Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34535:561TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuře Jiří
Ribka Filip
 
 
Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
8-97-13-102301
2.Kanclíř Přemysl
Kozelský Martin
 
 
Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
-9-7-7  0302
3.Kozelský MartinPavlínek Zdeněk-15657 3112
4.Kuře JiříMerta Tomáš-87-6-5 1313
5.Ribka FilipPastrňák Jan-9-7-7  0314
6.Kanclíř PřemyslDebald Pavel-6298 3124
7.Kuře JiříPavlínek Zdeněk-8-91011-72325
8.Ribka FilipMerta Tomáš-8-7-8  0326
9.Kanclíř PřemyslPastrňák Jan710-94 3136
10.Kozelský MartinDebald Pavel-65-27-72337
11.Ribka FilipPavlínek Zdeněk36-4-14-102338
12.Kanclíř PřemyslMerta Tomáš575  3048
13.Kozelský MartinPastrňák Jan8-7-6-4 1349
14.Kuře JiříDebald Pavel-2787 3159
15.Kanclíř PřemyslPavlínek Zdeněk-10-6-4  03510
16.Kozelský MartinMerta Tomáš         
17.Kuře JiříPastrňák Jan         
18.Ribka FilipDebald Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kozelský Martin12Pavlínek Zdeněk31
Kuře Jiří12Merta Tomáš21
Ribka Filip03Pastrňák Jan21
Kanclíř Přemysl31Debald Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry BVrchní
rozhodčí:
Lev Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:17501:418TJ Odry B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pajurek Zdeněk
Holemý Josef
 
 
Chlad Petr
Osvald Petr
 
 
6-96-14-122301
2.Bača Jaroslav ml.
Gajdičiar Ondřej
 
 
Herold Jan
Osvald David
 
 
-81159 3111
3.Pajurek ZdeněkChlad Petr9-887 3121
4.Gajdičiar OndřejHerold Jan-9-11-9  0322
5.Holemý JosefOsvald Petr-7-57183232
6.Bača Jaroslav ml.Osvald David966  3042
7.Gajdičiar OndřejChlad Petr-8754 3152
8.Holemý JosefHerold Jan8106  3062
9.Bača Jaroslav ml.Osvald Petr-5-9-5  0363
10.Pajurek ZdeněkOsvald David855  3073
11.Holemý JosefChlad Petr10510  3083
12.Bača Jaroslav ml.Herold Jan-896-863293
13.Pajurek ZdeněkOsvald Petr4-996 31103
14.Gajdičiar OndřejOsvald David         
15.Bača Jaroslav ml.Chlad Petr         
16.Pajurek ZdeněkHerold Jan         
17.Gajdičiar OndřejOsvald Petr         
18.Holemý JosefOsvald David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pajurek Zdeněk30Chlad Petr03
Gajdičiar Ondřej11Herold Jan12
Holemý Josef30Osvald Petr12
Bača Jaroslav ml.21Osvald David02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov EVrchní
rozhodčí:
Štrbík Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ZáblatíRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:12357:256SKST Baník Havířov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kocur Michal
Kocur Rostislav
 
 
WO    0301
2.Macurák Michal
Harenčák Jakub
 
 

 
 
WO    3011
3.Kocur RostislavWO    0312
4.Macurák MichalKocur Michal7-865 3122
5.Horut DanielKoch Petr647  3032
6.Harenčák JakubWO    3042
7.Macurák MichalKocur Rostislav-9687 3152
8.Horut DanielKocur Michal7-1066 3162
9.Harenčák JakubKoch Petr545  3072
10.         
11.Horut DanielKocur Rostislav794  3082
12.Harenčák JakubKocur Michal374  3092
13.Koch PetrWO    0393
14.Macurák MichalWO    30103
15.Harenčák JakubKocur Rostislav         
16.Kocur Michal         
17.Macurák MichalKoch Petr         
18.Horut Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Macurák Michal20Kocur Rostislav02
Horut Daniel30Kocur Michal03
Harenčák Jakub20Koch Petr02
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK - Svinov BVrchní
rozhodčí:
Henžel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KLUBsten KarvináRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bílovecká 7/10, 721 00 Ostrava - Svinov, Základní škola na Bílovecké ulici, u semaforu pro chodce, vedle fotbalového hřiště a tenisových kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34588:593KLUBsten Karviná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinák Lukáš
Henžel Michal
 
 
Čížek Aleš
Horáček Tomáš
 
 
-1347-7-92301
2.Turay Tomáš
Theodor Filip
 
 
Kosellek Tomáš
Urbanczyk Tomáš
 
 
8-9-7-3 1302
3.Turay TomášHoráček Tomáš1010-8-8-82303
4.Theodor FilipČížek Aleš11-8-7583213
5.Henžel MichalKosellek Tomáš-108310 3123
6.Martinák LukášUrbanczyk Tomáš395  3033
7.Theodor FilipHoráček Tomáš-4109-8-82334
8.Henžel MichalČížek Aleš-9-2-8  0335
9.Martinák LukášTrávníček Jakub767  3045
10.Vicherková ŠárkaUrbanczyk Tomáš-7-10-9  0346
11.Henžel MichalHoráček Tomáš10-9-9-8 1347
12.Martinák LukášČížek Aleš810-102 3157
13.Vicherková ŠárkaTrávníček Jakub-4-9-1  0358
14.Theodor FilipUrbanczyk Tomáš48-7-8-62359
15.Martinák LukášHoráček Tomáš855  3069
16.Vicherková ŠárkaČížek Aleš75-8-6-323610
17.Theodor FilipTrávníček Jakub8-8-99 22  
18.Henžel MichalUrbanczyk Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Turay Tomáš01Horáček Tomáš31
Theodor Filip12Čížek Aleš22
Henžel Michal12Kosellek Tomáš01
Martinák Lukáš40Urbanczyk Tomáš21
Vicherková Šárka03Trávníček Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VSK VŠB - TU OstravaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Studentská 1770/1, Ostrava – Poruba, 700 32, Tělocvična mezi budovou A a C na kolejích VŠB - TU OstravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1018:33454:512TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mayrhofer Jindřich
Malík David
 
 
Bereiter Marek
Laburda František
 
 
-77-7-6 1301
2.Zeman Karel
Chvojka Peter
 
 
Musiol Kamil
Rataj Jakub
 
 
7-8-86-122302
3.Zeman KarelBereiter Marek-810-85-92303
4.Mayrhofer JindřichMusiol Kamil-9-37-4 1304
5.Chvojka PeterLaburda František-87-10-6 1305
6.Malík DavidRataj Jakub-97811 3115
7.Mayrhofer JindřichBereiter Marek-6-8-10  0316
8.Chvojka PeterMusiol Kamil-9-778-62317
9.Malík DavidLaburda František89-9-9-42318
10.Zeman KarelRataj Jakub-77-11563228
11.Chvojka PeterBereiter Marek-69-9-8 1329
12.Malík DavidMusiol Kamil-9-8-9  03210
13.Zeman KarelLaburda František-6    01  
14.Mayrhofer JindřichRataj Jakub         
15.Malík DavidBereiter Marek         
16.Zeman KarelMusiol Kamil         
17.Mayrhofer JindřichLaburda František         
18.Chvojka PeterRataj Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zeman Karel11Bereiter Marek30
Mayrhofer Jindřich02Musiol Kamil30
Chvojka Peter03Laburda František20
Malík David12Rataj Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC HaťVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Chromině 600/2, Tělocvična školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:25590:529TTC Hať

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smetka Pavel
Vůjtek Ivo
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
-11-10-9  0301
2.Libscher Petr
Plaček Tomáš
 
 
Krušberský Matěj
Stania Jindřich
 
 
879  3011
3.Plaček TomášVitásek Adam-6-8-4  0312
4.Smetka PavelDzida Martin7-5-12-7 1313
5.Libscher PetrKrušberský Matěj778  3023
6.Vůjtek IvoStania Jindřich567  3033
7.Smetka PavelVitásek Adam-1268-11-62334
8.Libscher PetrDzida Martin8-6-9-9 1335
9.Vůjtek IvoKrušberský Matěj3-856 3145
10.Plaček TomášStania Jindřich1087  3055
11.Libscher PetrVitásek Adam-9-7-7  0356
12.Vůjtek IvoDzida Martin57-58 3166
13.Plaček TomášKrušberský Matěj79-86 3176
14.Smetka PavelStania Jindřich395  3086
15.Vůjtek IvoVitásek Adam-8-108-10 1387
16.Plaček TomášDzida Martin136-39 3197
17.Smetka PavelKrušberský Matěj563  30107
18.Libscher PetrStania Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plaček Tomáš31Vitásek Adam40
Smetka Pavel22Dzida Martin22
Libscher Petr12Krušberský Matěj04
Vůjtek Ivo31Stania Jindřich03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy