Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ZáblatíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, 735 52 Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:26613:564TJ Sokol Záblatí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulíček Vladimír
Perutka Radomír
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
4710  3010
2.Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
18-101-7123220
3.Perutka RadomírPavlínek Zdeněk485  3030
4.Mikulíček VladimírMerta Tomáš-495-7103240
5.Tyrala BřetislavPastrňák Jan9-109-9-92341
6.Bolcarovič OndřejDebald Pavel-848-1043251
7.Mikulíček VladimírPavlínek Zdeněk-7-10-8  0352
8.Tyrala BřetislavMerta Tomáš49-5-6-82353
9.Bolcarovič OndřejPastrňák Jan686  3063
10.Perutka RadomírDebald Pavel-9966 3173
11.Tyrala BřetislavPavlínek Zdeněk78-7-473283
12.Bolcarovič OndřejMerta Tomáš12-46-12113293
13.Perutka RadomírPastrňák Jan-10-8-5  0394
14.Mikulíček VladimírDebald Pavel-88-78-62395
15.Bolcarovič OndřejPavlínek Zdeněk967  30105
16.Perutka RadomírMerta Tomáš         
17.Mikulíček VladimírPastrňák Jan         
18.Tyrala BřetislavDebald Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Perutka Radomír21Pavlínek Zdeněk13
Mikulíček Vladimír12Merta Tomáš12
Tyrala Břetislav12Pastrňák Jan21
Bolcarovič Ondřej40Debald Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten KarvináVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:35542:558TJ Sokol Hrabůvka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Aleš
Horáček Tomáš
 
 
Filípek Ondřej
Herold Jan
 
 
6-6-67123210
2.Kosellek Tomáš
Krafčík Tomáš
 
 
Osvald Petr
Osvald David
 
 
-7-836-82311
3.Horáček TomášFilípek Ondřej-7-7-7  0312
4.Krafčík TomášOsvald Petr7-5-10-7 1313
5.Čížek AlešHerold Jan-9-106-6 1314
6.Kosellek TomášOsvald David-8-8-6  0315
7.Krafčík TomášFilípek Ondřej-6-98-8 1316
8.Čížek AlešOsvald Petr988  3026
9.Kosellek TomášHerold Jan6-75-9-132327
10.Horáček TomášOsvald David4-10-9-9 1328
11.Čížek AlešFilípek Ondřej-9467 3138
12.Kosellek TomášOsvald Petr29-8-8103248
13.Horáček TomášHerold Jan887  3058
14.Krafčík TomášOsvald David10-8-5-9 1359
15.Kosellek TomášFilípek Ondřej-4-9-8  03510
16.Horáček TomášOsvald Petr         
17.Krafčík TomášHerold Jan         
18.Čížek AlešOsvald David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Tomáš12Filípek Ondřej31
Krafčík Tomáš03Osvald Petr12
Čížek Aleš21Herold Jan21
Kosellek Tomáš13Osvald David30



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13499:394TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laburda František
Polák Jan
 
 
Bača Jaroslav
Bača Jaroslav ml.
 
 
6107  3010
2.Bereiter Marek
Vavřínek Hubert
 
 
Holemý Josef
Král Petr
 
 
2109  3020
3.Vavřínek HubertBača Jaroslav ml.11810  3030
4.Polák JanHolemý Josef6-69-8-122331
5.Laburda FrantišekBača Jaroslav7818  3041
6.Bereiter MarekKrál Petr366  3051
7.Polák JanBača Jaroslav ml.877  3061
8.Laburda FrantišekHolemý Josef-8-7-9  0362
9.Bereiter MarekBača Jaroslav678  3072
10.Vavřínek HubertKrál Petr5-8-7353282
11.Laburda FrantišekBača Jaroslav ml.277  3092
12.Bereiter MarekHolemý Josef8-910-12-82393
13.Vavřínek HubertBača Jaroslav6-94-7932103
14.Polák JanKrál Petr         
15.Bereiter MarekBača Jaroslav ml.         
16.Vavřínek HubertHolemý Josef         
17.Polák JanBača Jaroslav         
18.Laburda FrantišekKrál Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vavřínek Hubert30Bača Jaroslav ml.03
Polák Jan11Holemý Josef30
Laburda František21Bača Jaroslav03
Bereiter Marek21Král Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:25581:529KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Martin
Krušberský Matěj
 
 
Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
-6-8-5  0301
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Bala Zdeněk
Kuře Jiří
 
 
9-88-693211
3.Schwan JaroslavKozelský Martin5-8912 3121
4.Dzida MartinKuře Jiří6-9-79-82322
5.Bednařík MiroslavRibka Filip4-9-99-82323
6.Krušberský MatějBala Zdeněk-7-7-5  0324
7.Dzida MartinKozelský Martin-7-75-5 1325
8.Bednařík MiroslavKuře Jiří7812  3035
9.Vitásek AdamRibka Filip523  3045
10.Schwan JaroslavBala Zdeněk867  3055
11.Bednařík MiroslavKozelský Martin-8-67-6 1356
12.Vitásek AdamKuře Jiří7410  3066
13.Schwan JaroslavRibka Filip8610  3076
14.Dzida MartinBala Zdeněk644  3086
15.Vitásek AdamKozelský Martin3-8-6993296
16.Schwan JaroslavKuře Jiří-69-89632106
17.Dzida MartinRibka Filip         
18.Bednařík MiroslavBala Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwan Jaroslav40Kozelský Martin22
Dzida Martin12Kuře Jiří13
Bednařík Miroslav12Ribka Filip12
Krušberský Matěj01Bala Zdeněk12
Vitásek Adam30   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HaťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Chromině 600/2, Tělocvična školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34648:655TTC Hať

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plaček Tomáš
Vůjtek Ivo
 
 
Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
6-87-9-92301
2.Pískala Pavel
Libscher Petr
 
 
Vicherková Šárka
Henžel Michal
 
 
7-8-9893211
3.Pískala PavelChovanec Pavel-3-5-9  0312
4.Libscher PetrTheodor Filip1188  3022
5.Vůjtek IvoHenžel Michal9-789 3132
6.Plaček TomášVicherková Šárka8-397 3142
7.Libscher PetrChovanec Pavel-7-8-7  0343
8.Vůjtek IvoTheodor Filip67-73 3153
9.Plaček TomášHenžel Michal-106118 3163
10.Pískala PavelVicherková Šárka3-65-6-52364
11.Vůjtek IvoChovanec Pavel48-76 3174
12.Plaček TomášTheodor Filip-8-7-8  0375
13.Pískala PavelHenžel Michal-4-7-7  0376
14.Libscher PetrVicherková Šárka7-8812 3186
15.Plaček TomášChovanec Pavel-13989 3196
16.Pískala PavelTheodor Filip-5-3-8  0397
17.Libscher PetrHenžel Michal98-5-9-72398
18.Vůjtek IvoVicherková Šárka136-96 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pískala Pavel04Chovanec Pavel22
Libscher Petr22Theodor Filip22
Vůjtek Ivo40Henžel Michal22
Plaček Tomáš31Vicherková Šárka13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB - TU OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava – Poruba, 700 32, Tělocvična mezi budovou A a C na kolejích VŠB - TU OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11457:329VSK VŠB - TU Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zeman Karel
Mayrhofer Jindřich
 
 
Fojtíková Jana
Košťál Daniel
 
 
8-7710 3110
2.Malík David
Čornyjová Daniela
 
 

 
 
WO    3020
3.Zeman KarelFojtíková Jana9-8109 3130
4.Mayrhofer JindřichMarosz Alexandr787  3040
5.Čornyjová DanielaKošťál Daniel-789-8-92341
6.Chvojka PeterWO    3051
7.Mayrhofer JindřichFojtíková Jana98-8-1093261
8.Čornyjová DanielaMarosz Alexandr897  3071
9.Chvojka PeterKošťál Daniel109-109 3181
10.Zeman KarelWO    3091
11.Čornyjová DanielaFojtíková Jana-68-7-9 1392
12.Malík DavidMarosz Alexandr81010  30102
13.Zeman KarelKošťál Daniel6    10  
14.Mayrhofer Jindřich         
15.Malík DavidFojtíková Jana         
16.Zeman KarelMarosz Alexandr         
17.Mayrhofer JindřichKošťál Daniel         
18.Čornyjová Daniela         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zeman Karel10Fojtíková Jana12
Mayrhofer Jindřich20Marosz Alexandr03
Čornyjová Daniela12Košťál Daniel11
Chvojka Peter10   
Malík David10   
WO30WO03

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy