Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:25566:515TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocián Petr
Vantuch Tomáš
 
 
Kratochvíl Roman
Kment Tomáš
 
 
-79910 3110
2.Gromnica Václav
Beneš Radek
 
 
Trabura Lubomír
Loukota Dušan
 
 
-7-9-9  0311
3.Kocián PetrTrabura Lubomír15-59 3121
4.Gromnica VáclavKratochvíl Roman7-7-9-9 1322
5.Vantuch TomášLoukota Dušan-432-10-52323
6.Beneš RadekKment Tomáš57-86 3133
7.Gromnica VáclavTrabura Lubomír-8-5-4  0334
8.Vantuch TomášKratochvíl Roman-54-710173244
9.Beneš RadekLoukota Dušan6710  3054
10.Kocián PetrKment Tomáš895  3064
11.Vantuch TomášTrabura Lubomír-9-7-8  0365
12.Beneš RadekKratochvíl Roman984  3075
13.Kocián PetrLoukota Dušan6-845 3185
14.Gromnica VáclavKment Tomáš9-7-7-8 1386
15.Beneš RadekTrabura Lubomír710-87 3196
16.Kocián PetrKratochvíl Roman786  30106
17.Gromnica VáclavLoukota Dušan         
18.Vantuch TomášKment Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocián Petr40Trabura Lubomír22
Gromnica Václav03Kratochvíl Roman13
Vantuch Tomáš12Loukota Dušan12
Beneš Radek40Kment Tomáš12
Po domluvě vrchním rozhodčím Václav Gromnica.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33708:682TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
Makara Nico
Galuszka Weronika
 
 
89-87 3110
2.Bělík Jakub
Krček Kamil
 
 
Lachowicz Jiří
Dudys Dominik
 
 
-10667 3120
3.Kypr TomášMakara Nico-9-98873230
4.Velička LukášGaluszka Weronika-46-7-2 1331
5.Bělík JakubDudys Dominik7-106-6-82332
6.Krček KamilLachowicz Jiří88-77 3142
7.Velička LukášMakara Nico9-98-6-92343
8.Bělík JakubGaluszka Weronika711-812 3153
9.Krček KamilDudys Dominik-9-109-9 1354
10.Kypr TomášLachowicz Jiří-9-109783264
11.Bělík JakubMakara Nico56-912 3174
12.Pavlištík BřetislavGaluszka Weronika-78-68-92375
13.Kypr TomášDudys Dominik589  3085
14.Velička LukášLachowicz Jiří8-9-6-4 1386
15.Pavlištík BřetislavMakara Nico-8-119-5 1387
16.Kypr TomášGaluszka Weronika93-98 3197
17.Velička LukášDudys Dominik11-88-8832107
18.Bělík JakubLachowicz Jiří6-99  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kypr Tomáš40Makara Nico22
Velička Lukáš13Galuszka Weronika22
Bělík Jakub21Dudys Dominik22
Krček Kamil11Lachowicz Jiří12
Pavlištík Břetislav02   
střídání hráče TJ Sokol Příbor za Kamila Krčka Pavlištík Břetislav sepsáním zápisu pověřen Kamil Krček



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37669:701SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Návrat Lubomír
Nikl Zdeněk
 
 
-98-10-9 1301
2.Spiel Petr
Velička Martin
 
 
Kroupa Aleš
Pagáč Zbyněk
 
 
7-59-8-72302
3.Velička MartinNávrat Lubomír9-5-6-7 1303
4.Spiel PetrKroupa Aleš8-8-109-62304
5.Neubauer ValdemarPagáč Zbyněk88-10-9103214
6.Popelář RadimNikl Zdeněk776  3024
7.Spiel PetrNávrat Lubomír-98-7-7 1325
8.Neubauer ValdemarKroupa Aleš-128-78-92326
9.Popelář RadimPagáč Zbyněk-98-7783236
10.Velička MartinNikl Zdeněk-51098 3146
11.Neubauer ValdemarNávrat Lubomír-710910 3156
12.Popelář RadimKroupa Aleš109-711 3166
13.Velička MartinPagáč Zbyněk-8-8-7  0367
14.Spiel PetrNikl Zdeněk1098  3077
15.Popelář RadimNávrat Lubomír8-9-107-82378
16.Velička MartinKroupa Aleš6-5-4-11 1379
17.Spiel PetrPagáč Zbyněk-58-9-8 13710
18.Neubauer ValdemarNikl Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Velička Martin13Návrat Lubomír31
Spiel Petr13Kroupa Aleš31
Neubauer Valdemar21Pagáč Zbyněk22
Popelář Radim31Nikl Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:31466:522TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němčík Pavel
Válek Petr
 
 
Ogrocki Tomáš
Volný Marek
 
 
-8-7-5  0301
2.Michna Petr
Válek Filip
 
 
Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
-6-1010-8 1302
3.Novák MichalVolný Marek-7-29-5 1303
4.Němčík PavelChudík Jiří14-11-138-92304
5.Michna PetrOgrocki Tomáš1093  3014
6.Válek FilipPrzybyla Jan314-44 3124
7.Němčík PavelVolný Marek9-8-5-10 1325
8.Michna PetrChudík Jiří6-4-410-122326
9.Válek FilipOgrocki Tomáš738  3036
10.Novák MichalPrzybyla Jan-4-11-10  0337
11.Michna PetrVolný Marek-12-9-10  0338
12.Válek FilipChudík Jiří207-8-5-72339
13.Novák MichalOgrocki Tomáš-99-7-3 13310
14.Němčík PavelPrzybyla Jan         
15.Válek FilipVolný Marek         
16.Novák MichalChudík Jiří         
17.Němčík PavelOgrocki Tomáš         
18.Michna PetrPrzybyla Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Michal03Volný Marek30
Němčík Pavel02Chudík Jiří30
Michna Petr12Ogrocki Tomáš12
Válek Filip21Przybyla Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36727:722nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Ivo
Mezera Matěj
 
 
Berbr Aleš
Drozd Aleš
 
 
-89-96123210
2.Poruba Jiří
Kudělka Tomáš
 
 
Cieslar Marcin
Szopa Marek
 
 
9821  3020
3.Mezera MatějBerbr Aleš-9899 3130
4.Kravčenko ViktorDrozd Aleš6-7-8-9 1331
5.Kudělka TomášCieslar Marcin-8-7-8  0332
6.Poruba JiříSzopa Marek6-86-983242
7.Kravčenko ViktorBerbr Aleš8-7-98-92343
8.Kudělka TomášDrozd Aleš-8-6-6  0344
9.Poruba JiříCieslar Marcin898  3054
10.Mezera MatějSzopa Marek9610  3064
11.Holub IvoBerbr Aleš-9-87-6 1365
12.Poruba JiříDrozd Aleš8-7910 3175
13.Mezera MatějCieslar Marcin-9899 3185
14.Kravčenko ViktorSzopa Marek67-10-8-92386
15.Poruba JiříBerbr Aleš-89-6-10 1387
16.Mezera MatějDrozd Aleš9-86-7-62388
17.Kravčenko ViktorCieslar Marcin-8-998103298
18.Holub IvoSzopa Marek-988-9-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mezera Matěj31Berbr Aleš31
Kravčenko Viktor13Drozd Aleš31
Kudělka Tomáš02Cieslar Marcin13
Poruba Jiří31Szopa Marek22
Holub Ivo02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23577:519ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
-9898 3110
2.Pavliska Martin
Blabla Ladislav
 
 
Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
7-879 3120
3.Pavliska MartinSzotkowski Jan59-6-7-92321
4.Blabla LadislavKantor Tomáš-8-610-7 1322
5.Pustka Mikulᚊigut Dalibor6-4-8393232
6.Mohyla PetrGruszka Jan-10-5-8  0333
7.Blabla LadislavSzotkowski Jan-7-10-6  0334
8.Pustka MikulášKantor Tomáš1079  3044
9.Mohyla PetrŠigut Dalibor1076  3054
10.Pavliska MartinGruszka Jan-101275 3164
11.Pustka MikulášSzotkowski Jan7-107-8-122365
12.Mohyla PetrKantor Tomáš864  3075
13.Pavliska MartinŠigut Dalibor9-683 3185
14.Blabla LadislavGruszka Jan4-13104 3195
15.Mohyla PetrSzotkowski Jan7-896 31105
16.Pavliska MartinKantor Tomáš2-10114 31  
17.Blabla LadislavŠigut Dalibor         
18.Pustka MikulášGruszka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin21Szotkowski Jan31
Blabla Ladislav12Kantor Tomáš12
Pustka Mikuláš21Šigut Dalibor03
Mohyla Petr31Gruszka Jan12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy