Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Stará BěláVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Junácká 413/124, 724 00 Ostrava - Stará Bělá, Katolický důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:22601:506Orel Stará Bělá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupka František
Mazůrek Matěj
 
 
Cieslar Radek
Glos Michal
 
 
879  3010
2.Holaň Petr
Balušek Zdeněk
 
 
Makara Nico
Szwarc Matěj
 
 
-857-1-52311
3.Chaloupka FrantišekSzwarc Matěj765  3021
4.Holaň PetrCieslar Radek93-106 3131
5.Mazůrek MatějGlos Michal10-12-714-82332
6.Balušek ZdeněkMakara Nico-7526 3142
7.Holaň PetrSzwarc Matěj567  3052
8.Mazůrek MatějCieslar Radek-8-881093262
9.Balušek ZdeněkGlos Michal839  3072
10.Chaloupka FrantišekMakara Nico-6-76733282
11.Mazůrek MatějSzwarc Matěj-77-8-8 1383
12.Balušek ZdeněkCieslar Radek-74-10-9 1384
13.Chaloupka FrantišekGlos Michal-936-9-62385
14.Holaň PetrMakara Nico566  3095
15.Balušek ZdeněkSzwarc Matěj-98816 31105
16.Chaloupka FrantišekCieslar Radek-458  21  
17.Holaň PetrGlos Michal         
18.Mazůrek MatějMakara Nico         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupka František21Szwarc Matěj13
Holaň Petr30Cieslar Radek12
Mazůrek Matěj12Glos Michal21
Balušek Zdeněk31Makara Nico03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FRÝDLANT CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32600:635TTC FRÝDLANT C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skotnica Martin
Maršálek Patrik
 
 
Kolář Martin
Adamčík Jiří
 
 
-8-107-5 1301
2.Sedláček Michael
Vaňous Jiří
 
 
Danko Petr
Solanský Petr
 
 
839  3011
3.Maršálek PatrikKolář Martin-4-9-8  0312
4.Skotnica MartinSolanský Petr-98-11-8 1313
5.Sedláček MichaelDanko Petr51013  3023
6.Vaňous JiříAdamčík Jiří107-65 3133
7.Skotnica MartinKolář Martin1012-89 3143
8.Sedláček MichaelSolanský Petr998  3053
9.Vaňous JiříDanko Petr7-11-98-92354
10.Maršálek PatrikAdamčík Jiří7-1176 3164
11.Sedláček MichaelKolář Martin-9649 3174
12.Vaňous JiříSolanský Petr-4-6-6  0375
13.Maršálek PatrikDanko Petr-9775 3185
14.Adamčík JiříWO    0386
15.Vaňous JiříKolář Martin-10-29-9 1387
16.Maršálek PatrikSolanský Petr8-711-893297
17.Danko PetrWO    0398
18.Sedláček MichaelAdamčík Jiří-7896 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Patrik31Kolář Martin22
Skotnica Martin11Solanský Petr22
Sedláček Michael40Danko Petr12
Vaňous Jiří13Adamčík Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slavoj Český TěšínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slavia OrlováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična sšhop, Frýdeká 37, Český Těšín, 73701Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29624:585Slavoj Český Těšín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rucki Sylwester
Niedoba Roman
 
 
Jarkovský Tomáš
Zářický Petr
 
 
879  3010
2.Skácelík Richard
Lupinski Milan
 
 
Adamczyk Vladimír
Kleprlík Kamil
 
 
788  3020
3.Rucki SylwesterKleprlík Kamil8-5-4-5 1321
4.Urbanczyk JakubZářický Petr-6-1049103231
5.Lupinski MilanJarkovský Tomáš7-9-7-9 1332
6.Skácelík RichardAdamczyk Vladimír495  3042
7.Urbanczyk JakubKleprlík Kamil6-9-9-8 1343
8.Lupinski MilanZářický Petr-9-5-6  0344
9.Skácelík RichardJarkovský Tomáš1228  3054
10.Rucki SylwesterAdamczyk Vladimír698  3064
11.Niedoba RomanKleprlík Kamil-4-12-5  0365
12.Skácelík RichardZářický Petr-116-5-9 1366
13.Rucki SylwesterJarkovský Tomáš-9-105843276
14.Urbanczyk JakubAdamczyk Vladimír67-45 3186
15.Skácelík RichardKleprlík Kamil6-994 3196
16.Rucki SylwesterZářický Petr-129-97-82397
17.Urbanczyk JakubJarkovský Tomáš9-8-710732107
18.Niedoba RomanAdamczyk Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rucki Sylwester22Kleprlík Kamil31
Urbanczyk Jakub31Zářický Petr31
Lupinski Milan02Jarkovský Tomáš13
Skácelík Richard31Adamczyk Vladimír03
Niedoba Roman01   
11. utkání nastoupil k utkání Niedoda Roman za Lupinského Milana



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová DVrchní
rozhodčí:
Valenta Milan
HOSTUJÍCÍ:Orel PaskovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36683:674nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Ladislav
Cabák Josef
 
 
Vojtek Lukáš
Poloch Roman
 
 
-99-10-10 1301
2.Sikora Robert
Sionkala Eduard
 
 
Válek Filip
Valenta Daniel
 
 
8911  3011
3.Cabák JosefVojtek Lukáš10-99-7-72312
4.Musil MilanPoloch Roman-43-14-9 1313
5.Sionkala EduardVálek Filip9-311-793223
6.Sikora LadislavValenta Daniel-9-810893233
7.Musil MilanVojtek Lukáš-5-2-5  0334
8.Sionkala EduardPoloch Roman875  3044
9.Sikora LadislavVálek Filip-86-5633254
10.Cabák JosefValenta Daniel-7964 3164
11.Sionkala EduardVojtek Lukáš-6-8-7  0365
12.Sikora LadislavPoloch Roman-9-7-6  0366
13.Cabák JosefVálek Filip-106-8963276
14.Musil MilanVálek Petr6512  3086
15.Sikora RobertVojtek Lukáš5-9-8-9 1387
16.Cabák JosefPoloch Roman611-14-10-112388
17.Musil MilanVálek Filip647  3098
18.Sionkala EduardVálek Petr-10-99-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cabák Josef22Vojtek Lukáš40
Musil Milan22Poloch Roman31
Sionkala Eduard22Válek Filip04
Sikora Ladislav21Valenta Daniel02
Sikora Robert01Válek Petr11
střídání Valenta D. - Válek Petr Sikora Lad.- Sikora Robert



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní LhotkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32602:627TJ Nový Jičín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vincek Martin
Zich Michal nejml.
 
 
Machander Dalimil
Branny Daniel
 
 
-6-75-15 1301
2.Havrlant Jaromír
Rajnoch Tomáš
 
 
Foldyna Lukáš
Přibyl Jan
 
 
-7-7-8  0302
3.Zich Michal nejml.Foldyna Lukáš9-5-7-12 1303
4.Havrlant JaromírPřibyl Jan999  3013
5.Rajnoch TomášMachander Dalimil97-83 3123
6.Vincek MartinBranny Daniel-5-5-6  0324
7.Havrlant JaromírFoldyna Lukáš-4-5-5  0325
8.Rajnoch TomášPřibyl Jan985  3035
9.Vincek MartinMachander Dalimil-7-67753245
10.Zich Michal nejml.Branny Daniel698  3055
11.Rajnoch TomášFoldyna Lukáš69-210 3165
12.Vincek MartinPřibyl Jan1111-812 3175
13.Zich Michal nejml.Machander Dalimil894  3085
14.Havrlant JaromírBranny Daniel-6-9-8  0386
15.Vincek MartinFoldyna Lukáš-2-5-3  0387
16.Zich Michal nejml.Přibyl Jan7-11-6773297
17.Havrlant JaromírMachander Dalimil-869-12-82398
18.Rajnoch TomášBranny Daniel-7876 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zich Michal nejml.31Foldyna Lukáš31
Havrlant Jaromír13Přibyl Jan04
Rajnoch Tomáš40Machander Dalimil13
Vincek Martin22Branny Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: KS I (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Frenštát p. R.Vrchní
rozhodčí:
Skapka Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC MG Odra GAS Vratimov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Křižíkova 1258, 744 01 Frenštát p. R., U městské zastávky vlaku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:40566:639TTC MG Odra GAS Vratimov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krajčí Josef
Šindler Jaroslav
 
 
Posker Jan
Skalický Jiří
 
 
-837-7103210
2.Lorenc Roman
Martiňák Vojtěch
 
 
Lulek Tomáš
Guřan Jiří
 
 
-57-7763220
3.Šindler JaroslavGuřan Jiří-6-10-7  0321
4.Martiňák VojtěchSkalický Jiří-5-6-5  0322
5.Krajčí JosefLulek Tomáš78-9-11-92323
6.Lorenc RomanPosker Jan-88-91073233
7.Martiňák VojtěchGuřan Jiří-8-8-7  0334
8.Krajčí JosefSkalický Jiří4-94-8-62335
9.Lorenc RomanLulek Tomáš-4-4-10  0336
10.Šindler JaroslavPosker Jan-4-4810-82337
11.Krajčí JosefGuřan Jiří713-98 3147
12.Lorenc RomanSkalický Jiří-119-61083257
13.Šindler JaroslavLulek Tomáš10-8105 3167
14.Martiňák VojtěchPosker Jan-5-5-9  0368
15.Lorenc RomanGuřan Jiří-67-6-8 1369
16.Šindler JaroslavSkalický Jiří-7-6-3  03610
17.Martiňák VojtěchLulek Tomáš-32-8  12  
18.Krajčí JosefPosker Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindler Jaroslav13Guřan Jiří31
Martiňák Vojtěch03Skalický Jiří31
Krajčí Josef12Lulek Tomáš21
Lorenc Roman22Posker Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy