Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31692:624Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Demek Matyáš
Válek Filip
 
 
48-93 3110
2.Mazůrek Matěj
Chaloupka František
 
 
Poloch Roman
Vojtek Lukáš
 
 
-9-47-9 1311
3.Chaloupka FrantišekDemek Matyáš-35-9663221
4.Holaň PetrPoloch Roman7-1110-683231
5.Mazůrek MatějVálek Filip6-1165 3141
6.Balušek ZdeněkVojtek Lukáš-915-510-92342
7.Holaň PetrDemek Matyáš729  3052
8.Mazůrek MatějPoloch Roman7-3-7793262
9.Balušek ZdeněkVálek Filip7-8-74-62363
10.Chaloupka FrantišekVojtek Lukáš796  3073
11.Mazůrek MatějDemek Matyáš5-7-65113283
12.Balušek ZdeněkPoloch Roman3-11-8-9 1384
13.Chaloupka FrantišekVálek Filip-8-13-9  0385
14.Holaň PetrVojtek Lukáš6-8-7-9 1386
15.Balušek ZdeněkDemek Matyáš369  3096
16.Chaloupka FrantišekPoloch Roman-7-845-92397
17.Holaň PetrVálek Filip11916  30107
18.Mazůrek MatějVojtek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupka František22Demek Matyáš04
Holaň Petr31Poloch Roman22
Mazůrek Matěj30Válek Filip22
Balušek Zdeněk13Vojtek Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:23601:541TTC FRÝDLANT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaňous Jiří
Sedláček Michael
 
 
Zářický Petr
Kleprlík Kamil
 
 
46-105 3110
2.Skotnica Martin
Maršálek Patrik
 
 
Adamczyk Vladimír
Swaczyna Radek
 
 
1046  3020
3.Skotnica MartinKleprlík Kamil6-8-87-82321
4.Maršálek PatrikSwaczyna Radek7-1077 3131
5.Sedláček MichaelZářický Petr8-10-78-82332
6.Vaňous JiříAdamczyk Vladimír-88712 3142
7.Maršálek PatrikKleprlík Kamil894  3052
8.Sedláček MichaelSwaczyna Radek-9-7-7  0353
9.Vaňous JiříZářický Petr-9-13-9  0354
10.Skotnica MartinAdamczyk Vladimír994  3064
11.Sedláček MichaelKleprlík Kamil10512  3074
12.Vaňous JiříSwaczyna Radek-10-7-14  0375
13.Skotnica MartinZářický Petr9-7-8-7 1376
14.Maršálek PatrikAdamczyk Vladimír8-7119 3186
15.Vaňous JiříKleprlík Kamil61111  3096
16.Skotnica MartinSwaczyna Radek8-91010 31106
17.Maršálek PatrikZářický Petr-56-6  12  
18.Sedláček MichaelAdamczyk Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skotnica Martin22Kleprlík Kamil13
Maršálek Patrik30Swaczyna Radek22
Sedláček Michael12Zářický Petr30
Vaňous Jiří22Adamczyk Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BVrchní
rozhodčí:
Martynek Krzysztof
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:30347:444TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Glos Michal
Szwarc Matěj
 
 
Lulek Tomáš
Kavala Filip
 
 
9109  3010
2.Jurga Filip ml.
Cieslar Radek
 
 
Posker Jan
Skalický Jiří
 
 
-9-9-7  0311
3.Cieslar RadekSkalický Jiří-7-6-5  0312
4.Glos MichalKavala Filip-9-9-7  0313
5.Jurga Filip ml.Posker Jan10-2-3-7 1314
6.Szwarc MatějLulek Tomáš668  3024
7.Glos MichalSkalický Jiří-7-65-7 1325
8.Jurga Filip ml.Kavala Filip-7-9-9  0326
9.Szwarc MatějPosker Jan-6-3-14  0327
10.Cieslar RadekLulek Tomáš9109  3037
11.Jurga Filip ml.Skalický Jiří9-68-2-92338
12.Szwarc MatějKavala Filip-6-10-3  0339
13.Cieslar RadekPosker Jan-4-7-6  03310
14.Glos MichalLulek Tomáš85-2  21  
15.Szwarc MatějSkalický Jiří         
16.Cieslar RadekKavala Filip         
17.Glos MichalPosker Jan         
18.Jurga Filip ml.Lulek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Radek12Skalický Jiří30
Glos Michal02Kavala Filip30
Jurga Filip ml.03Posker Jan30
Szwarc Matěj12Lulek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29628:601TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolář Martin
Adamčík Jiří
 
 
Foldyna Lukáš
Pagáč Zbyněk
 
 
698  3010
2.Vilč Martin
Pařenica Vladimír
 
 
Branny Daniel
Přibyl Jan
 
 
6-10-7-6 1311
3.Vilč MartinFoldyna Lukáš-7-8-7  0312
4.Pařenica VladimírPřibyl Jan89-67 3122
5.Adamčík JiříBranny Daniel77-8-873232
6.Kolář MartinPagáč Zbyněk687  3042
7.Pařenica VladimírFoldyna Lukáš868  3052
8.Adamčík JiříPřibyl Jan-8-9-9  0353
9.Kolář MartinBranny Daniel-8-87993263
10.Vilč MartinPagáč Zbyněk3-8-8-8 1364
11.Adamčík JiříFoldyna Lukáš79-8-8-52365
12.Kolář MartinPřibyl Jan109-88 3175
13.Danko PetrBranny Daniel-10-9-8  0376
14.Pařenica VladimírPagáč Zbyněk9-81010 3186
15.Kolář MartinFoldyna Lukáš869  3096
16.Danko PetrPřibyl Jan-788-8-92397
17.Pařenica VladimírBranny Daniel-77710 31107
18.Adamčík JiříPagáč Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vilč Martin02Foldyna Lukáš22
Pařenica Vladimír40Přibyl Jan22
Adamčík Jiří12Branny Daniel13
Kolář Martin40Pagáč Zbyněk12
Danko Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
Kurek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31643:570nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchta Andrzej
Rucki Sylwester
 
 
Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
683  3010
2.Skácelík Richard
Niedoba Roman
 
 
Lorenc Roman
Vojvodík Roman
 
 
-10-856-62311
3.Buchta AndrzejVojvodík Roman-76-9-4 1312
4.Urbanczyk JakubLorenc Roman710-65 3122
5.Rucki SylwesterKrajčí Josef-3576 3132
6.Skácelík RichardŠindler Jaroslav599  3042
7.Urbanczyk JakubVojvodík Roman-9-7-9  0343
8.Rucki SylwesterLorenc Roman2-3-7-9 1344
9.Skácelík RichardKrajčí Josef78-4-693254
10.Buchta AndrzejŠindler Jaroslav560  3064
11.Rucki SylwesterVojvodík Roman412  3074
12.Skácelík RichardLorenc Roman-125-89-92375
13.Niedoba RomanKrajčí Josef-8-7-9  0376
14.Urbanczyk JakubŠindler Jaroslav797  3086
15.Skácelík RichardVojvodík Roman-11-72-8 1387
16.Niedoba RomanLorenc Roman-83-2-11 1388
17.Urbanczyk JakubKrajčí Josef897  3098
18.Rucki SylwesterŠindler Jaroslav-1264-10-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buchta Andrzej11Vojvodík Roman31
Urbanczyk Jakub31Lorenc Roman31
Rucki Sylwester22Krajčí Josef13
Skácelík Richard22Šindler Jaroslav13
Niedoba Roman02   
v 13. kole střídal Buchtu Andrzeja - Niedoba Roman



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:40772:775nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
Rajnoch Tomáš
Zich Michal nejml.
 
 
9-9-8793210
2.Branný Tomáš
Musil Milan
 
 
Vincek Martin
Mikeska Jakub
 
 
10-11-7893220
3.Cabák JosefMikeska Jakub-8-769-142321
4.Branný TomášVincek Martin510-7-6-142322
5.Musil MilanRajnoch Tomáš-710-53-62323
6.Sikora LadislavZich Michal nejml.8-9-8783233
7.Branný TomášMikeska Jakub-11105-8-92334
8.Musil MilanVincek Martin39-78 3144
9.Sikora LadislavRajnoch Tomáš8-8-99-102345
10.Cabák JosefZich Michal nejml.9-8-7-6 1346
11.Musil MilanMikeska Jakub-54-9-9 1347
12.Sikora LadislavVincek Martin-101296 3157
13.Cabák JosefRajnoch Tomáš564  3067
14.Branný TomášZich Michal nejml.-78-9-4 1368
15.Sikora LadislavMikeska Jakub-12119-693278
16.Cabák JosefVincek Martin-28811 3188
17.Branný TomášRajnoch Tomáš-98-91093298
18.Musil MilanZich Michal nejml.-2-9-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cabák Josef22Mikeska Jakub31
Branný Tomáš13Vincek Martin13
Musil Milan13Rajnoch Tomáš22
Sikora Ladislav31Zich Michal nejml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy