Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
Smetana Vladimír
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:16749:632Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Broskva Alois
Ondrušíková Petra
 
 
Halouzka Zdeněk
Kotlín Vladimír
 
 
8-979 3110
2.Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
Smejkal Jan
Pololáník Pavel
 
 
6-9-75123220
3.Broskva AloisHalouzka Zdeněk-7598 3130
4.Ondrušíková PetraKotlín Vladimír956  3040
5.Smetana VladimírSmejkal Jan8910  3050
6.Zbořil MiroslavPololáník Pavel9-10-67113260
7.Ondrušíková PetraHalouzka Zdeněk8-9-99123270
8.Smetana VladimírKotlín Vladimír910-59 3180
9.Zbořil MiroslavSmejkal Jan8910  3090
10.Broskva AloisPololáník Pavel956  30100
11.Smetana VladimírHalouzka Zdeněk1012-9-91132110
12.Zbořil MiroslavKotlín Vladimír9-89-91032120
13.Broskva AloisSmejkal Jan657  30130
14.Ondrušíková PetraPololáník Pavel986  30140
15.Zbořil MiroslavHalouzka Zdeněk-8-9771132150
16.Broskva AloisKotlín Vladimír91012  30160
17.Ondrušíková PetraSmejkal Jan886  30170
18.Smetana VladimírPololáník Pavel910-79 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broskva Alois40Halouzka Zdeněk04
Ondrušíková Petra40Kotlín Vladimír04
Smetana Vladimír40Smejkal Jan04
Zbořil Miroslav40Pololáník Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
Valenta Ondřej
HOSTUJÍCÍ:BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33723:685Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Tomáš
Pololáník Jan
 
 
Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
8-9-12-4 1301
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Walsberger Jan
Kalivoda Zdeněk
 
 
7-77-7-132302
3.Ptáček TomášDrahovzal Miroslav-10810-9-172303
4.Pololáník JanKousalík Marek91010  3013
5.Vasas MiroslavWalsberger Jan9-4-8-9 1314
6.Valenta OndřejKalivoda Zdeněk6-1074 3124
7.Pololáník JanDrahovzal Miroslav-513-9-8 1325
8.Vasas MiroslavKousalík Marek-8-79-11 1326
9.Valenta OndřejWalsberger Jan555  3036
10.Ptáček TomášKalivoda Zdeněk-4976 3146
11.Vasas MiroslavDrahovzal Miroslav8-9610 3156
12.Valenta OndřejKousalík Marek9-88-773266
13.Ptáček TomášWalsberger Jan3-569 3176
14.Pololáník JanKalivoda Zdeněk7-78-583286
15.Valenta OndřejDrahovzal Miroslav6-7-8-5 1387
16.Ptáček TomášKousalík Marek-138-9-10 1388
17.Pololáník JanWalsberger Jan5811  3098
18.Vasas MiroslavKalivoda Zdeněk-9566 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ptáček Tomáš22Drahovzal Miroslav31
Pololáník Jan31Kousalík Marek22
Vasas Miroslav22Walsberger Jan13
Valenta Ondřej31Kalivoda Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
Skála Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:Havlík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:Hodec Pavel
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Karban Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:29577:508Hrušovany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škarda Oldřich
Hodec Pavel
 
 
Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
640  3010
2.Karban Aleš
Kijac Zdeněk
 
 
Doležel Tomáš
Baier Radek
 
 
8-9-6-8 1311
3.Kijac ZdeněkSteinhauser Jan8510  3021
4.Škarda OldřichŠpaček Petr134  3031
5.Hodec PavelBaier Radek-14-9-9  0332
6.Karban AlešDoležel Tomáš-4-9-6  0333
7.Škarda OldřichSteinhauser Jan387  3043
8.Hodec PavelŠpaček Petr-86-10753253
9.Karban AlešBaier Radek-8-0-5  0354
10.Kijac ZdeněkDoležel Tomáš-6-11-2  0355
11.Hodec PavelSteinhauser Jan374  3065
12.Karban AlešBurian Lubomír-8-8-12  0366
13.Kijac ZdeněkBaier Radek-5-9-11  0367
14.Škarda OldřichDoležel Tomáš234  3077
15.Karban AlešSteinhauser Jan7-6-9-7 1378
16.Havlík JanBurian Lubomír8-6611 3188
17.Škarda OldřichBaier Radek-8286 3198
18.Hodec PavelDoležel Tomáš95-96 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kijac Zdeněk12Steinhauser Jan13
Škarda Oldřich40Špaček Petr02
Hodec Pavel31Baier Radek31
Karban Aleš04Doležel Tomáš22
Havlík Jan10Burian Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Špaček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:Hledík Ivoš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:Kachlík Jan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35600:630Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kachlík Jan
Hledík Ivoš
 
 
Nivnický Václav
Bernard Stanislav
 
 
-6-9-3  0301
2.Adamíková Petra
Špaček Zdeněk
 
 
Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
-9-8-7  0302
3.Špaček ZdeněkBernard Stanislav-811-512-92303
4.Adamíková PetraKepák Libor-6-74-12 1304
5.Kachlík JanNivnický Václav-8-6-7  0305
6.Hledík IvošŠpanihel Jaroslav-9979 3115
7.Adamíková PetraBernard Stanislav1178  3025
8.Kachlík JanKepák Libor-9-1-6  0326
9.Hledík IvošNivnický Václav0710  3036
10.Špaček ZdeněkŠpanihel Jaroslav912-6-983246
11.Kachlík JanBernard Stanislav-11-3-8  0347
12.Hledík IvošKepák Libor-81387 3157
13.Špaček ZdeněkNivnický Václav7310  3067
14.Adamíková PetraŠpanihel Jaroslav-910-10-5 1368
15.Hledík IvošBernard Stanislav9-83-10-82369
16.Špaček ZdeněkKepák Libor779  3079
17.Adamíková PetraNivnický Václav5-7106 3189
18.Kachlík JanŠpanihel Jaroslav-6-5-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Zdeněk31Bernard Stanislav31
Adamíková Petra22Kepák Libor22
Kachlík Jan04Nivnický Václav13
Hledík Ivoš31Španihel Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
Forman Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37582:621Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňková Lucie
Malý Václav
 
 
Karpíšek Jakub
Šimeček Radek
 
 
7129  3010
2.Dostál Tomáš
Forman Tomáš
 
 
Mrkvička Adam
Lustig Adam
 
 
-7-7-8  0311
3.Daňková LucieMrkvička Adam37-5-533221
4.Dostál TomášLustig Adam-4-6-5  0322
5.Malý VáclavŠimeček Radek479  3032
6.Forman TomášKarpíšek Jakub-11-5-6  0333
7.Dostál TomášMrkvička Adam-5-7-6  0334
8.Malý VáclavLustig Adam-8-118-10 1335
9.Forman Tomᚊimeček Radek469  3045
10.Daňková LucieKarpíšek Jakub-99-5-1 1346
11.Malý VáclavMrkvička Adam6-995 3156
12.Forman TomášLustig Adam-13-11-12  0357
13.Daňková LucieŠimeček Radek-79-97113267
14.Dostál TomášKarpíšek Jakub-7-1096-112368
15.Forman TomášMrkvička Adam-5-5-9  0369
16.Daňková LucieLustig Adam-6-7-11  03610
17.Dostál Tomᚊimeček Radek6-37-3432710
18.Malý VáclavKarpíšek Jakub685  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daňková Lucie22Mrkvička Adam22
Dostál Tomáš13Lustig Adam40
Malý Václav31Šimeček Radek04
Forman Tomáš13Karpíšek Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
Smejkal Jan
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33697:651D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
Makovický Marek
Záviška Josef ml.
 
 
1039  3010
2.Kotlín Vladimír
Pololáník Pavel
 
 
Karpíšek Jakub
Šimeček Radek
 
 
71-99 3120
3.Kotlín VladimírZáviška Josef ml.6-9-108-62321
4.Smejkal JanMakovický Marek96-69 3131
5.Halouzka ZdeněkKarpíšek Jakub648  3041
6.Pololáník PavelŠimeček Radek7-9-6-7 1342
7.Smejkal JanZáviška Josef ml.-5-8-10  0343
8.Halouzka ZdeněkMakovický Marek975  3053
9.Pololáník PavelKarpíšek Jakub-13-959-62354
10.Kotlín VladimírŠimeček Radek-14876 3164
11.Halouzka ZdeněkZáviška Josef ml.-6-56463274
12.Pololáník PavelMakovický Marek6-6-10-4 1375
13.Kotlín VladimírKarpíšek Jakub6-5-9-10 1376
14.Smejkal JanŠimeček Radek-86-9473286
15.Pololáník PavelZáviška Josef ml.-7-11-1  0387
16.Kotlín VladimírMakovický Marek-61011-8-122388
17.Smejkal JanKarpíšek Jakub88-1010 3198
18.Halouzka ZdeněkŠimeček Radek6-958 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlín Vladimír13Záviška Josef ml.31
Smejkal Jan31Makovický Marek22
Halouzka Zdeněk40Karpíšek Jakub22
Pololáník Pavel04Šimeček Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
Dvořáček Josef
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30593:575Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
Zeman Pavel
Forman Tomáš
 
 
-6587 3110
2.Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
Malý Václav
Daňková Lucie
 
 
8-9-8-7 1311
3.Bernard StanislavZeman Pavel9-8-4-5 1312
4.Kepák LiborDaňková Lucie-9-6-16  0313
5.Nivnický VáclavForman Tomáš584  3023
6.Španihel JaroslavMalý Václav-3-8-9  0324
7.Kepák LiborZeman Pavel108-37 3134
8.Nivnický VáclavDaňková Lucie397  3044
9.Španihel JaroslavForman Tomáš838  3054
10.Bernard StanislavMalý Václav999  3064
11.Nivnický VáclavZeman Pavel-5-11-6  0365
12.Španihel JaroslavDaňková Lucie5-4-8883275
13.Bernard StanislavForman Tomáš474  3085
14.Kepák LiborMalý Václav-5-9-9  0386
15.Španihel JaroslavZeman Pavel6-9-7-2 1387
16.Bernard StanislavDaňková Lucie57-64 3197
17.Kepák LiborForman Tomáš-46311 31107
18.Nivnický VáclavMalý Václav-12-1010-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bernard Stanislav31Zeman Pavel31
Kepák Libor22Daňková Lucie13
Nivnický Václav22Forman Tomáš04
Španihel Jaroslav22Malý Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "D"Vrchní
rozhodčí:
Burian Lubomír
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40414:607Mor.Knínice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
WO    0301
2.Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
Vojanec Libor
Kachlík Jan
 
 
-79-8-7 1302
3.Burian LubomírŠpaček Zdeněk66-65 3112
4.Steinhauser JanAdamíková Petra-8-8-12  0313
5.Špaček PetrKachlík Jan78-84 3123
6.Vojanec LiborWO    0324
7.Steinhauser JanŠpaček Zdeněk-5-6-8  0325
8.Špaček PetrAdamíková Petra-8-7-8  0326
9.Kachlík JanWO    0327
10.Burian LubomírVojanec Libor-47-712113237
11.Špaček PetrŠpaček Zdeněk-108-36-52338
12.Adamíková PetraWO    0339
13.Burian LubomírKachlík Jan569  3049
14.Steinhauser JanVojanec Libor-8108-7-523410
15.Špaček ZdeněkWO    03411
16.Burian LubomírAdamíková Petra693  30511
17.Steinhauser JanKachlík Jan378  30611
18.Špaček PetrVojanec LiborWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Burian Lubomír40Špaček Zdeněk21
Steinhauser Jan13Adamíková Petra21
Špaček Petr12Kachlík Jan03
   Vojanec Libor11
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
Walsberger Jan
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:Hloušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:Kalivoda Zdeněk
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Drahovzal Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35657:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Hodec Pavel
Havlík Jan
 
 
-89-9-3 1301
2.Kalivoda Zdeněk
Hloušek Petr
 
 
Karban Aleš
Kijac Zdeněk
 
 
-7-11-9  0302
3.Drahovzal MiroslavHodec Pavel8-755 3112
4.Kousalík MarekKijac Zdeněk-13111-743222
5.Kalivoda ZdeněkHavlík Jan164-6-8-52323
6.Hloušek PetrKarban Aleš8-5-810103233
7.Kousalík MarekHodec Pavel-12-6-1  0334
8.Kalivoda ZdeněkKijac Zdeněk-121057 3144
9.Hloušek PetrHavlík Jan-8-3-11  0345
10.Drahovzal MiroslavKarban Aleš-9768 3155
11.Kalivoda ZdeněkHodec Pavel-9-4-4  0356
12.Hloušek PetrKijac Zdeněk9109  3066
13.Drahovzal MiroslavHavlík Jan-6656 3176
14.Kousalík MarekKarban Aleš10-512-8-92377
15.Hloušek PetrHodec Pavel7-10-6-8 1378
16.Drahovzal MiroslavKijac Zdeněk571  3088
17.Kousalík MarekHavlík Jan-458-7-72389
18.Kalivoda ZdeněkKarban Aleš875  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drahovzal Miroslav40Hodec Pavel31
Kousalík Marek13Kijac Zdeněk04
Kalivoda Zdeněk22Havlík Jan31
Hloušek Petr22Karban Aleš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
Smetana Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35663:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Miroslav
Smetana Vladimír
 
 
Ptáček Tomáš
Pololáník Jan
 
 
8-129-5-52301
2.Broskva Alois
Ondrušíková Petra
 
 
Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
13-8-5-2 1302
3.Zbořil MiroslavPtáček Tomáš-8-29-3 1303
4.Smetana VladimírPololáník Jan7109  3013
5.Broskva AloisVasas Miroslav-8-954-42314
6.Ondrušíková PetraValenta Ondřej8-7-58-82315
7.Smetana VladimírPtáček Tomáš853  3025
8.Broskva AloisPololáník Jan95-98 3135
9.Ondrušíková PetraVasas Miroslav-1094-1093245
10.Zbořil MiroslavValenta Ondřej9-899 3155
11.Broskva AloisPtáček Tomáš11-8-511113265
12.Ondrušíková PetraPololáník Jan-8-67-5 1366
13.Zbořil MiroslavVasas Miroslav9-4-5-10 1367
14.Smetana VladimírValenta Ondřej1074  3077
15.Ondrušíková PetraPtáček Tomáš97-77 3187
16.Zbořil MiroslavPololáník Jan12-7-8-6 1388
17.Smetana VladimírVasas Miroslav6-865 3198
18.Broskva AloisValenta Ondřej-3-7-5  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zbořil Miroslav13Ptáček Tomáš13
Smetana Vladimír40Pololáník Jan22
Broskva Alois22Vasas Miroslav22
Ondrušíková Petra22Valenta Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
Vasas Miroslav
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35638:637D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Kotlín Vladimír
Pololáník Pavel
 
 
81010  3010
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
3-5-8-9 1311
3.Valenta OndřejPololáník Pavel-66-6-12 1312
4.Ptáček TomášSmejkal Jan-89109 3122
5.Krebs PavelKotlín Vladimír-10-109463232
6.Vasas MiroslavHalouzka Zdeněk-7-8-4  0333
7.Ptáček TomášPololáník Pavel9-10-12-4 1334
8.Krebs PavelSmejkal Jan476  3044
9.Vasas MiroslavKotlín Vladimír886  3054
10.Valenta OndřejHalouzka Zdeněk-310-34-22355
11.Krebs PavelPololáník Pavel359  3065
12.Vasas MiroslavSmejkal Jan-696-10-102366
13.Valenta OndřejKotlín Vladimír8-964 3176
14.Ptáček TomášHalouzka Zdeněk-8-7-3  0377
15.Vasas MiroslavPololáník Pavel-1074-7-102378
16.Valenta OndřejSmejkal Jan5-10-8-9 1379
17.Ptáček TomášKotlín Vladimír-57109 3189
18.Krebs PavelHalouzka Zdeněk-5-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Ondřej13Pololáník Pavel31
Ptáček Tomáš22Smejkal Jan22
Krebs Pavel31Kotlín Vladimír04
Vasas Miroslav13Halouzka Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
Havlík Jan
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:Hodec Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:Kijac Zdeněk
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Karban Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:49519:674Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
Ondrušíková Petra
Broskva Alois
 
 
-96-7763210
2.Karban Aleš
Kijac Zdeněk
 
 
Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
-87-6883220
3.Kijac ZdeněkOndrušíková Petra-10-9-10  0321
4.Havlík JanBroskva Alois5-7-6-8 1322
5.Hodec PavelSmetana Vladimír8-6-7-5 1323
6.Karban AlešZbořil Miroslav-8-9-8  0324
7.Havlík JanOndrušíková Petra2-5-48-82325
8.Hodec PavelBroskva Alois-4-8-7  0326
9.Karban AlešSmetana Vladimír9-8-5-5 1327
10.Kijac ZdeněkZbořil Miroslav-8-8-6  0328
11.Hodec PavelOndrušíková Petra-7-4-7  0329
12.Karban AlešBroskva Alois-3-10511-823210
13.Kijac ZdeněkSmetana Vladimír7-7-6-9 13211
14.Havlík JanZbořil MiroslavWO    03212
15.Karban AlešOndrušíková Petra-3637 31312
16.Kijac ZdeněkBroskva Alois-6-6-6  03313
17.Havlík JanSmetana VladimírWO    03314
18.Hodec PavelZbořil Miroslav-6-1046832414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kijac Zdeněk04Ondrušíková Petra31
Havlík Jan02Broskva Alois40
Hodec Pavel13Smetana Vladimír30
Karban Aleš13Zbořil Miroslav21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Špaček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:BřezinaRozhodčí:Toldy Jozef
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:Hledík Ivoš
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:44561:664Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zdeněk
Toldy Jozef
 
 
Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
9-28-5-72301
2.Hledík Ivoš
Kahle Marek
 
 
Walsberger Jan
Kalivoda Zdeněk
 
 
-8-9-6  0302
3.Špaček ZdeněkDrahovzal Miroslav1-3-25-82303
4.Toldy JozefKousalík Marek-1-8-3  0304
5.Hledík IvošWalsberger Jan-5-108-9 1305
6.Kahle MarekHloušek Petr-76-3-5 1306
7.Toldy JozefDrahovzal Miroslav-7-11-7  0307
8.Hledík IvošKousalík Marek5-94-763217
9.Kahle MarekWalsberger Jan-5-3-11  0318
10.Špaček ZdeněkHloušek Petr778  3028
11.Hledík IvošDrahovzal Miroslav-5-6-9  0329
12.Kahle MarekKousalík Marek10-6-5-7 13210
13.Špaček ZdeněkKalivoda Zdeněk3117  30310
14.Toldy JozefHloušek Petr-11-910-4 13311
15.Kahle MarekDrahovzal Miroslav-3-15-6  03312
16.Špaček ZdeněkKousalík Marek286  30412
17.Toldy JozefKalivoda Zdeněk7-9-310-623413
18.Hledík IvošHloušek Petr-688-10-1123414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špaček Zdeněk31Drahovzal Miroslav40
Toldy Jozef04Kousalík Marek22
Hledík Ivoš13Walsberger Jan20
Kahle Marek04Hloušek Petr31
   Kalivoda Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
Forman Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:35613:604Lažánky "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Václav
 
 
Špaček Petr
Doležel Tomáš
 
 
-1125-8-82301
2.Dostál Tomáš
Forman Tomáš
 
 
Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
-610-11-6 1302
3.Daňková LucieŠpaček Petr-108-7-8 1303
4.Dostál TomášDoležel Tomáš-6-96-7 1304
5.Malý VáclavBurian Lubomír5-956 3114
6.Forman TomášSteinhauser Jan-6-6-5  0315
7.Dostál Tomᚊpaček Petr95-67 3125
8.Malý VáclavDoležel Tomáš598  3035
9.Forman TomášBurian Lubomír-7-7-1  0336
10.Daňková LucieSteinhauser Jan11-8-89-32337
11.Malý VáclavŠpaček Petr645  3047
12.Forman TomášDoležel Tomáš-6-5-7  0348
13.Zeman PavelBurian Lubomír87-58 3158
14.Dostál TomášSteinhauser Jan1010-35 3168
15.Forman Tomᚊpaček Petr-10-87-9 1369
16.Zeman PavelDoležel Tomáš4-643 3179
17.Dostál TomášBurian Lubomír9-8-6-9 13710
18.Malý VáclavSteinhauser Jan373  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Daňková Lucie02Špaček Petr22
Dostál Tomáš22Doležel Tomáš22
Malý Václav40Burian Lubomír22
Forman Tomáš04Steinhauser Jan22
Zeman Pavel20   
Zeman Pavel střídal Daňkovou Lucii



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37651:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Radek
Karpíšek Jakub
 
 
Bernard Stanislav
Gold Jiří
 
 
888  3010
2.Pyrochta David
Hájek Marek
 
 
Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
7-788 3120
3.Hájek MarekBernard Stanislav-4-189793230
4.Karpíšek JakubŠpanihel Jaroslav5-99-9-42331
5.Šimeček RadekDvořáček Josef10-784 3141
6.Pyrochta DavidKepák Libor8-10-9-10 1342
7.Karpíšek JakubBernard Stanislav-2-8-8  0343
8.Šimeček RadekŠpanihel Jaroslav-8-9-7  0344
9.Pyrochta DavidDvořáček Josef-4-4-2  0345
10.Hájek MarekKepák Libor-8-910-5 1346
11.Šimeček RadekBernard Stanislav-5-68563256
12.Pyrochta DavidŠpanihel Jaroslav-7-1110-5 1357
13.Hájek MarekDvořáček Josef-81076 3167
14.Karpíšek JakubKepák Libor-512-10-13 1368
15.Pyrochta DavidBernard Stanislav9-5-8-4 1369
16.Hájek MarekŠpanihel Jaroslav3-428 3179
17.Karpíšek JakubGold Jiří244  3089
18.Šimeček RadekKepák Libor-9-5124103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Marek31Bernard Stanislav22
Karpíšek Jakub13Španihel Jaroslav31
Šimeček Radek31Dvořáček Josef12
Pyrochta David04Kepák Libor31
   Gold Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
Pololáník Pavel
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:27714:625D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Jan
Halouzka Zdeněk
 
 
Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
5-813-693210
2.Pololáník Pavel
Kotlín Vladimír
 
 
Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
-98-10773220
3.Kotlín VladimírBernard Stanislav-4912-10-62321
4.Smejkal JanKepák Libor768  3031
5.Halouzka ZdeněkNivnický Václav-945-7-42332
6.Pololáník PavelŠpanihel Jaroslav7-109-973242
7.Smejkal JanBernard Stanislav-89-10673252
8.Halouzka ZdeněkKepák Libor4-1068 3162
9.Pololáník PavelNivnický Václav-9-7-13  0363
10.Kotlín VladimírŠpanihel Jaroslav-9-10-6  0364
11.Halouzka ZdeněkBernard Stanislav749  3074
12.Pololáník PavelKepák Libor56-103 3184
13.Kotlín VladimírNivnický Václav10-687 3194
14.Smejkal JanŠpanihel Jaroslav-86-9-3 1395
15.Pololáník PavelBernard Stanislav9122  30105
16.Kotlín VladimírKepák Libor1075  30115
17.Smejkal JanNivnický Václav58-66 31125
18.Halouzka ZdeněkŠpanihel Jaroslav6811  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotlín Vladimír22Bernard Stanislav13
Smejkal Jan31Kepák Libor04
Halouzka Zdeněk31Nivnický Václav22
Pololáník Pavel31Španihel Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "D"Vrchní
rozhodčí:
Burian Lubomír
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38615:610Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chylková Urbánková Jitka
Doležel Tomáš
 
 
Záviška Josef ml.
Šimeček Radek
 
 
388  3010
2.Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
Karpíšek Jakub
Lehocký Vojtěch
 
 
-12-8-12  0311
3.Doležel TomášZáviška Josef ml.-4-8-7  0312
4.Steinhauser JanKarpíšek Jakub-3-6-6  0313
5.Burian LubomírLehocký Vojtěch-74-3-5 1314
6.Chylková Urbánková JitkaŠimeček Radek597  3024
7.Steinhauser JanZáviška Josef ml.-5-8-8  0325
8.Burian LubomírKarpíšek Jakub11-10-8-8 1326
9.Chylková Urbánková JitkaLehocký Vojtěch8-99-863236
10.Doležel Tomᚊimeček Radek3-6-87133246
11.Burian LubomírZáviška Josef ml.-8-134-7 1347
12.Chylková Urbánková JitkaKarpíšek Jakub213  3057
13.Doležel TomášLehocký Vojtěch-6-7712-102358
14.Steinhauser JanŠimeček Radek9-96-9-92359
15.Chylková Urbánková JitkaZáviška Josef ml.95-75 3169
16.Doležel TomášKarpíšek Jakub441  3079
17.Steinhauser JanLehocký Vojtěch-3-9-8  03710
18.Burian LubomírŠimeček Radek-87-9-6 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležel Tomáš22Záviška Josef ml.31
Steinhauser Jan04Karpíšek Jakub22
Burian Lubomír04Lehocký Vojtěch31
Chylková Urbánková Jitka40Šimeček Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
Walsberger Jan
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:Kalivoda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:14637:484Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Kalivoda Zdeněk
 
 
Malý Václav
Daňková Lucie
 
 
987  3010
2.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Forman Tomáš
Dostál Tomáš
 
 
6-1174 3120
3.Peprný AlešDaňková Lucie558  3030
4.Drahovzal MiroslavDostál Tomáš762  3040
5.Kousalík MarekForman Tomáš7-1041 3150
6.Kalivoda ZdeněkMalý Václav-49-3783260
7.Drahovzal MiroslavDaňková Lucie859  3070
8.Kousalík MarekDostál Tomáš994  3080
9.Kalivoda ZdeněkForman Tomáš287  3090
10.Peprný AlešMalý Václav-810103 31100
11.Kousalík MarekDaňková Lucie-109-89932110
12.Kalivoda ZdeněkDostál Tomáš12101  30120
13.Peprný AlešForman Tomáš453  30130
14.Drahovzal MiroslavMalý Václav-6-12-6  03131
15.Kalivoda ZdeněkDaňková Lucie-6-5-5  03132
16.Peprný AlešDostál Tomáš465  30142
17.Drahovzal MiroslavForman Tomáš7107  30152
18.Kousalík MarekMalý Václav-681010 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peprný Aleš40Daňková Lucie13
Drahovzal Miroslav31Dostál Tomáš04
Kousalík Marek40Forman Tomáš04
Kalivoda Zdeněk31Malý Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
Smetana Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9670:442Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
Ondrušíková Petra
 
 
Vojanec Libor
Kachlík Jan
 
 
86-47 3110
2.Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
Kahle Marek
Toldy Jozef
 
 
269  3020
3.Broskva AloisVojanec Libor9511  3030
4.Ondrušíková PetraKachlík Jan643  3040
5.Smetana VladimírKahle Marek943  3050
6.Zbořil MiroslavToldy Jozef879  3060
7.Ondrušíková PetraVojanec Libor-932-1253270
8.Smetana VladimírKachlík Jan843  3080
9.Zbořil MiroslavKahle Marek368  3090
10.Broskva AloisToldy Jozef5-88-12632100
11.Smetana VladimírVojanec Libor7-776 31110
12.Zbořil MiroslavKachlík Jan693  30120
13.Broskva AloisKahle Marek5510  30130
14.Ondrušíková PetraToldy Jozef935  30140
15.Zbořil MiroslavVojanec Libor-4994 31150
16.Broskva AloisKachlík Jan849  30160
17.Ondrušíková PetraKahle Marek658  30170
18.Smetana VladimírToldy Jozef-9-6114832180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Broskva Alois40Vojanec Libor04
Ondrušíková Petra40Kachlík Jan04
Smetana Vladimír40Kahle Marek04
Zbořil Miroslav40Toldy Jozef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
Vasas Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29721:654Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
-5-15-5  0301
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Karban Aleš
Kijac Zdeněk
 
 
7-8710 3111
3.Ptáček TomášKijac Zdeněk-107-10-12 1312
4.Valenta OndřejHavlík Jan47-5-8103222
5.Krebs PavelHodec Pavel2510  3032
6.Vasas MiroslavKarban Aleš-4129-783242
7.Valenta OndřejKijac Zdeněk3-1087 3152
8.Krebs PavelHavlík Jan-10-747-72353
9.Vasas MiroslavHodec Pavel6-4-9-10 1354
10.Ptáček TomášKarban Aleš1010-710 3164
11.Krebs PavelKijac Zdeněk94-1211 3174
12.Vasas MiroslavHavlík Jan-7889 3184
13.Ptáček TomášHodec Pavel4-39-9-72385
14.Valenta OndřejKarban Aleš5-766 3195
15.Vasas MiroslavKijac Zdeněk-1010-8-9 1396
16.Ptáček TomášPirožek David556  30106
17.Valenta OndřejHodec Pavel10-875 31116
18.Krebs PavelKarban Aleš1197  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Tomáš22Kijac Zdeněk22
Valenta Ondřej40Havlík Jan12
Krebs Pavel31Hodec Pavel22
Vasas Miroslav22Karban Aleš04
   Pirožek David01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
Havlík Jan
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:Hodec Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:Karban Aleš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:55Rozhodčí:Pirožek David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:42574:679D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
Smejkal Jan
Halouzka Zdeněk
 
 
5-99-7-102301
2.Karban Aleš
Pirožek David
 
 
Pololáník Pavel
Kotlín Vladimír
 
 
-5-5-7  0302
3.Karban AlešSmejkal Jan-67-11843212
4.Hodec PavelPololáník Pavel89-15-993222
5.Havlík JanHalouzka Zdeněk-9-38-3 1323
6.Pirožek DavidKotlín Vladimír-5-5-2  0324
7.Hodec PavelSmejkal Jan11-8-96-82325
8.Havlík JanPololáník Pavel-9-221293235
9.Pirožek DavidHalouzka Zdeněk-11-3-2  0336
10.Karban AlešKotlín Vladimír8-96-8-52337
11.Havlík JanSmejkal Jan71411  3047
12.Pirožek DavidPololáník Pavel-5-4-10  0348
13.Karban AlešHalouzka Zdeněk-5-5-7  0349
14.Hodec PavelKotlín Vladimír957  3059
15.Pirožek DavidSmejkal Jan-7-4-5  03510
16.Karban AlešPololáník Pavel979  30610
17.Hodec PavelHalouzka Zdeněk-66-6-8 13611
18.Pirožek TomášKotlín Vladimír-4-8-7  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karban Aleš22Smejkal Jan22
Hodec Pavel22Pololáník Pavel13
Havlík Jan21Halouzka Zdeněk40
Pirožek David04Kotlín Vladimír31
Pirožek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Špaček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Rozhodčí:Vojanec Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:Toldy Jozef
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:Kachlík Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42550:643Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toldy Jozef
Špaček Zdeněk
 
 
Ptáček Tomáš
Šlezinger Aleš
 
 
-6-7-6  0301
2.Vojanec Libor
Kachlík Jan
 
 
Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
-67-7-7 1302
3.Toldy JozefPtáček Tomáš-6-6-10  0303
4.Špaček ZdeněkŠlezinger Aleš-3-4-9  0304
5.Kachlík JanVasas Miroslav-48-76113214
6.Vojanec LiborValenta Ondřej859  3024
7.Špaček ZdeněkPtáček Tomáš-8-97-10 1325
8.Kachlík JanŠlezinger Aleš-4-5-6  0326
9.Vojanec LiborVasas Miroslav769  3036
10.Toldy JozefValenta Ondřej-83-7-6 1337
11.Kachlík JanPtáček Tomáš-5-6-3  0338
12.Vojanec LiborŠlezinger Aleš-9-69-11 1339
13.Toldy JozefVasas Miroslav-874-6-723310
14.Špaček ZdeněkValenta Ondřej-10-91212-623311
15.Vojanec LiborPtáček Tomáš389  30411
16.Toldy JozefŠlezinger Aleš-5-6-5  03412
17.Špaček ZdeněkVasas Miroslav-97710 31512
18.Kachlík JanValenta Ondřej-7-11-8  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toldy Jozef04Ptáček Tomáš31
Špaček Zdeněk13Šlezinger Aleš40
Kachlík Jan13Vasas Miroslav13
Vojanec Libor31Valenta Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
Forman Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:46528:657Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Tomáš
Dostál Tomáš
 
 
Ondrušíková Petra
Broskva Alois
 
 
8-4-4-11 1301
2.Malý Václav
Daňková Lucie
 
 
Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
-87-121153211
3.Daňková LucieSmetana Vladimír-7-7-7  0312
4.Forman TomášZbořil Miroslav-2-6-7  0313
5.Malý VáclavBroskva Alois-4-810-7 1314
6.Dostál TomášOndrušíková Petra-5-9-7  0315
7.Forman TomášSmetana Vladimír-87-7-5 1316
8.Malý VáclavZbořil Miroslav-1035-863226
9.Dostál TomášBroskva Alois-3-4-7  0327
10.Daňková LucieOndrušíková Petra-6-910-5 1328
11.Malý VáclavSmetana Vladimír588  3038
12.Dostál TomášZbořil Miroslav-5-8-8  0339
13.Daňková LucieBroskva Alois9-86-9-923310
14.Forman TomášOndrušíková Petra-2-7-8  03311
15.Dostál TomášSmetana Vladimír-8-5-3  03312
16.Daňková LucieZbořil Miroslav-11-65-5 13313
17.Forman TomášBroskva Alois-8-58-2 13314
18.Malý VáclavOndrušíková Petra958  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Daňková Lucie04Smetana Vladimír31
Forman Tomáš04Zbořil Miroslav31
Malý Václav31Broskva Alois40
Dostál Tomáš04Ondrušíková Petra31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47546:667Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkvička Adam
Šimeček Radek
 
 
Peprný Aleš
Walsberger Jan
 
 
-75-8-6 1301
2.Hájek Marek
Pyrochta David
 
 
Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
-71012-743211
3.Hájek MarekPeprný Aleš-6-4-8  0312
4.Pyrochta DavidDrahovzal Miroslav-10-7-7  0313
5.Mrkvička AdamKousalík Marek295  3023
6.Šimeček RadekHloušek Petr-978-9-92324
7.Pyrochta DavidPeprný Aleš-7-10-9  0325
8.Mrkvička AdamDrahovzal Miroslav7-6-59-52326
9.Šimeček RadekKousalík Marek-6-6-9  0327
10.Hájek MarekHloušek Petr545  3037
11.Mrkvička AdamPeprný Aleš-99-8-7 1338
12.Šimeček RadekDrahovzal Miroslav8-7-4-9 1339
13.Hájek MarekKousalík Marek11-13-9-13 13310
14.Pyrochta DavidWalsberger Jan-11-1010-13 13311
15.Šimeček RadekPeprný Aleš-8-7-8  03312
16.Hájek MarekDrahovzal Miroslav-4-12-7  03313
17.Pyrochta DavidKousalík Marek-3-6-6  03314
18.Mrkvička AdamWalsberger JanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Marek13Peprný Aleš40
Pyrochta David04Drahovzal Miroslav40
Mrkvička Adam12Kousalík Marek31
Šimeček Radek04Hloušek Petr11
   Walsberger Jan10
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:44606:684Lažánky "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Stanislav
Dvořáček Josef
 
 
Baier Radek
Doležel Tomáš
 
 
7-5-7-4 1301
2.Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
Burian Lubomír
Steinhauser Jan
 
 
9-756 3111
3.Kepák LiborBaier Radek-4-5-8  0312
4.Španihel JaroslavSteinhauser Jan-1112-3-5 1313
5.Bernard StanislavBurian Lubomír7-9115 3123
6.Dvořáček JosefDoležel Tomáš711-36 3133
7.Španihel JaroslavBaier Radek-7-9-12  0334
8.Bernard StanislavSteinhauser Jan3-8-7-7 1335
9.Dvořáček JosefBurian Lubomír8-9-8-3 1336
10.Kepák LiborDoležel Tomáš5-78-3-82337
11.Bernard StanislavBaier Radek-8-9-9  0338
12.Gold JiříSteinhauser Jan-7-6-8  0339
13.Kepák LiborBurian Lubomír7-8-71083249
14.Španihel JaroslavDoležel Tomáš9-9-7-12 13410
15.Gold JiříBaier Radek-7-29-8 13411
16.Kepák LiborSteinhauser Jan7-10-8-10 13412
17.Španihel JaroslavBurian Lubomír576  30512
18.Bernard StanislavDoležel Tomáš6-9-36-623513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kepák Libor13Baier Radek40
Španihel Jaroslav13Steinhauser Jan40
Bernard Stanislav13Burian Lubomír13
Dvořáček Josef11Doležel Tomáš31
Gold Jiří02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35590:595Lažánky "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
Baier Radek
Doležel Tomáš
 
 
-9-3-9  0301
2.Pololáník Pavel
Kotlín Vladimír
 
 
Chylková Urbánková Jitka
Steinhauser Jan
 
 
-689-10113211
3.Pololáník PavelChylková Urbánková Jitka-7-8-5  0312
4.Smejkal JanBaier Radek-7-10-8  0313
5.Halouzka ZdeněkSteinhauser Jan356  3023
6.Kotlín VladimírDoležel Tomáš7-115-7-132324
7.Smejkal JanChylková Urbánková Jitka-5-7-6  0325
8.Halouzka ZdeněkBaier Radek7-66-4-82326
9.Kotlín VladimírSteinhauser Jan335  3036
10.Pololáník PavelDoležel Tomáš-3-6-7  0337
11.Halouzka ZdeněkChylková Urbánková Jitka-112-88-102338
12.Kotlín VladimírBaier Radek98-42 3148
13.Pololáník PavelSteinhauser Jan9-5-2-9 1349
14.Smejkal JanDoležel Tomáš-97710 3159
15.Kotlín VladimírChylková Urbánková Jitka864  3069
16.Pololáník PavelBaier Radek-1-4-9  03610
17.Smejkal JanSteinhauser Jan10-867 31710
18.Halouzka ZdeněkDoležel Tomáš387  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pololáník Pavel04Chylková Urbánková Jitka31
Smejkal Jan22Baier Radek31
Halouzka Zdeněk22Steinhauser Jan13
Kotlín Vladimír31Doležel Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:Hloušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25704:605Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
1088  3010
2.Walsberger Jan
Kalivoda Zdeněk
 
 
Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
-5-575-32311
3.Drahovzal MiroslavBernard Stanislav-145105 3121
4.Kousalík MarekŠpanihel Jaroslav5-8-4-7 1322
5.Kalivoda ZdeněkKepák Libor7-9139 3132
6.Peprný AlešNivnický Václav3-755 3142
7.Kousalík MarekBernard Stanislav7914  3052
8.Kalivoda ZdeněkŠpanihel Jaroslav-9-514-2 1353
9.Peprný AlešKepák Libor784  3063
10.Drahovzal MiroslavNivnický Václav5610  3073
11.Kalivoda ZdeněkBernard Stanislav-8-11-7  0374
12.Peprný AlešŠpanihel Jaroslav553  3084
13.Drahovzal MiroslavKepák Libor-7399 3194
14.Kousalík MarekNivnický Václav912-138 31104
15.Peprný AlešBernard Stanislav6-1153 31114
16.Drahovzal MiroslavŠpanihel Jaroslav-10-1239732124
17.Kousalík MarekKepák Libor7-95-5332134
18.Kalivoda ZdeněkNivnický Václav-10-1011-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drahovzal Miroslav40Bernard Stanislav13
Kousalík Marek31Španihel Jaroslav22
Kalivoda Zdeněk13Kepák Libor04
Peprný Aleš40Nivnický Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:22725:582Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
Záviška Josef ml.
Makovický Marek
 
 
8-84-593210
2.Ondrušíková Petra
Broskva Alois
 
 
Šimeček Radek
Karpíšek Jakub
 
 
-89-6893220
3.Smetana VladimírŠimeček Radek-7-69753230
4.Zbořil MiroslavZáviška Josef ml.9-96-7-92331
5.Broskva AloisKarpíšek Jakub-68-81693241
6.Ondrušíková PetraMakovický Marek-56-816-82342
7.Zbořil MiroslavŠimeček Radek-91394 3152
8.Broskva AloisZáviška Josef ml.884  3062
9.Ondrušíková PetraKarpíšek Jakub312-115 3172
10.Smetana VladimírMakovický Marek8-5138 3182
11.Broskva AloisŠimeček Radek987  3092
12.Ondrušíková PetraZáviška Josef ml.-11561 31102
13.Smetana VladimírKarpíšek Jakub655  30112
14.Zbořil MiroslavMakovický Marek-6-3-9  03113
15.Ondrušíková PetraŠimeček Radek235  30123
16.Smetana VladimírZáviška Josef ml.2-789 31133
17.Zbořil MiroslavKarpíšek JakubWO    30143
18.Broskva AloisMakovický Marek589  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Smetana Vladimír40Šimeček Radek04
Zbořil Miroslav12Záviška Josef ml.13
Broskva Alois40Karpíšek Jakub03
Ondrušíková Petra31Makovický Marek22
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:24646:541Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Forman Tomáš
Dostál Tomáš
 
 
937  3010
2.Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
Daňková Lucie
Malý Václav
 
 
-10-10-6  0311
3.Ptáček TomášDaňková Lucie612-9-9103221
4.Valenta OndřejHylmar Miroslav93-912 3131
5.Krebs PavelDostál Tomáš-6497 3141
6.Vasas MiroslavMalý Václav-6-7-9  0342
7.Valenta OndřejDaňková Lucie764  3052
8.Krebs PavelHylmar Miroslav354  3062
9.Vasas MiroslavDostál Tomáš647  3072
10.Ptáček TomášMalý Václav-6-3-11  0373
11.Krebs PavelDaňková Lucie4-11-7783283
12.Vasas MiroslavForman Tomáš7-10210 3193
13.Ptáček TomášDostál Tomáš9710  30103
14.Valenta OndřejMalý Václav-95-5-7 13104
15.Vasas MiroslavDaňková Lucie7-1039 31114
16.Ptáček TomášForman Tomáš845  30124
17.Valenta OndřejDostál Tomáš-8988 31134
18.Krebs PavelMalý Václav-9-10-10  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ptáček Tomáš31Daňková Lucie04
Valenta Ondřej31Hylmar Miroslav02
Krebs Pavel31Dostál Tomáš04
Vasas Miroslav31Malý Václav40
   Forman Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:22604:519Hrušovany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
Adamíková Petra
Toldy Jozef
 
 
-77910 3110
2.Škarda Oldřich
Karban Aleš
 
 
Hrubeš Alois
Hledík Ivoš
 
 
677  3020
3.Škarda OldřichAdamíková Petra383  3030
4.Karban AlešToldy Jozef8-96-8-22331
5.Havlík JanHrubeš Alois1187  3041
6.Hodec PavelHledík Ivoš7610  3051
7.Karban AlešAdamíková Petra3713  3061
8.Havlík JanToldy Jozef6610  3071
9.Hodec PavelHrubeš Alois934  3081
10.Škarda OldřichHledík Ivoš628  3091
11.Havlík JanAdamíková Petra-78-9-9 1392
12.Hodec PavelToldy Jozef158  30102
13.Kijac ZdeněkHrubeš Alois-7-58-8 13103
14.Karban AlešHledík Ivoš-10-3-3  03104
15.Hodec PavelAdamíková Petra747  30114
16.Kijac ZdeněkToldy Jozef-99-4-9 13115
17.Karban AlešHrubeš Alois10-9-68-823116
18.Havlík JanHledík Ivoš-5-7-10  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škarda Oldřich20Adamíková Petra13
Karban Aleš13Toldy Jozef22
Havlík Jan22Hrubeš Alois22
Hodec Pavel40Hledík Ivoš22
Kijac Zdeněk02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35682:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hledík Ivoš
Špaček Zdeněk
 
 
Smejkal Jan
Halouzka Zdeněk
 
 
10-98-10-72301
2.Toldy Jozef
Vojanec Libor
 
 
Pololáník Pavel
Kotlín Vladimír
 
 
-8-55-2 1302
3.Hledík IvošKotlín Vladimír-8-587-52303
4.Špaček ZdeněkSmejkal Jan-11-87743213
5.Toldy JozefHalouzka Zdeněk-7-15-8  0314
6.Vojanec LiborPololáník Pavel376  3024
7.Špaček ZdeněkKotlín Vladimír-9-910913234
8.Toldy JozefSmejkal Jan5-6107 3144
9.Vojanec LiborHalouzka Zdeněk8110  3054
10.Hledík IvošPololáník Pavel-76411 3164
11.Toldy JozefKotlín Vladimír-6-2-7  0365
12.Vojanec LiborSmejkal Jan-96-9-9 1366
13.Hledík IvošHalouzka Zdeněk-8-19-7 1367
14.Špaček ZdeněkPololáník Pavel75-107 3177
15.Vojanec LiborKotlín Vladimír7-5105 3187
16.Hledík IvošSmejkal Jan4-18-3-8 1388
17.Špaček ZdeněkHalouzka Zdeněk9-99-9-72389
18.Toldy JozefPololáník Pavel5118  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hledík Ivoš13Kotlín Vladimír22
Špaček Zdeněk31Smejkal Jan22
Toldy Jozef22Halouzka Zdeněk31
Vojanec Libor31Pololáník Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38562:639Hrušovany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Tomáš
Zeman Pavel
 
 
Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
-4-6-12  0301
2.Daňková Lucie
Malý Václav
 
 
Kijac Zdeněk
Škarda Oldřich
 
 
96-10-673211
3.Forman TomášKijac Zdeněk99-911 3121
4.Hylmar MiroslavŠkarda Oldřich-4-1-1  0322
5.Malý VáclavHodec Pavel359  3032
6.Daňková LucieHavlík Jan10-83-1193242
7.Hylmar MiroslavKijac Zdeněk-6-6-5  0343
8.Malý VáclavŠkarda Oldřich9-114-723253
9.Daňková LucieHodec Pavel-2105-5-52354
10.Forman TomášHavlík Jan-8-108-4 1355
11.Malý VáclavKijac Zdeněk-5556 3165
12.Daňková LucieŠkarda Oldřich-6-9-6  0366
13.Forman TomášHodec Pavel10-19-5-62367
14.Hylmar MiroslavHavlík Jan-10-8-5  0368
15.Daňková LucieKijac Zdeněk696  3078
16.Forman Tomᚊkarda Oldřich-1-4-6  0379
17.Hylmar MiroslavHodec Pavel-5-59-4 13710
18.Malý VáclavKarban Aleš666  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Tomáš13Kijac Zdeněk13
Hylmar Miroslav04Škarda Oldřich31
Malý Václav40Hodec Pavel31
Daňková Lucie22Havlík Jan21
   Karban Aleš01
Střídání: Karban Aleš místo Havlíka Jana



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1138:41738:757Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Kroutil Vladimír
 
 
Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
-8-88-7 1301
2.Záviška Josef ml.
Makovický Marek
 
 
Ptáček Tomáš
Pololáník Jan
 
 
-5-7-8  0302
3.Kroutil VladimírPtáček Tomáš10-3-10673212
4.Makovický MarekValenta Ondřej-61013-9-82313
5.Záviška Josef ml.Pololáník Jan-3-1149-92314
6.Novák AlešKrebs Pavel88-10-9-82315
7.Makovický MarekPtáček Tomáš83-59 3125
8.Záviška Josef ml.Valenta Ondřej11-7-97-42326
9.Novák AlešPololáník Jan-1013611 3136
10.Kroutil VladimírKrebs Pavel-677-773246
11.Záviška Josef ml.Vasas Miroslav-9-96943256
12.Novák AlešValenta Ondřej69-3-8-82357
13.Kroutil VladimírPololáník Jan-274-6-62358
14.Makovický MarekKrebs Pavel74-8-7-112359
15.Novák AlešVasas Miroslav777  3069
16.Kroutil VladimírValenta Ondřej9810  3079
17.Makovický MarekPololáník Jan912-6-8-823710
18.Záviška Josef ml.Krebs Pavel-6-11-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kroutil Vladimír31Ptáček Tomáš02
Makovický Marek13Valenta Ondřej31
Záviška Josef ml.13Pololáník Jan31
Novák Aleš22Krebs Pavel31
   Vasas Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43564:681Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
-488-1063210
2.Dvořáček Josef
Nivnický Václav
 
 
Ondrušíková Petra
Broskva Alois
 
 
88-10-953220
3.Kepák LiborSmetana Vladimír-6-5-3  0321
4.Španihel JaroslavZbořil Miroslav-5-9-8  0322
5.Nivnický VáclavOndrušíková Petra79-9-6-32323
6.Gold JiříBroskva Alois-4-4-1  0324
7.Španihel JaroslavSmetana Vladimír10124  3034
8.Nivnický VáclavZbořil Miroslav9106  3044
9.Gold JiříOndrušíková Petra-6-4-3  0345
10.Kepák LiborBroskva Alois6-1011-5-52346
11.Nivnický VáclavSmetana Vladimír-77-49-52347
12.Dvořáček JosefZbořil Miroslav-4-7-7  0348
13.Kepák LiborOndrušíková Petra-66-89-82349
14.Španihel JaroslavBroskva Alois-8-4-5  03410
15.Dvořáček JosefSmetana Vladimír2-57-3-823411
16.Kepák LiborZbořil Miroslav-87-611-723412
17.Španihel JaroslavOndrušíková Petra-6-7-5  03413
18.Nivnický VáclavBroskva Alois1073  30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kepák Libor04Smetana Vladimír31
Španihel Jaroslav13Zbořil Miroslav31
Nivnický Václav22Ondrušíková Petra40
Gold Jiří02Broskva Alois31
Dvořáček Josef02   
Střídání: Dvořáček Josef za Gold Jiří



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:35665:638Lažánky "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chylková Urbánková Jitka
Steinhauser Jan
 
 
Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
-107-6-9 1301
2.Doležel Tomáš
Špaček Petr
 
 
Walsberger Jan
Kalivoda Zdeněk
 
 
12-8-6-3 1302
3.Steinhauser JanDrahovzal Miroslav-1210-11-4 1303
4.Doležel TomášKousalík Marek5-58-12-52304
5.Špaček PetrHloušek Petr-897-953214
6.Chylková Urbánková JitkaWalsberger Jan910-7-533224
7.Doležel TomášDrahovzal Miroslav3104  3034
8.Špaček PetrKousalík Marek-9-8-8  0335
9.Chylková Urbánková JitkaHloušek Petr-65115 3145
10.Steinhauser JanWalsberger Jan-96-4583255
11.Špaček PetrDrahovzal Miroslav-6-9-12  0356
12.Chylková Urbánková JitkaKousalík Marek-2669 3166
13.Steinhauser JanHloušek Petr-7-39-7 1367
14.Doležel TomášKalivoda Zdeněk5127  3077
15.Chylková Urbánková JitkaDrahovzal Miroslav7-87-603287
16.Steinhauser JanKousalík Marek-9-9-6  0388
17.Doležel TomášHloušek Petr434  3098
18.Burian LubomírKalivoda Zdeněk8-1038 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steinhauser Jan13Drahovzal Miroslav22
Doležel Tomáš31Kousalík Marek31
Špaček Petr12Hloušek Petr13
Chylková Urbánková Jitka40Walsberger Jan02
Burian Lubomír10Kalivoda Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:BřezinaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35595:595nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotlín Vladimír
Pololáník Karel
 
 
Peprný Aleš
Kousalík Marek
 
 
-4-6-7  0301
2.Smejkal Jan
Halouzka Zdeněk
 
 
Hloušek Petr
Kalivoda Zdeněk
 
 
-67-89-92302
3.Smejkal JanPeprný Aleš-2-6-4  0303
4.Pololáník KarelKousalík Marek-5532 3113
5.Halouzka ZdeněkHloušek Petr865  3023
6.Kotlín VladimírKalivoda Zdeněk-8107-833233
7.Pololáník KarelPeprný Aleš-5-4-4  0334
8.Halouzka ZdeněkKousalík Marek68-92 3144
9.Kotlín VladimírHloušek Petr1058  3054
10.Smejkal JanKalivoda Zdeněk-11-5-5  0355
11.Halouzka ZdeněkPeprný Aleš-9-6-7  0356
12.Kotlín VladimírKousalík Marek610-8-763266
13.Smejkal JanHloušek Petr-975-9-62367
14.Pololáník KarelKalivoda Zdeněk128-7-893277
15.Kotlín VladimírPeprný Aleš-8-6-4  0378
16.Smejkal JanKousalík Marek-77-11-9 1379
17.Pololáník KarelHloušek Petr676  3089
18.Halouzka ZdeněkKalivoda Zdeněk382  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smejkal Jan04Peprný Aleš40
Pololáník Karel31Kousalík Marek13
Halouzka Zdeněk31Hloušek Petr13
Kotlín Vladimír31Kalivoda Zdeněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Nosislav "A"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Lažánky "D"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za MostemRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27682:604Nosislav "A"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zbořil Miroslav
Broskva Alois
 
 
Steinhauser Jan
Doležel Tomáš
 
 
467  3010
2.Smetana Vladimír
Bohunický Pavel
 
 
Burian Lubomír
Špaček Petr
 
 
-6-8-8  0311
3.Zbořil MiroslavSteinhauser Jan698  3021
4.Broskva AloisDoležel Tomáš3128  3031
5.Smetana VladimírBurian Lubomír7612  3041
6.Bohunický PavelŠpaček Petr109-10-8-102342
7.Broskva AloisSteinhauser Jan597  3052
8.Smetana VladimírDoležel Tomáš6-87-563262
9.Bohunický PavelBurian Lubomír-973-9-92363
10.Zbořil MiroslavŠpaček Petr47-910 3173
11.Smetana VladimírSteinhauser Jan646  3083
12.Bohunický PavelDoležel Tomáš-11-4-6  0384
13.Zbořil MiroslavBurian Lubomír-126-8-4 1385
14.Broskva AloisŠpaček Petr312-1011 3195
15.Bohunický PavelSteinhauser Jan-887-5-72396
16.Zbořil MiroslavDoležel Tomáš-19-8-7  0397
17.Broskva AloisBurian Lubomír91010  30107
18.Smetana VladimírŠpaček Petr6-97-10532117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zbořil Miroslav22Steinhauser Jan13
Broskva Alois40Doležel Tomáš22
Smetana Vladimír40Burian Lubomír22
Bohunický Pavel04Špaček Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna KuřimRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:23650:546Sokol Kuřim "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
Dvořáček Josef
Nivnický Václav
 
 
87-108 3110
2.Valenta Ondřej
Šlezinger Aleš
 
 
Bernard Stanislav
Španihel Jaroslav
 
 
-8323 3120
3.Ptáček TomášBernard Stanislav686  3030
4.Valenta OndřejŠpanihel Jaroslav10-10713 3140
5.Krebs PavelDvořáček Josef6-5-910-32341
6.Šlezinger AlešNivnický Václav1458  3051
7.Valenta OndřejBernard Stanislav9-89-883261
8.Krebs PavelŠpanihel Jaroslav6-8-9543271
9.Šlezinger AlešDvořáček JosefWO    3081
10.Ptáček TomášNivnický Václav8-85-8-72382
11.Krebs PavelBernard Stanislav7-9-8983292
12.Šlezinger AlešŠpanihel Jaroslav5-777 31102
13.Ptáček TomášDvořáček Josef98-610 31112
14.Valenta OndřejNivnický Václav1073  30122
15.Šlezinger AlešBernard StanislavWO    03123
16.Ptáček Tomᚊpanihel JaroslavWO    03124
17.Valenta OndřejDvořáček JosefWO    30134
18.Krebs PavelNivnický Václav878  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ptáček Tomáš21Bernard Stanislav03
Valenta Ondřej30Španihel Jaroslav03
Krebs Pavel31Dvořáček Josef11
Šlezinger Aleš20Nivnický Václav13
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Hrušovany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řeznovice "I"Rozhodčí:Hodec Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jízdárenská 698Rozhodčí:Kijac Zdeněk
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:43543:664Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
Karpíšek Jakub
Dohnal František
 
 
4-96-6-32301
2.Kijac Zdeněk
Pirožek David
 
 
Makovický Marek
Záviška Josef ml.
 
 
-3-667-92302
3.Kijac ZdeněkKarpíšek Jakub-9-8-5  0303
4.Hodec PavelZáviška Josef ml.-7-1498-92304
5.Pirožek DavidDohnal František-6-3-6  0305
6.Havlík JanMakovický Marek589  3015
7.Hodec PavelKarpíšek Jakub-75911 3125
8.Pirožek DavidZáviška Josef ml.-7-9-8  0326
9.Havlík JanDohnal František-4-8-11  0327
10.Kijac ZdeněkMakovický Marek10-2-23-42328
11.Pirožek DavidKarpíšek Jakub-7-6-2  0329
12.Havlík JanZáviška Josef ml.6-687 3139
13.Kijac ZdeněkDohnal František-10-3-8  03310
14.Hodec PavelMakovický Marek1111-98 31410
15.Havlík JanKarpíšek Jakub9-787 31510
16.Kijac ZdeněkZáviška Josef ml.-7-58-5 13511
17.Hodec PavelDohnal František-7-3-6  03512
18.Pirožek DavidMakovický Marek-9-3-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kijac Zdeněk04Karpíšek Jakub22
Hodec Pavel22Záviška Josef ml.31
Pirožek David04Dohnal František40
Havlík Jan31Makovický Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Vrchní
rozhodčí:
Špaček Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:Toldy Jozef
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Sokolovny 161, Moravské KníniceRozhodčí:Hrubeš Alois
Datum dle rozpisu03. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33597:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toldy Jozef
Hrubeš Alois
 
 
Forman Tomáš
Dostál Tomáš
 
 
10-1179 3110
2.Hledík Ivoš
Špaček Zdeněk
 
 
Daňková Lucie
Malý Václav
 
 
-9-5-6  0311
3.Hrubeš AloisForman Tomáš878  3021
4.Toldy JozefDaňková Lucie-11-7-6  0322
5.Špaček ZdeněkDostál Tomáš994  3032
6.Hledík IvošMalý Václav-4-9-5  0333
7.Toldy JozefForman Tomáš187  3043
8.Špaček ZdeněkDaňková Lucie9-10-93-62344
9.Hledík IvošDostál Tomáš9111  3054
10.Hrubeš AloisMalý Václav5-8-6-9 1355
11.Špaček ZdeněkForman Tomáš-1160-883265
12.Hledík IvošDaňková Lucie-9-3-13  0366
13.Hrubeš AloisHylmar Miroslav-55161 3176
14.Vojanec LiborMalý Václav8118  3086
15.Hledík IvošForman Tomáš-8-7-13  0387
16.Hrubeš AloisDaňková Lucie-7-3-5  0388
17.Vojanec LiborHylmar Miroslav4-1010-1163298
18.Špaček ZdeněkMalý Václav-6-4-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubeš Alois22Forman Tomáš13
Toldy Jozef11Daňková Lucie40
Špaček Zdeněk22Dostál Tomáš02
Hledík Ivoš13Malý Václav31
Vojanec Libor20Hylmar Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36556:606D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Tomáš
Forman Tomáš
 
 
Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
-7-9-5  0301
2.Malý Václav
Daňková Lucie
 
 
Kotlín Vladimír
Pololáník Pavel
 
 
-31235 3111
3.Dostál TomášPololáník Pavel-6-6-8  0312
4.Hylmar MiroslavSmejkal Jan-6-8-6  0313
5.Malý VáclavHalouzka Zdeněk-8738 3123
6.Daňková LucieKotlín Vladimír7810  3033
7.Hylmar MiroslavPololáník Pavel9-11-8-10 1334
8.Malý VáclavSmejkal Jan698  3044
9.Daňková LucieHalouzka Zdeněk-4-5-5  0345
10.Dostál TomášKotlín Vladimír79-5-5-42346
11.Malý VáclavPololáník Pavel343  3056
12.Daňková LucieSmejkal Jan-6-989-82357
13.Dostál TomášHalouzka Zdeněk-2-67-4 1358
14.Forman TomášKotlín Vladimír-4-4-8  0359
15.Daňková LuciePololáník Pavel-831010 3169
16.Dostál TomášSmejkal Jan910-8-12-723610
17.Forman TomášHalouzka Zdeněk-3-8-4  03611
18.Malý VáclavKotlín Vladimír854  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Tomáš04Pololáník Pavel22
Hylmar Miroslav02Smejkal Jan31
Malý Václav40Halouzka Zdeněk31
Daňková Lucie22Kotlín Vladimír22
Forman Tomáš02   
Střídání: Forman za Hylmara



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:38588:622Mor.Knínice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Marek
Pyrochta David
 
 
Hledík Ivoš
Špaček Zdeněk
 
 
-9-89-2 1301
2.Mrkvička Adam
Šimeček Radek
 
 
Adamíková Petra
Toldy Jozef
 
 
776  3011
3.Mrkvička AdamHledík Ivoš-117-12-8 1312
4.Pyrochta DavidŠpaček Zdeněk-8-46-10 1313
5.Šimeček RadekAdamíková Petra-7-7-9  0314
6.Hájek MarekToldy Jozef758  3024
7.Pyrochta DavidHledík Ivoš-5-6-5  0325
8.Šimeček RadekŠpaček Zdeněk9-11-3-8 1326
9.Hájek MarekAdamíková Petra545  3036
10.Mrkvička AdamToldy Jozef2-13-88-72337
11.Šimeček RadekHledík Ivoš-5-11-14  0338
12.Hájek MarekŠpaček Zdeněk349  3048
13.Mrkvička AdamAdamíková Petra67-913 3158
14.Pyrochta DavidToldy Jozef67-6-4-82359
15.Hájek MarekHledík Ivoš-7867 3169
16.Mrkvička AdamŠpaček Zdeněk-6-5-8  03610
17.Pyrochta DavidAdamíková Petra77-9-6-423611
18.Šimeček RadekToldy Jozef-6-1-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkvička Adam13Hledík Ivoš31
Pyrochta David04Špaček Zdeněk31
Šimeček Radek04Adamíková Petra22
Hájek Marek40Toldy Jozef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33566:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
Hodec Pavel
Havlík Jan
 
 
-69-11-12 1301
2.Dvořáček Josef
Nivnický Václav
 
 
Škarda Oldřich
Karban Aleš
 
 
-6-7-11  0302
3.Kepák LiborŠkarda Oldřich-9-5-4  0303
4.Nivnický VáclavHodec Pavel-10-12-5  0304
5.Bernard StanislavKarban Aleš1096  3014
6.Španihel JaroslavHavlík Jan-3488 3124
7.Nivnický VáclavŠkarda Oldřich-4-4-4  0325
8.Bernard StanislavHodec Pavel9106  3035
9.Španihel JaroslavKarban Aleš569  3045
10.Kepák LiborHavlík Jan-8-106-9 1346
11.Bernard StanislavŠkarda Oldřich-1-3-8  0347
12.Španihel JaroslavHodec Pavel-9788 3157
13.Dvořáček JosefKarban Aleš6-8-9293267
14.Nivnický VáclavKijac Zdeněk375  3077
15.Španihel JaroslavŠkarda Oldřich-6-3-2  0378
16.Dvořáček JosefHodec Pavel-5104-4-52379
17.Nivnický VáclavKarban Aleš57-129 3189
18.Bernard StanislavKijac Zdeněk9-781 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kepák Libor02Škarda Oldřich40
Nivnický Václav22Hodec Pavel22
Bernard Stanislav31Karban Aleš04
Španihel Jaroslav31Havlík Jan11
Dvořáček Josef11Kijac Zdeněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:32712:673Lažánky "D"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chylková Urbánková Jitka
Steinhauser Jan
 
 
Krebs Pavel
Ptáček Tomáš
 
 
1187  3010
2.Doležel Tomáš
Špaček Petr
 
 
Vasas Miroslav
Valenta Ondřej
 
 
-9-6-13  0311
3.Steinhauser JanPtáček Tomáš-7852 3121
4.Špaček PetrValenta Ondřej-6-5-3  0322
5.Doležel TomášVasas Miroslav-12998 3132
6.Chylková Urbánková JitkaKrebs Pavel89-717 3142
7.Špaček PetrPtáček Tomáš-10-5-9  0343
8.Doležel TomášValenta Ondřej6-5-101373253
9.Chylková Urbánková JitkaVasas Miroslav5-997 3163
10.Steinhauser JanKrebs Pavel-676-10-22364
11.Doležel TomášPtáček Tomáš497  3074
12.Chylková Urbánková JitkaValenta Ondřej6-783 3184
13.Steinhauser JanVasas Miroslav6-1-36-62385
14.Burian LubomírKrebs Pavel7-96-9-82386
15.Chylková Urbánková JitkaPtáček Tomáš5-1393 3196
16.Steinhauser JanValenta Ondřej610-7-91032106
17.Burian LubomírVasas Miroslav88-7-9532116
18.Doležel TomášKrebs Pavel7-46-8732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steinhauser Jan22Ptáček Tomáš13
Špaček Petr02Valenta Ondřej13
Doležel Tomáš40Vasas Miroslav13
Chylková Urbánková Jitka40Krebs Pavel22
Burian Lubomír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:Hloušek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:32550:521nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Walsberger Jan
 
 
Broskva Alois
Nekvapil Pavel
 
 
857  3010
2.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Ondrušíková Petra
Smetana Vladimír
 
 
9-955 3120
3.Peprný AlešOndrušíková Petra526  3030
4.Drahovzal MiroslavBroskva Alois7-1059 3140
5.Walsberger JanNekvapil Pavel8-8-10-7 1341
6.Kousalík MarekSmetana Vladimír-12-4-5  0342
7.Drahovzal MiroslavOndrušíková Petra11-785 3152
8.Walsberger JanBroskva Alois-8-7-4  0353
9.Kousalík MarekNekvapil Pavel-8-8-7  0354
10.Peprný AlešSmetana Vladimír621  3064
11.Walsberger JanOndrušíková Petra-10-10-9  0365
12.Kousalík MarekBroskva Alois-8-8-7  0366
13.Peprný AlešNekvapil Pavel53-8-863276
14.Drahovzal MiroslavSmetana Vladimír-5-9-5  0377
15.Kousalík MarekOndrušíková Petra-6-9-6  0378
16.Peprný AlešBroskva Alois715  3088
17.Drahovzal MiroslavNekvapil Pavel858  3098
18.Walsberger JanSmetana Vladimír-5-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peprný Aleš40Ondrušíková Petra22
Drahovzal Miroslav31Broskva Alois22
Walsberger Jan04Nekvapil Pavel22
Kousalík Marek04Smetana Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:D.H. LoučkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Nosislav "A"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Loučky 141, pod kostelemRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34732:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Martin
Kotlín Vladimír
 
 
Ondrušíková Petra
Broskva Alois
 
 
8-988 3110
2.Halouzka Zdeněk
Smejkal Jan
 
 
Smetana Vladimír
Zbořil Miroslav
 
 
-98-9-9 1311
3.Mašek MartinOndrušíková Petra493  3021
4.Smejkal JanBroskva Alois-9-77-4 1322
5.Halouzka ZdeněkSmetana Vladimír-128-8-11 1323
6.Kotlín VladimírZbořil Miroslav-5-10210-112324
7.Smejkal JanOndrušíková Petra-7101-843234
8.Halouzka ZdeněkBroskva Alois-10-11-6  0335
9.Kotlín VladimírSmetana Vladimír-691-8-52336
10.Mašek MartinZbořil Miroslav974  3046
11.Halouzka ZdeněkOndrušíková Petra3-73-7-92347
12.Kotlín VladimírBroskva Alois-76-8-9 1348
13.Mašek MartinSmetana Vladimír71215  3058
14.Smejkal JanZbořil Miroslav-8778 3168
15.Kotlín VladimírOndrušíková Petra9-798 3178
16.Mašek MartinBroskva Alois-8-1565-122379
17.Smejkal JanSmetana Vladimír-513-81083289
18.Halouzka ZdeněkZbořil Miroslav1286  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mašek Martin31Ondrušíková Petra13
Smejkal Jan31Broskva Alois40
Halouzka Zdeněk13Smetana Vladimír22
Kotlín Vladimír13Zbořil Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:BřezinaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Kuřim "C"Rozhodčí:Kalivoda Zdenek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Březina 200 sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30705:626Březina

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peprný Aleš
Walsberger Jan
 
 
Ptáček Tomáš
Vasas Miroslav
 
 
579  3010
2.Drahovzal Miroslav
Kousalík Marek
 
 
Krebs Pavel
Pololáník Jan
 
 
5-10711 3120
3.Peprný AlešPololáník Jan576  3030
4.Drahovzal MiroslavVasas Miroslav-1011-7-7 1331
5.Kousalík MarekPtáček Tomáš798  3041
6.Kalivoda ZdeněkKrebs Pavel-86-98-122342
7.Drahovzal MiroslavPololáník Jan-6-8-6  0343
8.Kousalík MarekVasas Miroslav9-5-76-152344
9.Kalivoda ZdeněkPtáček Tomáš78-9-663254
10.Peprný AlešKrebs Pavel456  3064
11.Kousalík MarekPololáník Jan-858-10-62365
12.Walsberger JanVasas Miroslav-865-9-102366
13.Peprný AlešPtáček Tomáš4513  3076
14.Drahovzal MiroslavKrebs Pavel-8-10-7  0377
15.Walsberger JanPololáník Jan-8-1016-6 1378
16.Peprný AlešVasas Miroslav6-997 3188
17.Drahovzal MiroslavPtáček Tomáš675  3098
18.Kousalík MarekKrebs Pavel-96-77432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peprný Aleš40Pololáník Jan31
Drahovzal Miroslav13Vasas Miroslav31
Kousalík Marek22Ptáček Tomáš04
Kalivoda Zdeněk11Krebs Pavel22
Walsberger Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Lažánky "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Hrušovany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lažánky č. 14, 664 71, Vchod přes Obecní úřadRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38601:629Hrušovany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chylková Urbánková Jitka
Steinhauser Jan
 
 
Kijac Zdeněk
Škarda Oldřich
 
 
7-11-6-7 1301
2.Burian Lubomír
Špaček Petr
 
 
Havlík Jan
Hodec Pavel
 
 
-6-5-7  0302
3.Steinhauser JanKijac Zdeněk-9729 3112
4.Burian LubomírHavlík Jan411-8-973222
5.Špaček PetrŠkarda Oldřich-6-8-7  0323
6.Chylková Urbánková JitkaHodec Pavel-8598 3133
7.Burian LubomírKijac Zdeněk768  3043
8.Špaček PetrHavlík Jan-9-10-5  0344
9.Chylková Urbánková JitkaŠkarda Oldřich-3-114793254
10.Steinhauser JanHodec Pavel-7-8-8  0355
11.Špaček PetrKijac Zdeněk-8116-9-92356
12.Chylková Urbánková JitkaHavlík Jan57-98 3166
13.Steinhauser JanŠkarda Oldřich8-6-12-9 1367
14.Burian LubomírHodec Pavel-9-6-8  0368
15.Chylková Urbánková JitkaKijac Zdeněk65-310 3178
16.Steinhauser JanHavlík Jan4711  3088
17.Burian LubomírŠkarda Oldřich5-1-7-1 1389
18.Špaček PetrHodec Pavel-5-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steinhauser Jan22Kijac Zdeněk13
Burian Lubomír22Havlík Jan13
Špaček Petr04Škarda Oldřich31
Chylková Urbánková Jitka40Hodec Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Říčany "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Mor.Knínice "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Říčany, nám. Osvobození 340Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:36749:733Říčany "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
Hledík Ivoš
Špaček Zdeněk
 
 
913-711 3110
2.Kepák Libor
Španihel Jaroslav
 
 
Vojanec Libor
Toldy Jozef
 
 
-688-5123220
3.Bernard StanislavHledík Ivoš-7854 3130
4.Kepák LiborŠpaček Zdeněk-819-6-72331
5.Nivnický VáclavVojanec Libor-613-12-3 1332
6.Španihel JaroslavToldy Jozef768  3042
7.Kepák LiborHledík Ivoš10-358 3152
8.Nivnický VáclavŠpaček Zdeněk-5-564-92353
9.Španihel JaroslavVojanec Libor-7138-793263
10.Bernard StanislavToldy Jozef585  3073
11.Nivnický VáclavHledík Ivoš-10-838-42374
12.Španihel JaroslavŠpaček Zdeněk-57-9-10 1375
13.Bernard StanislavVojanec Libor-969-563285
14.Kepák LiborToldy Jozef99-8-953295
15.Španihel JaroslavHledík Ivoš-68-88-112396
16.Bernard StanislavŠpaček Zdeněk-6109-7-162397
17.Kepák LiborVojanec Libor-6-9-7  0398
18.Nivnický VáclavToldy Jozef8-1266 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bernard Stanislav31Hledík Ivoš22
Kepák Libor22Špaček Zdeněk40
Nivnický Václav13Vojanec Libor22
Španihel Jaroslav22Toldy Jozef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:Tvarožná "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:21663:530Řeznovice "I"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záviška Josef ml.
Makovický Marek
 
 
Forman Tomáš
Daňková Lucie
 
 
-676-993210
2.Mrkvička Adam
Šimeček Radek
 
 
Hylmar Miroslav
Dostál Tomáš
 
 
377  3020
3.Makovický MarekDaňková Lucie-8-6-3  0321
4.Šimeček RadekHylmar Miroslav-1310-10973231
5.Záviška Josef ml.Dostál Tomáš865  3041
6.Mrkvička AdamForman Tomáš6-6105 3151
7.Šimeček RadekDaňková Lucie-115-6-6 1352
8.Záviška Josef ml.Hylmar Miroslav653  3062
9.Mrkvička AdamDostál Tomáš6-1066 3172
10.Makovický MarekForman Tomáš436  3082
11.Záviška Josef ml.Daňková Lucie8-5-8-4 1383
12.Mrkvička AdamHylmar Miroslav5310  3093
13.Makovický MarekDostál Tomáš744  30103
14.Šimeček RadekForman Tomáš-8-97-5 13104
15.Mrkvička AdamDaňková Lucie8-8610 31114
16.Makovický MarekHylmar Miroslav11411  30124
17.Šimeček RadekDostál Tomáš8-95-8432134
18.Záviška Josef ml.Forman Tomáš2118  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Makovický Marek31Daňková Lucie31
Šimeček Radek22Hylmar Miroslav04
Záviška Josef ml.31Dostál Tomáš04
Mrkvička Adam40Forman Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řeznovice "I"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:D.H. LoučkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:50Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:50423:671D.H. Loučky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záviška Josef ml.
Makovický Marek
 
 
Halouzka Zdeněk
Mašek Martin
 
 
-7-5-9  0301
2.
 
 
Kotlín Vladimír
Pololáník Pavel
 
 
WO    0302
3.Makovický MarekKotlín Vladimír-88-3-8 1303
4.Záviška Josef ml.Pololáník Pavel811-93 3113
5.Šimeček RadekHalouzka Zdeněk5-5-10-9 1314
6.Mašek MartinWO    0315
7.Záviška Josef ml.Kotlín Vladimír-8-12-7  0316
8.Šimeček RadekPololáník Pavel-73-54123226
9.Halouzka ZdeněkWO    0327
10.Makovický MarekMašek Martin-9-3-5  0328
11.Šimeček RadekKotlín Vladimír-5-8-7  0329
12.Pololáník PavelWO    03210
13.Makovický MarekHalouzka Zdeněk9-8-7-5 13211
14.Záviška Josef ml.Mašek Martin-8-9-8  03212
15.Kotlín VladimírWO    03213
16.Makovický MarekPololáník Pavel7-135-8832313
17.Záviška Josef ml.Halouzka Zdeněk-620-7-8 13314
18.Šimeček RadekMašek Martin-510-5-6 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Makovický Marek13Kotlín Vladimír30
Záviška Josef ml.13Pololáník Pavel03
Šimeček Radek13Halouzka Zdeněk30
   Mašek Martin30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 4. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tvarožná "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Říčany "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tvarožná 206Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22607:496Tvarožná "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daňková Lucie
Malý Václav
 
 
Bernard Stanislav
Nivnický Václav
 
 
5310  3010
2.Forman Tomáš
Zeman Pavel
 
 
Španihel Jaroslav
Kepák Libor
 
 
956  3020
3.Daňková LucieBernard Stanislav413  3030
4.Forman TomášNivnický Václav410-7-5-92331
5.Malý VáclavŠpanihel Jaroslav8-741 3141
6.Zeman PavelKepák Libor39-6-983251
7.Forman TomášBernard Stanislav-8-4-7  0352
8.Malý VáclavNivnický Václav798  3062
9.Zeman PavelŠpanihel Jaroslav982  3072
10.Daňková LucieKepák Libor-88-9-10 1373
11.Malý VáclavBernard Stanislav764  3083
12.Zeman PavelNivnický Václav854  3093
13.Daňková LucieŠpanihel Jaroslav9510  30103
14.Forman TomášKepák Libor-9-7-5  03104
15.Zeman PavelBernard Stanislav664  30114
16.Daňková LucieNivnický Václav-210-119-623115
17.Forman Tomᚊpanihel Jaroslav-6-5-6  03116
18.Malý VáclavKepák Libor62-66 31126

<
Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Daňková Lucie22Bernard Stanislav13
Forman Tomáš04Nivnický Václav22
Malý Václav40Španihel Jaroslav13