Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Ostopovice "B"Vrchní
rozhodčí:
Coufal Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:OřechovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Osvobození 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:38658:686Ořechov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sekanina Lubomír
Zelený Michal
 
 
Vaněk Jaroslav
Novák Ondřej
 
 
-10-47-5 1301
2.Slezák Petr
Chvátal Petr
 
 
Vaněk Jan
Friš Vojtěch
 
 
688  3011
3.Sekanina LubomírNovák Ondřej-7-7-8  0312
4.Chvátal PetrVaněk Jaroslav9-6-91093222
5.Slezák PetrFriš Vojtěch-9531 3132
6.Vitovský RadekVaněk Jan-5-7-5  0333
7.Chvátal PetrNovák Ondřej-1359-1293243
8.Slezák PetrVaněk Jaroslav879  3053
9.Vitovský RadekFriš Vojtěch87-6-783263
10.Sekanina LubomírVaněk Jan-8-12-8  0364
11.Slezák PetrNovák Ondřej8-910-9-82365
12.Vitovský RadekVaněk Jaroslav-7-10-7  0366
13.Sekanina LubomírFriš Vojtěch7614  3076
14.Chvátal PetrVaněk Jan-98-56-72377
15.Vitovský RadekNovák Ondřej-109-78-52378
16.Sekanina LubomírVaněk Jaroslav-6-311-5 1379
17.Chvátal PetrFriš Vojtěch-9779 3189
18.Slezák PetrVaněk Jan-79-8-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sekanina Lubomír13Novák Ondřej31
Chvátal Petr31Vaněk Jaroslav22
Slezák Petr22Friš Vojtěch04
Vitovský Radek13Vaněk Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:24611:496Sokol Kuřim "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočka Miroslav
Morawski Radoslaw
 
 
Malý Václav
Krčková Dana
 
 
-8-7-8  0301
2.Štefl Vladimír
Hrádek Kamil
 
 
Dvořák Jan
Procházka Jiří
 
 
-6-891153211
3.Kočka MiroslavDvořák Jan-356-883221
4.Hrádek KamilProcházka Jiří1166  3031
5.Morawski RadoslawKrčková Dana851  3041
6.Štefl VladimírMalý Václav96-10-663251
7.Hrádek KamilDvořák Jan-6259 3161
8.Morawski RadoslawProcházka Jiří767  3071
9.Štefl VladimírKrčková Dana622  3081
10.Kočka MiroslavMalý Václav-8-37673291
11.Morawski RadoslawDvořák Jan6-10-9-11 1392
12.Štefl VladimírProcházka Jiří8-757 31102
13.Kočka MiroslavKrčková Dana7-939 31112
14.Hrádek KamilMalý Václav-7933 31122
15.Štefl VladimírDvořák JanWO    03123
16.Kočka MiroslavProcházka JiříWO    30133
17.Hrádek KamilKrčková DanaWO    03134
18.Morawski RadoslawMalý VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kočka Miroslav30Dvořák Jan12
Hrádek Kamil30Procházka Jiří03
Morawski Radoslaw21Krčková Dana03
Štefl Vladimír30Malý Václav03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "G"Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Kratochvilka "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:17 Řeznovice "G"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makovický Michal
Lehocký Vojtěch
 
 
Duda Robert
Vaverka Vojtěch
 
 
768  3010
2.Halačka Milan
Brzkovský Pavel
 
 
Vaverka Viktor
Vaverka Josef
 
 
-98128 3120
3.Lehocký VojtěchDuda Robert-11387 3130
4.Brzkovský PavelVaverka Josef355  3040
5.Halačka MilanVaverka Vojtěch-128-7-8 1341
6.Makovický MichalVaverka Viktor8-8-310-82342
7.Brzkovský PavelDuda Robert-10-84813252
8.Halačka MilanVaverka Josef-74113 3162
9.Makovický MichalVaverka Vojtěch511-7-933272
10.Lehocký VojtěchVaverka Viktor-10-10611-132373
11.Halačka MilanDuda Robert765  3083
12.Makovický MichalVaverka Josef1078  3093
13.Lehocký VojtěchVaverka Vojtěch7-5511 31103
14.Brzkovský PavelVaverka Viktor2911  30113
15.Makovický MichalDuda Robert     30123
16.Lehocký VojtěchVaverka Josef     30133
17.Brzkovský PavelVaverka Vojtěch879  30143
18.Halačka MilanVaverka Viktor     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lehocký Vojtěch31Duda Robert04
Brzkovský Pavel40Vaverka Josef04
Halačka Milan31Vaverka Vojtěch13
Makovický Michal31Vaverka Viktor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:StřeliceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Mokrá "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ant. Smutného 490/73 Střelice 664 47Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:32605:545Mokrá "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bukáček Ivo
Zátrapa Petr
 
 
Vojtěch Miloslav
Harašta Ludislav
 
 
-1193-7-112301
2.Fišer Vojtěch
Horký Lukáš
 
 
Eliáš Stanislav
Rotrekl Zdeněk
 
 
-7878 3111
3.Horký LukášHarašta Ludislav393  3021
4.Zátrapa PetrVojtěch Miloslav-7-9-5  0322
5.Fišer VojtěchEliáš Stanislav754  3032
6.Bukáček IvoRotrekl Zdeněk-8-8-9  0333
7.Zátrapa PetrHarašta Ludislav11-9-7-9 1334
8.Fišer VojtěchVojtěch Miloslav657  3044
9.Bukáček IvoEliáš Stanislav-7-6-4  0345
10.Horký LukášRotrekl Zdeněk356  3055
11.Fišer VojtěchHarašta Ludislav6-810-6-72356
12.Bukáček IvoVojtěch Miloslav11-12-10-2 1357
13.Horký LukášEliáš Stanislav8-2-6-9 1358
14.Zátrapa PetrRotrekl Zdeněk49-1110 3168
15.Bukáček IvoHarašta Ludislav-13-39-6 1369
16.Horký LukášVojtěch Miloslav-7-9-12  03610
17.Zátrapa PetrEliáš StanislavWO    30710
18.Fišer VojtěchRotrekl ZdeněkWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horký Lukáš22Harašta Ludislav31
Zátrapa Petr12Vojtěch Miloslav31
Fišer Vojtěch21Eliáš Stanislav21
Bukáček Ivo04Rotrekl Zdeněk12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2. třídy Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nové Bránice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:RadosticeRozhodčí:Eleder Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Nové Bránice 150Rozhodčí:Kulíšek Jan
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:42539:645Radostice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Vitězslav
Kulíšek Jan
 
 
Kratochvíl Tomáš
Kratochvíl David
 
 
-4-7-7  0301
2.Eleder Jan
Zerzáň Jaroslav
 
 
Nešpůrek Jiří
Kratochvíl Michal
 
 
-7-837-72302
3.Čermák VitězslavKratochvíl Tomáš8-7-9-6 1303
4.Zerzáň JaroslavKratochvíl Michal883  3013
5.Eleder JanKratochvíl David36-76 3123
6.Kulíšek JanKouřil Pavel-88-9-6 1324
7.Zerzáň JaroslavKratochvíl Tomáš-6-149-4 1325
8.Eleder JanKratochvíl Michal7-5124 3135
9.Kulíšek JanKratochvíl David-7-7-6  0336
10.Čermák VitězslavKouřil Pavel-7-5-9  0337
11.Eleder JanKratochvíl Tomáš99-1-273247
12.Kulíšek JanNešpůrek Jiří98-1010 3157
13.Čermák VitězslavKratochvíl David-4-9-9  0358
14.Zerzáň JaroslavKouřil Pavel-58-6-8 1359
15.Kulíšek JanKratochvíl Tomáš-6-6-0  03510
16.Čermák VitězslavNešpůrek Jiří-89-7-9 13511
17.Zerzáň JaroslavKratochvíl David-8835 31611
18.Eleder JanKouřil PavelWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čermák Vitězslav04Kratochvíl Tomáš31
Zerzáň Jaroslav22Kratochvíl Michal02
Eleder Jan30Kratochvíl David22
Kulíšek Jan13Kouřil Pavel30
   Nešpůrek Jiří11
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy