Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35460:524TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vidlička Radomír
Michna Ivo
 
 
Gromnica Václav
Dolegovský Patrik
 
 
7-8-51183210
2.Polomíček Roman
Taichman Ivo
 
 
Kocián Petr
Beneš Radek
 
 
-9-6-7  0311
3.Polomíček RomanBeneš Radek-2-6-7  0312
4.Vidlička RadomírKocián Petr-11-79-9 1313
5.Michna IvoDolegovský Patrik2-2-8693223
6.Taichman IvoGromnica Václav-9-87-6 1324
7.Vidlička RadomírBeneš Radek9-5-87-82325
8.Michna IvoKocián Petr-8-8-5  0326
9.Taichman IvoDolegovský Patrik267  3036
10.Polomíček RomanGromnica Václav10-8-2-5 1337
11.Michna IvoBeneš Radek-5-4-9  0338
12.Taichman IvoKocián Petr-106-6-7 1339
13.Polomíček RomanDolegovský Patrik512-91 3149
14.Vidlička RadomírGromnica Václav-10-811-8 13410
15.Taichman IvoBeneš Radek7-9-6-5 13  
16.Polomíček RomanKocián Petr         
17.Vidlička RadomírDolegovský Patrik         
18.Michna IvoGromnica Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polomíček Roman12Beneš Radek30
Vidlička Radomír03Kocián Petr30
Michna Ivo12Dolegovský Patrik03
Taichman Ivo12Gromnica Václav30



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34667:634nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neubauer Valdemar
Spiel Petr
 
 
Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
-5-7-6  0301
2.Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
Bělík Jakub
Krček Kamil
 
 
-7-88-11 1302
3.Spiel PetrKypr Tomáš-57-8983212
4.Velička MartinKrček Kamil-6-7-7  0313
5.Neubauer ValdemarPavlištík Břetislav1078  3023
6.Ivánek SvatomírBělík Jakub686  3033
7.Velička MartinKypr Tomáš-78-66-52334
8.Neubauer ValdemarKrček Kamil-59-6-9 1335
9.Ivánek SvatomírPavlištík Břetislav556  3045
10.Spiel PetrBělík Jakub8-7-8-8 1346
11.Neubauer ValdemarKypr Tomáš27-94 3156
12.Ivánek SvatomírKrček Kamil-810-78-82357
13.Spiel PetrPavlištík Břetislav-1278-973267
14.Popelář RadimBělík Jakub767  3077
15.Ivánek SvatomírKypr Tomáš934  3087
16.Spiel PetrKrček Kamil-86-9-7 1388
17.Popelář RadimPavlištík Břetislav8-108-963298
18.Neubauer ValdemarBělík Jakub7-95-5-102399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Spiel Petr22Kypr Tomáš13
Velička Martin02Krček Kamil40
Neubauer Valdemar22Pavlištík Břetislav04
Ivánek Svatomír31Bělík Jakub22
Popelář Radim20   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ MořkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40698:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlant Jaromír
Zich Michal nejml.
 
 
Kunc Patrik
Cikryt Tomáš
 
 
1053  3010
2.Kopecký Stanislav st.
Šimíček Vladimír
 
 
Kravčenko Viktor
Poruba Jiří
 
 
-7-6-8  0311
3.Zich Michal nejml.Poruba Jiří-6-9-9  0312
4.Kopecký Stanislav st.Kravčenko Viktor-133-9993222
5.Šimíček VladimírKunc Patrik-7-914-7 1323
6.Havrlant JaromírCikryt Tomáš-12-103543233
7.Kopecký Stanislav st.Poruba Jiří5-7-10-9 1334
8.Šimíček VladimírKravčenko Viktor-10-3-7  0335
9.Havrlant JaromírKunc Patrik-849-983245
10.Zich Michal nejml.Cikryt Tomáš-9833 3155
11.Ščibrániová JanaPoruba Jiří-6-86-5 1356
12.Havrlant JaromírKravčenko Viktor-9910-8123266
13.Zich Michal nejml.Kunc Patrik45-8-973276
14.Kopecký Stanislav st.Cikryt Tomáš-11754 3186
15.Havrlant JaromírPoruba Jiří-10-8-6  0387
16.Zich Michal nejml.Kravčenko Viktor5-886 3197
17.Kopecký Stanislav st.Kunc Patrik5-66-6-92398
18.Ščibrániová JanaCikryt Tomáš-65-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zich Michal nejml.31Poruba Jiří40
Kopecký Stanislav st.22Kravčenko Viktor13
Šimíček Vladimír02Kunc Patrik22
Havrlant Jaromír31Cikryt Tomáš13
Ščibrániová Jana02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:33526:582ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Makara Nico
Mitrega Roman
 
 
Pavliska Martin
Mohyla Petr
 
 
-713-75-42301
2.Březina Tomáš
Weber Milan
 
 
Pustka Mikuláš
Pustka Matouš
 
 
4143  3011
3.Mitrega RomanPustka Matouš210-49 3121
4.Březina TomášMohyla Petr7-4109 3131
5.Weber MilanPavliska Martin-96-98-42332
6.Makara NicoPustka Mikuláš758  3042
7.Březina TomášPustka Matouš9-8-7-8 1343
8.Weber MilanMohyla Petr9-4-9-7 1344
9.Makara NicoPavliska Martin-5-5178-62345
10.Mitrega RomanPustka Mikuláš6-3-6-5 1346
11.Weber MilanPustka Matouš-8-398-22347
12.Makara NicoMohyla Petr-12-11-7  0348
13.Mitrega RomanPavliska Martin-6-10-6  0349
14.Březina TomášPustka Mikuláš73-36 3159
15.Makara NicoPustka Matouš11-6-8-5 13510
16.Mitrega RomanMohyla Petr-6-12   02  
17.Březina TomášPavliska Martin         
18.Weber MilanPustka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mitrega Roman12Pustka Matouš31
Březina Tomáš21Mohyla Petr21
Weber Milan03Pavliska Martin30
Makara Nico13Pustka Mikuláš12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník PZŠ, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23537:497SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pagáč Zbyněk
Branny Daniel
 
 
Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
69-67 3110
2.Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
9-109-773220
3.Branny DanielKantor Tomáš8-3-115-62321
4.Pagáč ZbyněkGruszka Jan74-56 3131
5.Kroupa PavelSzotkowski Jan-2-8-8  0332
6.Kroupa AlešŠigut Dalibor-126-10573242
7.Pagáč ZbyněkKantor Tomáš-9108-873252
8.Kroupa PavelGruszka Jan-29810 3162
9.Kroupa AlešSzotkowski Jan84-10-7-82363
10.Branny DanielŠigut Dalibor4-385 3173
11.Kroupa PavelKantor Tomáš-4-8-8  0374
12.Kroupa AlešGruszka Jan496  3084
13.Branny DanielSzotkowski Jan7-679 3194
14.Pagáč ZbyněkŠigut Dalibor774  30104
15.Kroupa AlešKantor Tomáš         
16.Branny DanielGruszka Jan         
17.Pagáč ZbyněkSzotkowski Jan         
18.Kroupa PavelŠigut Dalibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branny Daniel21Kantor Tomáš21
Pagáč Zbyněk30Gruszka Jan03
Kroupa Pavel12Szotkowski Jan21
Kroupa Aleš21Šigut Dalibor03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33650:646TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Marek
Przeczek Kamil
 
 
Berbr Aleš
Válek Filip
 
 
-9-9-12  0301
2.Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
Drozd Aleš
Cieslar Marcin
 
 
-13-310-5 1302
3.Chudík JiříBerbr Aleš9-8-9-10 1303
4.Volný MarekVálek Filip-9-912-6 1304
5.Przeczek KamilDrozd Aleš-2-9-7  0305
6.Przybyla JanCieslar Marcin-8988 3115
7.Volný MarekBerbr Aleš-9-10-8  0316
8.Przeczek KamilVálek Filip85-16 3126
9.Przybyla JanDrozd Aleš-36109 3136
10.Chudík JiříCieslar Marcin67-78 3146
11.Przeczek KamilBerbr Aleš3-103-993256
12.Przybyla JanVálek Filip279  3066
13.Chudík JiříDrozd Aleš-999-8-92367
14.Volný MarekCieslar Marcin859  3077
15.Przybyla JanBerbr Aleš97-611 3187
16.Chudík JiříVálek Filip-3-86-7 1388
17.Volný MarekDrozd Aleš97-6-683298
18.Przeczek KamilCieslar Marcin697  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chudík Jiří13Berbr Aleš22
Volný Marek22Válek Filip22
Przeczek Kamil31Drozd Aleš22
Przybyla Jan40Cieslar Marcin04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy