Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Lovosice BVrchní
rozhodčí:
Mego Emil
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U stadionu, Lovosice, 410 02, Zimní stadion LovosiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:43689:735TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopec Petr
Santo Petr
 
 
Jiránek Miroslav
Mejzr Radek
 
 
7-5164 3110
2.Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
Medáček Jaroslav
Dufek Jaroslav
 
 
-98-84-52311
3.Mego PavelJiránek Miroslav-6-910-9 1312
4.Skopec PetrMejzr Radek5-78-3-82313
5.Santo PetrMedáček Jaroslav-8-6-9  0314
6.Lehký MilanDufek Jaroslav-994-1363224
7.Skopec PetrJiránek Miroslav4712  3034
8.Santo PetrMejzr Radek9-2-5-9 1335
9.Lehký MilanMedáček Jaroslav10-4-98123245
10.Mego PavelDufek Jaroslav-9-6-15  0346
11.Santo PetrJiránek Miroslav-2-10-8  0347
12.Lehký MilanMejzr Radek9-99-893257
13.Mego PavelMedáček Jaroslav-5-39-7 1358
14.Skopec PetrDufek Jaroslav-7-105453268
15.Lehký MilanJiránek Miroslav-9-510783278
16.Mego PavelMejzr Radek-11-8-9  0379
17.Skopec PetrMedáček Jaroslav-56-87103289
18.Santo PetrDufek Jaroslav-8-87-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mego Pavel04Jiránek Miroslav22
Skopec Petr31Mejzr Radek31
Santo Petr04Medáček Jaroslav22
Lehký Milan40Dufek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Pospíšil Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice DRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Skokan Jaroslav
Datum dle rozpisu04. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Stranka Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:44 TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kozel Bohumil
Zimák Michal
 
 
WO    0301
2.Stranka Pavel
Friedrich Bohuslav
 
 
Horejsek Jakub
Sklenička Jan ml.
 
 
     1302
3.Zimák MichalWO    0303
4.Stranka PavelHorejsek Jakub     2304
5.Skokan JaroslavSklenička Jan ml.     1305
6.Friedrich BohuslavKozel Bohumil     3015
7.Stranka PavelZimák Michal     1316
8.Skokan JaroslavHorejsek Jakub     3226
9.Friedrich BohuslavSklenička Jan ml.     1327
10.Kozel BohumilWO    0328
11.Skokan JaroslavZimák Michal     2329
12.Friedrich BohuslavHorejsek Jakub     03210
13.Sklenička Jan ml.WO    03211
14.Stranka PavelKozel BohumilWO    30311
15.Friedrich BohuslavZimák Michal     23312
16.Horejsek JakubWO    03313
17.Stranka PavelSklenička Jan ml.     13314
18.Skokan JaroslavKozel BohumilWO    30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stranka Pavel03Zimák Michal30
Skokan Jaroslav12Horejsek Jakub21
Friedrich Bohuslav13Sklenička Jan ml.30
   Kozel Bohumil01
WO25WO52



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš AVrchní
rozhodčí:
Šebek
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U ŠebůRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:15688:452TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloub Lukáš
Řezáč Jiří
 
 
Obr Ivan
Lahovský Vladimír
 
 
7-7-93-52301
2.Kloub Pavel
Král Jaroslav
 
 
Dlouhý Jiří
Bernard Jaroslav
 
 
385  3011
3.Řezáč JiříObr Ivan10-785 3121
4.Kloub LukášLahovský Vladimír525  3031
5.Kloub PavelBernard Jaroslav197  3041
6.Král JaroslavDlouhý Jiří-5732 3151
7.Kloub LukášObr Ivan-8-89543261
8.Kloub PavelLahovský Vladimír4910  3071
9.Král JaroslavBernard Jaroslav443  3081
10.Řezáč JiříDlouhý Jiří7-7-8543291
11.Kloub PavelObr Ivan8-454 31101
12.Král JaroslavLahovský Vladimír-9742 31111
13.Řezáč JiříBernard Jaroslav354  30121
14.Kloub LukášDlouhý Jiří451  30131
15.Král JaroslavObr Ivan-456-71232141
16.Řezáč JiříLahovský Vladimír-45-5101132151
17.Kloub LukášBernard Jaroslav253  30161
18.Kloub PavelDlouhý Jiří756  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řezáč Jiří40Obr Ivan04
Kloub Lukáš40Lahovský Vladimír04
Kloub Pavel40Bernard Jaroslav04
Král Jaroslav40Dlouhý Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BRozhodčí:Kmoch Pavel ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českolipská ul. Litoměřice PSČ 412 01, Kasárna J.z Poděbrad, vjezd ulicí Na ViniciRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Marušinec Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:929:35573:594nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cigánek Jiří
Svatoš Leoš
 
 
Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
-8-6-8  0301
2.Valášek Valerián
Kmoch Pavel ml.
 
 
Šperling Milan
Nedbal Václav
 
 
7-6810 3111
3.Kmoch Pavel ml.Šperling Milan7-13106 3121
4.Kaválek OndřejNedbal Václav-75711 3131
5.Valášek ValeriánKohlert Jiří-4-7-8  0332
6.Marušinec ZdeněkJonáš Stanislav-5-11-9  0333
7.Kaválek OndřejŠperling Milan68-77 3143
8.Valášek ValeriánNedbal Václav-7-11-6  0344
9.Marušinec ZdeněkKohlert Jiří78-5-11133254
10.Kmoch Pavel ml.Jonáš Stanislav3-8-914-82355
11.Svatoš LeošŠperling Milan-4-10-7  0356
12.Marušinec ZdeněkNedbal Václav-8267 3166
13.Kmoch Pavel ml.Kohlert Jiří-11677 3176
14.Kaválek OndřejJonáš Stanislav-5-2-6  0377
15.Marušinec ZdeněkŠperling Milan969  3087
16.Kmoch Pavel ml.Nedbal VáclavWO    3097
17.Kaválek OndřejKohlert Jiří-2-1-2  0398
18.Svatoš LeošJonáš Stanislav-6-6-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoch Pavel ml.21Šperling Milan13
Kaválek Ondřej22Nedbal Václav12
Valášek Valerián02Kohlert Jiří22
Marušinec Zdeněk31Jonáš Stanislav40
Svatoš Leoš02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BVrchní
rozhodčí:
Maxa Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brozany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského nám.17, TřebívliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:47547:679TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šolar Milan
Hřebačka Daniel
 
 
Šild Vladimír
Vaníček Jaroslav ml.
 
 
-3-5-6  0301
2.Maxa Zdeněk
Šolar Ladislav
 
 
Vaníček Pavel
Vaníček Jaroslav
 
 
-6-8-9  0302
3.Maxa ZdeněkŠild Vladimír-4-6-5  0303
4.Šolar LadislavVaníček Pavel-7-9-9  0304
5.Hřebačka DanielVaníček Jaroslav-8-4-2  0305
6.Šolar MilanVaníček Jaroslav ml.8-598 3115
7.Šolar LadislavŠild Vladimír-7-8-7  0316
8.Hřebačka DanielVaníček Pavel-12-11-1  0317
9.Šolar MilanVaníček Jaroslav-8838 3127
10.Maxa ZdeněkVaníček Jaroslav ml.98-8-473237
11.Hřebačka DanielŠild Vladimír-3-7-9  0338
12.Šolar MilanVaníček Pavel-9-104-6 1339
13.Maxa ZdeněkVaníček Jaroslav155-129 3149
14.Šolar LadislavVaníček Jaroslav ml.-1899-4-723410
15.Šolar MilanŠild Vladimír-9-8-9  03411
16.Maxa ZdeněkVaníček Pavel-109-7-7 13412
17.Šolar LadislavVaníček Jaroslav4-1-98-723413
18.Hřebačka DanielVaníček Jaroslav ml.-8-9-12  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maxa Zdeněk22Šild Vladimír40
Šolar Ladislav04Vaníček Pavel40
Hřebačka Daniel04Vaníček Jaroslav22
Šolar Milan22Vaníček Jaroslav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol BohušoviceVrchní
rozhodčí:
Schwarz Heřman
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Bohušovice, U Stadionu 228, Vedle kinaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Tomáš
Kirchner Petr
 
 
Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
     3010
2.Ruška Drahoš
Pacl Miloslav
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
     1311
3.Kirchner PetrJurista Josef     2312
4.Ruška DrahošHavran Michal     0313
5.Krejčí TomášDvořák Milan st.     3123
6.Pacl MiloslavNovotný Petr     1324
7.Ruška DrahošJurista Josef     0325
8.Krejčí TomášHavran Michal     3235
9.Pacl MiloslavDvořák Milan st.     1336
10.Kirchner PetrNovotný Petr     3146
11.Krejčí TomášJurista Josef     3156
12.Pacl MiloslavHavran Michal     3166
13.Kirchner PetrDvořák Milan st.     3076
14.Ruška DrahošNovotný Petr     0377
15.Pacl MiloslavJurista Josef     0378
16.Kirchner PetrHavran Michal     3088
17.Ruška DrahošDvořák Milan st.     1389
18.Krejčí TomášNovotný Petr     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kirchner Petr31Jurista Josef31
Ruška Drahoš04Havran Michal13
Krejčí Tomáš40Dvořák Milan st.22
Pacl Miloslav13Novotný Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy