Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33630:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
10910  3010
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Unzeitig Daniel
Kavala Filip
 
 
4-1048 3120
3.Střílka JakubVrtal Oldřich86-710 3130
4.Roleder OndřejUhlář Radim-7-6-10  0331
5.Kašpar TomášUnzeitig Daniel8169  3041
6.Ribka JakubKavala Filip797  3051
7.Roleder OndřejVrtal Oldřich9-6-610-82352
8.Kašpar TomášUhlář Radim31-810 3162
9.Ribka JakubUnzeitig Daniel99-7-6-92363
10.Střílka JakubKavala Filip-7-12-6  0364
11.Kašpar TomášVrtal Oldřich-510-9-6 1365
12.Ribka JakubUhlář Radim11106  3075
13.Střílka JakubUnzeitig Daniel-7-9-5  0376
14.Roleder OndřejKavala Filip7-10-4-8 1377
15.Ribka JakubVrtal Oldřich6-395 3187
16.Střílka JakubUhlář Radim-109-9753297
17.Roleder OndřejUnzeitig Daniel-10-8-7  0398
18.Kašpar TomášKavala Filip-9-8-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub22Vrtal Oldřich22
Roleder Ondřej04Uhlář Radim13
Kašpar Tomáš22Unzeitig Daniel31
Ribka Jakub31Kavala Filip31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23554:513TJ Odry

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Inderský Lukáš
 
 
Hudeczek Roman
Pajak Wojciech
 
 
94-6-683210
2.Inderský Martin
Šustek Pavel
 
 
Beneš Radek
Koloničný Petr
 
 
-10-6-9  0311
3.Šustek PavelBeneš Radek-6-758-82312
4.Inderský MartinKoloničný Petr897  3022
5.Král MichalHudeczek Roman77-65 3132
6.Inderský LukášPajak Wojciech878  3042
7.Inderský MartinBeneš Radek-12-12-6  0343
8.Král MichalKoloničný Petr9-888 3153
9.Inderský LukášHudeczek Roman79-76 3163
10.Šustek PavelPajak Wojciech89-4-783273
11.Král MichalBeneš Radek-108-97-92374
12.Inderský LukášKoloničný Petr-9987 3184
13.Šustek PavelHudeczek Roman10-976 3194
14.Inderský MartinPajak Wojciech8-84-5632104
15.Inderský LukášBeneš Radek-5    01  
16.Šustek PavelKoloničný Petr         
17.Inderský MartinHudeczek Roman         
18.Král MichalPajak Wojciech         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šustek Pavel21Beneš Radek30
Inderský Martin21Koloničný Petr03
Král Michal21Hudeczek Roman03
Inderský Lukáš30Pajak Wojciech03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18546:378TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaloč Svatopluk
Kotek Dominik
 
 
Harenčák Jakub
Macurák Michal
 
 
9-863 3110
2.Horáková Libuše
Gřunděl Matěj
 
 

 
 
WO    3020
3.Kotek DominikČíž Rostislav13-7-5-7 1321
4.Kaloč SvatoplukHarenčák Jakub913-8-8-92322
5.Gřunděl MatějMacurák Michal-10888 3132
6.Horáková LibušeWO    3042
7.Kaloč SvatoplukČíž Rostislav8-885 3152
8.Gřunděl MatějHarenčák Jakub-99-108-72353
9.Horáková LibušeMacurák Michal997  3063
10.Kotek DominikWO    3073
11.Gřunděl MatějČíž Rostislav-7665 3183
12.Horáková LibušeHarenčák Jakub-71-8-8 1384
13.Kotek DominikMacurák Michal-8-87763294
14.Kaloč SvatoplukWO    30104
15.Horáková LibušeČíž Rostislav         
16.Kotek DominikHarenčák Jakub         
17.Kaloč SvatoplukMacurák Michal         
18.Gřunděl Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kotek Dominik11Číž Rostislav12
Kaloč Svatopluk11Harenčák Jakub30
Gřunděl Matěj21Macurák Michal03
Horáková Libuše11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
Michálek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33483:518SK Stolní tenis Pstruží

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Randis Vilém
 
 
Zajíc Josef
Babinec Zdeněk
 
 
3-6-78-102301
2.Jiříček Dalibor
Vojvodík Roman
 
 
Opřálka Roman
Urbaniec Radim
 
 
9-6-8-9 1302
3.Jiříček DaliborOpřálka Roman-24-59-82303
4.Randis VilémBabinec Zdeněk3-5-8-9 1304
5.Vojvodík RomanUrbaniec Radim-5-6-10  0305
6.Merenda LadislavZajíc Josef-1166-6-22306
7.Randis VilémOpřálka Roman-10105-873216
8.Vojvodík RomanBabinec Zdeněk-89-7-13 1317
9.Merenda LadislavUrbaniec Radim265  3027
10.Jiříček DaliborZajíc Josef739  3037
11.Vojvodík RomanOpřálka Roman-6-7-8  0338
12.Merenda LadislavBabinec Zdeněk3-58-6-32339
13.Jiříček DaliborUrbaniec Radim68-118 3149
14.Randis VilémZajíc Josef-3-3-8  03410
15.Merenda LadislavOpřálka Roman         
16.Jiříček DaliborBabinec Zdeněk         
17.Randis VilémUrbaniec Radim         
18.Vojvodík RomanZajíc Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiříček Dalibor21Opřálka Roman21
Randis Vilém12Babinec Zdeněk30
Vojvodík Roman03Urbaniec Radim12
Merenda Ladislav12Zajíc Josef21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Turay Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10; 721 00 Ostrava - Svinov, Od vlakového nádraží Ostrava-Svinov, směrem na Polanku (cca700) ZŠ Svinov, u světelného semaforu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33427:503TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skulina David
Blatný Jaroslav
 
 
Jurga Filip ml.
Szwarc Matěj
 
 
-8-712793210
2.Foldyna Radek
Henžel Michal
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
9-1-9-5 1311
3.Henžel MichalMartynek Krzysztof-5-7-8  0312
4.Blatný JaroslavPilch Jakub-8-98-9 1313
5.Foldyna RadekSzwarc Matěj-9-411-11 1314
6.Skulina DavidJurga Filip ml.-8888 3124
7.Blatný JaroslavMartynek Krzysztof-810-8-9 1325
8.Foldyna RadekPilch Jakub-8-8-12  0326
9.Skulina DavidSzwarc Matěj-10-86-13 1327
10.Henžel MichalJurga Filip ml.7-8-109-62328
11.Foldyna RadekMartynek Krzysztof-8-5-8  0329
12.Skulina DavidPilch Jakub98-9-6-423210
13.Henžel MichalSzwarc Matěj-3-3-6  03  
14.Blatný JaroslavJurga Filip ml.         
15.Skulina DavidMartynek Krzysztof         
16.Henžel MichalPilch Jakub         
17.Blatný JaroslavSzwarc Matěj         
18.Foldyna RadekJurga Filip ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Henžel Michal02Martynek Krzysztof30
Blatný Jaroslav02Pilch Jakub30
Foldyna Radek03Szwarc Matěj20
Skulina David12Jurga Filip ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:29629:585TTC Siko Orlová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cabák Josef
Skácelík František
 
 
Krupník Jan
Merta Marek
 
 
-9-21-7  0301
2.Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
Chlad Petr
Valošek Jakub
 
 
6-8-8483211
3.Skácelík FrantišekKrupník Jan4-6-86103221
4.Bezdíček MilanMerta Marek-7-8108-82322
5.Cabák JosefChlad Petr873  3032
6.Heuman IvanValošek Jakub1048  3042
7.Bezdíček MilanKrupník Jan-9-7-6  0343
8.Cabák JosefMerta Marek-878-893253
9.Heuman IvanChlad Petr-7-98-6 1354
10.Skácelík FrantišekValošek Jakub659  3064
11.Cabák JosefKrupník Jan-496-4-92365
12.Heuman IvanMerta Marek-7427 3175
13.Skácelík FrantišekChlad Petr959  3085
14.Bezdíček MilanValošek Jakub8-8-10-8 1386
15.Heuman IvanKrupník Jan6-79-993296
16.Skácelík FrantišekMerta Marek8-79-7532106
17.Bezdíček MilanChlad Petr         
18.Cabák JosefValošek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík František40Krupník Jan22
Bezdíček Milan03Merta Marek13
Cabák Josef21Chlad Petr12
Heuman Ivan31Valošek Jakub12
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy