Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Borová-LiberecVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Jirsa Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová u Poličky, Borová 90, SokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:47:14172:211TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Seibert JakubSadílek Tomáš109-6-783210
2.Košťál RadekMartinko Jiří-83-7-9 1311
3.Marek DavidBindač Miroslav-4-7-8  0312
4.Košťál RadekSadílek Tomáš10-8-7-9 1313
5.Seibert JakubBindač Miroslav-6-698-12314
6.Marek DavidMartinko Jiří         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Seibert Jakub11Sadílek Tomáš11
Košťál Radek02Martinko Jiří10
Marek David01Bindač Miroslav20
Počet diváků: 60



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovRozhodčí:Malík Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:414:16292:291SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrKarabec Ivan8-11-5213210
2.Kučera StanislavČihák Marek-9-4109103220
3.Obešlo MarekŠpánik Tibor-888-9-72321
4.Kučera StanislavKarabec Ivan1089  3031
5.Kaucký PetrŠpánik Tibor-13-9-11  0332
6.Obešlo MarekČihák Marek-677-5-92333
7.Kaucký Petr
Obešlo Marek
 
 
Špánik Tibor
Čihák Marek
 
 Ž
-76-9-13 1334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kaucký Petr11Karabec Ivan02
Kučera Stanislav20Čihák Marek11
Obešlo Marek02Špánik Tibor20
Počet diváků: 12



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERRozhodčí:Haralík Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:3154:119KT Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavelka TomášLaboutka Luděk467  3010
2.Havlík TomášHrnčiřík Jan9810  3020
3.Panský JindřichKalužný Samuel8-5-10453230
4.Havlík TomášLaboutka Luděk98-67 3140
5.Pavelka TomášKalužný Samuel         
6.Panský JindřichHrnčiřík Jan         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavelka Tomáš10Laboutka Luděk02
Havlík Tomáš20Hrnčiřík Jan01
Panský Jindřich10Kalužný Samuel01
Počet diváků: 52



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Jašek Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:214:11242:221TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tregler TomášGavlas Antonín ml.-6-877-112301
2.Gionis PanagiotisKleprlík Jakub-109105 3111
3.Bajger OndřejReitšpies David-6-6-7  0312
4.Gionis PanagiotisGavlas Antonín ml.46-78 3122
5.Tregler TomášReitšpies David-64611 3132
6.Bajger OndřejKleprlík Jakub4-86-1093242
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Tregler Tomáš11Gavlas Antonín ml.11
Gionis Panagiotis20Kleprlík Jakub02
Bajger Ondřej11Reitšpies David11
Počet diváků: 60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS