Jedlička JindřichChvátal Petr7106  3093
13.Pavliš JosefVitovský Radek8-5-69932103
14.Staněk MilanSlezák Petr6810  30113
15.Jedlička JindřichMichalek Antonín653  30123
16.Pavliš JosefChvátal Petr-8-510-9 13124
17.Staněk MilanVitovský Radek9-978 31134
18.Nunvář JaroslavSlezák Petr65-87 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavliš Josef22Michalek Antonín04
Staněk Milan40Chvátal Petr13
Nunvář Jaroslav31Vitovský Radek13
Jedlička Jindřich40Slezák Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ivančice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "E"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chřestová 262/22, 66491 IvančiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33659:626Ivančice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klíma Miloš
Minster Roman
 
 
Frühauf Michael
Lehocký Vojtěch
 
 
54-101 3110
2.Minstr Jan
Chytka Tomáš
 
 
Bíla Jindřich
Lustig Adam
 
 
9-549 3120
3.Klíma MilošFrühauf Michael6-76-9-92321
4.Minstr JanLustig Adam954  3031
5.Chytka TomášLehocký Vojtěch18-958 3141
6.Minster RomanBíla Jindřich-9-65-2 1342
7.Minstr JanFrühauf Michael-12-699-92343
8.Chytka TomášLustig Adam599  3053
9.Minster RomanLehocký Vojtěch137-5-4103263
10.Klíma MilošBíla Jindřich-8-11-8  0364
11.Chytka TomášFrühauf Michael-7-6-5  0365
12.Minster RomanLustig Adam-9-46763275
13.Klíma MilošLehocký Vojtěch54-119 3185
14.Minstr JanBíla Jindřich-14-6-10  0386
15.Minster RomanFrühauf Michael-1-8-6  0387
16.Klíma MilošLustig Adam65-97 3197
17.Minstr JanLehocký Vojtěch275  30107
18.Chytka TomášBíla Jindřich-9-137-2 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klíma Miloš22Frühauf Michael40
Minstr Jan22Lustig Adam04
Chytka Tomáš22Lehocký Vojtěch04
Minster Roman22Bíla Jindřich40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "A"Vrchní
rozhodčí:
Skála Richard
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "F"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:23680:567Hrušovany "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolegar Tomáš st.
Skála Richard
 
 
Stix Jiří
Továrek Jiří
 
 
68-95 3110
2.Kukla Jan
Krupica Zdeněk
 
 
Kuchařík Pavel
Tichý Jaroslav
 
 
-99-910-72311
3.Kukla JanStix Jiří-81011-6-92312
4.Kolegar Tomáš st.Tichý Jaroslav675  3022
5.Skála RichardTovárek Jiří8510  3032
6.Krupica ZdeněkKuchařík Pavel7-8-9-8 1333
7.Kolegar Tomáš st.Stix Jiří664  3043
8.Skála RichardTichý Jaroslav878  3053
9.Krupica ZdeněkTovárek Jiří-9-964-82354
10.Kukla JanKuchařík Pavel-9-9-7  0355
11.Skála RichardStix Jiří885  3065
12.Krupica ZdeněkTichý Jaroslav-8957 3175
13.Kukla JanTovárek Jiří95-86 3185
14.Kolegar Tomáš st.Kuchařík Pavel688  3095
15.Krupica ZdeněkStix Jiří-7-99-8 1396
16.Kukla JanTichý Jaroslav977  30106
17.Kolegar Tomáš st.Továrek Jiří764  30116
18.Skála RichardKuchařík Pavel-898-10732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kukla Jan22Stix Jiří22
Kolegar Tomáš st.40Tichý Jaroslav04
Skála Richard40Továrek Jiří13
Krupica Zdeněk13Kuchařík Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nové Bránice "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rebešovice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nové Bránice 150Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:39 Rebešovice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Květoslav
Indra Zdeněk
 
 
Sedláček Josef
Mišejka Lubomír ml.
 
 
     3210
2.Schoř Karel
Zittner Jiří
 
 
Mišejka Luboš
Šenkýř Jiří
 
 
     3020
3.Zittner JiříMišejka Luboš     0321
4.Schoř KarelŠenkýř Jiří     2322
5.Indra ZdeněkMišejka Lubomír ml.     2323
6.Dvořák KvětoslavSedláček Josef     0324
7.Schoř KarelMišejka Luboš     0325
8.Indra ZdeněkŠenkýř Jiří     3135
9.Dvořák KvětoslavMišejka Lubomír ml.     2336
10.Zittner JiříSedláček Josef     1337
11.Indra ZdeněkMišejka Luboš     3147
12.Dvořák KvětoslavŠenkýř Jiří     3057
13.Zittner JiříMišejka Lubomír ml.     0358
14.Schoř KarelSedláček Josef     3268
15.Dvořák KvětoslavMišejka Luboš     0369
16.Zittner JiříŠenkýř Jiří     13610
17.Schoř KarelMišejka Lubomír ml.     03611
18.Indra ZdeněkSedláček JosefWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zittner Jiří04Mišejka Luboš31
Schoř Karel13Šenkýř Jiří22
Indra Zdeněk21Mišejka Lubomír ml.40
Dvořák Květoslav13Sedláček Josef21
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy