Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36481:538TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michna Petr
Němčík Pavel
 
 
Kypr Tomáš
Pavlištík Břetislav
 
 
9-11-4-3 1301
2.Taichman Ivo
Vidlička Radomír
 
 
Krček Kamil
Fojtík Luděk
 
 
10-5-3-4 1302
3.Němčík PavelKypr Tomáš-8-10-5  0303
4.Taichman IvoKrček Kamil-6-3-4  0304
5.Vidlička RadomírPavlištík Břetislav-67-7443214
6.Michna PetrFojtík Luděk-6310-953224
7.Taichman IvoKypr Tomáš-8-8-9  0325
8.Vidlička RadomírKrček Kamil-86-8-6 1326
9.Michna PetrPavlištík Břetislav8-5310 3136
10.Němčík PavelFojtík Luděk-8-75-8 1337
11.Vidlička RadomírKypr Tomáš10-10-7-9 1338
12.Michna PetrKrček Kamil-84-4-11 1339
13.Němčík PavelPavlištík Břetislav-81644 3149
14.Taichman IvoFojtík Luděk6-9-78-823410
15.Michna PetrKypr Tomáš-85-6-9 13  
16.Němčík PavelKrček Kamil         
17.Taichman IvoPavlištík Břetislav         
18.Vidlička RadomírFojtík Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němčík Pavel12Kypr Tomáš30
Taichman Ivo03Krček Kamil30
Vidlička Radomír12Pavlištík Břetislav03
Michna Petr21Fojtík Luděk21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30605:587SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neubauer Valdemar
Spiel Petr
 
 
Dolegovský Patrik
Gromnica Václav
 
 
767  3010
2.Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
Beneš Radek
Kocián Petr
 
 
46-68 3120
3.Velička MartinBeneš Radek-7-9-6  0321
4.Spiel PetrKocián Petr-5-7-8  0322
5.Neubauer ValdemarGromnica Václav787  3032
6.Ivánek SvatomírDolegovský Patrik566  3042
7.Spiel PetrBeneš Radek-6-7-5  0343
8.Neubauer ValdemarKocián Petr8-109-3-22344
9.Ivánek SvatomírGromnica Václav1076  3054
10.Velička MartinDolegovský Patrik67-8-973264
11.Neubauer ValdemarBeneš Radek-7-7-6  0365
12.Ivánek SvatomírKocián Petr-6-107-5 1366
13.Velička MartinGromnica Václav9-810-683276
14.Popelář RadimDolegovský Patrik855  3086
15.Ivánek SvatomírBeneš Radek109-6-8-112387
16.Velička MartinKocián Petr-6-99-6 1388
17.Popelář RadimGromnica Václav59-79 3198
18.Neubauer ValdemarDolegovský Patrik535  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velička Martin22Beneš Radek40
Spiel Petr02Kocián Petr40
Neubauer Valdemar22Gromnica Václav04
Ivánek Svatomír22Dolegovský Patrik04
Popelář Radim20   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33635:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Michal nejml.
Kratochvíl Roman
 
 
Mohyla Petr
Pavliska Martin
 
 
-5-78-8 1301
2.Trabura Lubomír
Havrlant Jaromír
 
 
Pustka Mikuláš
Pustka Matouš
 
 
116-45 3111
3.Havrlant JaromírPustka Matouš269  3021
4.Zich Michal nejml.Mohyla Petr6-987 3131
5.Kment TomášPavliska Martin-3-4-6  0332
6.Trabura LubomírPustka Mikuláš10-798 3142
7.Kratochvíl RomanPustka Matouš-86-9-8 1343
8.Kment TomášMohyla Petr-11-8-7  0344
9.Trabura LubomírPavliska Martin-96-5-2 1345
10.Havrlant JaromírPustka Mikuláš989  3055
11.Kment TomášPustka Matouš9-8-7-8 1356
12.Trabura LubomírMohyla Petr-106-4-10 1357
13.Havrlant JaromírPavliska Martin910-9-8-72358
14.Kratochvíl RomanPustka Mikuláš557  3068
15.Trabura LubomírPustka Matouš2-497 3178
16.Havrlant JaromírMohyla Petr466  3088
17.Kratochvíl RomanPavliska Martin7-8-6983298
18.Kment TomášPustka Mikuláš-7-889-112399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havrlant Jaromír31Pustka Matouš22
Zich Michal nejml.10Mohyla Petr22
Kment Tomáš04Pavliska Martin31
Trabura Lubomír22Pustka Mikuláš13
Kratochvíl Roman21   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MořkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10437:301TJ TŽ Třinec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurga Filip ml.
Galuszka Weronika
 
 
Černoch Rostislav
Hušek Petr
 
 
-8-94-6 1301
2.Makara Nico
Mitrega Roman
 
 
Pavlín Petr
Kučera Roman
 
 
5-38-7-92302
3.Galuszka WeronikaČernoch Rostislav4-975 3112
4.Mitrega RomanHušek Petr-91065 3122
5.Jurga Filip ml.Pavlín Petr748  3032
6.Makara NicoKučera Roman946  3042
7.Mitrega RomanČernoch Rostislav75-56 3152
8.Jurga Filip ml.Hušek Petr664  3062
9.Makara NicoPavlín Petr357  3072
10.Galuszka WeronikaKučera Roman847  3082
11.Jurga Filip ml.Černoch Rostislav29-83 3192
12.Makara NicoHušek Petr557  30102
13.Galuszka WeronikaPavlín Petr         
14.Mitrega RomanKučera Roman         
15.Makara NicoČernoch Rostislav         
16.Galuszka WeronikaHušek Petr         
17.Mitrega RomanPavlín Petr         
18.Jurga Filip ml.Kučera Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Galuszka Weronika20Černoch Rostislav03
Mitrega Roman20Hušek Petr03
Jurga Filip ml.30Pavlín Petr02
Makara Nico30Kučera Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník PZŠ, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37668:669TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
Berbr Aleš
Válek Filip
 
 
8108  3010
2.Branny Daniel
Návrat Lubomír
 
 
Drozd Aleš
Cieslar Marcin
 
 
4-6-48-62311
3.Návrat LubomírBerbr Aleš1099  3021
4.Kroupa AlešVálek Filip-97-7-8 1322
5.Kroupa PavelDrozd Aleš-10-9-6  0323
6.Branny DanielCieslar Marcin572  3033
7.Kroupa AlešBerbr Aleš5-8-9-5 1334
8.Kroupa PavelVálek Filip-11-94-6 1335
9.Branny DanielDrozd Aleš-9-7-6  0336
10.Návrat LubomírCieslar Marcin58-75 3146
11.Kroupa PavelBerbr Aleš10-9-81063256
12.Branny DanielVálek Filip-11-6106-112357
13.Návrat LubomírDrozd Aleš95-7-793267
14.Kroupa AlešCieslar Marcin-75126 3177
15.Branny DanielBerbr Aleš8-514-9-82378
16.Návrat LubomírVálek Filip7-996 3188
17.Kroupa AlešDrozd Aleš-5-9-8  0389
18.Kroupa PavelCieslar Marcin-59-8-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Návrat Lubomír40Berbr Aleš22
Kroupa Aleš13Válek Filip31
Kroupa Pavel13Drozd Aleš31
Branny Daniel13Cieslar Marcin13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11472:374TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ogrocki Tomáš
Chudík Jiří
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
-87-57103210
2.Przeczek Kamil
Volný Marek
 
 
Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
724  3020
3.Przeczek KamilKantor Tomáš-9613-5-82321
4.Chudík JiříGruszka Jan10711  3031
5.Volný MarekŠigut Dalibor1189  3041
6.Ogrocki TomášSzotkowski Jan788  3051
7.Chudík JiříKantor Tomáš29-10-893261
8.Volný MarekGruszka Jan698  3071
9.Ogrocki Tomᚊigut Dalibor555  3081
10.Przeczek KamilSzotkowski Jan-9-777-92382
11.Volný MarekKantor Tomáš-10747 3192
12.Ogrocki TomášGruszka Jan899  30102
13.Przeczek KamilŠigut Dalibor766  30  
14.Chudík JiříSzotkowski Jan         
15.Ogrocki TomášKantor Tomáš         
16.Przeczek KamilGruszka Jan         
17.Chudík JiříŠigut Dalibor         
18.Volný MarekSzotkowski Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Przeczek Kamil02Kantor Tomáš12
Chudík Jiří20Gruszka Jan03
Volný Marek30Šigut Dalibor02
Ogrocki Tomáš30Szotkowski Jan11

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy