Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PříborVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST KozloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 544, Sokolovna u kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:22483:447TJ Sokol Příbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
Mohyla Petr
Pustka Mikuláš
 
 
-6-7-8  0301
2.Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
Pavliska Martin
Pustka Matouš
 
 
9-5-81013211
3.Kypr TomášPustka Matouš-7-510323221
4.Fojtík LuděkMohyla Petr-6-11-7  0322
5.Pavlištík BřetislavPavliska Martin-797-663232
6.Krček KamilPustka Mikuláš5117  3042
7.Fojtík LuděkPustka Matouš88-6-3103252
8.Pavlištík BřetislavMohyla Petr-2-8-9  0353
9.Krček KamilPavliska Martin-9-48673263
10.Kypr TomášPustka Mikuláš34-93 3173
11.Pavlištík BřetislavPustka Matouš6126  3083
12.Krček KamilMohyla Petr47-38 3193
13.Kypr TomášPavliska Martin8-987 31103
14.Fojtík LuděkPustka Mikuláš11    10  
15.Krček KamilPustka Matouš         
16.Kypr TomášMohyla Petr         
17.Fojtík LuděkPavliska Martin         
18.Pavlištík BřetislavPustka Mikuláš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kypr Tomáš30Pustka Matouš03
Fojtík Luděk11Mohyla Petr21
Pavlištík Břetislav21Pavliska Martin03
Krček Kamil30Pustka Mikuláš02
Sepsáním zápisu pověřen Kamil Krček



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ MořkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:25590:560TJ Sokol Brušperk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gromnica Václav
Dolegovský Patrik
 
 
Černoch Petr
Kunc Patrik
 
 
-8-268-82301
2.Neuwirth Jaroslav
Neuwirth Jaroslav ml.
 
 
Poruba Jiří
Holub Ivo
 
 
9-998 3111
3.Neuwirth Jaroslav ml.Poruba Jiří7-2-86-82312
4.Neuwirth JaroslavHolub Ivo954  3022
5.Dolegovský PatrikKunc Patrik-98-8-4 1323
6.Gromnica VáclavČernoch Petr6-6-312-92324
7.Neuwirth JaroslavPoruba Jiří7-137-5123234
8.Dolegovský PatrikHolub Ivo87-911 3144
9.Gromnica VáclavKunc Patrik95-510 3154
10.Neuwirth Jaroslav ml.Černoch Petr-5988 3164
11.Dolegovský PatrikPoruba Jiří-7-10-1  0365
12.Gromnica VáclavHolub Ivo5-8-7983275
13.Neuwirth Jaroslav ml.Kunc Patrik-9886 3185
14.Neuwirth JaroslavČernoch Petr6-1126 3195
15.Gromnica VáclavPoruba Jiří778  30105
16.Neuwirth Jaroslav ml.Holub Ivo         
17.Neuwirth JaroslavKunc Patrik         
18.Dolegovský PatrikČernoch Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neuwirth Jaroslav ml.21Poruba Jiří22
Neuwirth Jaroslav30Holub Ivo03
Dolegovský Patrik12Kunc Patrik12
Gromnica Václav31Černoch Petr12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Paskov BVrchní
rozhodčí:
Peter Evžen
HOSTUJÍCÍ:TJ TTC VendryněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Místecká 381, Paskov 73921, U nafukovací halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30605:613Orel Paskov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Válek Filip
Němčík Pavel
 
 
Zavřel Ivo
Szopa Marek
 
 
677  3010
2.Taichman Ivo
Novák Michal
 
 
Drozd Aleš
Berbr Aleš
 
 
-310-19-52311
3.Němčík PavelBerbr Aleš-7-549-72312
4.Novák MichalDrozd Aleš-11-6-12  0313
5.Taichman IvoZavřel Ivo106-149 3123
6.Válek FilipSzopa Marek-9844 3133
7.Novák MichalBerbr Aleš-2-2-8  0334
8.Taichman IvoDrozd Aleš-9-8-8  0335
9.Válek FilipZavřel Ivo1059  3045
10.Němčík PavelSzopa Marek6-48-653255
11.Válek PetrBerbr Aleš-2-4-4  0356
12.Válek FilipDrozd Aleš994  3066
13.Němčík PavelZavřel Ivo69-85 3176
14.Novák MichalSzopa Marek-6812-9103286
15.Válek FilipBerbr Aleš8-5915 3196
16.Němčík PavelDrozd Aleš-11-132-8 1397
17.Novák MichalZavřel Ivo-10879 31107
18.Válek PetrSzopa Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němčík Pavel22Berbr Aleš31
Novák Michal22Drozd Aleš31
Taichman Ivo11Zavřel Ivo04
Válek Filip40Szopa Marek03
Válek Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Dolní LomnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pstruží 104 , 73911 Pstruží, Tělocvična při ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20544:397SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
10-10-812103210
2.Spiel Petr
Velička Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Spiel PetrSzotkowski Jan-7-6-9  0321
4.Velička MartinKantor Tomáš-9-129-8 1322
5.Neubauer ValdemarGruszka Jan7-9-83-82323
6.Popelář RadimWO    3033
7.Velička MartinSzotkowski Jan-7-8-9  0334
8.Neubauer ValdemarKantor Tomáš687  3044
9.Popelář RadimGruszka Jan586  3054
10.Spiel PetrWO    3064
11.Neubauer ValdemarSzotkowski Jan-10-1010-6 1365
12.Popelář RadimKantor Tomáš973  3075
13.Spiel PetrGruszka Jan-578-783285
14.Velička MartinWO    3095
15.Popelář RadimSzotkowski Jan1013-35 31105
16.Spiel PetrKantor Tomáš         
17.Velička MartinGruszka Jan         
18.Neubauer Valdemar         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Spiel Petr11Szotkowski Jan31
Velička Martin02Kantor Tomáš12
Neubauer Valdemar12Gruszka Jan12
Popelář Radim30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový Jičín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31312:421SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havrlant Jaromír
Kment Tomáš
 
 
Pagáč Zbyněk
Kroupa Aleš
 
 
-7-7-3  0301
2.Loukota Dušan
Nguyen Adam
 
 
Návrat Lubomír
Branny Daniel
 
 
-3-11-6  0302
3.Havrlant JaromírNávrat Lubomír810-718 3112
4.Kment TomášKroupa Aleš-4-6-6  0313
5.Loukota DušanBranny Daniel-66-98-12314
6.Nguyen AdamPagáč Zbyněk-2-7-7  0315
7.Kment TomášNávrat Lubomír-9-6-6  0316
8.Loukota DušanKroupa Aleš-8-9-6  0317
9.Nguyen AdamBranny Daniel6-8-7-3 1318
10.Havrlant JaromírPagáč Zbyněk-12-566-92319
11.Loukota DušanNávrat Lubomír-8-106-5 13110
12.Nguyen AdamKroupa Aleš         
13.Havrlant JaromírBranny Daniel         
14.Kment TomášPagáč Zbyněk         
15.Nguyen AdamNávrat Lubomír         
16.Havrlant JaromírKroupa Aleš         
17.Kment TomášBranny Daniel         
18.Loukota DušanPagáč Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Havrlant Jaromír11Návrat Lubomír21
Kment Tomáš02Kroupa Aleš20
Loukota Dušan03Branny Daniel20
Nguyen Adam02Pagáč Zbyněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol RopiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ulice\"U splavu\", při 1.ZŠ - MasarykováRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37650:640TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurga Filip ml.
Galuszka Weronika
 
 
Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
5-3-9-10 1301
2.Dudys Dominik
Makara Nico
 
 
Ogrocki Tomáš
Przeczek Kamil
 
 
-115-11-7 1302
3.Dudys DominikPrzybyla Jan86-79 3112
4.Galuszka WeronikaOgrocki Tomáš-88103 3122
5.Makara NicoChudík Jiří-6-109-7 1323
6.Jurga Filip ml.Przeczek Kamil8-9-7-7 1324
7.Galuszka WeronikaPrzybyla Jan-85106 3134
8.Makara NicoOgrocki Tomáš4-9-8-5 1335
9.Jurga Filip ml.Chudík Jiří10-1078 3145
10.Dudys DominikPrzeczek Kamil-11-8-9  0346
11.Makara NicoPrzybyla Jan-6-8-7  0347
12.Jurga Filip ml.Ogrocki Tomáš865  3057
13.Dudys DominikChudík Jiří-8-7-9  0358
14.Galuszka WeronikaPrzeczek Kamil-6988 3168
15.Jurga Filip ml.Przybyla Jan-957-9-92369
16.Dudys DominikOgrocki Tomáš5-1111-983279
17.Galuszka WeronikaChudík Jiří497  3089
18.Lachowicz JiříPrzeczek Kamil-9-7-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudys Dominik22Przybyla Jan22
Galuszka Weronika40Ogrocki Tomáš13
Makara Nico03Chudík Jiří22
Jurga Filip ml.22Przeczek Kamil31
Lachowicz Jiří01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy