Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SSK Komorní Lhotka BVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PříborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hnojník PZŠ, Za restaurací U ZajíceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:27632:580SSK Komorní Lhotka B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Aleš
Pagáč Zbyněk
 
 
Pavlištík Břetislav
Kypr Tomáš
 
 
-6-108-10 1301
2.Návrat Lubomír
Branny Daniel
 
 
Fojtík Luděk
Krček Kamil
 
 
6-11-78-102302
3.Pagáč ZbyněkKrček Kamil-7-98-9 1303
4.Kroupa AlešKypr Tomáš875  3013
5.Branny DanielPavlištík Břetislav-5-105983223
6.Návrat LubomírBělík Jakub996  3033
7.Kroupa AlešKrček Kamil79-77 3143
8.Branny DanielKypr Tomáš249  3053
9.Návrat LubomírPavlištík Břetislav688  3063
10.Pagáč ZbyněkBělík Jakub-5-9-8  0364
11.Branny DanielKrček Kamil-6-4-5  0365
12.Návrat LubomírKypr Tomáš6-9-96-92366
13.Pagáč ZbyněkPavlištík Břetislav-8-891073276
14.Kroupa AlešBělík Jakub6-476 3186
15.Návrat LubomírKrček Kamil1096  3096
16.Pagáč ZbyněkKypr Tomáš8-9-47-112397
17.Kroupa AlešPavlištík Břetislav1228  30107
18.Branny DanielBělík Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pagáč Zbyněk13Krček Kamil22
Kroupa Aleš40Kypr Tomáš22
Branny Daniel21Pavlištík Břetislav04
Návrat Lubomír31Bělík Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol RopiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brušperk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ropice 95, 739 56Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15468:389TJ Sokol Ropice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Przeczek Kamil
Ogrocki Tomáš
 
 
Vantuch Tomáš
Mrowetz Bruno
 
 
-788-7123210
2.Chudík Jiří
Przybyla Jan
 
 
Gromnica Václav
Krupník Lukáš st.
 
 
5-721 3120
3.Ogrocki TomášGromnica Václav8-968 3130
4.Przeczek KamilVantuch Tomáš-11789 3140
5.Volný MarekMrowetz Bruno3-5104 3150
6.Przybyla JanKrupník Lukáš st.5-6811 3160
7.Przeczek KamilGromnica Václav-138-9-7 1361
8.Volný MarekVantuch Tomáš885  3071
9.Przybyla JanMrowetz Bruno-797-973281
10.Ogrocki TomášKrupník Lukáš st.9-778 3191
11.Volný MarekGromnica Václav-87-95732101
12.Przybyla JanVantuch Tomáš777  30  
13.Ogrocki TomášMrowetz Bruno         
14.Przeczek KamilKrupník Lukáš st.         
15.Przybyla JanGromnica Václav         
16.Ogrocki TomášVantuch Tomáš         
17.Przeczek KamilMrowetz Bruno         
18.Volný MarekKrupník Lukáš st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ogrocki Tomáš20Gromnica Václav12
Przeczek Kamil11Vantuch Tomáš02
Volný Marek30Mrowetz Bruno02
Przybyla Jan20Krupník Lukáš st.02
Po dohodě obou mužstev, byl vedením zápasu určen ved. domácích Kamil Przeczek. Utkání Przbyla - Vantuch skončilo dřív než Volný - Gromnica.



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TTC VendryněVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový Jičín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC Vendryně - Hala Mája, Sportovní arál TJ VendryněRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:38432:575TJ Nový Jičín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Staněk Radomír
Szopa Marek
 
 
Kopecký Stanislav st.
Loukota Filip
 
 
12-6-8-2 1301
2.Zavřel Ivo
Mojtek Ladislav
 
 
Trabura Lubomír
Loukota Dušan
 
 
6-910-3-52302
3.Zavřel IvoLoukota Filip6-8-97-62303
4.Mojtek LadislavTrabura Lubomír9-6-5-7 1304
5.Staněk RadomírKopecký Stanislav st.-4-6-5  0305
6.Szopa MarekLoukota Dušan910-6-593215
7.Mojtek LadislavLoukota Filip-6-7-6  0316
8.Staněk RadomírTrabura Lubomír-3-5-3  0317
9.Szopa MarekKopecký Stanislav st.9-6-5973227
10.Zavřel IvoLoukota Dušan6-8-57103237
11.Staněk RadomírLoukota Filip-6-5-4  0338
12.Szopa MarekTrabura Lubomír10-6-5-4 1339
13.Zavřel IvoKopecký Stanislav st.9-86-863249
14.Mojtek LadislavLoukota Dušan-3-5-8  03410
15.Szopa MarekLoukota Filip12-6   11  
16.Zavřel IvoTrabura Lubomír         
17.Mojtek LadislavKopecký Stanislav st.         
18.Staněk RadomírLoukota Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zavřel Ivo21Loukota Filip30
Mojtek Ladislav03Trabura Lubomír30
Staněk Radomír03Kopecký Stanislav st.12
Szopa Marek21Loukota Dušan12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní LomnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TŽ Třinec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dolní Lomná č.149 ; 739 91 Jablunkov, Tělocvična ZŠ Dolní LomnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:34558:587TJ TŽ Třinec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruszka Jan
Šigut Dalibor
 
 
Jurga Filip ml.
Galuszka Weronika
 
 
-9-10-8  0301
2.Kantor Tomáš
Szotkowski Jan
 
 
Makara Nico
Dudys Dominik
 
 
1087  3011
3.Szotkowski JanMakara Nico-6-4-4  0312
4.Gruszka JanJurga Filip ml.6410  3022
5.Šigut DaliborDudys Dominik-149-610-92323
6.Kantor TomášGaluszka Weronika-3-7-9  0324
7.Gruszka JanMakara Nico-58-6-9 1325
8.Šigut DaliborJurga Filip ml.-6-7-5  0326
9.Kantor TomášDudys Dominik797  3036
10.Szotkowski JanGaluszka Weronika-3-851133246
11.Šigut DaliborMakara Nico-7-6-7  0347
12.Kantor TomášJurga Filip ml.7-5-8873257
13.Szotkowski JanDudys Dominik679  3067
14.Gruszka JanGaluszka Weronika-910-12-8 1368
15.Kantor TomášMakara Nico635  3078
16.Szotkowski JanJurga Filip ml.9-7-911-102379
17.Gruszka JanDudys Dominik-10-8-9  03710
18.Šigut DaliborGaluszka Weronika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szotkowski Jan22Makara Nico31
Gruszka Jan13Jurga Filip ml.22
Šigut Dalibor03Dudys Dominik22
Kantor Tomáš31Galuszka Weronika21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST KozloviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Paskov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Kozlovice č.p.186Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19541:464ST Kozlovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Daniel
Pustka Mikuláš
 
 
Novák Michal
Němčík Pavel
 
 
-791010 3110
2.Pavliska Martin
Blabla Ladislav
 
 
Taichman Ivo
Válek Petr
 
 
4-986 3120
3.Blabla LadislavNovák Michal-86-6-7 1321
4.Pustka MikulášNěmčík Pavel9-816 3131
5.Pavliska MartinTaichman Ivo965  3041
6.Mohyla PetrVálek Petr-6957 3151
7.Pustka MikulášNovák Michal-9-585-72352
8.Pavliska MartinNěmčík Pavel-114-11-9 1353
9.Mohyla PetrTaichman Ivo9610  3063
10.Blabla LadislavVálek Petr799  3073
11.Pavliska MartinNovák Michal477  3083
12.Mohyla PetrNěmčík Pavel10-9-8-8 1384
13.Blabla LadislavTaichman Ivo-9124-783294
14.Pustka MikulášVálek Petr97-56 31104
15.Mohyla PetrNovák Michal         
16.Blabla LadislavNěmčík Pavel         
17.Pustka MikulášTaichman Ivo         
18.Pavliska MartinVálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blabla Ladislav21Novák Michal21
Pustka Mikuláš21Němčík Pavel21
Pavliska Martin21Taichman Ivo03
Mohyla Petr21Válek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.A (MS) Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ MořkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Stolní tenis Pstruží BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ v Mořkově, Sportovní 258, 742 72, Vchod od fotbalového stadiónu.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35506:536SK Stolní tenis Pstruží B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Patrik
Kudělka Tomáš
 
 
Popelář Radim
Neubauer Valdemar
 
 
-10-9-9  0301
2.Poruba Jiří
Kravčenko Viktor
 
 
Ivánek Svatomír
Spiel Petr
 
 
109-88 3111
3.Kudělka TomášPopelář Radim56-910 3121
4.Kravčenko ViktorIvánek Svatomír-98-7-8 1322
5.Kunc PatrikNeubauer Valdemar-10-97-8 1323
6.Poruba JiříSpiel Petr-9876 3133
7.Kravčenko ViktorPopelář Radim7-8-8-9 1334
8.Kunc PatrikIvánek Svatomír-8-991053244
9.Poruba JiříNeubauer Valdemar-98-9-9 1345
10.Kudělka TomášSpiel Petr-7-6-4  0346
11.Kunc PatrikPopelář Radim-9-9-8  0347
12.Poruba JiříIvánek Svatomír8-9-8-9 1348
13.Kudělka TomášNeubauer Valdemar-9-9-8  0349
14.Kravčenko ViktorSpiel Petr8-910-8-723410
15.Poruba JiříPopelář Radim         
16.Kudělka TomášIvánek Svatomír         
17.Kravčenko ViktorNeubauer Valdemar         
18.Kunc PatrikSpiel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kudělka Tomáš12Popelář Radim21
Kravčenko Viktor03Ivánek Svatomír21
Kunc Patrik12Neubauer Valdemar30
Poruba Jiří12Spiel Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy