Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice BRozhodčí:Hojda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Datum dle rozpisu02. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skokan Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:31664:660TJ Sokol Terezín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojda Miloš
Pospíšil Petr
 
 
Santo Petr
Skopec Petr
 
 
8-998 3110
2.Friedrich Bohuslav
Skokan Jaroslav
 
 
Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
3126  3020
3.Hojda MilošSkopec Petr9-911-8-62321
4.Skokan JaroslavMego Pavel858  3031
5.Pospíšil PetrLehký Milan7104  3041
6.Friedrich BohuslavSanto Petr-10696 3151
7.Skokan JaroslavSkopec Petr-8-4-10  0352
8.Pospíšil PetrMego Pavel88-7-1143262
9.Friedrich BohuslavLehký Milan-987-4-62363
10.Hojda MilošSanto Petr-6-55223273
11.Pospíšil PetrSkopec Petr-911-1211123283
12.Friedrich BohuslavMego Pavel476  3093
13.Hojda MilošLehký Milan109-9-9832103
14.Skokan JaroslavSanto Petr6-6125 31113
15.Friedrich BohuslavSkopec Petr-76-11-10 13114
16.Hojda MilošMego Pavel1010-4-5932124
17.Skokan JaroslavLehký MilanWO    03125
18.Pospíšil PetrSanto PetrWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojda Miloš31Skopec Petr31
Skokan Jaroslav21Mego Pavel04
Pospíšil Petr30Lehký Milan12
Friedrich Bohuslav22Santo Petr03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12686:481TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Medáček Jaroslav
 
 
Bernard Jaroslav
Vejman Jakub
 
 
661  3010
2.Vyskočil Tomáš
Mejzr Radek
 
 
Lahovský Vladimír
Obr Ivan
 
 
10-8116 3120
3.Jiránek MiroslavBernard Jaroslav871  3030
4.Mejzr RadekLahovský Vladimír696  3040
5.Medáček JaroslavVejman Jakub-89109 3150
6.Vyskočil TomášObr Ivan2-7711 3160
7.Mejzr RadekBernard Jaroslav668  3070
8.Medáček JaroslavLahovský Vladimír-512-61143280
9.Vyskočil TomášVejman Jakub763  3090
10.Jiránek MiroslavObr Ivan119-3-5-92391
11.Medáček JaroslavBernard Jaroslav844  30101
12.Vyskočil TomášLahovský Vladimír638  30111
13.Jiránek MiroslavVejman Jakub346  30121
14.Mejzr RadekObr Ivan-7839 31131
15.Vyskočil TomášBernard Jaroslav334  30141
16.Jiránek MiroslavLahovský Vladimír10-108-71032151
17.Mejzr RadekVejman Jakub426  30161
18.Medáček JaroslavObr Ivan7-12410 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiránek Miroslav31Bernard Jaroslav04
Mejzr Radek40Lahovský Vladimír04
Medáček Jaroslav40Vejman Jakub04
Vyskočil Tomáš40Obr Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23672:571TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
Svatoš Leoš
Marušinec Zdeněk
 
 
-9545 3110
2.Horejsek Jakub
Sklenička Jan ml.
 
 
Valášek Valerián
Kmoch Pavel ml.
 
 
789  3020
3.Zimák MichalKmoch Pavel ml.-9-8-9  0321
4.Kozel BohumilSvatoš Leoš4-966 3131
5.Sklenička Jan ml.Marušinec Zdeněk87-8-993241
6.Horejsek JakubValášek Valerián-5465 3151
7.Kozel BohumilKmoch Pavel ml.-2-13-5  0352
8.Sklenička Jan ml.Svatoš Leoš948  3062
9.Horejsek JakubMarušinec Zdeněk-38-98-112363
10.Zimák MichalValášek Valerián8-957 3173
11.Sklenička Jan ml.Kmoch Pavel ml.9-876 3183
12.Horejsek JakubSvatoš Leoš4121  3093
13.Zimák MichalMarušinec Zdeněk947  30103
14.Kozel BohumilValášek Valerián101013  30113
15.Horejsek JakubKmoch Pavel ml.-77-8-9 13114
16.Zimák MichalSvatoš Leoš868  30124
17.Kozel BohumilMarušinec Zdeněk8-89-9-423125
18.Sklenička Jan ml.Valášek Valerián87-89 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimák Michal31Kmoch Pavel ml.31
Kozel Bohumil22Svatoš Leoš04
Sklenička Jan ml.40Marušinec Zdeněk22
Horejsek Jakub22Valášek Valerián04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BVrchní
rozhodčí:
Koutský Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37644:637TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Ladislav
Krug Antonín
 
 
Kloub Pavel
Král Jaroslav
 
 
68-8-3-62301
2.Maxa Zdeněk
Šolar Milan
 
 
Kloub Petr
Kloub Lukáš
 
 
929  3011
3.Maxa ZdeněkKloub Petr757  3021
4.Šolar LadislavKrál Jaroslav46-119 3131
5.Krug AntonínKloub Lukáš-99-8-11 1332
6.Štokr MartinKloub Pavel-7-6-9  0333
7.Šolar LadislavKloub Petr-14833 3143
8.Krug AntonínKrál Jaroslav-8755 3153
9.Štokr MartinKloub Lukáš-98-9-9 1354
10.Maxa ZdeněkKloub Pavel-6-1-6  0355
11.Krug AntonínKloub Petr109-107 3165
12.Štokr MartinKrál Jaroslav-3-837-52366
13.Maxa ZdeněkKloub Lukáš11-6-85-82367
14.Šolar LadislavKloub Pavel8-115-10-112368
15.Štokr MartinKloub Petr-11-9-8  0369
16.Maxa ZdeněkKrál Jaroslav844  3079
17.Šolar LadislavKloub Lukáš-11-710-6 13710
18.Krug AntonínKloub Pavel-4-8-4  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maxa Zdeněk22Kloub Petr13
Šolar Ladislav22Král Jaroslav13
Krug Antonín22Kloub Lukáš40
Štokr Martin04Kloub Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Zeman Vladimír
Datum dle rozpisu01. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Kohlert Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36653:664nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
Kirchner Petr
Pacl Miloslav
 
 
-6-10-3  0301
2.Zeman Vladimír
Friedl Rudolf
 
 
Krejčí Miloslav
Ruška Drahoš
 
 
8-876 3111
3.Friedl RudolfKirchner Petr-8-106-7 1312
4.Zeman VladimírPacl Miloslav-4-6-8  0313
5.Jonáš StanislavKrejčí Miloslav13-5612 3123
6.Kohlert JiříRuška Drahoš-7-7-11  0324
7.Zeman VladimírKirchner Petr-5-8-8  0325
8.Jonáš StanislavPacl Miloslav-6-57-9 1326
9.Kohlert JiříKrejčí Miloslav88-10-7-62327
10.Friedl RudolfRuška Drahoš888  3037
11.Jonáš StanislavKirchner Petr497  3047
12.Kohlert JiříPacl Miloslav-987-1493257
13.Friedl RudolfKrejčí Miloslav3-86-333267
14.Zeman VladimírRuška Drahoš-9798 3177
15.Kohlert JiříKirchner Petr-8104-8-42378
16.Friedl RudolfPacl Miloslav-47-41063288
17.Zeman VladimírKrejčí Miloslav-711-77-72389
18.Jonáš StanislavRuška Drahoš6102  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Friedl Rudolf31Kirchner Petr31
Zeman Vladimír13Pacl Miloslav22
Jonáš Stanislav31Krejčí Miloslav22
Kohlert Jiří13Ruška Drahoš13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brozany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brozany nad Ohří, Herna ST, volnočasový areálRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30621:592TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Jaroslav
Vaníček Pavel
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
1058  3010
2.Klominský Jiří
Pala Martin
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
5-5-9493220
3.Vaníček JaroslavNovotný Petr-879-893230
4.Vaníček PavelJurista Josef938  3040
5.Pala MartinDvořák Milan st.-1274-8-92341
6.Klominský JiříHavran Michal-6585 3151
7.Horký VladimírNovotný Petr-4-39-4 1352
8.Pala MartinJurista Josef-6-7-9  0353
9.Klominský JiříDvořák Milan st.594  3063
10.Vaníček JaroslavHavran Michal954  3073
11.Pala MartinNovotný Petr-9-9-6  0374
12.Klominský JiříJurista Josef6-745 3184
13.Vaníček JaroslavDvořák Milan st.865  3094
14.Horký VladimírHavran Michal-948-8-92395
15.Klominský JiříNovotný Petr-81468 31105
16.Vaníček JaroslavJurista Josef136-9-3632115
17.Horký VladimírDvořák Milan st.-9-5-4  03116
18.Pala MartinHavran MichalWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vaníček Jaroslav40Novotný Petr22
Vaníček Pavel10Jurista Josef13
Pala Martin03Dvořák Milan st.22
Klominský Jiří40Havran Michal12
Horký Vladimír03   
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy