Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34649:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Návrat Lubomír
Branny Daniel
 
 
Neuwirth Jaroslav
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
-82-712-82301
2.Kroupa Aleš
Nikl Zdeněk
 
 
Kocián Petr
Gromnica Václav
 
 
774  3011
3.Kroupa AlešKocián Petr-1988 3121
4.Nikl ZdeněkNeuwirth Jaroslav-78-4-5 1322
5.Branny DanielGromnica Václav696  3032
6.Návrat LubomírNeuwirth Jaroslav ml.75-6-973242
7.Nikl ZdeněkKocián Petr-777-713252
8.Branny DanielNeuwirth Jaroslav312-9-8-32353
9.Návrat LubomírGromnica Václav566  3063
10.Kroupa AlešNeuwirth Jaroslav ml.9-87-6-82364
11.Branny DanielKocián Petr5-86-6-42365
12.Návrat LubomírNeuwirth Jaroslav-7-97-9 1366
13.Kroupa AlešGromnica Václav1069  3076
14.Nikl ZdeněkNeuwirth Jaroslav ml.-6-9-7  0377
15.Návrat LubomírKocián Petr-7-5-7  0378
16.Kroupa AlešNeuwirth Jaroslav-9-8-5  0379
17.Nikl ZdeněkGromnica Václav976  3089
18.Branny DanielNeuwirth Jaroslav ml.-986-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Aleš22Kocián Petr22
Nikl Zdeněk22Neuwirth Jaroslav40
Branny Daniel22Gromnica Václav04
Návrat Lubomír22Neuwirth Jaroslav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36713:676nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
-85-118-102301
2.Przeczek Kamil
Ogrocki Tomáš
 
 
Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
-113-88113211
3.Przeczek KamilKrček Kamil357  3021
4.Volný MarekKypr Tomáš-3-107-6 1322
5.Ogrocki TomášPavlištík Břetislav6-9911 3132
6.Przybyla JanBělík Jakub10-11-111193242
7.Volný MarekKrček Kamil-6-8-7  0343
8.Ogrocki TomášKypr Tomáš-1119-4-62344
9.Przybyla JanPavlištík Břetislav5710  3054
10.Przeczek KamilBělík Jakub4-1098 3164
11.Ogrocki TomášKrček Kamil-3-10-3  0365
12.Przybyla JanKypr Tomáš-9-67-7 1366
13.Przeczek KamilPavlištík Břetislav-71057 3176
14.Volný MarekBělík Jakub46-10-9-52377
15.Przybyla JanKrček Kamil-7-6101293287
16.Przeczek KamilKypr Tomáš-91-10-6 1388
17.Volný MarekPavlištík Břetislav772  3098
18.Ogrocki TomášBělík Jakub7-7-94-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przeczek Kamil31Krček Kamil22
Volný Marek13Kypr Tomáš40
Ogrocki Tomáš13Pavlištík Břetislav04
Przybyla Jan31Bělík Jakub22
Po dohodě obou mužstev, byl vedením zápasu určen ved. domácích Kamil Przeczek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31641:627TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zavřel Ivo
Szopa Marek
 
 
Jurga Filip ml.
Galuszka Weronika
 
 
-6-9-6  0301
2.Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
Makara Nico
Mitrega Roman
 
 
8810  3011
3.Zavřel IvoMakara Nico-316-4-6 1312
4.Szopa MarekGaluszka Weronika-4-9-5  0313
5.Drozd AlešJurga Filip ml.-96810 3123
6.Berbr AlešMitrega Roman957  3033
7.Szopa MarekMakara Nico-7-810-6 1334
8.Drozd AlešGaluszka Weronika67-67 3144
9.Berbr AlešJurga Filip ml.964  3054
10.Zavřel IvoMitrega Roman-9-810823264
11.Drozd AlešMakara Nico-68-76-92365
12.Berbr AlešGaluszka Weronika6-879 3175
13.Zavřel IvoJurga Filip ml.786  3085
14.Szopa MarekMitrega Roman-8-910-7 1386
15.Berbr AlešMakara Nico88-9-1473296
16.Zavřel IvoGaluszka Weronika-8-9-10  0397
17.Szopa MarekJurga Filip ml.-98-9-6 1398
18.Drozd AlešLachowicz Jiří989  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zavřel Ivo22Makara Nico31
Szopa Marek04Galuszka Weronika22
Drozd Aleš31Jurga Filip ml.13
Berbr Aleš40Mitrega Roman12
   Lachowicz Jiří01



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Lomná č.149 ; 739 91 Jablunkov, Tělocvična ZŠ Dolní LomnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:30644:622KST Dolní Lomná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Trabura Lubomír
Loukota Dušan
 
 
7116  3010
2.Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
Kopecký Stanislav st.
Kment Tomáš
 
 
-8959 3120
3.Szotkowski JanTrabura Lubomír6-6-912143230
4.Šigut DaliborKopecký Stanislav st.-88-8-7 1331
5.Gruszka JanLoukota Dušan5-7910 3141
6.Kantor TomášKment Tomáš10-104-8-72342
7.Šigut DaliborTrabura Lubomír6-4-36-52343
8.Gruszka JanKopecký Stanislav st.129-4-873253
9.Kantor TomášLoukota Dušan5-742 3163
10.Szotkowski JanKment Tomáš3-478 3173
11.Gruszka JanTrabura Lubomír6-6-5-5 1374
12.Kantor TomášKopecký Stanislav st.-589-983284
13.Szotkowski JanLoukota Dušan11-855 3194
14.Šigut DaliborKment Tomáš-6-1010-6 1395
15.Kantor TomášTrabura Lubomír-79-9-10 1396
16.Szotkowski JanKopecký Stanislav st.-9888 31106
17.Šigut DaliborLoukota Dušan-5-712  12  
18.Gruszka JanKment Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szotkowski Jan40Trabura Lubomír31
Šigut Dalibor03Kopecký Stanislav st.13
Gruszka Jan21Loukota Dušan03
Kantor Tomáš22Kment Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36556:603SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-6-5-6  0301
2.Blabla Ladislav
Pavliska Martin
 
 
Ivánek Svatomír
Spiel Petr
 
 
10-793 3111
3.Pavliska MartinPopelář Radim-9-7-9  0312
4.Blabla LadislavIvánek Svatomír-11010-7-82313
5.Pustka MikulášNeubauer Valdemar-6-89-5 1314
6.Mohyla PetrSpiel Petr444  3024
7.Blabla LadislavPopelář Radim-9-9-10  0325
8.Pustka MikulášIvánek Svatomír-79-41273235
9.Mohyla PetrNeubauer Valdemar-8-891283245
10.Pavliska MartinSpiel Petr6-3-12-8 1346
11.Pustka MikulášPopelář Radim6-289 3156
12.Mohyla PetrVelička Martin475  3066
13.Pavliska MartinNeubauer Valdemar96-4-10-52367
14.Blabla LadislavSpiel Petr-8-6-9  0368
15.Mohyla PetrPopelář Radim-8-8-8  0369
16.Pavliska MartinVelička Martin787  3079
17.Blabla LadislavNeubauer Valdemar-4-7-9  03710
18.Pustka MikulášSpiel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavliska Martin13Popelář Radim31
Blabla Ladislav04Ivánek Svatomír11
Pustka Mikuláš21Neubauer Valdemar31
Mohyla Petr31Spiel Petr21
   Velička Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2017 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:38593:640Orel Paskov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kravčenko Viktor
Kudělka Tomáš
 
 
Němčík Pavel
Válek Filip
 
 
-879-9-82301
2.Kunc Patrik
Holub Ivo
 
 
Novák Michal
Michna Petr
 
 
10-98-7-62302
3.Kravčenko ViktorVálek Filip15-10-10-5 1303
4.Mezera MatějNovák Michal-9-8-6  0304
5.Kudělka TomášNěmčík Pavel-3-7-9  0305
6.Kunc PatrikMichna Petr-710-88143215
7.Mezera MatějVálek Filip97-10-1173225
8.Kudělka TomášNovák Michal-89-78-92326
9.Kunc PatrikNěmčík Pavel-8-9-9  0327
10.Kravčenko ViktorMichna Petr-78-9673237
11.Kudělka TomášVálek Filip9-8-7-9 1338
12.Kunc PatrikNovák Michal-9-108993248
13.Kravčenko ViktorNěmčík Pavel896  3058
14.Mezera MatějMichna Petr-6-8-7  0359
15.Kunc PatrikVálek Petr78-10-9-623510
16.Kravčenko ViktorNovák Michal8-9108 31  
17.Mezera MatějNěmčík Pavel         
18.Kudělka TomášMichna Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kravčenko Viktor21Válek Filip21
Mezera Matěj12Novák Michal21
Kudělka Tomáš03Němčík Pavel21
Kunc Patrik22Michna Petr12
   Válek Petr10
Vedoucí družstev se domluvili, že vrchním rozhodčím bude vedoucí domácího družstva. V zápase číslo 15, hráč Petr Válek vystřídal hráče Filipa Válka. Zápas číslo 16, skončil dřív, než zápas číslo 15

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy