Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:48600:713Sokol Bohušovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Petr
Santo Petr
 
 
Kirchner Petr
Krejčí Tomáš
 
 
-9-89-8 1301
2.Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
Krejčí Miloslav
Ruška Drahoš
 
 
-8-94-9 1302
3.Mego PavelRuška Drahoš87-9-6-52303
4.Skopec PetrKrejčí Miloslav888  3013
5.Santo PetrKirchner Petr10-9-6-6 1314
6.Lehký MilanKrejčí Tomáš8-8-109-62315
7.Skopec PetrRuška Drahoš78-6-673225
8.Santo PetrKrejčí Miloslav-7-9-8  0326
9.Lehký MilanKirchner Petr84-11-11-82327
10.Mego PavelKrejčí Tomáš-3-3-6  0328
11.Santo PetrRuška Drahoš-4-7-9  0329
12.Lehký MilanKrejčí Miloslav8-5810 3139
13.Mego PavelKirchner Petr-6-5-6  03310
14.Skopec PetrKrejčí Tomáš-56-810-923311
15.Lehký MilanRuška Drahoš77-9-7-523312
16.Mego PavelKrejčí Miloslav-11-7-8  03313
17.Skopec PetrKirchner Petr-117-8-5 13314
18.Santo PetrKrejčí Tomáš-7-2-6  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mego Pavel04Ruška Drahoš31
Skopec Petr22Krejčí Miloslav22
Santo Petr04Kirchner Petr40
Lehký Milan13Krejčí Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39651:655SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Milan
Maxa Zdeněk
 
 
Novotný Petr
Burda Petr
 
 
966  3010
2.Šolar Ladislav
Krug Antonín
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
-9-10-6  0311
3.Šolar MilanHavran Michal663  3021
4.Šolar LadislavJurista Josef-8-75-7 1322
5.Maxa ZdeněkBurda Petr74-10-863232
6.Krug AntonínNovotný Petr6-74-863242
7.Šolar LadislavHavran Michal-718-9-92343
8.Maxa ZdeněkJurista Josef-81089 3153
9.Krug AntonínBurda Petr6-9-4-9 1354
10.Šolar MilanNovotný Petr-75-9773264
11.Maxa ZdeněkHavran Michal-8-9-9  0365
12.Krug AntonínJurista Josef812-2-5-52366
13.Šolar MilanBurda Petr10-746 3176
14.Štokr MartinNovotný Petr-37-1-12 1377
15.Krug AntonínHavran Michal7-810-7-82378
16.Šolar MilanJurista Josef77-47 3188
17.Štokr MartinBurda Petr-8-10-8  0389
18.Maxa ZdeněkNovotný Petr-4-6-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šolar Milan40Havran Michal31
Šolar Ladislav02Jurista Josef22
Maxa Zdeněk22Burda Petr22
Krug Antonín13Novotný Petr22
Štokr Martin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Valášek Valerián
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brozany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40521:600TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Leoš
Kaválek Ondřej
 
 
Šild Vladimír
Vaníček Pavel ml.
 
 
-5-3-2  0301
2.Valášek Valerián
Kmoch Pavel ml.
 
 
Vaníček Jaroslav
Vaníček Pavel
 
 
-7-8-8  0302
3.Kmoch Pavel ml.Šild Vladimír-84-95-82303
4.Marušinec ZdeněkVaníček Pavel-2-3-4  0304
5.Kaválek OndřejVaníček Jaroslav679  3014
6.Valášek ValeriánVaníček Pavel ml.-8-8-11  0315
7.Marušinec ZdeněkŠild Vladimír-9-78-5 1316
8.Kaválek OndřejVaníček Pavel-2-2-5  0317
9.Valášek ValeriánVaníček Jaroslav-8-7-8  0318
10.Kmoch Pavel ml.Vaníček Pavel ml.-6396 3128
11.Kaválek OndřejŠild Vladimír-1013-8-3 1329
12.Valášek ValeriánVaníček Pavel-5-6-5  03210
13.Kmoch Pavel ml.Vaníček Jaroslav-11875 31310
14.Marušinec ZdeněkVaníček Pavel ml.-7986 31410
15.Valášek ValeriánŠild Vladimír-6-6-6  03411
16.Kmoch Pavel ml.Vaníček Pavel58-87 31511
17.Marušinec ZdeněkVaníček Jaroslav-55-55-923512
18.Kaválek OndřejVaníček Pavel ml.372  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kmoch Pavel ml.31Šild Vladimír40
Marušinec Zdeněk13Vaníček Pavel31
Kaválek Ondřej22Vaníček Jaroslav22
Valášek Valerián04Vaníček Pavel ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:46 KST Kalich Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bernard Jaroslav
Vejman Jakub
 
 
Šindelář Miloslav st.
Bartošek Ivo
 
 
     0301
2.Obr Ivan
Lahovský Vladimír
 
 
Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
     2302
3.Obr IvanBartošek Ivo     2303
4.Vejman JakubKohlert Jiří     0304
5.Lahovský VladimírŠindelář Miloslav st.     3114
6.Bernard JaroslavJonáš Stanislav     0315
7.Vejman JakubBartošek Ivo     0316
8.Lahovský VladimírKohlert Jiří     0317
9.Bernard JaroslavŠindelář Miloslav st.     0318
10.Obr IvanJonáš Stanislav     2319
11.Lahovský VladimírBartošek Ivo     03110
12.Bernard JaroslavKohlert Jiří     03111
13.Obr IvanŠindelář Miloslav st.     30211
14.Vejman JakubJonáš Stanislav     03212
15.Bernard JaroslavBartošek Ivo     03213
16.Obr IvanKohlert Jiří     30313
17.Vejman JakubŠindelář Miloslav st.     03314
18.Lahovský VladimírJonáš Stanislav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obr Ivan22Bartošek Ivo40
Vejman Jakub04Kohlert Jiří31
Lahovský Vladimír13Šindelář Miloslav st.22
Bernard Jaroslav04Jonáš Stanislav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš ARozhodčí:Hojda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:friedrich bohuslav
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:skokan jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37645:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedrich Bohuslav
Martínek Karel
 
 
Kloub Petr
Kloub Lukáš
 
 
9-899 3110
2.Pavelková Lenka
Skokan Jaroslav
 
 
Kloub Pavel
Král Jaroslav
 
 
-88-9-9 1311
3.Martínek KarelKloub Petr8-8137 3121
4.Pavelková LenkaKrál Jaroslav-810-71033231
5.Skokan JaroslavKloub Lukáš-4-8-6  0332
6.Friedrich BohuslavKloub Pavel-5-48-6 1333
7.Pavelková LenkaKloub Petr1179  3043
8.Skokan JaroslavKrál Jaroslav-7647 3153
9.Friedrich BohuslavKloub Lukáš-3-7-8  0354
10.Martínek KarelKloub Pavel-9-8-7  0355
11.Skokan JaroslavKloub Petr9-11711 3165
12.Friedrich BohuslavKrál Jaroslav6-767 3175
13.Martínek KarelKloub Lukáš-7-8-5  0376
14.Pavelková LenkaKloub Pavel-5-710-6 1377
15.Friedrich BohuslavKloub Petr-7378 3187
16.Martínek KarelKrál Jaroslav-945-12103297
17.Pavelková LenkaKloub Lukáš-98-9-14 1398
18.Skokan JaroslavKloub Pavel-89-10-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martínek Karel22Kloub Petr04
Pavelková Lenka22Král Jaroslav04
Skokan Jaroslav22Kloub Lukáš40
Friedrich Bohuslav22Kloub Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41592:655TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Nguyen Hai Van
 
 
Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
-6114-4-82301
2.Mejzr Radek
Vyskočil Tomáš
 
 
Sklenička Jan ml.
Horejsek Jakub
 
 
74-62 3111
3.Jiránek MiroslavZimák Michal-5-7-7  0312
4.Mejzr RadekKozel Bohumil-3-56583222
5.Nguyen Hai VanHorejsek Jakub-7-6-5  0323
6.Vyskočil TomášSklenička Jan ml.-10-127-2 1324
7.Mejzr RadekZimák Michal10-8-8-12 1325
8.Nguyen Hai VanKozel Bohumil-9-77-9 1326
9.Vyskočil TomášHorejsek Jakub7-798 3136
10.Jiránek MiroslavSklenička Jan ml.6-86-8-72337
11.Nguyen Hai VanZimák Michal-3-2-4  0338
12.Vyskočil TomášKozel Bohumil777  3048
13.Jiránek MiroslavHorejsek Jakub7-6-8-6 1349
14.Mejzr RadekSklenička Jan ml.10-8-9-10 13410
15.Vyskočil TomášZimák Michal899  30510
16.Jiránek MiroslavKozel Bohumil-3886 31610
17.Mejzr RadekHorejsek Jakub-9-10-9  03611
18.Nguyen Hai VanSklenička Jan ml.-8-10-10  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiránek Miroslav13Zimák Michal31
Mejzr Radek13Kozel Bohumil13
Nguyen Hai Van04Horejsek Jakub31
Vyskočil Tomáš31Sklenička Jan ml.40
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy