Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Vrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:SKST Borová-LiberecRozhodčí:Svobodová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Černá Louka 3235, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava, Hala A2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2148:84TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger OndřejSeibert Jakub-4-812583210
2.Tregler TomášKošťál Radek747  3020
3.Korbel PetrMarek DavidWO    3030
4.Tregler TomášSeibert Jakub1036  3040
5.Bajger OndřejMarek David         
6.Korbel PetrKošťál Radek         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bajger Ondřej10Seibert Jakub02
Tregler Tomáš20Košťál Radek01
WO10WO01
Počet diváků: 30



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Vítek Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Bouček Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:5176:136TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Crha JakubŠálený David414  3010
2.Buben VlastimilGavlas Antonín ml.-6-810-4 1311
3.Klásek MarekKleprlík Jakub779  3021
4.Buben VlastimilŠálený David66-76 3131
5.Crha JakubKleprlík Jakub59-77 3141
6.Klásek MarekGavlas Antonín ml.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Crha Jakub20Šálený David02
Buben Vlastimil11Gavlas Antonín ml.10
Klásek Marek10Kleprlík Jakub02
Počet diváků: 15



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:14158:210SF SK Kotlářka EN Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidKaucký Petr-7-4-4  0301
2.Koblížek MartinMálek Tomáš9-2-4-5 1302
3.Olejník MartinObešlo Marek9-611-973212
4.Koblížek MartinKaucký Petr8-69-6-82313
5.Palkovský DavidObešlo Marek-8-12-9  0314
6.Olejník MartinMálek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Palkovský David02Kaucký Petr20
Koblížek Martin02Málek Tomáš10
Olejník Martin10Obešlo Marek11
Počet diváků: 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Charvát Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Jalůvka Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:113:8217:188SKST Charvát Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špánik TiborBindač Miroslav-7-1048113210
2.Čihák MarekSadílek Tomáš-9-99-8 1311
3.Karabec IvanKlos Patrik46-89 3121
4.Čihák MarekBindač Miroslav76-99 3131
5.Špánik TiborKlos Patrik129-95 3141
6.Karabec IvanSadílek Tomáš         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Špánik Tibor20Bindač Miroslav02
Čihák Marek11Sadílek Tomáš10
Karabec Ivan10Klos Patrik02
Počet diváků: 60

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS