Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3364:170TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
Macurák Michal
Košťál Daniel
 
 
556  3010
2.Kavala Filip
Unzeitig Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Uhlář RadimMacurák Michal247  3030
4.Kavala FilipKošťál Daniel477  3040
5.Unzeitig DanielMarosz Alexandr12125  3050
6.Vrtal OldřichWO    3060
7.Kavala FilipMacurák Michal-99-7943270
8.Unzeitig DanielKošťál Daniel126-97 3180
9.Vrtal OldřichMarosz Alexandr545  3090
10.Uhlář RadimWO    30100
11.Unzeitig DanielMacurák Michal         
12.Vrtal OldřichKošťál Daniel         
13.Uhlář RadimMarosz Alexandr         
14.Kavala Filip         
15.Vrtal OldřichMacurák Michal         
16.Uhlář RadimKošťál Daniel         
17.Kavala FilipMarosz Alexandr         
18.Unzeitig Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uhlář Radim10Macurák Michal02
Kavala Filip20Košťál Daniel02
Unzeitig Daniel20Marosz Alexandr02
Vrtal Oldřich10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13467:369TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bystřičan Josef
Beneš Radek
 
 
Opřálka Roman
Urbaniec Radim
 
 
6-8156 3110
2.Pajak Wojciech
Neuwirth Jaroslav
 
 
Babinec Zdeněk
Zajíc Josef
 
 
398  3020
3.Beneš RadekBabinec Zdeněk107-149 3130
4.Koloničný PetrOpřálka Roman-5-8-5  0331
5.Neuwirth JaroslavUrbaniec Radim486  3041
6.Bystřičan JosefZajíc Josef897  3051
7.Koloničný PetrBabinec Zdeněk-8637 3161
8.Neuwirth JaroslavOpřálka Roman7-87-993271
9.Bystřičan JosefUrbaniec Radim12-743 3181
10.Beneš RadekZajíc Josef-7-10117-52382
11.Neuwirth JaroslavBabinec Zdeněk234  3092
12.Bystřičan JosefOpřálka Roman6-968 31102
13.Beneš RadekUrbaniec Radim86-34 31  
14.Koloničný PetrZajíc Josef         
15.Bystřičan JosefBabinec Zdeněk         
16.Beneš RadekOpřálka Roman         
17.Koloničný PetrUrbaniec Radim         
18.Neuwirth JaroslavZajíc Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beneš Radek11Babinec Zdeněk03
Koloničný Petr11Opřálka Roman12
Neuwirth Jaroslav30Urbaniec Radim02
Bystřičan Josef30Zajíc Josef11
Zápas Beneš-Urbaniec skončil před zápasem Bystřičan-Opřálka



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29649:629TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
-5-1088-112301
2.Kliment Miroslav
Szwarc Matěj
 
 
Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
12-4-44-92302
3.Martynek KrzysztofRibka Jakub879  3012
4.Szwarc MatějKašpar Tomáš984  3022
5.Kliment MiroslavRoleder Ondřej710-29 3132
6.Pilch JakubStřílka Jakub-8798 3142
7.Szwarc MatějRibka Jakub-810-6-7 1343
8.Kliment MiroslavKašpar Tomáš-98-9-7 1344
9.Pilch JakubRoleder Ondřej-7-8-6  0345
10.Martynek KrzysztofStřílka Jakub9116  3055
11.Kliment MiroslavRibka Jakub11-6-8783265
12.Pilch JakubKašpar Tomáš-8-710-7 1366
13.Martynek KrzysztofRoleder Ondřej99-97 3176
14.Szwarc MatějStřílka Jakub-6-83873286
15.Pilch JakubRibka Jakub85-6-8-72387
16.Martynek KrzysztofKašpar Tomáš511-87 3197
17.Szwarc MatějRoleder Ondřej786  30107
18.Kliment MiroslavStřílka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martynek Krzysztof40Ribka Jakub22
Szwarc Matěj31Kašpar Tomáš22
Kliment Miroslav21Roleder Ondřej13
Pilch Jakub13Střílka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:21Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:34435:503TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
-35-8-8 1301
2.Valošek Jakub
Krupník Jan
 
 
Inderský Lukáš
Pajurek Zdeněk
 
 
-8-7-6  0302
3.Merta MarekInderský Lukáš-9779 3112
4.Valošek JakubInderský Martin-7-8-7  0313
5.Krupník JanPajurek Zdeněk-310710 3123
6.Demek ZdeněkŠustek Pavel-91676 3133
7.Valošek JakubInderský Lukáš-9-6-6  0334
8.Krupník JanInderský Martin-6-7-8  0335
9.Demek ZdeněkPajurek Zdeněk-8-86-7 1336
10.Merta MarekŠustek Pavel-9-10-9  0337
11.Krupník JanInderský Lukáš-7898 3147
12.Demek ZdeněkInderský Martin-13-9-9  0348
13.Merta MarekPajurek Zdeněk-6-7-5  0349
14.Valošek JakubŠustek Pavel5-9-7-13 13410
15.Demek ZdeněkInderský Lukáš         
16.Merta MarekInderský Martin         
17.Valošek JakubPajurek Zdeněk         
18.Krupník JanŠustek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Merta Marek12Inderský Lukáš12
Valošek Jakub03Inderský Martin30
Krupník Jan21Pajurek Zdeněk21
Demek Zdeněk12Šustek Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, ZŠ Bílovecká (MěP) vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32404:464TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skulina David
Blatný Jaroslav
 
 
Kaloč Svatopluk
Kotek Dominik
 
 
7-16-9-7 1301
2.Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
Pustka Matouš
Skotnica Martin
 
 
-8-12-4  0302
3.Foldyna RadekKaloč Svatopluk9-4-7-5 1303
4.Skulina DavidSkotnica Martin-3-6-4  0304
5.Przybyla MichalKotek Dominik-12-7-16  0305
6.Blatný JaroslavPustka Matouš-106-7-7 1306
7.Skulina DavidKaloč Svatopluk-6-853-102307
8.Przybyla MichalSkotnica Martin913-7-1163217
9.Blatný JaroslavKotek Dominik-8-6-8  0318
10.Foldyna RadekPustka Matouš336  3028
11.Przybyla MichalKaloč Svatopluk-9-8-5  0329
12.Blatný JaroslavSkotnica Martin-999-9-923210
13.Foldyna RadekKotek Dominik-7-67  12  
14.Skulina DavidPustka Matouš         
15.Blatný JaroslavKaloč Svatopluk         
16.Foldyna RadekSkotnica Martin         
17.Skulina DavidKotek Dominik         
18.Przybyla MichalPustka Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foldyna Radek11Kaloč Svatopluk30
Skulina David02Skotnica Martin21
Przybyla Michal12Kotek Dominik20
Blatný Jaroslav03Pustka Matouš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:29680:627nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skácelík František
Cabák Josef
 
 
Randis Vilém
Michálek Pavel
 
 
-8-965-102301
2.Bezdíček Milan
Branný Tomáš
 
 
Schwarz Ota
Vojvodík Roman
 
 
-6-810-4 1302
3.Bezdíček MilanRandis Vilém6101  3012
4.Cabák JosefVojvodík Roman-106-6-11 1313
5.Branný TomášSchwarz Ota10-10-8-7 1314
6.Skácelík FrantišekMichálek Pavel666  3024
7.Cabák JosefRandis Vilém9-1088 3134
8.Branný TomášVojvodík Roman-1010-6-8 1335
9.Skácelík FrantišekSchwarz Ota896  3045
10.Bezdíček MilanMichálek Pavel6910  3055
11.Branný TomášRandis Vilém-6-108-11 1356
12.Skácelík FrantišekVojvodík Roman1066  3066
13.Bezdíček MilanSchwarz Ota-10898 3176
14.Cabák JosefMichálek Pavel876  3086
15.Skácelík FrantišekRandis Vilém-106-88-92387
16.Bezdíček MilanVojvodík Roman-10-1086-42388
17.Cabák JosefSchwarz Ota-610-10-9 1389
18.Branný TomášMichálek Pavel879  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Milan31Randis Vilém22
Cabák Josef22Vojvodík Roman31
Branný Tomáš13Schwarz Ota22
Skácelík František31Michálek Pavel04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy