Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37713:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Pajak Wojciech
Kocián Petr
 
 
389  3010
2.Roleder Ondřej
Kašpar Tomáš
 
 
Koloničný Petr
Beneš Radek
 
 
12-3-5963220
3.Střílka JakubBeneš Radek4-7-116-92321
4.Roleder OndřejKoloničný Petr-9-7-5  0322
5.Kašpar TomášKocián Petr-49-9-9 1323
6.Ribka JakubPajak Wojciech4910  3033
7.Roleder OndřejBeneš Radek-12-929-92334
8.Kašpar TomášKoloničný Petr-12-1097113244
9.Ribka JakubKocián Petr-10887 3154
10.Střílka JakubPajak Wojciech9-1099 3164
11.Kašpar TomášBeneš Radek-7-66-9 1365
12.Ribka JakubKoloničný Petr-8997 3175
13.Střílka JakubKocián Petr-8-9-3  0376
14.Roleder OndřejHudeczek Roman-3-7814-102377
15.Ribka JakubBeneš Radek7-773 3187
16.Střílka JakubKoloničný Petr-6-99-7 1388
17.Roleder OndřejKocián Petr-866-1063298
18.Kašpar TomášHudeczek Roman-795-8-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Střílka Jakub13Beneš Radek31
Roleder Ondřej13Koloničný Petr22
Kašpar Tomáš13Kocián Petr22
Ribka Jakub40Pajak Wojciech02
   Hudeczek Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:34479:532TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Gajdičiar Ondřej
 
 
Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
-9-56-8 1301
2.Šustek Pavel
Bača Jaroslav ml.
 
 
Unzeitig Daniel
Kavala Filip
 
 
-1310-106-72302
3.Bača Jaroslav ml.Vrtal Oldřich-11-7-8  0303
4.Gajdičiar OndřejKavala Filip5-9-71063213
5.Král MichalUnzeitig Daniel-9-97-3 1314
6.Šustek PavelUhlář Radim11-6-11773224
7.Gajdičiar OndřejVrtal Oldřich-915-8-4 1325
8.Král MichalKavala Filip68-1-7-102326
9.Šustek PavelUnzeitig Daniel978  3036
10.Bača Jaroslav ml.Uhlář Radim-5-8-7  0337
11.Král MichalVrtal Oldřich-9-8-6  0338
12.Šustek PavelKavala Filip8102  3048
13.Bača Jaroslav ml.Unzeitig Daniel-9-9-7  0349
14.Gajdičiar OndřejUhlář Radim-7-8-5  03410
15.Šustek PavelVrtal Oldřich         
16.Bača Jaroslav ml.Kavala Filip         
17.Gajdičiar OndřejUnzeitig Daniel         
18.Král MichalUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bača Jaroslav ml.03Vrtal Oldřich30
Gajdičiar Ondřej12Kavala Filip12
Král Michal03Unzeitig Daniel21
Šustek Pavel30Uhlář Radim21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:20608:499TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skotnica Martin
Horáková Libuše
 
 
Babinec Zdeněk
Zajíc Josef
 
 
7119  3010
2.Gřunděl Matěj
Kaloč Svatopluk
 
 
Opřálka Roman
Urbaniec Radim
 
 
-99-8493220
3.Gřunděl MatějOpřálka Roman-97-79-72321
4.Kaloč SvatoplukBabinec Zdeněk5211  3031
5.Skotnica MartinUrbaniec Radim1291  3041
6.Horáková LibušeZajíc Josef877  3051
7.Kaloč SvatoplukOpřálka Roman-99-87-52352
8.Skotnica MartinBabinec Zdeněk369  3062
9.Horáková LibušeUrbaniec Radim-77-85-72363
10.Gřunděl MatějZajíc Josef576  3073
11.Skotnica MartinOpřálka Roman-3-8-12  0374
12.Horáková LibušeBabinec Zdeněk447  3084
13.Gřunděl MatějUrbaniec Radim5710  3094
14.Kaloč SvatoplukZajíc Josef66-5-9-112395
15.Horáková LibušeOpřálka Roman-84-98-102396
16.Gřunděl MatějBabinec Zdeněk6105  30106
17.Kaloč SvatoplukUrbaniec Radim         
18.Skotnica MartinZajíc Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gřunděl Matěj31Opřálka Roman40
Kaloč Svatopluk12Babinec Zdeněk04
Skotnica Martin21Urbaniec Radim12
Horáková Libuše22Zajíc Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BVrchní
rozhodčí:
Michálek Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:29618:460nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merenda Ladislav
Randis Vilém
 
 
Horut Daniel
Harenčák Jakub
 
 
9-8-7-5 1301
2.Jiříček Dalibor
Vojvodík Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Randis VilémHarenčák Jakub-6-87-7 1312
4.Vojvodík RomanHorut Daniel-1-910-9 1313
5.Merenda LadislavMacurák Michal365  3023
6.Jiříček DaliborWO    3033
7.Vojvodík RomanHarenčák Jakub68-10-9-52334
8.Merenda LadislavHorut Daniel9-9-7-8 1335
9.Jiříček DaliborMacurák Michal67-86 3145
10.Randis VilémWO    3055
11.Merenda LadislavHarenčák Jakub-75-7-8 1356
12.Jiříček DaliborHorut Daniel5610  3066
13.Randis VilémMacurák Michal-9-9-8  0367
14.Vojvodík RomanWO    3077
15.Jiříček DaliborHarenčák Jakub35-67 3187
16.Randis VilémHorut Daniel-7-8-8  0388
17.Vojvodík RomanMacurák Michal-10-888-92389
18.Merenda LadislavWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Randis Vilém03Harenčák Jakub31
Vojvodík Roman03Horut Daniel31
Merenda Ladislav12Macurák Michal22
Jiříček Dalibor30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - SvinovVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, ZŠ Bílovecká (MěP) vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12463:362SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blatný Jaroslav
Skulina David
 
 
Chlad Petr
Vašendová Jana
 
 
739  3010
2.Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
Merta Marek
Demek Zdeněk
 
 
-10-83-9 1311
3.Przybyla MichalDemek Zdeněk8-886 3121
4.Blatný JaroslavMerta Marek77-88 3131
5.Foldyna RadekChlad Petr1045  3041
6.Skulina DavidVašendová Jana7-456 3151
7.Blatný JaroslavDemek Zdeněk239  3061
8.Foldyna RadekMerta Marek796  3071
9.Skulina DavidChlad Petr798  3081
10.Przybyla MichalVašendová Jana-12877 3191
11.Foldyna RadekDemek Zdeněk-978-5-82392
12.Skulina DavidMerta Marek119-9-7632102
13.Przybyla MichalChlad Petr6-154-8 22  
14.Blatný JaroslavVašendová Jana         
15.Skulina DavidDemek Zdeněk         
16.Przybyla MichalMerta Marek         
17.Blatný JaroslavChlad Petr         
18.Foldyna RadekVašendová Jana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przybyla Michal20Demek Zdeněk12
Blatný Jaroslav20Merta Marek03
Foldyna Radek21Chlad Petr02
Skulina David30Vašendová Jana02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová CVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32662:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heuman Ivan
Bezdíček Milan
 
 
Szwarc Matěj
Jurga Filip ml.
 
 
778  3010
2.Skácelík František
Sikora Robert
 
 
Pilch Jakub
Martynek Krzysztof
 
 
-10-107-9 1311
3.Skácelík FrantišekMartynek Krzysztof-7-4-7  0312
4.Bezdíček MilanPilch Jakub9-898 3122
5.Branný TomášSzwarc Matěj-71185 3132
6.Heuman IvanJurga Filip ml.888  3042
7.Bezdíček MilanMartynek Krzysztof5-779 3152
8.Branný TomášPilch Jakub77-7-10-52353
9.Heuman IvanSzwarc Matěj69-12-12-62354
10.Skácelík FrantišekJurga Filip ml.989  3064
11.Sikora RobertMartynek Krzysztof-8-10-8  0365
12.Heuman IvanPilch Jakub711-7-7-82366
13.Skácelík FrantišekSzwarc Matěj926  3076
14.Bezdíček MilanJurga Filip ml.-42-9-6 1377
15.Heuman IvanMartynek Krzysztof7-10-67-62378
16.Skácelík FrantišekPilch Jakub-11-7-10  0379
17.Bezdíček MilanSzwarc Matěj898  3089
18.Sikora RobertJurga Filip ml.7-68-793299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skácelík František22Martynek Krzysztof31
Bezdíček Milan31Pilch Jakub31
Branný Tomáš11Szwarc Matěj13
Heuman Ivan13Jurga Filip ml.13
Sikora Robert11   
Střídání : utkání č.11 místo Branného nastoupil Sikora Robert

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy