Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20663:551D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Kotlín Vladimír
 
 
Adamíková Petra
Pleskač Miroslav
 
 
3-511-973210
2.Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
Hledík Ivoš
Toldy Jozef
 
 
98-97 3120
3.Mašek MartinAdamíková Petra845  3030
4.Smejkal JanToldy Jozef910-87 3140
5.Halouzka ZdeněkHledík Ivoš1183  3050
6.Kotlín VladimírPleskač Miroslav-77-3-9 1351
7.Smejkal JanAdamíková Petra-5968 3161
8.Halouzka ZdeněkToldy Jozef987  3071
9.Kotlín VladimírHledík Ivoš966  3081
10.Mašek MartinPleskač Miroslav666  3091
11.Halouzka ZdeněkAdamíková Petra6-918 31101
12.Kotlín VladimírToldy Jozef947  30111
13.Pololáník JanHledík Ivoš26-105 31121
14.Smejkal JanPleskač Miroslav-788-1-1023122
15.Kotlín VladimírAdamíková Petra7610  30132
16.Pololáník JanToldy Jozef7-129 31142
17.Smejkal JanHledík Ivoš9-89-9-1223143
18.Halouzka ZdeněkPleskač Miroslav-7-6-5  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mašek Martin20Adamíková Petra04
Smejkal Jan22Toldy Jozef04
Halouzka Zdeněk31Hledík Ivoš13
Kotlín Vladimír31Pleskač Miroslav31
Pololáník Jan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:Hodec Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:Kijac Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:37524:586Tvarožná "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kijac Zdeněk
Pirožek David
 
 
Malý Václav
Daňková Lucie
 
 
-2-4-6  0301
2.Hodec Pavel
Karban Aleš
 
 
Forman Tomáš
Hylmar Miroslav
 
 
108-95 3111
3.Karban AlešDaňková Lucie-8-8-8  0312
4.Hodec PavelHylmar Miroslav5105  3022
5.Kijac ZdeněkForman Tomáš-9-112-8 1323
6.Pirožek DavidMalý Václav-6-3-2  0324
7.Hodec PavelDaňková Lucie846  3034
8.Kijac ZdeněkHylmar Miroslav-93219 3144
9.Pirožek DavidForman Tomáš-7-79-11 1345
10.Karban AlešMalý Václav-4-4-6  0346
11.Kijac ZdeněkDaňková Lucie-9-5-9  0347
12.Pirožek DavidHylmar Miroslav-4-3-5  0348
13.Karban AlešForman Tomáš478  3058
14.Hodec PavelMalý Václav-99-9-9 1359
15.Pirožek DavidDaňková Lucie-3-7-7  03510
16.Karban AlešHylmar Miroslav10108  30610
17.Hodec PavelForman Tomáš-956-9332710
18.Kijac ZdeněkMalý Václav-3-4-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karban Aleš22Daňková Lucie31
Hodec Pavel31Hylmar Miroslav13
Kijac Zdeněk13Forman Tomáš22
Pirožek David04Malý Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:35621:645Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočková Andrea
Ptáček Tomáš
 
 
Záviška Josef ml.
Šimeček Radek
 
 
67-510 3110
2.Šlezinger Aleš
Valenta Ondřej
 
 
Karpíšek Jakub
Lustig Adam
 
 
7-4-4873220
3.Kočková AndreaZáviška Josef ml.-5-5-2  0321
4.Šlezinger AlešKarpíšek Jakub-99-8693231
5.Ptáček TomášLustig Adam-10-8-4  0332
6.Valenta OndřejŠimeček Radek7-857 3142
7.Šlezinger AlešZáviška Josef ml.-988-1253252
8.Ptáček TomášKarpíšek Jakub67-69 3162
9.Valenta OndřejLustig Adam8-9-9-5 1363
10.Kočková AndreaŠimeček Radek-8-6-9  0364
11.Ptáček TomášZáviška Josef ml.87-88 3174
12.Valenta OndřejKarpíšek Jakub764  3084
13.Kočková AndreaLustig Adam-5-4-4  0385
14.Šlezinger AlešŠimeček Radek973  3095
15.Valenta OndřejZáviška Josef ml.118-810 31105
16.Kočková AndreaKarpíšek Jakub10-5-10-8 13106
17.Šlezinger AlešLustig Adam89-9-9-923107
18.Ptáček Tomᚊimeček Radek-10-6-2  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kočková Andrea04Záviška Josef ml.13
Šlezinger Aleš31Karpíšek Jakub13
Ptáček Tomáš22Lustig Adam40
Valenta Ondřej31Šimeček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:13618:462Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broskva Alois
Ondrušíková Petra
 
 
Dvořáček Josef
Nivnický Václav
 
 
-11-1089-122301
2.Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
8-999 3111
3.Broskva AloisKepák Libor11510  3021
4.Ondrušíková PetraŠpanihel Jaroslav-911-3-4 1322
5.Smetana VladimírNivnický Václav757  3032
6.Zbořil MiroslavDvořáček Josef-71284 3142
7.Ondrušíková PetraKepák Libor694  3052
8.Smetana VladimírŠpanihel Jaroslav1066  3062
9.Zbořil MiroslavNivnický Václav983  3072
10.Broskva AloisGold Jiří429  3082
11.Smetana VladimírKepák Libor787  3092
12.Zbořil MiroslavŠpanihel Jaroslav959  30102
13.Broskva AloisNivnický Václav536  30112
14.Ondrušíková PetraGold Jiří188  30122
15.Zbořil MiroslavKepák Libor634  30132
16.Broskva AloisŠpanihel Jaroslav-633-10132142
17.Ondrušíková PetraNivnický VáclavWO    03143
18.Smetana VladimírGold Jiří737  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Broskva Alois40Kepák Libor04
Ondrušíková Petra21Španihel Jaroslav13
Smetana Vladimír40Nivnický Václav03
Zbořil Miroslav40Dvořáček Josef01
   Gold Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:Hloušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:24673:587Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Burian Lubomír
Doležel Tomáš
 
 
6-879 3110
2.Peprný Aleš
Machát Tomáš
 
 
Špaček Petr
Špaček David
 
 
987  3020
3.Drahovzal MiroslavDoležel Tomáš7-86-9-82321
4.Kousalík MarekBurian Lubomír-77-9-8 1322
5.Peprný AlešŠpaček Petr986  3032
6.Machát Tomᚊpaček David6-38-793242
7.Kousalík MarekDoležel Tomáš78-59 3152
8.Peprný AlešBurian Lubomír8-976 3162
9.Machát Tomᚊpaček Petr-86-7-8 1363
10.Drahovzal MiroslavŠpaček David768  3073
11.Peprný AlešDoležel Tomáš954  3083
12.Machát TomášBurian Lubomír-7-67-8 1384
13.Drahovzal MiroslavŠpaček Petr79-78 3194
14.Kousalík MarekŠpaček David648  30104
15.Machát TomášDoležel Tomáš-87-9-10 13105
16.Drahovzal MiroslavBurian Lubomír8-7-69832115
17.Kousalík MarekŠpaček Petr7-678 31125
18.Peprný AlešŠpaček David746  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drahovzal Miroslav31Doležel Tomáš22
Kousalík Marek31Burian Lubomír22
Peprný Aleš40Špaček Petr13
Machát Tomáš13Špaček David04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy