Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18516:438TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
Kaloč Svatopluk
Horáková Libuše
 
 
-64106 3110
2.Skalický Jiří
Unzeitig Daniel
 
 
Sedláček Michael
Pustka Matouš
 
 
67-93 3120
3.Uhlář RadimHoráková Libuše-789-7-82321
4.Unzeitig DanielSkotnica Martin755  3031
5.Skalický JiříSedláček Michael5-116-473241
6.Vrtal OldřichPustka Matouš1012-713 3151
7.Unzeitig DanielHoráková Libuše-98-64-52352
8.Skalický JiříSkotnica Martin1039  3062
9.Vrtal OldřichSedláček Michael976  3072
10.Uhlář RadimPustka Matouš-9-6-4  0373
11.Skalický JiříHoráková Libuše-8-8-9  0374
12.Vrtal OldřichSkotnica Martin994  3084
13.Uhlář RadimSedláček Michael33-99 3194
14.Unzeitig DanielPustka Matouš976  30104
15.Vrtal OldřichHoráková Libuše         
16.Uhlář RadimSkotnica Martin         
17.Unzeitig DanielSedláček Michael         
18.Skalický JiříPustka Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Uhlář Radim12Horáková Libuše30
Unzeitig Daniel21Skotnica Martin03
Skalický Jiří21Sedláček Michael03
Vrtal Oldřich30Pustka Matouš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20563:487TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Jaroslav
Pajak Wojciech
 
 
Jiříček Dalibor
Vojvodík Roman
 
 
1-7-6-8 1301
2.Bystřičan Josef
Beneš Radek
 
 
Merenda Ladislav
Randis Vilém
 
 
9-10-11-6 1302
3.Beneš RadekJiříček Dalibor6-108-19-72303
4.Kocián PetrRandis Vilém7-6105 3113
5.Neuwirth JaroslavVojvodík Roman957  3023
6.Bystřičan JosefMerenda Ladislav4-683 3133
7.Kocián PetrJiříček Dalibor7-69-923243
8.Neuwirth JaroslavRandis Vilém1257  3053
9.Bystřičan JosefVojvodík Roman988  3063
10.Beneš RadekMerenda Ladislav11-5-6583273
11.Neuwirth JaroslavJiříček Dalibor867  3083
12.Bystřičan JosefRandis Vilém-8108-8-72384
13.Beneš RadekVojvodík Roman-846-693294
14.Kocián PetrMerenda Ladislav1057  30104
15.Bystřičan JosefJiříček Dalibor         
16.Beneš RadekRandis Vilém         
17.Kocián PetrVojvodík Roman         
18.Neuwirth JaroslavMerenda Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Radek21Jiříček Dalibor12
Kocián Petr30Randis Vilém12
Neuwirth Jaroslav30Vojvodík Roman03
Bystřičan Josef21Merenda Ladislav03
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23574:535TJ Sokol Kateřinky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Střílka Jakub
Ribka Jakub
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
98-9-10133210
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 
-86-52-92311
3.Střílka JakubPrzybyla Michal-3798 3121
4.Roleder OndřejFoldyna Radek-945-7-62322
5.Kašpar TomášSkulina David-3-9-7  0323
6.Ribka JakubBlatný Jaroslav6106  3033
7.Roleder OndřejPrzybyla Michal1167  3043
8.Kašpar TomášFoldyna Radek-7-107873253
9.Ribka JakubSkulina David-5966 3163
10.Střílka JakubBlatný Jaroslav136-25 3173
11.Kašpar TomášPrzybyla Michal7-8-79-52374
12.Ribka JakubFoldyna Radek-108-613133284
13.Střílka JakubSkulina David-864-4103294
14.Roleder OndřejBlatný Jaroslav8107  30104
15.Ribka JakubPrzybyla Michal763  30  
16.Střílka JakubFoldyna Radek         
17.Roleder OndřejSkulina David         
18.Kašpar TomášBlatný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Střílka Jakub30Przybyla Michal12
Roleder Ondřej21Foldyna Radek12
Kašpar Tomáš12Skulina David12
Ribka Jakub30Blatný Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Zeman Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36649:674TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gajdičiar Ondřej
Bača Jaroslav ml.
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
-7-6-5  0301
2.Šustek Pavel
Holemý Josef
 
 
Skácelík František
Sikora Robert
 
 
6-7109 3111
3.Gajdičiar OndřejSkácelík František49-8-8-82312
4.Holemý JosefHeuman Ivan99-6-753222
5.Bača Jaroslav ml.Bezdíček Milan-7-5-6  0323
6.Šustek PavelSikora Robert7-47-783233
7.Holemý JosefSkácelík František9-8-77-82334
8.Bača Jaroslav ml.Heuman Ivan-6-5-6  0335
9.Šustek PavelBezdíček Milan10-5-76103245
10.Gajdičiar OndřejSikora Robert510-108 3155
11.Bača Jaroslav ml.Skácelík František-89-8883265
12.Šustek PavelHeuman Ivan-73510 3175
13.Gajdičiar OndřejBezdíček Milan-8-710-6 1376
14.Holemý JosefSikora Robert-9-9-8  0377
15.Šustek PavelSkácelík František91011  3087
16.Gajdičiar OndřejHeuman Ivan-6-9-5  0388
17.Pajurek ZdeněkBezdíček Milan810-119 3198
18.Bača Jaroslav ml.Sikora Robert386  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdičiar Ondřej13Skácelík František22
Holemý Josef12Heuman Ivan22
Bača Jaroslav ml.22Bezdíček Milan22
Šustek Pavel40Sikora Robert13
Pajurek Zdeněk10   
Hráč Pajurek střídal hráče Holemého v 17. utkání



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:37561:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Harenčák Jakub
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
6103  3010
2.Číž Rostislav
Macurák Michal
 
 
Kliment Miroslav
Szwarc Matěj
 
 
-887-123220
3.Mynář VojtěchMartynek Krzysztof61010  3030
4.Macurák MichalSzwarc Matěj-9-8-8  0331
5.Číž RostislavKliment Miroslav677  3041
6.Harenčák JakubPilch Jakub75-74 3151
7.Macurák MichalMartynek Krzysztof6-7-5-8 1352
8.Číž RostislavSzwarc Matěj-689-983262
9.Harenčák JakubKliment Miroslav76-97 3172
10.Mynář VojtěchPilch Jakub-0-0-0  0373
11.Číž RostislavMartynek Krzysztof6-47-7-62374
12.Harenčák JakubSzwarc Matěj8-5-9-8 1375
13.Mynář VojtěchKliment Miroslav-0-0-0  0376
14.Macurák MichalPilch Jakub147-8-5-52377
15.Harenčák JakubMartynek Krzysztof-9-5-7  0378
16.Mynář VojtěchSzwarc Matěj-0-0-0  0379
17.Macurák MichalKliment Miroslav4-66-773289
18.Číž RostislavPilch Jakub5-66-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mynář Vojtěch13Martynek Krzysztof31
Macurák Michal13Szwarc Matěj31
Číž Rostislav31Kliment Miroslav13
Harenčák Jakub22Pilch Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:31664:638SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíc Josef
Urbaniec Radim
 
 
Krupník Jan
Kupec Rostislav
 
 
6-5105 3110
2.Opřálka Roman
Babinec Zdeněk
 
 
Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
-6-810-13 1311
3.Urbaniec RadimKupec Rostislav-13-1096103221
4.Zajíc JosefKrupník Jan86-10-793231
5.Babinec ZdeněkMerta Marek-9-9-8  0332
6.Opřálka RomanDemek Zdeněk-7693 3142
7.Zajíc JosefKupec Rostislav-89137 3152
8.Babinec ZdeněkKrupník Jan-987-10-82353
9.Opřálka RomanMerta Marek95-97 3163
10.Urbaniec RadimDemek Zdeněk10-8-7993273
11.Babinec ZdeněkKupec Rostislav587  3083
12.Opřálka RomanKrupník Jan-5-7-8  0384
13.Urbaniec RadimMerta Marek-79-8-12 1385
14.Zajíc JosefDemek Zdeněk15-9-8-9 1386
15.Opřálka RomanKupec Rostislav-8786 3196
16.Urbaniec RadimKrupník Jan13-711-7432106
17.Zajíc JosefMerta Marek8-98  21  
18.Babinec ZdeněkDemek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urbaniec Radim31Kupec Rostislav04
Zajíc Josef21Krupník Jan22
Babinec Zdeněk12Merta Marek21
Opřálka Roman31Demek Zdeněk12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy