Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS VratimovVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna na stadionu ve VratimověRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:23574:495TTC MG Odra GAS Vratimov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrtal Oldřich
Uhlář Radim
 
 
Valošek Jakub
Kupec Rostislav
 
 
758  3010
2.Unzeitig Daniel
Kavala Filip
 
 
Demek Zdeněk
Merta Marek
 
 
-713-8-3 1311
3.Uhlář RadimKupec Rostislav322  3021
4.Kavala FilipDemek Zdeněk-8-6-2  0322
5.Unzeitig DanielValošek Jakub-776-10-102323
6.Vrtal OldřichMerta Marek-9115-6-62324
7.Kavala FilipKupec Rostislav793  3034
8.Unzeitig DanielDemek Zdeněk-9-5-6  0335
9.Vrtal OldřichValošek Jakub793  3045
10.Uhlář RadimMerta Marek-107-12-12 1346
11.Unzeitig DanielKupec Rostislav437  3056
12.Vrtal OldřichDemek Zdeněk688  3066
13.Uhlář RadimValošek Jakub954  3076
14.Kavala FilipMerta Marek-7-7-6  0377
15.Vrtal OldřichKupec Rostislav63-69 3187
16.Uhlář RadimDemek Zdeněk1210-68 3197
17.Kavala FilipValošek Jakub863  30107
18.Unzeitig DanielMerta Marek3    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim31Kupec Rostislav04
Kavala Filip22Demek Zdeněk22
Unzeitig Daniel12Valošek Jakub13
Vrtal Oldřich31Merta Marek30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ TřinecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:32Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30293:392TJ TŽ Třinec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Radek
Pajak Wojciech
 
 
Martynek Krzysztof
Pilch Jakub
 
 
-8-7-2  0301
2.Bystřičan Josef
Kocián Petr
 
 
Kliment Miroslav
Szwarc Matěj
 
 
-7-89-9 1302
3.Beneš RadekMartynek Krzysztof-712-7-6 1303
4.Kocián PetrPilch Jakub-7-7-9  0304
5.Pajak WojciechKliment Miroslav-884-6-52305
6.Bystřičan JosefSzwarc Matěj9-5-7-6 1306
7.Kocián PetrMartynek Krzysztof-4-6-7  0307
8.Pajak WojciechPilch Jakub-94-48-42308
9.Bystřičan JosefKliment Miroslav-48-9-9 1309
10.Beneš RadekSzwarc Matěj-9-7-9  03010
11.Pajak WojciechMartynek Krzysztof         
12.Bystřičan JosefPilch Jakub         
13.Beneš RadekKliment Miroslav         
14.Kocián PetrSzwarc Matěj         
15.Bystřičan JosefMartynek Krzysztof         
16.Beneš RadekPilch Jakub         
17.Kocián PetrKliment Miroslav         
18.Pajak WojciechSzwarc Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Radek02Martynek Krzysztof20
Kocián Petr02Pilch Jakub20
Pajak Wojciech02Kliment Miroslav20
Bystřičan Josef02Szwarc Matěj20
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov DVrchní
rozhodčí:
Endal Nikolas
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:27663:564SKST Baník Havířov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macurák Michal
Rusnák Aleš
 
 
Cabák Josef
Skácelík František
 
 
8-4-9-7 1301
2.Mynář Vojtěch
Harenčák Jakub
 
 
Bezdíček Milan
Heuman Ivan
 
 
78-9-12-132302
3.Macurák MichalHeuman Ivan-597-9-112303
4.Rusnák AlešCabák Josef2-1284 3113
5.Harenčák JakubSkácelík František-6-997-62314
6.Mynář VojtěchBezdíček Milan5-985 3124
7.Rusnák AlešHeuman Ivan-7-98513234
8.Harenčák JakubCabák Josef-8896 3144
9.Mynář VojtěchSkácelík František97-106 3154
10.Macurák MichalBezdíček Milan87-97 3164
11.Harenčák JakubHeuman Ivan-65-11993274
12.Mynář VojtěchCabák Josef-103-81283284
13.Macurák MichalSkácelík František9-87-10-32385
14.Rusnák AlešBezdíček Milan7-1147 3195
15.Mynář VojtěchHeuman IvanWO    30105
16.Macurák MichalCabák Josef         
17.Rusnák AlešSkácelík František         
18.Harenčák JakubBezdíček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Macurák Michal12Heuman Ivan12
Rusnák Aleš30Cabák Josef03
Harenčák Jakub21Skácelík František21
Mynář Vojtěch30Bezdíček Milan03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis PstružíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - SvinovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33448:506SK - Svinov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babinec Zdeněk
Zajíc Josef
 
 
Foldyna Radek
Przybyla Michal
 
 
-88-9963210
2.Opřálka Roman
Urbaniec Radim
 
 
Skulina David
Blatný Jaroslav
 
 
-9-7-7  0311
3.Zajíc JosefBlatný Jaroslav98-5-6-52312
4.Urbaniec RadimFoldyna Radek-5-18-8  0313
5.Babinec ZdeněkSkulina David656  3023
6.Opřálka RomanPrzybyla Michal-310511 3133
7.Urbaniec RadimBlatný Jaroslav-11-6105-92334
8.Babinec ZdeněkFoldyna Radek-9-6-8  0335
9.Opřálka RomanSkulina David-5-8-11  0336
10.Zajíc JosefPrzybyla Michal-4-11710-92337
11.Babinec ZdeněkBlatný Jaroslav6-7-9-8 1338
12.Opřálka RomanFoldyna Radek-6-7-9  0339
13.Zajíc JosefSkulina David-77-7-9 13310
14.Urbaniec RadimPrzybyla Michal         
15.Opřálka RomanBlatný Jaroslav         
16.Zajíc JosefFoldyna Radek         
17.Urbaniec RadimSkulina David         
18.Babinec ZdeněkPrzybyla Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíc Josef03Blatný Jaroslav30
Urbaniec Radim02Foldyna Radek30
Babinec Zdeněk12Skulina David21
Opřálka Roman12Przybyla Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KateřinkyVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra Kopřivnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:40613:654ASK Tatra Kopřivnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Jakub
Střílka Jakub
 
 
Merenda Ladislav
Randis Vilém
 
 
-6-5-11  0301
2.Kašpar Tomáš
Roleder Ondřej
 
 
Jiříček Dalibor
Bělík Jakub
 
 
-86-9-7 1302
3.Střílka JakubJiříček Dalibor106-11-6103212
4.Roleder OndřejRandis Vilém6-7-9973222
5.Kašpar TomášMerenda Ladislav-75-10773232
6.Ribka JakubBělík Jakub99-9-853242
7.Roleder OndřejJiříček Dalibor7-5-7-4 1343
8.Kašpar TomášRandis Vilém-8-9-9  0344
9.Ribka JakubMerenda Ladislav10-10-88-82345
10.Střílka JakubBělík Jakub-1099-833255
11.Kašpar TomášJiříček Dalibor-6-8-7  0356
12.Ribka JakubRandis Vilém-8-75-13 1357
13.Střílka JakubMerenda Ladislav8-67-11-122358
14.Roleder OndřejBělík Jakub679  3068
15.Ribka JakubJiříček Dalibor-7-514-8 1369
16.Střílka JakubRandis Vilém-7-7-8  03610
17.Roleder OndřejMerenda Ladislav         
18.Kašpar TomášBělík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Střílka Jakub22Jiříček Dalibor31
Roleder Ondřej21Randis Vilém31
Kašpar Tomáš12Merenda Ladislav21
Ribka Jakub13Bělík Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži (MS) Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OdryVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33544:567TTC FRÝDLANT B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orság Pavel
Gajdičiar Ondřej
 
 
Gřunděl Matěj
Sviták Jakub
 
 
-9-4-10  0301
2.Langer Milan
Pajurek Zdeněk
 
 
Cigler Vojtěch
Vaňous Jiří
 
 
897  3011
3.Gajdičiar OndřejGřunděl Matěj3-7-8-3 1312
4.Langer MilanSviták Jakub696  3022
5.Orság PavelVaňous Jiří-810-6-6 1323
6.Pajurek ZdeněkCigler Vojtěch966  3033
7.Langer MilanGřunděl Matěj-7-6-6  0334
8.Orság PavelSviták Jakub8-85-6-42335
9.Pajurek ZdeněkVaňous Jiří7-979 3145
10.Gajdičiar OndřejCigler Vojtěch-9699 3155
11.Orság PavelGřunděl Matěj-7-2-9  0356
12.Pajurek ZdeněkSviták Jakub-94-98-72357
13.Gajdičiar OndřejVaňous Jiří-9-46-9 1358
14.Langer MilanCigler Vojtěch-6696 3168
15.Pajurek ZdeněkGřunděl Matěj-7-97-11 1369
16.Gajdičiar OndřejSviták Jakub8-78-7-723610
17.Langer MilanVaňous Jiří6    10  
18.Orság PavelCigler Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gajdičiar Ondřej13Gřunděl Matěj40
Langer Milan21Sviták Jakub31
Orság Pavel03Vaňous Jiří21
Pajurek Zdeněk22Cigler Vojtěch03
Po dohodě mezi vedoucímí družstev odehráno bez hlavního rozhodčího. Hlavní rozhodčí po dohodě zvolen vedoucí domácího družstva.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy