Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11429:344TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
Loukota Dušan
Tomčík Radek
 
 
86-69 3110
2.Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
Kelnar Miroslav
Ščibrániová Jana
 
 
876  3020
3.Kypr TomášLoukota Dušan978  3030
4.Fojtík LuděkKelnar Miroslav9-663 3140
5.Pavlištík BřetislavŠčibrániová Jana697  3050
6.Krček KamilTomčík Radek8-9-91573260
7.Fojtík LuděkLoukota Dušan-8-6-7  0361
8.Pavlištík BřetislavKelnar Miroslav846  3071
9.Krček KamilŠčibrániová Jana854  3081
10.Kypr TomášTomčík Radek8-798 3191
11.Pavlištík BřetislavLoukota Dušan7-9-8-7 1392
12.Krček KamilKelnar Miroslav684  30102
13.Kypr Tomᚊčibrániová Jana9    10  
14.Fojtík LuděkTomčík Radek         
15.Krček KamilLoukota Dušan         
16.Kypr TomášKelnar Miroslav         
17.Fojtík LuděkŠčibrániová Jana         
18.Pavlištík BřetislavTomčík Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kypr Tomáš20Loukota Dušan21
Fojtík Luděk11Kelnar Miroslav03
Pavlištík Břetislav21Ščibrániová Jana02
Krček Kamil30Tomčík Radek02
Sepsáním zápisu pověřen Kamil Krček



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
Dolegovský Patrik
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:21549:477TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Jaroslav
Vantuch František
 
 
Lachowicz Jiří
Dudys Dominik
 
 
777  3010
2.Kocián Petr
Gromnica Václav
 
 
Březina Tomáš
Makara Nico
 
 
851  3020
3.Neuwirth JaroslavMakara Nico3410  3030
4.Gromnica VáclavLachowicz Jiří-6-9-8  0331
5.Vantuch FrantišekDudys Dominik-58-410-92332
6.Kocián PetrBřezina Tomáš677  3042
7.Gromnica VáclavMakara Nico8-43-5-82343
8.Vantuch FrantišekLachowicz Jiří-6-3-7  0344
9.Kocián PetrDudys Dominik98-1211 3154
10.Neuwirth JaroslavBřezina Tomáš878  3064
11.Vantuch FrantišekMakara Nico-7464 3174
12.Kocián PetrLachowicz Jiří73-86 3184
13.Neuwirth JaroslavDudys Dominik976  3094
14.Gromnica VáclavBřezina Tomáš7-4-9-9 1395
15.Kocián PetrMakara Nico-710-10-8 1396
16.Neuwirth JaroslavLachowicz Jiří966  30106
17.Gromnica VáclavDudys Dominik-11-9   02  
18.Vantuch FrantišekBřezina Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neuwirth Jaroslav40Makara Nico22
Gromnica Václav03Lachowicz Jiří22
Vantuch František12Dudys Dominik12
Kocián Petr31Březina Tomáš12
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37631:671SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němčík Pavel
Válek Petr
 
 
Galmus Libor
Návrat Lubomír
 
 
74-9-663210
2.Novák Michal
Válek Filip
 
 
Kroupa Aleš
Pagáč Zbyněk
 
 
-66-3-6 1311
3.Válek FilipNávrat Lubomír-61375 3121
4.Němčík PavelKroupa Aleš799  3031
5.Michna PetrPagáč Zbyněk-6-4-9  0332
6.Novák MichalGalmus Libor783  3042
7.Němčík PavelNávrat Lubomír710-78 3152
8.Michna PetrKroupa Aleš-5-7-6  0353
9.Novák MichalPagáč Zbyněk88-3-5-72354
10.Válek FilipGalmus Libor-9567 3164
11.Válek PetrNávrat Lubomír-3-7-7  0365
12.Novák MichalKroupa Aleš139-10-973275
13.Válek FilipPagáč Zbyněk-7810-7-42376
14.Němčík PavelGalmus Libor1415-9-8-102377
15.Novák MichalNávrat Lubomír-1088-8-62378
16.Válek FilipKroupa Aleš9-5-91-72379
17.Němčík PavelPagáč Zbyněk-39-7-7 13710
18.Válek PetrGalmus Libor-4-6-8  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Válek Filip22Návrat Lubomír22
Němčík Pavel22Kroupa Aleš22
Michna Petr02Pagáč Zbyněk40
Novák Michal22Galmus Libor12
Válek Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:37445:523TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Volný Marek
Ogrocki Tomáš
 
 
4-124-363210
2.Spiel Petr
Velička Martin
 
 
Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
-2-8-3  0311
3.Velička MartinVolný Marek-9-6-5  0312
4.Spiel PetrChudík Jiří-6-73363222
5.Neubauer ValdemarPrzybyla Jan-6-44-8 1323
6.Popelář RadimOgrocki Tomáš-8-527-102324
7.Spiel PetrVolný Marek-3-7-3  0325
8.Neubauer ValdemarChudík Jiří-6-88-4 1326
9.Popelář RadimPrzybyla Jan89-6-973236
10.Velička MartinOgrocki Tomáš-10-5-9  0337
11.Neubauer ValdemarVolný Marek-6-5-6  0338
12.Popelář RadimChudík Jiří48-79 3148
13.Velička MartinPrzybyla Jan-9-10-5  0349
14.Spiel PetrOgrocki Tomáš-9108-9-823410
15.Popelář RadimVolný Marek-9-8-7  03  
16.Velička MartinChudík Jiří         
17.Spiel PetrPrzybyla Jan         
18.Neubauer ValdemarOgrocki Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Velička Martin03Volný Marek30
Spiel Petr12Chudík Jiří12
Neubauer Valdemar03Przybyla Jan21
Popelář Radim21Ogrocki Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:08Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35558:591TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Cieslar Marcin
Mitrega Waclaw
 
 
-412710 3110
2.Pavliska Martin
Blabla Ladislav
 
 
Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
8-97-5-72311
3.Pavliska MartinBerbr Aleš7-7-7-9 1312
4.Blabla LadislavDrozd Aleš89-87 3122
5.Pustka MikulášCieslar Marcin-5-8-8  0323
6.Mohyla PetrMitrega Waclaw5412  3033
7.Blabla LadislavBerbr Aleš-5-6-8  0334
8.Pustka MikulášDrozd Aleš-9-7-10  0335
9.Mohyla PetrCieslar Marcin-129-88-72336
10.Pavliska MartinMitrega Waclaw652  3046
11.Pustka MikulášBerbr Aleš-9-8-8  0347
12.Mohyla PetrDrozd Aleš4-713-893257
13.Pavliska MartinCieslar Marcin-5-9-4  0358
14.Blabla LadislavMitrega Waclaw-51089 3168
15.Mohyla PetrBerbr Aleš-6-64-8 1369
16.Pavliska MartinDrozd Aleš-897-8-1223610
17.Blabla LadislavCieslar Marcin         
18.Pustka MikulášMitrega Waclaw         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavliska Martin13Berbr Aleš40
Blabla Ladislav21Drozd Aleš22
Pustka Mikuláš03Cieslar Marcin30
Mohyla Petr22Mitrega Waclaw03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25591:541TJ Mořkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poruba Jiří
Holub Ivo
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
6-810-9-62301
2.Kunc Patrik
Černoch Petr
 
 
Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
-6-8-7  0302
3.Černoch PetrSzotkowski Jan-7-8-9  0303
4.Kravčenko ViktorKantor Tomáš-889-9-102304
5.Kunc PatrikGruszka Jan-10656 3114
6.Poruba JiříŠigut Dalibor998  3024
7.Kravčenko ViktorSzotkowski Jan-8-9-7  0325
8.Kunc PatrikKantor Tomáš-9489 3135
9.Poruba JiříGruszka Jan-89710 3145
10.Kudělka Tomᚊigut Dalibor8-969 3155
11.Kunc PatrikSzotkowski Jan-9988 3165
12.Poruba JiříKantor Tomáš678  3075
13.Kudělka TomášGruszka Jan9-8-8-7 1376
14.Kravčenko ViktorŠigut Dalibor866  3086
15.Poruba JiříSzotkowski Jan866  3096
16.Kudělka TomášKantor Tomáš-89-98632106
17.Kravčenko ViktorGruszka Jan         
18.Kunc PatrikŠigut Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černoch Petr01Szotkowski Jan22
Kravčenko Viktor12Kantor Tomáš13
Kunc Patrik30Gruszka Jan12
Poruba Jiří40Šigut Dalibor03
Kudělka Tomáš21   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy