Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Manda Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:215:10250:218TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejKučera Stanislav8-87-5-62301
2.Tregler TomášKaucký Petr445  3011
3.Korbel PetrMálek Tomáš463  3021
4.Tregler TomášKučera Stanislav12-9-11-7 1322
5.Bajger OndřejMálek Tomáš-10-910893232
6.Korbel PetrKaucký Petr-5118-963242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej11Kučera Stanislav20
Tregler Tomáš11Kaucký Petr02
Korbel Petr20Málek Tomáš02
Počet diváků: 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Šlechta Roman
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:412:13224:231TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koblížek MartinSadílek Tomáš8-278 3110
2.Olejník MartinMartinko Jiří-1096-6-52311
3.Palkovský DavidBindač Miroslav9-9-7-9 1312
4.Olejník MartinSadílek Tomáš895  3022
5.Koblížek MartinBindač Miroslav-134-8-5 1323
6.Palkovský DavidMartinko Jiří9-6-41-82324
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Koblížek Martin11Sadílek Tomáš02
Olejník Martin11Martinko Jiří20
Palkovský David02Bindač Miroslav20
Počet diváků: 24



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Borová-LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czRozhodčí:Vrabec Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Žid Jaromír
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:48:12173:181TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubCrha Jakub6-8-5-10 1301
2.Košťál RadekPavlica Martin264  3011
3.Marek DavidKlásek Marek-8-96-2 1312
4.Košťál RadekCrha Jakub-4-18-9 1313
5.Seibert JakubKlásek Marek-88-95-122314
6.Marek DavidPavlica Martin         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub02Crha Jakub20
Košťál Radek11Pavlica Martin01
Marek David01Klásek Marek20
Počet diváků: 64



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Vondrová Iva
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Hanek Stanislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Menger Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 04. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2148:110SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Špánik Tibor10-777 3110
2.Kleprlík JakubKarabec Ivan879  3020
3.Reitšpies DavidČihák Marek97-86 3130
4.Kleprlík JakubŠpánik Tibor684  3040
5.Gavlas Antonín ml.Čihák Marek         
6.Reitšpies DavidKarabec Ivan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Špánik Tibor02
Kleprlík Jakub20Karabec Ivan01
Reitšpies David10Čihák Marek01
Počet diváků: 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS