Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Borová-LiberecVrchní
rozhodčí:
Vrabec Jakub
HOSTUJÍCÍ:KT PrahaRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:6187:161SKST Borová-Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek DavidŽHavlík Tomáš-97-8-5 1301
2.Seibert JakubPanský Jindřich948  3011
3.Košťál RadekPavelka Tomáš-62104 3121
4.Seibert JakubHavlík Tomáš989  3031
5.Marek DavidPavelka Tomáš8-7-8983241
6.Košťál RadekPanský Jindřich         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Marek David11Havlík Tomáš11
Seibert Jakub20Panský Jindřich01
Košťál Radek10Pavelka Tomáš02
Počet diváků: 94



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:7196:178TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášKučera Stanislav-1-5-5  0301
2.Bajger OndřejKaucký Petr1148  3011
3.Korbel PetrMálek Tomáš686  3021
4.Bajger OndřejKučera Stanislav-69-86-62322
5.Tregler TomášMálek Tomáš6107  3032
6.Korbel PetrKaucký Petr-8947 3142
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Kučera Stanislav20
Bajger Ondřej11Kaucký Petr02
Korbel Petr20Málek Tomáš02
Počet diváků: 10



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3155:112SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gavlas Antonín ml.Sadílek Tomáš739  3010
2.Kleprlík JakubMartinko Jiří794  3020
3.Reitšpies DavidBindač Miroslav9-958 3130
4.Kleprlík JakubKlos Patrik-536-993240
5.Gavlas Antonín ml.Bindač Miroslav         
6.Reitšpies DavidMartinko Jiří         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Gavlas Antonín ml.10Sadílek Tomáš01
Kleprlík Jakub20Martinko Jiří01
Reitšpies David10Bindač Miroslav01
   Klos Patrik01
Počet diváků: 13



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERVrchní
rozhodčí:
Jirásek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Vítek Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, Kolín, 280 02, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:410:17239:281DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka LuděkKoblížek Martin-12-8-6  0301
2.Kalužný SamuelPalkovský David-5-78693211
3.Shouman MohamedOlejník Martin-7-12-12  0312
4.Kalužný SamuelKoblížek Martin9-7-6683222
5.Laboutka LuděkOlejník Martin-4-5-5  0323
6.Shouman MohamedPalkovský David-810411 3133
7.Kalužný Samuel
Shouman Mohamed
 
 
Olejník Martin
Koblížek Martin
 
 
-6-614-5 1334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Laboutka Luděk02Koblížek Martin11
Kalužný Samuel20Palkovský David02
Shouman Mohamed11Olejník Martin20
Počet diváků: 55

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS