Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35508:557TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kravčenko Viktor
Poruba Jiří
 
 
Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
-6-4-6  0301
2.Holub Ivo
Mezera Matěj
 
 
Bělík Jakub
Krček Kamil
 
 
-9875 3111
3.Holub IvoKypr Tomáš-3-5-9  0312
4.Kravčenko ViktorBělík Jakub89-8-9-82313
5.Poruba JiříVelička Lukáš7-886 3123
6.Mezera MatějPavlištík Břetislav-7968 3133
7.Kravčenko ViktorKypr Tomáš-6-104783243
8.Poruba JiříBělík Jakub-10-915-6 1344
9.Mezera MatějVelička Lukáš-878-7-82345
10.Holub IvoPavlištík Břetislav-108-8-9 1346
11.Poruba JiříKypr Tomáš-7-85-7 1347
12.Mezera MatějBělík Jakub9-7-6-7 1348
13.Holub IvoVelička Lukáš-10-78-8 1349
14.Kravčenko ViktorPavlištík Břetislav-7-68-7 13410
15.Mezera MatějKypr Tomáš         
16.Holub IvoBělík Jakub         
17.Kravčenko ViktorVelička Lukáš         
18.Poruba JiříPavlištík Břetislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holub Ivo03Kypr Tomáš21
Kravčenko Viktor12Bělík Jakub30
Poruba Jiří12Velička Lukáš21
Mezera Matěj12Pavlištík Břetislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:33438:493TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Neuwirth Jaroslav ml.
Neuwirth Jaroslav
 
 
-9-8-5  0301
2.Pavliska Martin
Mohyla Jan
 
 
Kocián Petr
Koval Jakub
 
 
62-5-5-112302
3.Pavliska MartinKocián Petr-69-10783212
4.Mohyla JanNeuwirth Jaroslav ml.9-9-311-142313
5.Pustka MikulášKoval Jakub-6-9-7  0314
6.Mohyla PetrNeuwirth Jaroslav899  3024
7.Mohyla JanKocián Petr-7-99-9 1325
8.Pustka MikulášNeuwirth Jaroslav ml.-6-8-8  0326
9.Mohyla PetrKoval Jakub-6-75-8 1327
10.Pavliska MartinNeuwirth Jaroslav852  3037
11.Pustka MikulášKocián Petr-5-8-8  0338
12.Mohyla PetrNeuwirth Jaroslav ml.64-45 3148
13.Pavliska MartinKoval Jakub-6-7-5  0349
14.Mohyla JanNeuwirth Jaroslav-7-5-8  03410
15.Mohyla PetrKocián Petr         
16.Pavliska MartinNeuwirth Jaroslav ml.         
17.Mohyla JanKoval Jakub         
18.Pustka MikulášNeuwirth Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavliska Martin21Kocián Petr21
Mohyla Jan03Neuwirth Jaroslav ml.21
Pustka Mikuláš03Koval Jakub30
Mohyla Petr21Neuwirth Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Lomná č.149 ; 739 91 Jablunkov, Tělocvična ZŠ Dolní LomnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1011:30370:417Orel Paskov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Válek Filip
Němčík Pavel
 
 
-997-8-82301
2.Szotkowski Jan
Kantor Tomáš
 
 
Michna Petr
Novák Michal
 
 
-11-6-6  0302
3.Kantor TomášVálek Filip-6-99-7 1303
4.Gruszka JanNěmčík Pavel-7-8-8  0304
5.Šigut DaliborNovák Michal-7-9-8  0305
6.Szotkowski JanMichna Petr-11-9-15  0306
7.Gruszka JanVálek Filip9-9-89-72307
8.Šigut DaliborNěmčík Pavel75-10-10-62308
9.Szotkowski JanNovák Michal-945-6-82309
10.Kantor TomášTaichman Ivo-95-44-1123010
11.Šigut DaliborVálek Filip         
12.Szotkowski JanNěmčík Pavel         
13.Kantor TomášNovák Michal         
14.Gruszka JanTaichman Ivo         
15.Szotkowski JanVálek Filip         
16.Kantor TomášNěmčík Pavel         
17.Gruszka JanNovák Michal         
18.Šigut DaliborTaichman Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kantor Tomáš02Válek Filip20
Gruszka Jan02Němčík Pavel20
Šigut Dalibor02Novák Michal20
Szotkowski Jan02Michna Petr10
   Taichman Ivo10



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30605:601TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Berbr Aleš
Drozd Aleš
 
 
Ivánek Svatomír
Spiel Petr
 
 
12-787 3110
2.Szopa Marek
Drozd Kamil
 
 
Velička Martin
Petr Jaromír
 
 
-68116 3120
3.Szopa MarekIvánek Svatomír-5-8-9  0321
4.Drozd KamilSpiel Petr-9-6-5  0322
5.Drozd AlešVelička Martin9-868 3132
6.Berbr AlešPetr Jaromír566  3042
7.Drozd KamilIvánek Svatomír-6-4-8  0343
8.Drozd AlešSpiel Petr9-10-5-8 1344
9.Berbr AlešVelička Martin6710  3054
10.Szopa MarekPetr Jaromír9710  3064
11.Drozd AlešIvánek Svatomír9-897 3174
12.Berbr AlešSpiel Petr9-769 3184
13.Szopa MarekVelička Martin-76-8-10 1385
14.Drozd KamilPetr Jaromír-109610 3195
15.Berbr AlešIvánek Svatomír-9-910-8 1396
16.Szopa MarekSpiel Petr-6-710-8 1397
17.Drozd KamilVelička Martin-6-9-5  0398
18.Drozd AlešPetr Jaromír675  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Szopa Marek13Ivánek Svatomír31
Drozd Kamil13Spiel Petr31
Drozd Aleš31Velička Martin22
Berbr Aleš31Petr Jaromír04



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26579:560TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
Kopecký Stanislav st.
Kratochvíl Roman
 
 
47-6-6-62301
2.Przeczek Kamil
Ogrocki Tomáš
 
 
Loukota Dušan
Beier David
 
 
-512-9663211
3.Przeczek KamilKopecký Stanislav st.6610  3021
4.Ogrocki TomášKratochvíl Roman-137-8-8 1322
5.Volný MarekLoukota Dušan8-157 3132
6.Przybyla JanBeier David5108  3042
7.Ogrocki TomášKopecký Stanislav st.11-5-4-4 1343
8.Volný MarekKratochvíl Roman5108  3053
9.Przybyla JanLoukota Dušan-9-10-3  0354
10.Przeczek KamilBeier David-5868 3164
11.Volný MarekKopecký Stanislav st.-7679 3174
12.Przybyla JanKratochvíl Roman-6-9-12  0375
13.Przeczek KamilLoukota Dušan966  3085
14.Ogrocki TomášBeier David88-8-873295
15.Przybyla JanKopecký Stanislav st.-3-812-11 1396
16.Przeczek KamilKratochvíl Roman-9887 31106
17.Ogrocki TomášLoukota Dušan         
18.Volný MarekBeier David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Przeczek Kamil40Kopecký Stanislav st.22
Ogrocki Tomáš12Kratochvíl Roman22
Volný Marek30Loukota Dušan12
Przybyla Jan13Beier David03
Po dohodě obou družstev určen vedením zápasu ved. dom. družstva Przecek kamil.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:18503:352SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
Galuszka Weronika
Byrtus Štěpán
 
 
769  3010
2.Branny Daniel
Pagáč Zbyněk
 
 

 
 
WO    3020
3.Branny DanielGaluszka Weronika-5-9-6  0321
4.Pagáč ZbyněkLachowicz Jiří-7-7-9  0322
5.Kroupa PavelByrtus Štěpán397  3032
6.Kroupa AlešWO    3042
7.Pagáč ZbyněkGaluszka Weronika-88-98-42343
8.Kroupa PavelLachowicz Jiří-97-5-8 1344
9.Kroupa AlešByrtus Štěpán388  3054
10.Branny DanielWO    3064
11.Kroupa PavelGaluszka Weronika9-8-6-8 1365
12.Kroupa AlešLachowicz Jiří88-3-883275
13.Branny DanielByrtus Štěpán959  3085
14.Pagáč ZbyněkWO    3095
15.Kroupa AlešGaluszka Weronika-10446 31105
16.Branny DanielLachowicz Jiří-1-35-9 13  
17.Pagáč ZbyněkByrtus Štěpán         
18.Kroupa Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Branny Daniel11Galuszka Weronika31
Pagáč Zbyněk02Lachowicz Jiří21
Kroupa Pavel12Byrtus Štěpán03
Kroupa Aleš30   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy