Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:28626:590TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
-8910-793210
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Turay Tomáš
Jašek Milan
 
 
-9669 3120
3.Pavlínek ZdeněkChovanec Pavel8-8109 3130
4.Pastrňák JanTheodor Filip-5-84-10 1331
5.Debald PavelTuray Tomáš5-6-3883241
6.Merta TomášJašek Milan-8696 3151
7.Pastrňák JanChovanec Pavel9-1197 3161
8.Debald PavelTheodor Filip-6-3-8  0362
9.Merta TomášTuray Tomáš736  3072
10.Pavlínek ZdeněkJašek Milan-86-83-62373
11.Debald PavelChovanec Pavel9-124-10-112374
12.Merta TomášTheodor Filip-116-8893284
13.Pavlínek ZdeněkTuray Tomáš613-57 3194
14.Pastrňák JanJašek Milan-29-8-6 1395
15.Merta TomášChovanec Pavel518-9-11332105
16.Pavlínek ZdeněkTheodor Filip-777  21  
17.Pastrňák JanTuray Tomáš         
18.Debald PavelJašek Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlínek Zdeněk21Chovanec Pavel13
Pastrňák Jan12Theodor Filip21
Debald Pavel12Turay Tomáš03
Merta Tomáš40Jašek Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:16471:324TJ Sokol Hrabůvka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald David
Filípek Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Osvald Petr
Vavrečka Radomír ml.
 
 
Harenčák Jakub
Košťál Daniel
 
 
-5-64-9 1311
3.Osvald DavidHarenčák Jakub-5-5-5  0312
4.Osvald PetrKošťál Daniel885  3022
5.Filípek OndřejMarosz Alexandr676  3032
6.Vavrečka Radomír ml.WO    3042
7.Osvald PetrHarenčák Jakub-8-410-6 1343
8.Filípek OndřejKošťál Daniel4-9-8893253
9.Vavrečka Radomír ml.Marosz Alexandr8-768 3163
10.Osvald DavidWO    3073
11.Filípek OndřejHarenčák Jakub98-77 3183
12.Vavrečka Radomír ml.Košťál Daniel-11-10-11  0384
13.Osvald DavidMarosz Alexandr3118  3094
14.Osvald PetrWO    30104
15.Vavrečka Radomír ml.Harenčák Jakub-6-412-7 13  
16.Osvald DavidKošťál Daniel-89-7-8 13  
17.Osvald PetrMarosz Alexandr         
18.Filípek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Osvald David11Harenčák Jakub21
Osvald Petr11Košťál Daniel12
Filípek Ondřej30Marosz Alexandr03
Vavrečka Radomír ml.11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Odry BVrchní
rozhodčí:
Hendrych Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC HaťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Odry, ul. Kopečná č.p. 185, č.o. 19, nad kuželnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38695:705nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Michal
Hendrych Daniel
 
 
Vůjtek Ivo
Smetka Pavel
 
 
-3-6-9  0301
2.Bača Jaroslav
Holemý Josef
 
 
Vařecha Pavel
Libscher Petr
 
 
7-8810 3111
3.Holemý JosefVůjtek Ivo98-810 3121
4.Bača Jaroslav ml.Smetka Pavel-4-8-8  0322
5.Hendrych DanielVařecha Pavel-9896 3132
6.Král MichalLibscher Petr968  3042
7.Bača Jaroslav ml.Vůjtek Ivo-8-9-5  0343
8.Hendrych DanielSmetka Pavel89-7-973253
9.Král MichalVařecha Pavel588  3063
10.Holemý JosefLibscher Petr-72-710103273
11.Hendrych DanielVůjtek Ivo-9-510583283
12.Král MichalSmetka Pavel10-8-9-4 1384
13.Holemý JosefVařecha Pavel-8-797-92385
14.Bača Jaroslav ml.Libscher Petr-98-8-9 1386
15.Král MichalVůjtek Ivo9-8-8-10 1387
16.Holemý JosefSmetka Pavel11-58-7-92388
17.Bača Jaroslav ml.Vařecha Pavel67-9-983298
18.Bača JaroslavLibscher Petr8-106-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holemý Josef22Vůjtek Ivo22
Bača Jaroslav ml.13Smetka Pavel31
Hendrych Daniel30Vařecha Pavel13
Král Michal22Libscher Petr22
Bača Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BVrchní
rozhodčí:
Šindler Emanuel
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB - TU OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Fügnerova 10, Opava - KateřinkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:02Konec
utkání
19:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:36636:644VSK VŠB - TU Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ribka Filip
Bala Zdeněk
 
 
Chvojka Peter
Zeman Karel
 
 
-8-9-5  0301
2.Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
Malík David
Vláha Jiří
 
 
-41048 3111
3.Ribka FilipZeman Karel-6-6-10  0312
4.Kuře JiříChvojka Peter7-357 3122
5.Bala ZdeněkMalík David7-9-9-9 1323
6.Kanclíř PřemyslVláha Jiří1176  3033
7.Kuře JiříZeman Karel-1014-7-8 1334
8.Bala ZdeněkChvojka Peter958  3044
9.Kanclíř PřemyslMalík David6-9-97-92345
10.Ribka FilipVláha Jiří-711-5663255
11.Bala ZdeněkZeman Karel-5-9-7  0356
12.Kanclíř PřemyslChvojka Peter5105  3066
13.Ribka FilipMalík David6-5-11-9 1367
14.Kuře JiříVláha Jiří14-4105 3177
15.Kanclíř PřemyslZeman Karel9-979 3187
16.Ribka FilipChvojka Peter5-4-9-11 1388
17.Kuře JiříMalík David-88-9-14 1389
18.Bala ZdeněkVláha Jiří-7-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ribka Filip13Zeman Karel31
Kuře Jiří22Chvojka Peter13
Bala Zdeněk13Malík David40
Kanclíř Přemysl31Vláha Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ZáblatíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bolatice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:39636:661TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Mikulíček Vladimír
 
 
Bereiter Marek
Vavřínek Hubert
 
 
-4-767-92301
2.Bolcarovič Ondřej
Tyrala Břetislav
 
 
Laburda František
Musiol Kamil
 
 
-8-129713211
3.Perutka RadomírMusiol Kamil-8-7-5  0312
4.Mikulíček VladimírBereiter Marek-5-8-7  0313
5.Tyrala BřetislavLaburda František-8106-6-62314
6.Bolcarovič OndřejVavřínek Hubert-8875 3124
7.Mikulíček VladimírMusiol Kamil10-36-793234
8.Tyrala BřetislavBereiter Marek6-7-7-8 1335
9.Bolcarovič OndřejLaburda František45-910 3145
10.Perutka RadomírVavřínek Hubert-6-8-6  0346
11.Tyrala BřetislavMusiol Kamil96-3-9-92347
12.Bolcarovič OndřejBereiter Marek665  3057
13.Perutka RadomírLaburda František108-78 3167
14.Mikulíček VladimírVavřínek Hubert-106-8-7 1368
15.Bolcarovič OndřejMusiol Kamil-75-7793278
16.Perutka RadomírBereiter Marek10-4-107-82379
17.Mikulíček VladimírLaburda František-8-49-9 13710
18.Tyrala BřetislavVavřínek Hubert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Perutka Radomír13Musiol Kamil22
Mikulíček Vladimír13Bereiter Marek31
Tyrala Břetislav03Laburda František22
Bolcarovič Ondřej40Vavřínek Hubert21



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten KarvináVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:34364:486KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosellek Tomáš
Krafčík Tomáš
 
 
Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
8-865 3110
2.Čížek Aleš
Horáček Tomáš
 
 
Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
-4-95573220
3.Kosellek TomášVitásek Adam-8-6-5  0321
4.Krafčík TomášSchwan Jaroslav-5-9-12  0322
5.Čížek AlešDzida Martin6-9-810-62323
6.Horáček TomášBednařík Miroslav-3-4-3  0324
7.Krafčík TomášVitásek Adam-6-5-7  0325
8.Čížek AlešSchwan Jaroslav-9-10-9  0326
9.Horáček TomášDzida Martin774  3036
10.Kosellek TomášBednařík MiroslavWO    0337
11.Čížek AlešVitásek Adam-6-8109-72338
12.Horáček TomášSchwan Jaroslav9-737 3148
13.Kosellek TomášDzida MartinWO    0349
14.Krafčík TomášBednařík Miroslav-6-6-1  03410
15.Horáček TomášVitásek Adam         
16.Kosellek TomášSchwan Jaroslav         
17.Krafčík TomášDzida Martin         
18.Čížek AlešBednařík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosellek Tomáš01Vitásek Adam30
Krafčík Tomáš03Schwan Jaroslav21
Čížek Aleš03Dzida Martin11
Horáček Tomáš21Bednařík Miroslav20
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy