Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Elektrostav Strakonice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Bechyně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ F.L.Čelakovského-tělocv.Chelčického 555,StrakoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 17:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21 Elektrostav Strakonice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jungvirt Josef
Majer Zbyněk
 
 
Kupilík Ondřej
Pučégl Pavel
 
 
     3210
2.Hrazdira Patrik
Votava Štěpán
 
 
Kureš Vlastislav
Soldát Tomáš
 
 
     1311
3.Majer ZbyněkPučégl Pavel     3221
4.Hrazdira PatrikSoldát Tomáš     3231
5.Votava ŠtěpánKureš Vlastislav     2332
6.Jungvirt JosefKupilík Ondřej     3042
7.Hrazdira PatrikPučégl Pavel     0343
8.Votava ŠtěpánSoldát Tomáš     3153
9.Jungvirt JosefKureš Vlastislav     3063
10.Majer ZbyněkKupilík Ondřej     3173
11.Votava ŠtěpánPučégl Pavel     3083
12.Jungvirt JosefSoldát Tomáš     3293
13.Majer ZbyněkKureš Vlastislav     32103
14.Hrazdira PatrikKupilík Ondřej         
15.Jungvirt JosefPučégl Pavel         
16.Majer ZbyněkSoldát Tomáš         
17.Hrazdira PatrikKureš Vlastislav         
18.Votava ŠtěpánKupilík Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Majer Zbyněk30Pučégl Pavel12
Hrazdira Patrik11Soldát Tomáš03
Votava Štěpán21Kureš Vlastislav12
Jungvirt Josef30Kupilík Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Libín 1096 Prachatice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:DDM Soběslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st.tenisku v areálu Měst.stadionu(Tatran) PrachaticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Libín 1096 Prachatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bauer Miroslav
Šimek Marek
 
 
Matějů Václav
Frydrych Ladislav
 
 
     3010
2.Nitrianský Igor
Bauer Jan st.
 
 
Janovský Dušan
Barták Kamil
 
 
     3220
3.Nitrianský IgorMatějů Václav     0321
4.Bauer MiroslavFrydrych Ladislav     2322
5.Bauer Jan st.Janovský Dušan     1323
6.Šimek MarekBarták Kamil     3033
7.Bauer MiroslavMatějů Václav     2334
8.Bauer Jan st.Frydrych Ladislav     0335
9.Šimek MarekJanovský Dušan     3045
10.Nitrianský IgorBarták Kamil     3055
11.Bauer Jan st.Matějů Václav     1356
12.Šimek MarekFrydrych Ladislav     3066
13.Nitrianský IgorJanovský Dušan     0367
14.Bauer MiroslavBarták Kamil     3077
15.Šimek MarekMatějů Václav     3187
16.Nitrianský IgorFrydrych Ladislav     0388
17.Bauer MiroslavJanovský Dušan     3098
18.Bauer Jan st.Barták Kamil     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nitrianský Igor13Matějů Václav31
Bauer Miroslav22Frydrych Ladislav31
Bauer Jan st.13Janovský Dušan22
Šimek Marek40Barták Kamil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou o.s.BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Studená ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Tyršova 780,Týn n.VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34 TJ Sokol Studená A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezpalec Martin st.
Skalák Josef st.
 
 
Mastný Tomáš st.
Schwarz Miloslav
 
 
     2301
2.Kučera Karel
Skalák Josef ml.
 
 
Mádr Miloslav
Fiala Ondřej
 
 
     2302
3.Bezpalec Martin st.Fiala Ondřej     1303
4.Skalák Josef st.Mádr Miloslav     0304
5.Skalák Josef ml.Mastný Tomáš st.     0305
6.Kučera KarelSchwarz Miloslav     3215
7.Skalák Josef st.Fiala Ondřej     0316
8.Skalák Josef ml.Mádr Miloslav     0317
9.Kučera KarelMastný Tomáš st.     3127
10.Bezpalec Martin st.Schwarz Miloslav     1328
11.Skalák Josef ml.Fiala Ondřej     1329
12.Kučera KarelMádr Miloslav     3139
13.Bezpalec Martin st.Mastný Tomáš st.     03310
14.Skalák Josef st.Schwarz Miloslav         
15.Kučera KarelFiala Ondřej         
16.Bezpalec Martin st.Mádr Miloslav         
17.Skalák Josef st.Mastný Tomáš st.         
18.Skalák Josef ml.Schwarz Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezpalec Martin st.03Fiala Ondřej30
Skalák Josef st.02Mádr Miloslav21
Skalák Josef ml.03Mastný Tomáš st.21
Kučera Karel30Schwarz Miloslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hluboká nad Vltavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK ZD Pojbuky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ul.Boženy Němcové 860,Hluboká n.VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2012 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26 TJ Sokol Hluboká nad Vltavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Böhm František
Böhm Pavel
 
 
Novák Pavel
Jindra Miroslav
 
 
     3110
2.Dvořák Martin
Švrčina Tomáš
 
 
Opolzer Pavel
Korbel Alen
 
 
     3220
3.Švrčina TomášOpolzer Pavel     2321
4.Böhm PavelNovák Pavel     3031
5.Böhm FrantišekKorbel Alen     3041
6.Dvořák MartinJindra Miroslav     0342
7.Böhm PavelOpolzer Pavel     2343
8.Böhm FrantišekNovák Pavel     3253
9.Dvořák MartinKorbel Alen     3163
10.Švrčina TomášJindra Miroslav     2364
11.Böhm FrantišekOpolzer Pavel     3074
12.Dvořák MartinNovák Pavel     3184
13.Švrčina TomášKorbel Alen     3194
14.Böhm PavelJindra Miroslav     2395
15.Dvořák MartinOpolzer Pavel     1396
16.Švrčina TomášNovák Pavel     30106
17.Böhm PavelKorbel Alen         
18.Böhm FrantišekJindra Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Švrčina Tomáš22Opolzer Pavel31
Böhm Pavel12Novák Pavel04
Böhm František30Korbel Alen03
Dvořák Martin22Jindra Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Třeboň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Dobrovodská 69,Suché Vrbné-Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2012 15:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:32 TJ Sokol České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hronek Jiří
Štědrý Jan
 
 
Petrásek Martin
Pašek Felix
 
 
     3210
2.Klečka Jiří
Muška Stanislav
 
 
Jareš Oldřich
Werner Zdeněk
 
 
     0311
3.Klečka JiříJareš Oldřich     3121
4.Muška StanislavPetrásek Martin     3131
5.Hronek JiříWerner Zdeněk     3241
6.Štědrý JanPašek Felix     3151
7.Muška StanislavJareš Oldřich     0352
8.Hronek JiříPetrásek Martin     3162
9.Štědrý JanWerner Zdeněk     2363
10.Klečka JiříPašek Felix     3073
11.Hronek JiříJareš Oldřich     1374
12.Štědrý JanPetrásek Martin     2375
13.Klečka JiříWerner Zdeněk     0376
14.Muška StanislavPašek Felix     3286
15.Štědrý JanJareš Oldřich     1387
16.Klečka JiříPetrásek Martin     3197
17.Muška StanislavWerner Zdeněk     30107
18.Hronek JiříPašek Felix         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klečka Jiří31Jareš Oldřich31
Muška Stanislav31Petrásek Martin13
Hronek Jiří21Werner Zdeněk22
Štědrý Jan13Pašek Felix03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Přídolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Orel ČB ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ PřídolíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2012 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kamera Josef ml.
Pešel Jiří
 
 
Sassmann Jakub
Škopek Stanislav
 
 
     0301
2.Vochozka Roman
Strapek Josef
 
 
Kvašnovský Petr
Vrzal Pavel
 
 
     3011
3.Vochozka RomanSassmann Jakub     3221
4.Kamera Josef ml.Škopek Stanislav     3131
5.Pešel JiříKvašnovský Petr     0332
6.Strapek JosefVrzal Pavel     3042
7.Kamera Josef ml.Sassmann Jakub     1343
8.Pešel JiříŠkopek Stanislav     0344
9.Strapek JosefKvašnovský Petr     1345
10.Vochozka RomanVrzal Pavel     3255
11.Pešel JiříSassmann Jakub     0356
12.Strapek JosefŠkopek Stanislav     3266
13.Vochozka RomanKvašnovský Petr     3076
14.Kamera Josef ml.Vrzal Pavel     2377
15.Strapek JosefSassmann Jakub     3087
16.Vochozka RomanŠkopek Stanislav     1388
17.Kamera Josef ml.Kvašnovský Petr     3298
18.Pešel JiříVrzal Pavel     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vochozka Roman31Sassmann Jakub22
Kamera Josef ml.22Škopek Stanislav22
Pešel Jiří04Kvašnovský Petr22
Strapek Josef31Vrzal Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS