Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:35394:555TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Harenčák Jakub
Fojtíková Jana
 
 
Merta Tomáš
Vicher Roman
 
 
-6-11118-92301
2.
 
 
Pastrňák Jan
Pavlínek Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Pavlínek ZdeněkWO    0303
4.Marosz AlexandrMerta Tomáš-2-5-2  0304
5.Fojtíková JanaPastrňák Jan4-78-883214
6.Harenčák JakubVicher Roman7811  3024
7.Marosz AlexandrPavlínek Zdeněk16-7-4-4 1325
8.Fojtíková JanaMerta Tomáš-8-43-8 1326
9.Harenčák JakubPastrňák Jan785  3036
10.Vicher RomanWO    0337
11.Fojtíková JanaPavlínek Zdeněk4-122-873247
12.Harenčák JakubMerta Tomáš787  3057
13.Pastrňák JanWO    0358
14.Marosz AlexandrVicher Roman-9-7-13  0359
15.Harenčák JakubPavlínek Zdeněk76-79 3169
16.Merta TomášWO    03610
17.Marosz AlexandrPastrňák Jan6    10  
18.Fojtíková JanaVicher Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marosz Alexandr03Pavlínek Zdeněk12
Fojtíková Jana21Merta Tomáš21
Harenčák Jakub40Pastrňák Jan02
   Vicher Roman11
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov BVrchní
rozhodčí:
Bartoš Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 10/7, Ostrava - Svinov 721 00, ZŠ Bílovecká (MěP) vchod z boku základní školy u světelného přechodu pro chodceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:37560:609TJ Sokol Hrabůvka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Henžel Michal
Henžel Miroslav
 
 
Chlad Petr
Filípek Ondřej
 
 
-99-8-6 1301
2.Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
Vavrečka Radomír ml.
Herold Jan
 
 
-7-77-8 1302
3.Henžel MichalFilípek Ondřej-8-4-3  0303
4.Chovanec PavelChlad Petr-107-81183213
5.Martinák LukášHerold Jan64-75 3123
6.Theodor FilipVavrečka Radomír ml.589  3033
7.Chovanec PavelFilípek Ondřej-985-3-32334
8.Martinák LukášChlad Petr-8-7-9  0335
9.Theodor FilipHerold Jan659  3045
10.Henžel MichalVavrečka Radomír ml.-9-9-9  0346
11.Martinák LukášFilípek Ondřej-10-8-4  0347
12.Theodor FilipChlad Petr-78-78153257
13.Henžel MichalHerold Jan-7-5-10  0358
14.Chovanec PavelVavrečka Radomír ml.8612  3068
15.Theodor FilipFilípek Ondřej-8-7-13  0369
16.Henžel MichalChlad Petr810-6-983279
17.Chovanec PavelHerold Jan-9-3-9  03710
18.Martinák LukášVavrečka Radomír ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Henžel Michal13Filípek Ondřej40
Chovanec Pavel22Chlad Petr13
Martinák Lukáš12Herold Jan22
Theodor Filip31Vavrečka Radomír ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB - TU OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava – Poruba, 700 32, Tělocvična mezi budovou A a C na kolejích VŠB - TU OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31625:582VSK VŠB - TU Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mayrhofer Jindřich
Malík David
 
 
Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
-13-6-14  0301
2.Zeman Karel
Chvojka Peter
 
 
Barša Michal
Bača Jaroslav ml.
 
 
-65-4883211
3.Chvojka PeterHolemý Josef-9-5-3  0312
4.Mayrhofer JindřichGajdičiar Ondřej-7-5-1  0313
5.Malík DavidBarša Michal653  3023
6.Zeman KarelBača Jaroslav ml.-12-85463233
7.Mayrhofer JindřichHolemý Josef89-12-10-82334
8.Malík DavidGajdičiar Ondřej7137  3044
9.Zeman KarelBarša Michal334  3054
10.Chvojka PeterBača Jaroslav ml.-8-6-6  0355
11.Malík DavidHolemý Josef-9-10-10  0356
12.Zeman KarelGajdičiar Ondřej9-4-8-13 1357
13.Chvojka PeterBarša Michal046  3067
14.Mayrhofer JindřichBača Jaroslav ml.8-6812 3177
15.Zeman KarelHolemý Josef-13778 3187
16.Chvojka PeterGajdičiar Ondřej-8-9-8  0388
17.Mayrhofer JindřichBarša Michal95-1112 3198
18.Malík DavidBača Jaroslav ml.545  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chvojka Peter13Holemý Josef31
Mayrhofer Jindřich22Gajdičiar Ondřej31
Malík David31Barša Michal04
Zeman Karel31Bača Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HaťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Chromině 600/2, Tělocvična školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:35482:546TJ Sokol Kateřinky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetka Pavel
Vůjtek Ivo
 
 
Kanclíř Přemysl
Kozelský Martin
 
 
-8-6-9  0301
2.Plaček Tomáš
Libscher Petr
 
 
Kuře Jiří
Ribka Filip
 
 
-7-9-8  0302
3.Plaček TomášKanclíř Přemysl-6-9-8  0303
4.Smetka PavelKozelský Martin6-7WO  1304
5.Libscher PetrRibka Filip-9-87-7 1305
6.Vůjtek IvoKuře Jiří8-1069 3115
7.Vařecha PavelKanclíř Přemysl7-3-6-7 1316
8.Libscher PetrKozelský Martin-8-9-11  0317
9.Vůjtek IvoRibka Filip8-8-11-6 1318
10.Plaček TomášKuře Jiří-1187-1263228
11.Libscher PetrKanclíř Přemysl-8698 3138
12.Vůjtek IvoKozelský Martin879  3048
13.Plaček TomášRibka Filip78-86 3158
14.Vařecha PavelKuře Jiří-7-6-5  0359
15.Vůjtek IvoKanclíř Přemysl-9-511-9 13510
16.Plaček TomášKozelský Martin-9897 31  
17.Vařecha PavelRibka Filip         
18.Libscher PetrKuře Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Plaček Tomáš21Kanclíř Přemysl31
Smetka Pavel01Kozelský Martin21
Libscher Petr12Ribka Filip21
Vůjtek Ivo22Kuře Jiří12
Vařecha Pavel02   
Utkání Plaček - Kozelský skončilo dříve, než utkání Vůjtek - Kanclíř



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Gregor Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ZáblatíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5367:256KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Kocur Rostislav
Kocur Michal
 
 
86-96 3110
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Koch Petr
Jochym Petr
 
 
-5969 3120
3.Schwan JaroslavKocur Rostislav869  3030
4.Bednařík MiroslavKocur Michal586  3040
5.Dzida MartinKoch Petr9410  3050
6.Vitásek AdamJochym Petr368  3060
7.Bednařík MiroslavKocur Rostislav-976-583270
8.Dzida MartinKocur Michal694  3080
9.Vitásek AdamKoch Petr548  3090
10.Schwan JaroslavJochym Petr6-875 31100
11.Dzida MartinKocur Rostislav         
12.Vitásek AdamKocur Michal         
13.Schwan JaroslavKoch Petr         
14.Bednařík MiroslavJochym Petr         
15.Vitásek AdamKocur Rostislav         
16.Schwan JaroslavKocur Michal         
17.Bednařík MiroslavKoch Petr         
18.Dzida MartinJochym Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwan Jaroslav20Kocur Rostislav02
Bednařík Miroslav20Kocur Michal02
Dzida Martin20Koch Petr02
Vitásek Adam20Jochym Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten KarvináRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14463:362TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musiol Kamil
Rataj Jakub
 
 
Kosellek Tomáš
Urbanczyk Tomáš
 
 
-47-76123210
2.Bereiter Marek
Laburda František
 
 
Čížek Aleš
Sliž Petr
 
 
-9422 3120
3.Rataj JakubKosellek Tomáš-9-6-5  0321
4.Musiol KamilUrbanczyk Tomáš11-7-9133231
5.Laburda FrantišekČížek Aleš-5799 3141
6.Bereiter MarekSliž Petr584  3051
7.Musiol KamilKosellek Tomáš685  3061
8.Laburda FrantišekUrbanczyk Tomáš1385  3071
9.Bereiter MarekČížek Aleš9-88-6-52372
10.Rataj JakubSliž Petr647  3082
11.Laburda FrantišekKosellek Tomáš-10844 3192
12.Bereiter MarekUrbanczyk Tomáš-12847 31102
13.Rataj JakubČížek Aleš698  30  
14.Musiol KamilSliž Petr         
15.Bereiter MarekKosellek Tomáš         
16.Rataj JakubUrbanczyk Tomáš         
17.Musiol KamilČížek Aleš         
18.Laburda FrantišekSliž Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rataj Jakub11Kosellek Tomáš12
Musiol Kamil20Urbanczyk Tomáš03
Laburda František30Čížek Aleš11
Bereiter Marek21Sliž Petr02
utkání č. 13 odehráno před koncem utkání č. 12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy