Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:15481:394TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kypr Tomáš
Velička Lukáš
 
 
Michna Petr
Novák Michal
 
 
-98-10863210
2.Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
Taichman Ivo
Němčík Pavel
 
 
886  3020
3.Kypr TomášNovák Michal7-896 3130
4.Fojtík LuděkNěmčík Pavel6-83-793240
5.Velička LukášMichna Petr-4-872-72341
6.Krček KamilTaichman Ivo766  3051
7.Fojtík LuděkNovák Michal-879-5113261
8.Velička LukášNěmčík Pavel-7874 3171
9.Krček KamilMichna Petr-76-78-52372
10.Kypr TomášTaichman Ivo7611  3082
11.Velička LukášNovák Michal-3624 3192
12.Krček KamilNěmčík Pavel938  30102
13.Kypr TomášMichna Petr         
14.Fojtík LuděkTaichman Ivo         
15.Krček KamilNovák Michal         
16.Kypr TomášNěmčík Pavel         
17.Fojtík LuděkMichna Petr         
18.Velička LukášTaichman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kypr Tomáš20Novák Michal03
Fojtík Luděk20Němčík Pavel03
Velička Lukáš21Michna Petr20
Krček Kamil21Taichman Ivo02
Sepsáním zápisu pověřen Kamil Krček



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:38560:634SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Jaroslav
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
Popelář Radim
Spiel Petr
 
 
-4-7-3  0301
2.Pinteš Petr
Vantuch Tomáš
 
 
Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
989  3011
3.Neuwirth Jaroslav ml.Popelář Radim-8-7-9  0312
4.Pinteš PetrIvánek Svatomír-8-810-7 1313
5.Vantuch TomášSpiel Petr6-10-88-92314
6.Neuwirth JaroslavVelička Martin329  3024
7.Pinteš PetrPopelář Radim-9-10-3  0325
8.Vantuch TomášIvánek Svatomír-510-7-5 1326
9.Neuwirth JaroslavSpiel Petr-71078 3136
10.Neuwirth Jaroslav ml.Velička Martin5-5-6543246
11.Vantuch TomášPopelář Radim-8-2-9  0347
12.Neuwirth JaroslavIvánek Svatomír-10101011 3157
13.Neuwirth Jaroslav ml.Spiel Petr-6-99883267
14.Pinteš PetrVelička Martin7-7-8-1 1368
15.Neuwirth JaroslavPopelář Radim9-7-911143278
16.Neuwirth Jaroslav ml.Ivánek Svatomír-9-2-4  0379
17.Pinteš PetrSpiel Petr-12-4-8  03710
18.Vantuch TomášVelička Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neuwirth Jaroslav ml.22Popelář Radim31
Pinteš Petr04Ivánek Svatomír31
Vantuch Tomáš03Spiel Petr22
Neuwirth Jaroslav40Velička Martin12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:8434:322ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Kratochvíl Roman
Beier David
 
 
81610  3010
2.Pavliska Martin
Blabla Ladislav
 
 
Loukota Dušan
Kment Tomáš
 
 
7-10716 3120
3.Pavliska MartinKratochvíl Roman-99-69-102321
4.Blabla LadislavLoukota Dušan676  3031
5.Pustka MikulášKment Tomáš457  3041
6.Mohyla PetrBeier David764  3051
7.Blabla LadislavKratochvíl Roman-7-6-12  0352
8.Pustka MikulášLoukota Dušan457  3062
9.Mohyla PetrKment Tomáš577  3072
10.Pavliska MartinBeier David875  3082
11.Pustka MikulášKratochvíl Roman694  3092
12.Mohyla PetrLoukota Dušan76-78 31102
13.Pavliska MartinKment Tomáš889  30  
14.Blabla LadislavBeier David         
15.Mohyla PetrKratochvíl Roman         
16.Pavliska MartinLoukota Dušan         
17.Blabla LadislavKment Tomáš         
18.Pustka MikulášBeier David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin11Kratochvíl Roman21
Blabla Ladislav11Loukota Dušan03
Pustka Mikuláš30Kment Tomáš02
Mohyla Petr30Beier David02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:640:27671:600TJ Mořkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Patrik
Mezera Matěj
 
 
Drong Jan
Lachowicz Jiří
 
 
-9-87-8 1301
2.Kravčenko Viktor
Poruba Jiří
 
 
Dudys Dominik
Makara Nico
 
 
7-89-863211
3.Mezera MatějMakara Nico-897-11-62312
4.Kravčenko ViktorLachowicz Jiří8-577 3122
5.Kunc PatrikDudys Dominik-886-10-102323
6.Poruba JiříDrong Jan8910  3033
7.Kravčenko ViktorMakara Nico-106-6-9 1334
8.Kunc PatrikLachowicz Jiří89-91 3144
9.Poruba JiříDudys Dominik899  3054
10.Mezera MatějDrong Jan776  3064
11.Kunc PatrikMakara Nico-9-1376-72365
12.Poruba JiříLachowicz Jiří8-9-89-92366
13.Mezera MatějDudys Dominik-91013 3176
14.Kravčenko ViktorDrong Jan-5876 3186
15.Poruba JiříMakara Nico-89-91073296
16.Mezera MatějLachowicz Jiří8-989 31106
17.Kravčenko ViktorDudys Dominik         
18.Kunc PatrikDrong Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mezera Matěj31Makara Nico31
Kravčenko Viktor21Lachowicz Jiří13
Kunc Patrik12Dudys Dominik12
Poruba Jiří31Drong Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:36503:577SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mitrega Waclaw
Cieslar Marcin
 
 
Návrat Lubomír
Pagáč Zbyněk
 
 
-10-16-7  0301
2.Drozd Aleš
Zavřel Ivo
 
 
Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
-11-49-4 1302
3.Mitrega WaclawNávrat Lubomír-7-711-9 1303
4.Zavřel IvoKroupa Aleš-11-6-7  0304
5.Cieslar MarcinPagáč Zbyněk-12-4-12  0305
6.Drozd AlešKroupa Pavel66-55 3115
7.Zavřel IvoNávrat Lubomír-65-67153225
8.Cieslar MarcinKroupa Aleš-12-1-5  0326
9.Drozd AlešPagáč Zbyněk-1369-8-82327
10.Mitrega WaclawKroupa Pavel-25-9663237
11.Cieslar MarcinNávrat Lubomír7-7108 3147
12.Drozd AlešKroupa Aleš710-7-4-82348
13.Mitrega WaclawPagáč Zbyněk-589-7-82349
14.Zavřel IvoKroupa Pavel-7-10-8  03410
15.Drozd AlešNávrat Lubomír         
16.Mitrega WaclawKroupa Aleš         
17.Zavřel IvoPagáč Zbyněk         
18.Cieslar MarcinKroupa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mitrega Waclaw12Návrat Lubomír12
Zavřel Ivo12Kroupa Aleš30
Cieslar Marcin12Pagáč Zbyněk30
Drozd Aleš12Kroupa Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Lomná č.149 ; 739 91 Jablunkov, Tělocvična ZŠ Dolní LomnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33452:525TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Volný Marek
Przybyla Jan
 
 
-6-8-10  0301
2.Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
Ogrocki Tomáš
Przeczek Kamil
 
 
-4-9-7  0302
3.Kantor TomášPrzybyla Jan-8-10-10  0303
4.Šigut DaliborVolný Marek-89-8-7 1304
5.Gruszka JanOgrocki Tomáš-4-4-9  0305
6.Szotkowski JanPrzeczek Kamil-14-8126-42306
7.Šigut DaliborPrzybyla Jan9-7-6-6 1307
8.Gruszka JanVolný Marek-7-5-9  0308
9.Szotkowski JanOgrocki Tomáš4611  3018
10.Kantor TomášPrzeczek Kamil12-8-310143228
11.Gruszka JanPrzybyla Jan-5-10-9  0329
12.Szotkowski JanVolný Marek7133  3039
13.Kantor TomášOgrocki Tomáš95-76 3149
14.Šigut DaliborPrzeczek Kamil-67-710-223410
15.Szotkowski JanPrzybyla Jan         
16.Kantor TomášVolný Marek         
17.Šigut DaliborOgrocki Tomáš         
18.Gruszka JanPrzeczek Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kantor Tomáš21Przybyla Jan30
Šigut Dalibor03Volný Marek21
Gruszka Jan03Ogrocki Tomáš12
Szotkowski Jan21Przeczek Kamil21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy