Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Borová-LiberecRozhodčí:Fuček Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:411:13205:237SKST Borová-Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášSeibert Jakub-7-9-10  0301
2.Pavelka TomášMarek David7106  3011
3.Panský JindřichKošťál Radek-1-107-8 1312
4.Pavelka TomášSeibert Jakub1087  3022
5.Havlík TomášKošťál Radek-4-410-9 1323
6.Panský JindřichMarek David99-29 3133
7.Panský Jindřich
Pavelka Tomáš
 
 
Seibert Jakub
Marek David
 
 
-2-9-6  0334

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Havlík Tomáš02Seibert Jakub11
Pavelka Tomáš20Marek David02
Panský Jindřich11Košťál Radek20
Počet diváků: 55



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Hrdý Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ostrava 2016Rozhodčí:Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:45:12141:176TTC Ostrava 2016

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínek VojtěchBajger Ondřej89-10-5-62301
2.Málek TomášKorbel Petr6-13-79-42302
3.Kaucký PetrTregler Tomáš-6-7-6  0303
4.Málek TomášBajger Ondřej-67-7-9 1304
5.Rozínek VojtěchTregler Tomáš         
6.Kaucký PetrKorbel Petr         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rozínek Vojtěch01Bajger Ondřej20
Málek Tomáš02Korbel Petr10
Kaucký Petr01Tregler Tomáš10
Počet diváků: 19



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST AVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Lesník Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:49:14206:225SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko JiříKleprlík Jakub7-77-5-102301
2.Sadílek TomášReitšpies David-88-8-13 1302
3.Klos PatrikGavlas Antonín ml.8-610-2-82303
4.Bindač MiroslavValenta Jan-7-108443213
5.Martinko JiříGavlas Antonín ml.9-7-8-7 1314
6.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Martinko Jiří02Kleprlík Jakub10
Sadílek Tomáš01Reitšpies David10
Klos Patrik01Gavlas Antonín ml.20
Bindač Miroslav10Valenta Jan01
Počet diváků: 50



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERRozhodčí:Šlechta Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 09. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:012:2149:99DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Palkovský DavidKalužný Samuel755  3010
2.Olejník MartinLaboutka Luděk5-433 3120
3.Koblížek MartinHrnčiřík Jan13-7117 3130
4.Olejník MartinKalužný Samuel459  3040
5.Palkovský DavidHrnčiřík Jan         
6.Koblížek MartinLaboutka Luděk         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Palkovský David10Kalužný Samuel02
Olejník Martin20Laboutka Luděk01
Koblížek Martin10Hrnčiřík Jan01
Počet diváků: 30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS