Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Stará BěláRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:36577:628Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vincek Martin
Zich Michal nejml.
 
 
Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
-8-8-5  0301
2.Havrlant Jaromír
Rajnoch Tomáš
 
 
Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
-8-6-8  0302
3.Zich Michal nejml.Chaloupka František-9-37-8 1303
4.Havrlant JaromírHolaň Petr13-1067 3113
5.Rajnoch TomášMazůrek Matěj8126  3023
6.Vincek MartinBalušek Zdeněk-812-9-7 1324
7.Havrlant JaromírChaloupka František-7-9-5  0325
8.Rajnoch TomášHolaň Petr-81154 3135
9.Vincek MartinMazůrek Matěj-9610-563245
10.Zich Michal nejml.Balušek Zdeněk-3-27-7 1346
11.Rajnoch TomášChaloupka František-33-510113256
12.Vincek MartinHolaň Petr5-59-13-152357
13.Zich Michal nejml.Mazůrek Matěj989  3067
14.Havrlant JaromírBalušek Zdeněk-66-12-3 1368
15.Vincek MartinChaloupka František10-6-10-9 1369
16.Zich Michal nejml.Holaň Petr-7-9710-723610
17.Havrlant JaromírMazůrek Matěj47-9  21  
18.Rajnoch TomášBalušek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zich Michal nejml.13Chaloupka František31
Havrlant Jaromír12Holaň Petr22
Rajnoch Tomáš30Mazůrek Matěj03
Vincek Martin13Balušek Zdeněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC FRÝDLANT CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36709:695nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
Maršálek Patrik
Skotnica Martin
 
 
44-75 3110
2.Lorenc Roman
Vojvodík Roman
 
 
Pěnkava Pavel
Pustka Matouš
 
 
-977-7-102311
3.Krajčí JosefSkotnica Martin-8-771-52312
4.Lorenc RomanPěnkava Pavel-776-6-52313
5.Šindler JaroslavMaršálek Patrik-12-94-8 1314
6.Vojvodík RomanPustka Matouš-86-9-10 1315
7.Lorenc RomanSkotnica Martin107-914 3125
8.Šindler JaroslavPěnkava Pavel-6-9-5  0326
9.Vojvodík RomanMaršálek Patrik69-910 3136
10.Krajčí JosefPustka Matouš4-10-101283246
11.Šindler JaroslavSkotnica Martin-10-6-9  0347
12.Vojvodík RomanPěnkava Pavel1069  3057
13.Krajčí JosefMaršálek Patrik8-710-9103267
14.Lorenc RomanPustka Matouš-9799 3177
15.Vojvodík RomanSkotnica Martin10-7812 3187
16.Krajčí JosefPěnkava Pavel7-15-3-4 1388
17.Lorenc RomanMaršálek Patrik688  3098
18.Šindler JaroslavPustka Matouš-810-8-4 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krajčí Josef22Skotnica Martin22
Lorenc Roman31Pěnkava Pavel31
Šindler Jaroslav04Maršálek Patrik13
Vojvodík Roman31Pustka Matouš22



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:Slavoj Český TěšínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník PZŠ, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29635:606SSK Komorní Lhotka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Machander Dalimil
Branny Daniel
 
 
Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
-88-83-92301
2.Foldyna Lukáš
Přibyl Jan
 
 
Lupinski Milan
Urbanczyk Jakub
 
 
7-106-793211
3.Machander DalimilUrbanczyk Jakub-6-8-7  0312
4.Branny DanielRucki Sylwester88-78 3122
5.Přibyl JanNiedoba Roman3-779 3132
6.Foldyna LukášLupinski Milan6-978 3142
7.Branny DanielUrbanczyk Jakub85-8-8-92343
8.Přibyl JanRucki Sylwester7-88-683253
9.Foldyna LukášNiedoba Roman989  3063
10.Machander DalimilLupinski Milan-58-89-92364
11.Přibyl JanUrbanczyk Jakub-8-5-7  0365
12.Foldyna LukášRucki Sylwester-57-101093275
13.Machander DalimilNiedoba Roman778  3085
14.Branny DanielLupinski Milan-68-78-62386
15.Foldyna LukášUrbanczyk Jakub7-798 3196
16.Machander DalimilRucki Sylwester6-887 31106
17.Branny DanielNiedoba Roman-93-8  12  
18.Přibyl JanLupinski Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Machander Dalimil22Urbanczyk Jakub31
Branny Daniel12Rucki Sylwester04
Přibyl Jan21Niedoba Roman03
Foldyna Lukáš40Lupinski Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BVrchní
rozhodčí:
Filipec Radomír
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu 838, 739 32 Vratimov, u fotbalový stadionu, městské koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:05Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8431:321TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Jiří
Posker Jan
 
 
Sionkala Eduard
Sikora Robert
 
 
1063  3010
2.Guřan Jiří
Lulek Tomáš
 
 
Musil Milan
Branný Tomáš
 
 
-666-10-102311
3.Lulek TomášSionkala Eduard8-1066 3121
4.Posker JanBranný Tomáš510-124 3131
5.Guřan JiříMusil Milan1296  3041
6.Skalický JiříSikora Robert7105  3051
7.Posker JanSionkala Eduard9712  3061
8.Guřan JiříBranný Tomáš887  3071
9.Skalický JiříMusil Milan768  3081
10.Lulek TomášSikora Robert5-77-933291
11.Guřan JiříSionkala Eduard-54710 31101
12.Skalický JiříBranný Tomáš         
13.Lulek TomášMusil Milan         
14.Posker JanSikora Robert         
15.Skalický JiříSionkala Eduard         
16.Lulek TomášBranný Tomáš         
17.Posker JanMusil Milan         
18.Guřan JiříSikora Robert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lulek Tomáš20Sionkala Eduard03
Posker Jan20Branný Tomáš02
Guřan Jiří30Musil Milan02
Skalický Jiří20Sikora Robert02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavia OrlováVrchní
rozhodčí:
Štěrba Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Karla Dvořáčka 1230, Orlová-Lutyně 73514Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:34712:709SK Slavia Orlová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zářický Petr
Kleprlík Kamil
 
 
Mitrenga Josef
Glos Michal
 
 
7-859 3110
2.Jarkovský Tomáš
Adamczyk Vladimír
 
 
Cieslar Radek
Makara Nico
 
 
9-210-673220
3.Zářický PetrCieslar Radek-1178-4-92321
4.Jarkovský TomášMitrenga Josef9-914-1393231
5.Adamczyk VladimírGlos Michal-5-86-4 1332
6.Kleprlík KamilMakara Nico10-118-6-92333
7.Jarkovský TomášCieslar Radek-587-6-92334
8.Adamczyk VladimírMitrenga Josef586  3044
9.Kleprlík KamilGlos Michal12-10-6873254
10.Zářický PetrMakara Nico8145  3064
11.Adamczyk VladimírCieslar Radek-93-7-1 1365
12.Kleprlík KamilMitrenga Josef-1010-9-9 1366
13.Zářický PetrGlos Michal10-108-1073276
14.Jarkovský TomášMakara Nico5-15-10-7 1377
15.Kleprlík KamilCieslar Radek10-38-363287
16.Zářický PetrMitrenga Josef-4296 3197
17.Jarkovský TomášGlos Michal-6899 31107
18.Adamczyk VladimírMakara Nico-4    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zářický Petr31Cieslar Radek31
Jarkovský Tomáš22Mitrenga Josef13
Adamczyk Vladimír12Glos Michal13
Kleprlík Kamil22Makara Nico21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel PaskovVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37739:732nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Daniel
Válek Filip
 
 
Solanský Petr
Danko Petr
 
 
-94-121153210
2.Poloch Roman
Vojtek Lukáš
 
 
Kolář Martin
Cabiš Michal
 
 
10-975 3120
3.Vojtek LukášCabiš Michal997  3030
4.Valenta DanielKolář Martin5-3-7-6 1331
5.Válek FilipSolanský Petr-98-9-1 1332
6.Poloch RomanDanko Petr-7-589133242
7.Valenta DanielCabiš Michal6-10-7-7 1343
8.Válek FilipKolář Martin-77-12-7 1344
9.Poloch RomanSolanský Petr-969-10-92345
10.Vojtek LukášDanko Petr6-9109 3155
11.Válek FilipCabiš Michal9-6-10-8 1356
12.Poloch RomanKolář Martin-969-4-72357
13.Vojtek LukášSolanský Petr-8869 3167
14.Valenta DanielDanko Petr8-9-9-13 1368
15.Poloch RomanCabiš Michal13-5-89-82369
16.Vojtek LukášKolář Martin98-9-11113279
17.Valenta DanielSolanský Petr4411  3089
18.Válek FilipDanko Petr7-679 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vojtek Lukáš40Cabiš Michal31
Valenta Daniel13Kolář Martin31
Válek Filip13Solanský Petr22
Poloch Roman13Danko Petr13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy