Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17501:456ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
784  3010
2.Tobola Daniel
Pavliska Martin
 
 
Bělík Jakub
Krček Kamil
 
 
5-6-9-8 1311
3.Pavliska MartinKypr Tomáš7-11-10773221
4.Tobola DanielKrček Kamil9-4-5-6 1322
5.Pustka MikulášBělík Jakub-9-8-7  0323
6.Mohyla PetrPavlištík Břetislav510-94 3133
7.Tobola DanielKypr Tomáš9-5-61883243
8.Pustka MikulášVelička Lukáš61010  3053
9.Mohyla PetrBělík Jakub9148  3063
10.Pavliska MartinPavlištík Břetislav1110-107 3173
11.Pustka MikulášKypr Tomáš-498-963283
12.Mohyla PetrVelička Lukáš7128  3093
13.Pavliska MartinBělík Jakub499  30103
14.Tobola DanielPavlištík Břetislav         
15.Mohyla PetrKypr Tomáš         
16.Pavliska MartinVelička Lukáš         
17.Tobola DanielBělík Jakub         
18.Pustka MikulášPavlištík Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavliska Martin30Kypr Tomáš03
Tobola Daniel11Krček Kamil10
Pustka Mikuláš21Bělík Jakub12
Mohyla Petr30Pavlištík Břetislav02
   Velička Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28590:565TJ Mořkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poruba Jiří
Kudělka Tomáš
 
 
Gromnica Václav
Vantuch Tomáš
 
 
926  3010
2.Holub Ivo
Mezera Matěj
 
 
Neuwirth Jaroslav
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
8-6-9-6 1311
3.Poruba JiříNeuwirth Jaroslav-7-39-3 1312
4.Kravčenko ViktorVantuch Tomáš-8-44-9 1313
5.Kudělka TomášNeuwirth Jaroslav ml.395  3023
6.Mezera MatějGromnica Václav56-912 3133
7.Kravčenko ViktorNeuwirth Jaroslav-387-2-62334
8.Kudělka TomášVantuch Tomáš-96187 3144
9.Mezera MatějNeuwirth Jaroslav ml.63-910 3154
10.Poruba JiříGromnica Václav5-9-81033264
11.Kudělka TomášNeuwirth Jaroslav-8-7-7  0365
12.Mezera MatějVantuch Tomáš-1910-863275
13.Poruba JiříNeuwirth Jaroslav ml.3-267 3185
14.Kravčenko ViktorGromnica Václav-10-10-9  0386
15.Mezera MatějNeuwirth Jaroslav-10-310983296
16.Poruba JiříVantuch Tomáš7513  30106
17.Kravčenko ViktorNeuwirth Jaroslav ml.         
18.Kudělka TomášGromnica Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poruba Jiří31Neuwirth Jaroslav31
Kravčenko Viktor03Vantuch Tomáš13
Kudělka Tomáš21Neuwirth Jaroslav ml.03
Mezera Matěj40Gromnica Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17501:418TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cieslar Marcin
Zavřel Ivo
 
 
Válek Filip
Vidlička Radomír
 
 
-8-710-7 1301
2.Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
Taichman Ivo
Novák Michal
 
 
-9683 3111
3.Cieslar MarcinVálek Filip765  3021
4.Zavřel IvoNovák Michal-615-61193231
5.Drozd AlešVidlička Radomír85-99 3141
6.Berbr AlešTaichman Ivo1048  3051
7.Zavřel IvoVálek Filip-6-9-9  0352
8.Drozd AlešNovák Michal12-6510 3162
9.Berbr AlešVidlička Radomír987  3072
10.Cieslar MarcinTaichman Ivo-10284 3182
11.Drozd AlešVálek Filip-97-5-14 1383
12.Berbr AlešNovák Michal8-62-943293
13.Cieslar MarcinVidlička Radomír438  30103
14.Zavřel IvoTaichman Ivo         
15.Berbr AlešVálek Filip         
16.Cieslar MarcinNovák Michal         
17.Zavřel IvoVidlička Radomír         
18.Drozd AlešTaichman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cieslar Marcin30Válek Filip21
Zavřel Ivo11Novák Michal03
Drozd Aleš21Vidlička Radomír03
Berbr Aleš30Taichman Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Lomná č.149 ; 739 91 Jablunkov, Tělocvična ZŠ Dolní LomnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:27534:524KST Dolní Lomná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Popelář Radim
Spiel Petr
 
 
-4-7-7  0301
2.Szotkowski Jan
Kantor Tomáš
 
 
Ivánek Svatomír
Petr Jaromír
 
 
826  3011
3.Kantor TomášPopelář Radim-10-7-7  0312
4.Gruszka JanIvánek Svatomír-913-7873222
5.Šigut DaliborSpiel Petr-8-7-5  0323
6.Szotkowski JanPetr Jaromír522  3033
7.Gruszka JanPopelář Radim-4-7-6  0334
8.Šigut DaliborIvánek Svatomír-5-7-6  0335
9.Szotkowski JanSpiel Petr969  3045
10.Kantor TomášPetr Jaromír9910  3055
11.Šigut DaliborPopelář Radim9-6-5-1 1356
12.Szotkowski JanIvánek Svatomír6-69-923266
13.Kantor TomášSpiel Petr7106  3076
14.Gruszka JanPetr Jaromír468  3086
15.Szotkowski JanPopelář Radim8-1258 3196
16.Kantor TomášIvánek Svatomír-57-9-8 1397
17.Gruszka JanSpiel Petr-2986 31107
18.Šigut DaliborPetr Jaromír8-6-7  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kantor Tomáš22Popelář Radim31
Gruszka Jan31Ivánek Svatomír22
Šigut Dalibor03Spiel Petr13
Szotkowski Jan40Petr Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12434:345SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Branny Daniel
Pagáč Zbyněk
 
 
Loukota Dušan
Kopecký Stanislav st.
 
 
9-98-763210
2.Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
Ščibrániová Jana
Beier David
 
 
558  3020
3.Kroupa AlešKopecký Stanislav st.-6-5-9  0321
4.Kroupa PavelLoukota Dušan10-767 3131
5.Branny DanielŠčibrániová Jana963  3041
6.Pagáč ZbyněkBeier David733  3051
7.Kroupa PavelKopecký Stanislav st.54-49 3161
8.Branny DanielLoukota Dušan6109  3071
9.Pagáč ZbyněkŠčibrániová Jana612-514 3181
10.Kroupa AlešBeier David913  3091
11.Branny DanielKopecký Stanislav st.-8-78-9 1392
12.Pagáč ZbyněkLoukota Dušan87-77 31102
13.Kroupa AlešŠčibrániová Jana         
14.Kroupa PavelBeier David         
15.Pagáč ZbyněkKopecký Stanislav st.         
16.Kroupa AlešLoukota Dušan         
17.Kroupa PavelŠčibrániová Jana         
18.Branny DanielBeier David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Aleš11Kopecký Stanislav st.21
Kroupa Pavel20Loukota Dušan03
Branny Daniel21Ščibrániová Jana02
Pagáč Zbyněk30Beier David02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:33652:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chudík Jiří
Przeczek Kamil
 
 
Weber Milan
Byrtus Štěpán
 
 
5-797 3110
2.Rusnák Tomáš
Čellár Jaroslav
 
 
Galuszka Weronika
Lachowicz Jiří
 
 
-87-9-7 1311
3.Przeczek KamilByrtus Štěpán68-78 3121
4.Rusnák TomášGaluszka Weronika-7-9-7  0322
5.Čellár JaroslavLachowicz Jiří1076  3032
6.Chudík JiříWeber Milan576  3042
7.Rusnák TomášByrtus Štěpán-97-89-72343
8.Čellár JaroslavGaluszka Weronika-7-6-7  0344
9.Chudík JiříLachowicz Jiří87-79 3154
10.Przeczek KamilWeber Milan968  3064
11.Čellár JaroslavByrtus Štěpán7-9-7-6 1365
12.Chudík JiříGaluszka Weronika5-7-8-8 1366
13.Przeczek KamilLachowicz Jiří68-97 3176
14.Rusnák TomášWeber Milan9-8-97-102377
15.Chudík JiříByrtus Štěpán79-89 3187
16.Przeczek KamilGaluszka Weronika8-9-9-8 1388
17.Rusnák TomášLachowicz Jiří79-87 3198
18.Čellár JaroslavWeber Milan-67-8-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przeczek Kamil31Byrtus Štěpán22
Rusnák Tomáš13Galuszka Weronika40
Čellár Jaroslav13Lachowicz Jiří04
Chudík Jiří31Weber Milan22
Po dohodě obou družstev určen vedením zápasu ved. dom. družstva Przecek kamil.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy