Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38666:687TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlištík Břetislav
Bělík Jakub
 
 
Berbr Aleš
Válek Filip
 
 
7-98-7-82301
2.Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
Drozd Aleš
Cieslar Marcin
 
 
13-89-8-72302
3.Pavlištík BřetislavBerbr Aleš1088  3012
4.Fojtík LuděkVálek Filip-12-9-6  0313
5.Bělík JakubDrozd Aleš-88-6-3 1314
6.Krček KamilCieslar Marcin-69-129-92315
7.Fojtík LuděkBerbr Aleš-7-6-7  0316
8.Bělík JakubVálek Filip-84-87-72317
9.Krček KamilDrozd Aleš-10576 3127
10.Pavlištík BřetislavCieslar Marcin-5-96793237
11.Bělík JakubBerbr Aleš98-39 3147
12.Krček KamilVálek Filip-610-105-82348
13.Pavlištík BřetislavDrozd Aleš-78910 3158
14.Fojtík LuděkCieslar Marcin-7-9-11  0359
15.Krček KamilBerbr Aleš8-8-7693269
16.Pavlištík BřetislavVálek Filip7-756 3179
17.Fojtík LuděkDrozd Aleš-11-107-7 13710
18.Bělík JakubCieslar Marcin-3-87  12  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlištík Břetislav40Berbr Aleš13
Fojtík Luděk04Válek Filip31
Bělík Jakub12Drozd Aleš22
Krček Kamil22Cieslar Marcin21
sepsáním zápisu pověřen Kamil Krček



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22514:461TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neuwirth Jaroslav
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
376  3010
2.Krupník Lukáš st.
Gromnica Václav
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
479  3020
3.Gromnica VáclavKantor Tomáš5-8-210-82321
4.Neuwirth Jaroslav ml.Szotkowski Jan-65-12-10 1322
5.Dolegovský PatrikŠigut Dalibor-1-5-4  0323
6.Neuwirth JaroslavGruszka Jan936  3033
7.Neuwirth Jaroslav ml.Kantor Tomáš-3588 3143
8.Dolegovský PatrikSzotkowski Jan-7-8-9  0344
9.Neuwirth JaroslavŠigut Dalibor456  3054
10.Gromnica VáclavGruszka Jan-86117 3164
11.Dolegovský PatrikKantor Tomáš-5-5-5  0365
12.Neuwirth JaroslavSzotkowski Jan549  3075
13.Gromnica VáclavŠigut Dalibor-9999 3185
14.Neuwirth Jaroslav ml.Gruszka Jan-9-871093295
15.Neuwirth JaroslavKantor Tomáš25-8-7332105
16.Gromnica VáclavSzotkowski Jan         
17.Neuwirth Jaroslav ml.Šigut Dalibor         
18.Dolegovský PatrikGruszka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gromnica Václav21Kantor Tomáš22
Neuwirth Jaroslav ml.21Szotkowski Jan21
Dolegovský Patrik03Šigut Dalibor12
Neuwirth Jaroslav40Gruszka Jan03
Po dohodě obou družstev byl vrchním rozhodčím Gromnica Václav



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:23524:500ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
Nikl Zdeněk
Návrat Lubomír
 
 
6106  3010
2.Pustka Matouš
Pavliska Martin
 
 
Pagáč Zbyněk
Kroupa Aleš
 
 
86-94 3120
3.Pavliska MartinNávrat Lubomír10-5129 3130
4.Mohyla PetrKroupa Aleš-31010-963240
5.Pustka MikulášPagáč Zbyněk6-856 3150
6.Pustka MatoušNikl Zdeněk4-89-5103260
7.Mohyla PetrNávrat Lubomír-8-6-8  0361
8.Pustka MikulášKroupa Aleš9-766 3171
9.Pustka MatoušPagáč Zbyněk-8-4-8  0372
10.Pavliska MartinNikl Zdeněk1010-68 3182
11.Pustka MikulášNávrat Lubomír-9-7-8  0383
12.Pustka MatoušKroupa Aleš108-8-9-102384
13.Pavliska MartinPagáč Zbyněk5-4-27103294
14.Mohyla PetrNikl Zdeněk5105  30104
15.Pustka MatoušNávrat Lubomír         
16.Pavliska MartinKroupa Aleš         
17.Mohyla PetrPagáč Zbyněk         
18.Pustka MikulášNikl Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavliska Martin30Návrat Lubomír21
Mohyla Petr21Kroupa Aleš12
Pustka Mikuláš21Pagáč Zbyněk12
Pustka Matouš12Nikl Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32332:443TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černoch Rostislav
Hušek Petr
 
 
Przeczek Kamil
Volný Marek
 
 
-789-6103210
2.Pavlín Petr
Kučera Roman
 
 
Ogrocki Tomáš
Przybyla Jan
 
 
9-7-6-3 1311
3.Černoch RostislavPrzeczek Kamil-68-7-5 1312
4.Hušek PetrVolný Marek-7-9-6  0313
5.Pavlín PetrOgrocki Tomáš-10-8-6  0314
6.Kučera RomanPrzybyla Jan7-9-3-8 1315
7.Hušek PetrPrzeczek Kamil-8-9-4  0316
8.Pavlín PetrVolný Marek11-7-9-8 1317
9.Kučera RomanOgrocki Tomáš-4-3-8  0318
10.Černoch RostislavPrzybyla Jan911-8-9-92319
11.Pavlín PetrPrzeczek Kamil-78-6-5 13110
12.Kučera RomanVolný Marek         
13.Černoch RostislavOgrocki Tomáš         
14.Hušek PetrPrzybyla Jan         
15.Kučera RomanPrzeczek Kamil         
16.Černoch RostislavVolný Marek         
17.Hušek PetrOgrocki Tomáš         
18.Pavlín PetrPrzybyla Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černoch Rostislav02Przeczek Kamil30
Hušek Petr02Volný Marek20
Pavlín Petr03Ogrocki Tomáš20
Kučera Roman02Przybyla Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32403:493TJ Nový Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michna Petr
Novák Michal
 
 
Kratochvíl Roman
Kopecký Stanislav st.
 
 
-2-8-4  0301
2.Němčík Pavel
Taichman Ivo
 
 
Trabura Lubomír
Loukota Dušan
 
 
9-513-11-82302
3.Taichman IvoTrabura Lubomír-9-889-62303
4.Michna PetrKopecký Stanislav st.-514-66-42304
5.Němčík PavelLoukota Dušan-76-8483214
6.Novák MichalKratochvíl Roman-6-9-7  0315
7.Michna PetrTrabura Lubomír-16-4-6  0316
8.Němčík PavelKopecký Stanislav st.1169  3026
9.Novák MichalLoukota Dušan39-1-12-32327
10.Taichman IvoKratochvíl Roman-5-8-7  0328
11.Němčík PavelTrabura Lubomír8-9-9-6 1329
12.Novák MichalKopecký Stanislav st.6-5-4-8 13210
13.Taichman IvoLoukota Dušan         
14.Michna PetrKratochvíl Roman         
15.Novák MichalTrabura Lubomír         
16.Taichman IvoKopecký Stanislav st.         
17.Michna PetrLoukota Dušan         
18.Němčík PavelKratochvíl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Taichman Ivo02Trabura Lubomír30
Michna Petr02Kopecký Stanislav st.21
Němčík Pavel21Loukota Dušan11
Novák Michal03Kratochvíl Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
Popelář Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:12440:384SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Weber Milan
Galuszka Weronika
 
 
997  3010
2.Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
Dudys Dominik
Makara Nico
 
 
-6997 3120
3.Velička MartinGaluszka Weronika-8-5-7  0321
4.Neubauer ValdemarWeber Milan12818  3031
5.Popelář RadimDudys Dominik942  3041
6.Ivánek SvatomírMakara Nico-6-98293251
7.Neubauer ValdemarGaluszka Weronika-6-998113261
8.Popelář RadimWeber Milan7128  3071
9.Ivánek SvatomírDudys Dominik-8-84673281
10.Velička MartinMakara Nico16118  3091
11.Popelář RadimGaluszka Weronika-69-67732101
12.Ivánek SvatomírWeber Milan79-8-7 22  
13.Velička MartinDudys Dominik         
14.Neubauer ValdemarMakara Nico         
15.Ivánek SvatomírGaluszka Weronika         
16.Velička MartinWeber Milan         
17.Neubauer ValdemarDudys Dominik         
18.Popelář RadimMakara Nico         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Velička Martin11Galuszka Weronika12
Neubauer Valdemar20Weber Milan02
Popelář Radim30Dudys Dominik02
Ivánek Svatomír20Makara Nico02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy