Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Borová-LiberecVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:Vrabec Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12148:165SF SKK EL Niňo Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek DavidKleprlík Jakub4-6-4-9 1301
2.Seibert JakubGavlas Antonín ml.-4-10-1  0302
3.Košťál RadekReitšpies David249  3012
4.Seibert JakubKleprlík Jakub-6-1165-72313
5.Marek DavidReitšpies David-9-8-7  0314
6.Košťál RadekGavlas Antonín ml.         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Marek David02Kleprlík Jakub20
Seibert Jakub02Gavlas Antonín ml.10
Košťál Radek10Reitšpies David11
Počet diváků: 68



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.czVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC ELIZZA Praha EUROMASTERRozhodčí:Sedloň Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál pro Extraligu mužůRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:14161:191TTC ELIZZA Praha EUROMASTER

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlica MartinShouman Mohamed-12-8-9  0301
2.Crha JakubLaboutka Luděk3-76-5103211
3.Lebeda Michal ml.Kalužný Samuel-97-8-9 1312
4.Crha JakubShouman Mohamed-98-7-7 1313
5.Pavlica MartinKalužný Samuel-6-6-3  0314
6.Lebeda Michal ml.Laboutka Luděk         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pavlica Martin02Shouman Mohamed20
Crha Jakub11Laboutka Luděk01
Lebeda Michal ml.01Kalužný Samuel20
Počet diváků: 50



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KT PrahaVrchní
rozhodčí:
Votípka Emanuel
HOSTUJÍCÍ:DTJ Hradec KrálovéRozhodčí:Kotlorz Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, 101 00 Praha 10-Vršovice, od zastávky tramvaje Oblouková směrem k ulici PřípotočníRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:46:12152:176DTJ Hradec Králové

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlík TomášOlejník Martin-9-36-11 1301
2.Pavelka TomášPalkovský David994  3011
3.Javůrek PetrKoblížek Martin-5-10-4  0312
4.Pavelka TomášOlejník Martin5-8-9-8 1313
5.Havlík TomášKoblížek Martin8-7-3-9 1314
6.Javůrek PetrPalkovský David         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Havlík Tomáš02Olejník Martin20
Pavelka Tomáš11Palkovský David01
Javůrek Petr01Koblížek Martin20
Počet diváků: 22



Zápis o utkání
Název soutěže: Extraliga mužů Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SK Kotlářka EN PrahaVrchní
rozhodčí:
Fausek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ARozhodčí:Vondrová Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:45:13161:192TJ Ostrava KST A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaucký PetrMartinko Jiří5-4137 3110
2.Kučera StanislavKlos Patrik-119-46-82311
3.Málek TomášBindač Miroslav-10-8-7  0312
4.Kučera StanislavMartinko Jiří-6-13-11  0313
5.Kaucký PetrBindač Miroslav-5-8-7  0314
6.Málek TomášKlos Patrik         
7.
 
 

 
 
         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kaucký Petr11Martinko Jiří11
Kučera Stanislav02Klos Patrik10
Málek Tomáš01Bindač Miroslav20
Počet diváků: 22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS