Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6406:249SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harenčák Jakub
Číž Rostislav
 
 
Opřálka Roman
Urbaniec Radim
 
 
997  3010
2.Rusnák Aleš
Horut Daniel
 
 
Babinec Zdeněk
Zajíc Josef
 
 
677  3020
3.Horut DanielOpřálka Roman-81115 3130
4.Harenčák JakubBabinec Zdeněk6714  3040
5.Číž RostislavZajíc Josef457  3050
6.Rusnák AlešUrbaniec Radim66-96 3160
7.Harenčák JakubOpřálka Roman7-11125 3170
8.Číž RostislavBabinec Zdeněk516  3080
9.Rusnák AlešZajíc Josef625  3090
10.Horut DanielUrbaniec Radim-97-11-7 1391
11.Číž RostislavOpřálka Roman000  30101
12.Rusnák AlešBabinec Zdeněk         
13.Horut DanielZajíc Josef         
14.Harenčák JakubUrbaniec Radim         
15.Rusnák AlešOpřálka Roman         
16.Horut DanielBabinec Zdeněk         
17.Harenčák JakubZajíc Josef         
18.Číž RostislavUrbaniec Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horut Daniel11Opřálka Roman03
Harenčák Jakub20Babinec Zdeněk02
Číž Rostislav30Zajíc Josef02
Rusnák Aleš20Urbaniec Radim11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OdryRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:35615:638TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
-9615-8-102301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Inderský Lukáš
Gajdičiar Ondřej
 
 
881  3011
3.Střílka JakubInderský Martin6-56-8-82312
4.Roleder OndřejInderský Lukáš-6-10-6  0313
5.Kašpar Tomᚊustek Pavel-9-68-8 1314
6.Ribka JakubGajdičiar Ondřej589  3024
7.Roleder OndřejInderský Martin8-3-7-10 1325
8.Kašpar TomášInderský Lukáš-510-6-6 1326
9.Ribka JakubŠustek Pavel9-566 3136
10.Střílka JakubGajdičiar Ondřej-4-377-42337
11.Kašpar TomášInderský Martin9-6-107-72338
12.Ribka JakubInderský Lukáš-1536-1063248
13.Střílka JakubŠustek Pavel813-49 3158
14.Roleder OndřejGajdičiar Ondřej108-98 3168
15.Ribka JakubInderský Martin-99-12-8 1369
16.Střílka JakubInderský Lukáš-57-12-9 13610
17.Roleder OndřejŠustek Pavel         
18.Kašpar TomášGajdičiar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub13Inderský Martin40
Roleder Ondřej12Inderský Lukáš31
Kašpar Tomáš03Šustek Pavel12
Ribka Jakub31Gajdičiar Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:1339:188TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaloč Svatopluk
Kotek Dominik
 
 
Schwarz Ota
Vojvodík Roman
 
 
457  3010
2.Horáková Libuše
Gřunděl Matěj
 
 
Mezera Matěj
Pavič Marcel
 
 
467  3020
3.Kaloč SvatoplukVojvodík Roman769  3030
4.Gřunděl MatějPavič Marcel848  3040
5.Horáková LibušeMezera Matěj6106  3050
6.Kotek DominikSchwarz Ota349  3060
7.Gřunděl MatějVojvodík Roman854  3070
8.Horáková LibušePavič Marcel652  3080
9.Kotek DominikMezera Matěj-8974 3190
10.Kaloč SvatoplukSchwarz Ota284  30100
11.Horáková LibušeVojvodík Roman         
12.Kotek DominikPavič Marcel         
13.Kaloč SvatoplukMezera Matěj         
14.Gřunděl MatějSchwarz Ota         
15.Kotek DominikVojvodík Roman         
16.Kaloč SvatoplukPavič Marcel         
17.Gřunděl MatějMezera Matěj         
18.Horáková LibušeSchwarz Ota         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaloč Svatopluk20Vojvodík Roman02
Gřunděl Matěj20Pavič Marcel02
Horáková Libuše20Mezera Matěj02
Kotek Dominik20Schwarz Ota02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Vicherková Šárka
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:38622:660TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatný Jaroslav
Theodor Filip
 
 
Skácelík František
Cabák Josef
 
 
2-9-12-6 1301
2.Martinák Lukáš
Skulina David
 
 
Heuman Ivan
Bezdíček Milan
 
 
-958-10-112302
3.Skulina DavidSkácelík František-6597 3112
4.Martinák LukášHeuman Ivan6-8-79-62313
5.Theodor FilipBezdíček Milan-91097 3123
6.Blatný JaroslavCabák Josef-9-84483233
7.Martinák LukášSkácelík František-12-56-9 1334
8.Theodor FilipHeuman Ivan-9-3-3  0335
9.Blatný JaroslavBezdíček Milan-9-6-9  0336
10.Skulina DavidCabák Josef-6-6810-82337
11.Theodor FilipSkácelík František-4-9-5  0338
12.Blatný JaroslavHeuman Ivan-4-115693248
13.Skulina DavidBezdíček Milan-5-17-7  0349
14.Martinák LukášCabák Josef1398  3059
15.Blatný JaroslavSkácelík František-5-7716183269
16.Skulina DavidHeuman Ivan-116-7-16 13610
17.Martinák LukášBezdíček Milan         
18.Theodor FilipCabák Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skulina David13Skácelík František22
Martinák Lukáš12Heuman Ivan31
Theodor Filip12Bezdíček Milan21
Blatný Jaroslav31Cabák Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ TřinecVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19524:461TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
Krupník Jan
Kupec Rostislav
 
 
697  3010
2.Szwarc Matěj
Kliment Miroslav
 
 
Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
510-5-6-102311
3.Martynek KrzysztofKupec Rostislav-53-76-102312
4.Pilch JakubDemek Zdeněk6810  3022
5.Kliment MiroslavKrupník Jan12-4-41243232
6.Szwarc MatějMerta Marek767  3042
7.Pilch JakubKupec Rostislav-11977 3152
8.Kliment MiroslavDemek Zdeněk57-58 3162
9.Szwarc MatějKrupník Jan-859-973272
10.Martynek KrzysztofMerta Marek-8-5-4  0373
11.Kliment MiroslavKupec Rostislav-12-76473283
12.Szwarc MatějDemek Zdeněk12-1189 3193
13.Martynek KrzysztofKrupník Jan37-85 31103
14.Pilch JakubMerta Marek         
15.Szwarc MatějKupec Rostislav         
16.Martynek KrzysztofDemek Zdeněk         
17.Pilch JakubKrupník Jan         
18.Kliment MiroslavMerta Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martynek Krzysztof12Kupec Rostislav12
Pilch Jakub20Demek Zdeněk03
Kliment Miroslav30Krupník Jan03
Szwarc Matěj30Merta Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Kaloč Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8394:222TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
Koloničný Petr
Pajak Wojciech
 
 
5-72-773210
2.Unzeitig Daniel
Kavala Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Uhlář RadimKoloničný Petr-867-623230
4.Unzeitig DanielPajak Wojciech1078  3040
5.Kavala FilipGromnica Václav4811  3050
6.Vrtal OldřichWO    3060
7.Unzeitig DanielKoloničný Petr-8-97-1 1361
8.Kavala FilipPajak Wojciech675  3071
9.Vrtal OldřichGromnica Václav547  3081
10.Uhlář RadimWO    3091
11.Kavala FilipKoloničný Petr66-44 31101
12.Vrtal OldřichPajak Wojciech58   20  
13.Uhlář RadimGromnica Václav         
14.Unzeitig Daniel         
15.Vrtal OldřichKoloničný Petr         
16.Uhlář RadimPajak Wojciech         
17.Unzeitig DanielGromnica Václav         
18.Kavala Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uhlář Radim10Koloničný Petr12
Unzeitig Daniel11Pajak Wojciech02
Kavala Filip30Gromnica Václav02
Vrtal Oldřich10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy