Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30668:602TJ Nový Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zich Michal nejml.
Trabura Lubomír
 
 
Neuwirth Jaroslav
Mrowetz Bruno
 
 
4147  3010
2.Havrlant Jaromír
Kopecký Stanislav st.
 
 
Gromnica Václav
Vantuch František
 
 
-5-45-11 1311
3.Zich Michal nejml.Neuwirth Jaroslav-7-17-8  0312
4.Kopecký Stanislav st.Gromnica Václav-17-84-9 1313
5.Trabura LubomírVantuch František488  3023
6.Havrlant JaromírMrowetz Bruno563  3033
7.Kopecký Stanislav st.Neuwirth Jaroslav-107-6-8 1334
8.Trabura LubomírGromnica Václav78-82 3144
9.Havrlant JaromírVantuch František88-64 3154
10.Zich Michal nejml.Mrowetz Bruno-9996 3164
11.Trabura LubomírNeuwirth Jaroslav-9-6-8  0365
12.Havrlant JaromírGromnica Václav-88-10-8 1366
13.Zich Michal nejml.Vantuch František937  3076
14.Kopecký Stanislav st.Mrowetz Bruno13-86-9-92377
15.Havrlant JaromírNeuwirth Jaroslav310-85 3187
16.Zich Michal nejml.Gromnica Václav78-69 3197
17.Kopecký Stanislav st.Vantuch František10-5-7-9 1398
18.Trabura LubomírMrowetz Bruno7-747 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zich Michal nejml.31Neuwirth Jaroslav31
Kopecký Stanislav st.04Gromnica Václav22
Trabura Lubomír31Vantuch František13
Havrlant Jaromír31Mrowetz Bruno13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:Drong
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"U splavu\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:Cieslar Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:Cienciala Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:22566:527TJ TŽ Třinec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachowicz Jiří
Mitrega Roman
 
 
Bělík Jakub
Velička Lukáš
 
 
-5911-773210
2.Dudys Dominik
Březina Tomáš
 
 
Pavlištík Břetislav
Krček Kamil
 
 
-6-7-6  0311
3.Mitrega RomanKrček Kamil-89-98113221
4.Březina TomášPavlištík Břetislav854  3031
5.Lachowicz JiříBělík Jakub-12-99893241
6.Dudys DominikVelička Lukáš-76-8463251
7.Březina TomášKrček Kamil-8-3-9  0352
8.Lachowicz JiříPavlištík Břetislav-439-810-92353
9.Dudys DominikBělík Jakub8810  3063
10.Mitrega RomanVelička Lukáš7710  3073
11.Lachowicz JiříKrček Kamil-87104 3183
12.Dudys DominikPavlištík Břetislav-899-1183293
13.Mitrega RomanBělík Jakub9-9-62532103
14.Březina TomášVelička Lukáš         
15.Dudys DominikKrček Kamil         
16.Mitrega RomanPavlištík Břetislav         
17.Březina TomášBělík Jakub         
18.Lachowicz JiříVelička Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mitrega Roman30Krček Kamil12
Březina Tomáš11Pavlištík Břetislav12
Lachowicz Jiří21Bělík Jakub03
Dudys Dominik30Velička Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PZŠ HnojníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24571:540SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Aleš
Kroupa Pavel
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-10-99893210
2.Návrat Lubomír
Branny Daniel
 
 
Ivánek Svatomír
Velička Martin
 
 
859  3020
3.Branny DanielIvánek Svatomír-5911-993230
4.Kroupa AlešNeubauer Valdemar129-49 3140
5.Kroupa PavelVelička Martin7-8-7-9 1341
6.Návrat LubomírPopelář Radim-1079-763251
7.Kroupa AlešIvánek Svatomír-7-9-9  0352
8.Pagáč ZbyněkNeubauer Valdemar-117-6693262
9.Návrat LubomírVelička Martin727  3072
10.Branny DanielPopelář Radim8-10-6-4 1373
11.Pagáč ZbyněkIvánek Svatomír-10911-3-72374
12.Návrat LubomírSpiel Petr74-88 3184
13.Branny DanielVelička Martin8-1198 3194
14.Kroupa AlešPopelář Radim10-1038 31104
15.Návrat LubomírIvánek Svatomír-10-10   02  
16.Branny DanielSpiel Petr         
17.Kroupa AlešVelička Martin         
18.Pagáč ZbyněkPopelář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branny Daniel21Ivánek Svatomír21
Kroupa Aleš21Neubauer Valdemar02
Kroupa Pavel01Velička Martin12
Návrat Lubomír30Popelář Radim12
Pagáč Zbyněk11Spiel Petr01



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20513:432TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
Michna Petr
Novák Michal
 
 
6-9-10553210
2.Przeczek Kamil
Ogrocki Tomáš
 
 
Taichman Ivo
Válek Petr
 
 
786  3020
3.Ogrocki TomášNovák Michal-6-72-10 1321
4.Przeczek KamilMichna Petr-33-46-62322
5.Chudík JiříTaichman Ivo658  3032
6.Przybyla JanVálek Petr13-3-3-7 1333
7.Przeczek KamilNovák Michal-11377 3143
8.Chudík JiříMichna Petr-6-2-2  0344
9.Przybyla JanTaichman Ivo25-98 3154
10.Ogrocki TomášVálek Petr485  3064
11.Volný MarekNovák Michal-9493 3174
12.Przybyla JanMichna Petr7-10710 3184
13.Ogrocki TomášTaichman Ivo637  3094
14.Przeczek KamilVálek Petr-99-87632104
15.Przybyla JanNovák Michal410-77 31  
16.Ogrocki TomášMichna Petr         
17.Przeczek KamilTaichman Ivo         
18.Volný MarekVálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ogrocki Tomáš21Novák Michal12
Przeczek Kamil21Michna Petr21
Chudík Jiří11Taichman Ivo03
Przybyla Jan21Válek Petr12
Volný Marek10   
V 11. utkání střídal Chudíka Volný Marek. Przybyla - Novák dohráli dřív než Przeczek - Válek. Po dohodě obou družstev byl vedením zápasu určen ved. domácího družstva Przeczek Kamil.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ MořkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23565:529TJ TTC Vendryně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
Poruba Jiří
Kunc Patrik
 
 
9-169-713210
2.Zavřel Ivo
Szopa Marek
 
 
Kravčenko Viktor
Kudělka Tomáš
 
 
6108  3020
3.Zavřel IvoPoruba Jiří4-7-6-8 1321
4.Szopa MarekKunc Patrik-713-6-9 1322
5.Drozd AlešKravčenko Viktor789  3032
6.Berbr AlešKudělka Tomáš-10727 3142
7.Szopa MarekPoruba Jiří9910  3052
8.Drozd AlešKunc Patrik10107  3062
9.Berbr AlešKravčenko Viktor-71089 3172
10.Zavřel IvoKudělka Tomáš-8-2-5  0373
11.Drozd AlešPoruba Jiří-812-8-12 1374
12.Berbr AlešKunc Patrik69-55 3184
13.Zavřel IvoKravčenko Viktor9-5-8993294
14.Szopa MarekKudělka Tomáš10-8-9-9 1395
15.Berbr AlešPoruba Jiří5-836 31105
16.Zavřel IvoKunc Patrik56   20  
17.Szopa MarekKravčenko Viktor         
18.Drozd AlešKudělka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zavřel Ivo12Poruba Jiří22
Szopa Marek12Kunc Patrik12
Drozd Aleš21Kravčenko Viktor03
Berbr Aleš40Kudělka Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
Gruszka Jan
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ , Dolní Lomná č.149Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:40570:655ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
5-8-51083210
2.Szotkowski Jan
Kantor Tomáš
 
 
Pavliska Martin
Pustka Matouš
 
 
310-512 3120
3.Kantor TomášPustka Matouš-10-9-7  0321
4.Šigut DaliborMohyla Petr-10-4-5  0322
5.Gruszka JanPavliska Martin-77-106123232
6.Szotkowski JanPustka Mikuláš9-5-6-12 1333
7.Šigut DaliborPustka Matouš-8-7-12  0334
8.Gruszka JanMohyla Petr-3-10-3  0335
9.Szotkowski JanPavliska Martin-7-561093245
10.Kantor TomášPustka Mikuláš-7-69-2 1346
11.Gruszka JanPustka Matouš-7-710-4 1347
12.Szotkowski JanMohyla Petr8-2-7733257
13.Kantor TomášPavliska Martin-39115 3167
14.Šigut DaliborPustka Mikuláš-9-99-7 1368
15.Szotkowski JanPustka Matouš79-7-9-82369
16.Kantor TomášMohyla Petr38-9-4-723610
17.Šigut DaliborPavliska Martin         
18.Gruszka JanPustka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kantor Tomáš13Pustka Matouš40
Šigut Dalibor03Mohyla Petr31
Gruszka Jan12Pavliska Martin03
Szotkowski Jan22Pustka Mikuláš30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy