Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Libochovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibochoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 ASK Lovosice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obr Ivan
Lahovský Vladimír
 
 
Santo Petr
Skopec Petr
 
 
     3110
2.Bernard Jaroslav
Vejman Jakub
 
 
Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
     0311
3.Obr IvanSkopec Petr     3021
4.Vejman JakubMego Pavel     3131
5.Lahovský VladimírLehký Milan     2332
6.Bernard JaroslavSanto Petr     0333
7.Vejman JakubSkopec Petr     1334
8.Lahovský VladimírMego Pavel     3144
9.Bernard JaroslavLehký Milan     0345
10.Obr IvanSanto Petr     3055
11.Lahovský VladimírSkopec Petr     1356
12.Bernard JaroslavMego Pavel     0357
13.Obr IvanLehký Milan     3167
14.Vejman JakubSanto Petr     1368
15.Bernard JaroslavSkopec Petr     0369
16.Obr IvanMego Pavel     3279
17.Vejman JakubLehký Milan     13710
18.Lahovský VladimírSanto Petr     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obr Ivan40Skopec Petr31
Vejman Jakub13Mego Pavel13
Lahovský Vladimír22Lehký Milan31
Bernard Jaroslav04Santo Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CRozhodčí:Hojda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skokan Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34713:693nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedrich Bohuslav
Skokan Jaroslav
 
 
Valášek Valerián
Svatoš Leoš
 
 
89-109 3110
2.Zdvořák Jaroslav
Stranka Pavel
 
 
Kmoch Pavel ml.
Kaválek Ondřej
 
 
-9-8-8  0311
3.Zdvořák JaroslavKmoch Pavel ml.-8-910-9 1312
4.Stranka PavelKaválek Ondřej-6-910983222
5.Skokan JaroslavValášek Valerián7119  3032
6.Friedrich BohuslavSvatoš Leoš867  3042
7.Stranka PavelKmoch Pavel ml.-8-99-12 1343
8.Skokan JaroslavKaválek Ondřej-10-8710-92344
9.Friedrich BohuslavValášek Valerián8-978 3154
10.Zdvořák JaroslavSvatoš Leoš-9-8-8  0355
11.Skokan JaroslavKmoch Pavel ml.9-8-10983265
12.Friedrich BohuslavKaválek Ondřej9-1087 3175
13.Zdvořák JaroslavValášek Valerián-7-998-102376
14.Stranka PavelSvatoš Leoš986  3086
15.Friedrich BohuslavKmoch Pavel ml.8-10-99-112387
16.Zdvořák JaroslavKaválek Ondřej-9-98-7 1388
17.Stranka PavelValášek Valerián-5-1110-9 1389
18.Skokan JaroslavSvatoš Leoš678  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zdvořák Jaroslav04Kmoch Pavel ml.31
Stranka Pavel22Kaválek Ondřej22
Skokan Jaroslav31Valášek Valerián22
Friedrich Bohuslav31Svatoš Leoš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16672:475TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Sedláček Jiří ml.
 
 
Maxa Zdeněk
Šolar Milan
 
 
-5-491173210
2.Mejzr Radek
Vyskočil Tomáš
 
 
Krug Antonín
Hřebačka Daniel
 
 
-8666 3120
3.Jiránek MiroslavKrug Antonín-88-111173230
4.Sedláček Jiří ml.Šolar Milan10-6-9-6 1331
5.Mejzr RadekHřebačka Daniel897  3041
6.Vyskočil TomášMaxa Zdeněk7-511-773251
7.Sedláček Jiří ml.Krug Antonín7106  3061
8.Mejzr RadekŠolar MilanWO    3071
9.Vyskočil TomášHřebačka Daniel689  3081
10.Jiránek MiroslavMaxa Zdeněk-8-73493291
11.Mejzr RadekKrug Antonín479  30101
12.Vyskočil Tomᚊolar MilanWO    30111
13.Jiránek MiroslavHřebačka Daniel588  30121
14.Sedláček Jiří ml.Maxa Zdeněk-10-98-2 13122
15.Vyskočil TomášKrug Antonín527  30132
16.Jiránek MiroslavŠolar MilanWO    30142
17.Sedláček Jiří ml.Hřebačka Daniel678  30152
18.Mejzr RadekMaxa Zdeněk-9677 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiránek Miroslav30Krug Antonín04
Sedláček Jiří ml.22Šolar Milan10
Mejzr Radek30Hřebačka Daniel04
Vyskočil Tomáš30Maxa Zdeněk13
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:20722:585TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Loždinka Viktor
 
 
Krejčí Miloslav
Pacl Miloslav
 
 
-108-9-11 1301
2.Sklenička Jan ml.
Horejsek Jakub
 
 
Kalina Miroslav
Ruška Drahoš
 
 
865  3011
3.Zimák MichalKrejčí Miloslav77-67 3121
4.Kozel BohumilPacl Miloslav-8910-1173231
5.Sklenička Jan ml.Kalina Miroslav845  3041
6.Horejsek JakubRuška Drahoš789  3051
7.Kozel BohumilKrejčí Miloslav-98-9-10 1352
8.Sklenička Jan ml.Pacl Miloslav810-68 3162
9.Horejsek JakubKalina Miroslav665  3072
10.Zimák MichalRuška Drahoš76-77 3182
11.Sklenička Jan ml.Krejčí Miloslav88-107 3192
12.Horejsek JakubPacl Miloslav-9768 31102
13.Zimák MichalKalina Miroslav678  30112
14.Kozel BohumilRuška Drahoš79-9-8832122
15.Horejsek JakubKrejčí Miloslav119-107 31132
16.Zimák MichalPacl Miloslav-96-97-1123133
17.Kozel BohumilKalina Miroslav1076  30143
18.Sklenička Jan ml.Ruška Drahoš-7485 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zimák Michal31Krejčí Miloslav13
Kozel Bohumil31Pacl Miloslav13
Sklenička Jan ml.40Kalina Miroslav04
Horejsek Jakub40Ruška Drahoš04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Nedoma Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš ARozhodčí:Novotný Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:Novák Libor
Datum dle rozpisu16. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32616:547TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jurista Josef
Burda Petr
 
 
Král Jaroslav
Kloub Pavel
 
 
-75-5-9 1301
2.Drtil Aleš
Dvořák Milan st.
 
 
Kloub Petr
Mareš Václav
 
 
-77-8-9 1302
3.Drtil AlešMareš Václav5710  3012
4.Burda PetrKrál Jaroslav9-9-7-9 1313
5.Dvořák Milan st.Kloub Petr248  3023
6.Jurista JosefKloub Pavel-5799 3133
7.Burda PetrMareš Václav535  3043
8.Dvořák Milan st.Král Jaroslav-947-8-82344
9.Jurista JosefKloub Petr6-732 3154
10.Drtil AlešKloub Pavel-4-9-9  0355
11.Dvořák Milan st.Mareš Václav445  3065
12.Jurista JosefKrál Jaroslav653  3075
13.Drtil AlešKloub Petr-911-6-4 1376
14.Burda PetrKloub Pavel-9-8-13  0377
15.Jurista JosefMareš Václav349  3087
16.Drtil AlešKrál Jaroslav-89-8-2 1388
17.Burda PetrKloub Petr4-73-11-92389
18.Dvořák Milan st.Kloub Pavel-8-8-11  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Drtil Aleš13Mareš Václav04
Burda Petr13Král Jaroslav31
Dvořák Milan st.22Kloub Petr22
Jurista Josef40Kloub Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Jonáš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brozany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2018 18:20 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:37647:651TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
Vaníček Pavel
Vaníček Jaroslav
 
 
-10-4-8  0301
2.Friedl Rudolf
Zeman Vladimír
 
 
Pala Martin
Vaněk Michal
 
 
787  3011
3.Zeman VladimírVaněk Michal-85-9-5 1312
4.Friedl RudolfVaníček Pavel-67-7-1 1313
5.Jonáš StanislavVaníček Jaroslav-108-51233223
6.Kohlert JiříPala Martin-737-6-102324
7.Friedl RudolfVaněk Michal-4-10101023234
8.Jonáš StanislavVaníček Pavel-814128 3144
9.Kohlert JiříVaníček Jaroslav76-94 3154
10.Zeman VladimírPala Martin-4-9-5  0355
11.Jonáš StanislavVaněk Michal10-945 3165
12.Kohlert JiříVaníček Pavel-1514-10-5 1366
13.Zeman VladimírVaníček Jaroslav-2-8-7  0367
14.Friedl RudolfPala Martin-1166-12-82368
15.Kohlert JiříVaněk Michal745  3078
16.Zeman VladimírVaníček Pavel-4-4-7  0379
17.Friedl RudolfVaníček Jaroslav26-7-3-823710
18.Jonáš StanislavPala Martin478  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Vladimír04Vaněk Michal13
Friedl Rudolf13Vaníček Pavel31
Jonáš Stanislav40Vaníček Jaroslav22
Kohlert Jiří22Pala Martin31
Bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy