Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Radvanice-BartoviceVrchní
rozhodčí:
Lodňan Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Odry BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Havláskova 5, Ostrava, Radvanice, PSČ 716 00, Sokolovna u ZŠ a ÚMOb Radvanice a BartoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:14427:345TJ Sokol Radvanice-Bartovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Tomáš
Debald Pavel
 
 
Bača Jaroslav ml.
Bača Jaroslav
 
 
66-66 3110
2.Pavlínek Zdeněk
Pastrňák Jan
 
 
Holemý Josef
Gajdičiar Ondřej
 
 
6-59-753220
3.Pavlínek ZdeněkHolemý Josef-4-5-5  0321
4.Pastrňák JanGajdičiar Ondřej4-8118 3131
5.Debald PavelBača Jaroslav74-68 3141
6.Merta TomášBača Jaroslav ml.784  3051
7.Pastrňák JanHolemý Josef93-86 3161
8.Debald PavelGajdičiar Ondřej-774-873271
9.Merta TomášBača Jaroslav414  3081
10.Pavlínek ZdeněkBača Jaroslav ml.5-787 3191
11.Debald PavelHolemý Josef-12-787932101
12.Merta TomášGajdičiar Ondřej         
13.Pavlínek ZdeněkBača Jaroslav         
14.Pastrňák JanBača Jaroslav ml.         
15.Merta TomášHolemý Josef         
16.Pavlínek ZdeněkGajdičiar Ondřej         
17.Pastrňák JanBača Jaroslav         
18.Debald PavelBača Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlínek Zdeněk11Holemý Josef12
Pastrňák Jan20Gajdičiar Ondřej02
Debald Pavel30Bača Jaroslav02
Merta Tomáš20Bača Jaroslav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HrabůvkaVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kateřinky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul. Plavecká 5, Ostrava-Hrabůvka, 700 30Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21523:473TJ Sokol Hrabůvka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Osvald David
Osvald Petr
 
 
Kozelský Martin
Ribka Filip
 
 
108-9-5-82301
2.Filípek Ondřej
Herold Jan
 
 
Kanclíř Přemysl
Kuře Jiří
 
 
5813  3011
3.Herold JanKanclíř Přemysl78-59 3121
4.Osvald DavidKozelský Martin4-9-6-7 1322
5.Osvald PetrRibka Filip7-596 3132
6.Filípek OndřejKuře Jiří687  3042
7.Osvald DavidKanclíř Přemysl-6-4-8  0343
8.Osvald PetrKozelský Martin375  3053
9.Filípek OndřejRibka Filip8-976 3163
10.Herold JanKuře Jiří8-88-963273
11.Osvald PetrKanclíř Přemysl6-6-3-6 1374
12.Filípek OndřejKozelský Martin638  3084
13.Herold JanRibka Filip-84113 3194
14.Osvald DavidKuře Jiří-6-4-10  0395
15.Filípek OndřejKanclíř Přemysl8910  30105
16.Herold JanKozelský Martin10-59-9932  
17.Osvald DavidRibka Filip         
18.Osvald PetrKuře Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herold Jan30Kanclíř Přemysl22
Osvald David03Kozelský Martin12
Osvald Petr21Ribka Filip03
Filípek Ondřej40Kuře Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ZáblatíVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK - Svinov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská 245, Bohumín - Záblatí, Sokolovna ZáblatíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35653:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Perutka Radomír
Mikulíček Vladimír
 
 
Skulina David
Martinák Lukáš
 
 
87-67 3110
2.Tyrala Břetislav
Bolcarovič Ondřej
 
 
Chovanec Pavel
Theodor Filip
 
 
-8754 3120
3.Chlapek JosefSkulina David819-8-9-122321
4.Mikulíček VladimírMartinák Lukáš9-299 3131
5.Perutka RadomírTheodor Filip7-8-6-8 1332
6.Bolcarovič OndřejChovanec Pavel91113  3042
7.Mikulíček VladimírSkulina David-876-9113252
8.Perutka RadomírMartinák Lukáš-6-89763262
9.Bolcarovič OndřejTheodor Filip675  3072
10.Chlapek JosefChovanec Pavel-5-56-1 1373
11.Perutka RadomírSkulina David-3-5-6  0374
12.Bolcarovič OndřejMartinák Lukáš443  3084
13.Tyrala BřetislavTheodor Filip-10-8-7  0385
14.Mikulíček VladimírChovanec Pavel-11-116-10 1386
15.Bolcarovič OndřejSkulina David8-10-37-92387
16.Tyrala BřetislavMartinák Lukáš-7-7-6  0388
17.Mikulíček VladimírTheodor Filip7-6-7-10 1389
18.Perutka RadomírChovanec Pavel8-596 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chlapek Josef02Skulina David31
Mikulíček Vladimír22Martinák Lukáš13
Perutka Radomír22Theodor Filip31
Bolcarovič Ondřej31Chovanec Pavel22
Tyrala Břetislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KLUBsten KarvináVrchní
rozhodčí:
Horáček Rostislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Lesa 713, Karviná - Ráj, Kolem hlavního vchodu školy je boční vchod do hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33575:580nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Aleš
Horáček Tomáš
 
 
Horut Daniel
Harenčák Jakub
 
 
33-10-7-32301
2.Krafčík Tomáš
Urbanczyk Tomáš
 
 
Macurák Michal
Marosz Alexandr
 
 
639  3011
3.Horáček TomášHorut Daniel-4-8-9  0312
4.Urbanczyk TomášHarenčák Jakub7-8-3-3 1313
5.Krafčík TomášMacurák Michal485  3023
6.Čížek AlešMarosz Alexandr4812  3033
7.Urbanczyk TomášHorut Daniel-4-4-6  0334
8.Krafčík TomášHarenčák Jakub-5-3-3  0335
9.Čížek AlešMacurák Michal-7-881253245
10.Horáček TomášMarosz Alexandr34-71 3155
11.Krafčík TomášHorut Daniel-4-3-4  0356
12.Čížek AlešHarenčák Jakub-511-7-5 1357
13.Horáček TomášMacurák Michal-10-91012123267
14.Urbanczyk TomášMarosz Alexandr749  3077
15.Čížek AlešHorut DanielWO    3087
16.Horáček TomášHarenčák Jakub-1-59-7 1388
17.Urbanczyk TomášMacurák Michal-87-8-6 1389
18.Krafčík TomášMarosz Alexandr711-119 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horáček Tomáš22Horut Daniel30
Urbanczyk Tomáš13Harenčák Jakub40
Krafčík Tomáš22Macurák Michal13
Čížek Aleš21Marosz Alexandr04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bolatice BVrchní
rozhodčí:
Schimetzek Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC HaťRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bolatice,ul.Slunečná 9, areál ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10416:325TTC Bolatice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřínek Hubert
Bereiter Marek
 
 
Vůjtek Ivo
Vařecha Pavel
 
 
9-8-101243210
2.Laburda František
Polák Jan
 
 
Libscher Petr
Plaček Tomáš
 
 
-3-9-9  0311
3.Vavřínek HubertPlaček Tomáš10101  3021
4.Polák JanVůjtek Ivo-4-951393231
5.Laburda FrantišekLibscher Petr1813  3041
6.Bereiter MarekVařecha Pavel474  3051
7.Polák JanPlaček Tomáš65-810 3161
8.Laburda FrantišekVůjtek Ivo896  3071
9.Bereiter MarekLibscher Petr598  3081
10.Vavřínek HubertVařecha Pavel-4596 3191
11.Laburda FrantišekPlaček Tomáš-8477 31101
12.Bereiter MarekVůjtek Ivo1012   20  
13.Vavřínek HubertLibscher Petr         
14.Polák JanVařecha Pavel         
15.Bereiter MarekPlaček Tomáš         
16.Vavřínek HubertVůjtek Ivo         
17.Polák JanLibscher Petr         
18.Laburda FrantišekVařecha Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřínek Hubert20Plaček Tomáš03
Polák Jan20Vůjtek Ivo02
Laburda František30Libscher Petr02
Bereiter Marek20Vařecha Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: KS II.B (MS) Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:VSK VŠB - TU OstravaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11428:356KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
 
 
Mayrhofer Jindřich
Chvojka Peter
 
 
8410  3010
2.Schwan Jaroslav
Bednařík Miroslav
 
 
Malík David
Vavrečka Michal
 
 
598  3020
3.Schwan JaroslavMayrhofer Jindřich8-697 3130
4.Bednařík MiroslavChvojka Peter-8-7-4  0331
5.Dzida MartinMalík David119-49 3141
6.Vitásek AdamVavrečka Michal397  3051
7.Bednařík MiroslavMayrhofer Jindřich-810-7-8 1352
8.Dzida MartinChvojka Peter109-88 3162
9.Vitásek AdamMalík David781  3072
10.Schwan JaroslavVavrečka Michal866  3082
11.Dzida MartinMayrhofer Jindřich9-12-91023292
12.Vitásek AdamChvojka Peter499  30102
13.Schwan JaroslavMalík David         
14.Bednařík MiroslavVavrečka Michal         
15.Vitásek AdamMayrhofer Jindřich         
16.Schwan JaroslavChvojka Peter         
17.Bednařík MiroslavMalík David         
18.Dzida MartinVavrečka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schwan Jaroslav20Mayrhofer Jindřich12
Bednařík Miroslav02Chvojka Peter12
Dzida Martin30Malík David02
Vitásek Adam30Vavrečka Michal02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy