Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:31543:545nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michna Ivo
Taichman Ivo
 
 
Popelář Radim
Spiel Petr
 
 
8116  3010
2.Válek Petr
Matýsek Aleš
 
 
Velička Martin
Kubala Patrik
 
 
-7-4-8  0311
3.Válek PetrPopelář Radim-88-8-6 1312
4.Michna IvoSpiel Petr-8-6-7  0313
5.Matýsek AlešVelička Martin676  3023
6.Taichman IvoKubala Patrik-12442 3133
7.Michna IvoPopelář Radim7-1-9-4 1334
8.Matýsek AlešSpiel Petr-6-7-6  0335
9.Taichman IvoVelička Martin-710-91043245
10.Válek PetrKubala Patrik9-977 3155
11.Matýsek AlešPopelář Radim-10-7-6  0356
12.Taichman IvoSpiel Petr697  3066
13.Válek PetrVelička Martin8212  3076
14.Michna IvoKubala Patrik577  3086
15.Taichman IvoPopelář Radim-4-3-5  0387
16.Válek PetrSpiel Petr-9-8-7  0388
17.Michna IvoVelička Martin-9-7-10  0389
18.Matýsek AlešKubala Patrik749  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Petr22Popelář Radim40
Michna Ivo13Spiel Petr31
Matýsek Aleš22Velička Martin13
Taichman Ivo31Kubala Patrik04



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12478:353TJ Nový Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trabura Lubomír
Zich Michal nejml.
 
 
Lachowicz Jiří
Makara Nico
 
 
-10796 3110
2.Kopecký Stanislav st.
Loukota Dušan
 
 
Byrtus Štěpán
Cieslar Ondřej
 
 
1073  3020
3.Loukota DušanMakara Nico8-10-9-11 1321
4.Kopecký Stanislav st.Lachowicz Jiří104-115 3131
5.Kratochvíl RomanByrtus Štěpán679  3041
6.Trabura LubomírCieslar Ondřej463  3051
7.Kopecký Stanislav st.Makara Nico102-3-8-122352
8.Kratochvíl RomanLachowicz Jiří9-1054 3162
9.Trabura LubomírByrtus Štěpán543  3072
10.Loukota DušanCieslar Ondřej1096  3082
11.Kratochvíl RomanMakara Nico-10-79823292
12.Trabura LubomírLachowicz Jiří-91064 31102
13.Loukota DušanByrtus Štěpán8-7   11  
14.Kopecký Stanislav st.Cieslar Ondřej         
15.Trabura LubomírMakara Nico         
16.Loukota DušanLachowicz Jiří         
17.Kopecký Stanislav st.Byrtus Štěpán         
18.Kratochvíl RomanCieslar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loukota Dušan11Makara Nico21
Kopecký Stanislav st.11Lachowicz Jiří03
Kratochvíl Roman30Byrtus Štěpán02
Trabura Lubomír30Cieslar Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník PZŠ, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35500:614TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Aleš
Návrat Lubomír
 
 
Przeczek Kamil
Chudík Jiří
 
 
6-7-5-9 1301
2.
 
 
Volný Marek
Przybyla Jan
 
 
WO    0302
3.Branny DanielVolný Marek-12-10-12  0303
4.Przeczek KamilWO    0304
5.Návrat LubomírOgrocki Tomáš24-8-1153214
6.Kroupa AlešPrzybyla Jan288  3024
7.Volný MarekWO    0325
8.Návrat LubomírPrzeczek Kamil1068  3035
9.Kroupa AlešOgrocki Tomáš-10698 3145
10.Branny DanielPrzybyla Jan9610  3055
11.Návrat LubomírVolný Marek-8579 3165
12.Kroupa AlešPrzeczek Kamil-7710-10-82366
13.Branny DanielOgrocki Tomáš9105  3076
14.Przybyla JanWO    0377
15.Kroupa AlešVolný Marek-8-4-10  0378
16.Branny DanielPrzeczek Kamil-91097 3188
17.Ogrocki TomášWO    0389
18.Návrat LubomírPrzybyla Jan10-7-912-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Branny Daniel31Volný Marek21
Návrat Lubomír31Przeczek Kamil12
Kroupa Aleš22Ogrocki Tomáš03
   Przybyla Jan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25557:497TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
Šigut Dalibor
Gruszka Jan
 
 
-8-910-2 1301
2.Zavřel Ivo
Szopa Marek
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
-127-9-9 1302
3.Zavřel IvoSzotkowski Jan-9-7-7  0303
4.Szopa MarekKantor Tomáš-5-7-6  0304
5.Drozd AlešGruszka Jan789  3014
6.Berbr AlešŠigut Dalibor836  3024
7.Szopa MarekSzotkowski Jan-7-49-2 1325
8.Drozd AlešKantor Tomáš-10-810943235
9.Berbr AlešGruszka Jan983  3045
10.Zavřel IvoŠigut Dalibor293  3055
11.Drozd AlešSzotkowski Jan74-117 3165
12.Berbr AlešKantor Tomáš-13319 3175
13.Zavřel IvoGruszka Jan-9-10-9  0376
14.Szopa MarekŠigut Dalibor-610-6863286
15.Berbr AlešSzotkowski Jan248  3096
16.Zavřel IvoKantor Tomáš-6855 31106
17.Szopa MarekGruszka Jan-678-8932  
18.Drozd AlešŠigut Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavřel Ivo22Szotkowski Jan22
Szopa Marek12Kantor Tomáš13
Drozd Aleš30Gruszka Jan12
Berbr Aleš40Šigut Dalibor03
utkání č.17 skončilo dříve než utkání č.16



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MořkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32693:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Holub Ivo
Kudělka Tomáš
 
 
749  3010
2.Pavliska Martin
Blabla Ladislav
 
 
Kravčenko Viktor
Poruba Jiří
 
 
-1263-963220
3.Pavliska MartinPoruba Jiří-8-89-11 1321
4.Blabla LadislavHolub Ivo396  3031
5.Pustka MikulášKravčenko Viktor-12-8-9  0332
6.Mohyla PetrKudělka Tomáš774  3042
7.Blabla LadislavPoruba Jiří5-9-55-52343
8.Pustka MikulášHolub Ivo5712  3053
9.Mohyla PetrKravčenko Viktor-9788 3163
10.Pavliska MartinKudělka Tomáš108-8-8-72364
11.Pustka MikulášPoruba Jiří-98-8-11 1365
12.Mohyla PetrHolub Ivo1256  3075
13.Pavliska MartinKravčenko Viktor16-99-8-72376
14.Blabla LadislavKudělka Tomáš-7-7-8  0377
15.Mohyla PetrPoruba Jiří-810-11873287
16.Pavliska MartinHolub Ivo989  3097
17.Blabla LadislavKravčenko Viktor9-8-99-82398
18.Pustka MikulášKudělka Tomáš-8-10-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin13Poruba Jiří31
Blabla Ladislav13Holub Ivo04
Pustka Mikuláš13Kravčenko Viktor31
Mohyla Petr40Kudělka Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38594:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fojtík Luděk
Bělík Jakub
 
 
Neuwirth Jaroslav ml.
Vantuch Tomáš
 
 
994  3010
2.Pavlištík Břetislav
Krompolc Jiří
 
 
Kocián Petr
Koval Jakub
 
 
4-8-6-5 1311
3.Fojtík LuděkKocián Petr-78-7-9 1312
4.Krompolc JiříKoval Jakub-5-4-6  0313
5.Pavlištík BřetislavNeuwirth Jaroslav ml.579  3023
6.Bělík JakubVantuch Tomáš10-63-743233
7.Krompolc JiříKocián Petr-7-6-3  0334
8.Pavlištík BřetislavKoval Jakub3-2-9673244
9.Bělík JakubNeuwirth Jaroslav ml.3-6-51173254
10.Fojtík LuděkVantuch Tomáš99-48 3164
11.Pavlištík BřetislavKocián Petr-7-9-9  0365
12.Bělík JakubKoval Jakub6-573 3175
13.Fojtík LuděkNeuwirth Jaroslav ml.-885-6-112376
14.Krompolc JiříVantuch Tomáš-5-6-7  0377
15.Bělík JakubKocián Petr-9-6-6  0378
16.Fojtík LuděkKoval Jakub-99-79103288
17.Krompolc JiříNeuwirth Jaroslav ml.-7-5-6  0389
18.Pavlištík BřetislavVantuch Tomáš87-97 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fojtík Luděk22Kocián Petr40
Krompolc Jiří04Koval Jakub13
Pavlištík Břetislav31Neuwirth Jaroslav ml.22
Bělík Jakub31Vantuch Tomáš13
Sepsáním zápisu pověřen Fojtík Luděk.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy