Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Štětí CVrchní
rozhodčí:
Novák Vladislav
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Štětí, U tržnice 2, U městské tržniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:16648:492SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Dvořák Milan st.
 
 
Skopec Petr
Santo Petr
 
 
-414710 3110
2.Jurista Josef
Havran Michal
 
 
Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
587  3020
3.Dvořák Milan st.Skopec Petr864  3030
4.Havran MichalMego Pavel785  3040
5.Novotný PetrSanto Petr864  3050
6.Jurista JosefLehký Milan11-5-77-82351
7.Havran MichalSkopec Petr-5-3-9  0352
8.Novotný PetrMego Pavel387  3062
9.Jurista JosefSanto Petr673  3072
10.Dvořák Milan st.Lehký Milan-7-1068113282
11.Novotný PetrSkopec Petr24-127 3192
12.Jurista JosefMego Pavel386  30102
13.Dvořák Milan st.Santo Petr567  30112
14.Havran MichalLehký Milan-8-8-5  03113
15.Jurista JosefSkopec Petr-10152 31123
16.Dvořák Milan st.Mego Pavel-877-111032133
17.Havran MichalSanto Petr587  30143
18.Novotný PetrLehký Milan979  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák Milan st.40Skopec Petr13
Havran Michal22Mego Pavel04
Novotný Petr40Santo Petr04
Jurista Josef31Lehký Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brozany AVrchní
rozhodčí:
Vaníček Pavel
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brozany nad Ohří, Herna ST, volnočasový areálRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25658:562TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaníček Jaroslav ml.
Šild Vladimír
 
 
Krejčí Miloslav
Ruška Drahoš
 
 
689  3010
2.Vaníček Pavel
Vaníček Jaroslav
 
 
Kirchner Petr
Pacl Miloslav
 
 
-678-5-32311
3.Šild VladimírRuška Drahoš4610  3021
4.Vaníček PavelKirchner Petr169-88 3131
5.Vaníček JaroslavPacl Miloslav-913-5-9 1332
6.Vaníček Jaroslav ml.Krejčí Miloslav10-89-6-82333
7.Vaníček PavelRuška Drahoš388  3043
8.Vaníček JaroslavKirchner Petr-73-4-8 1344
9.Vaníček Jaroslav ml.Pacl Miloslav8-825 3154
10.Šild VladimírKrejčí Miloslav-10846 3164
11.Vaníček JaroslavRuška Drahoš527  3074
12.Vaníček Jaroslav ml.Kirchner Petr-8-4-9  0375
13.Šild VladimírPacl Miloslav8-9610 3185
14.Vaníček PavelKrejčí Miloslav36-99 3195
15.Vaníček Jaroslav ml.Ruška Drahoš346  30105
16.Šild VladimírKirchner Petr-9-6-9  03106
17.Vaníček PavelPacl Miloslav-93-451032116
18.Vaníček JaroslavKrejčí Miloslav6510  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šild Vladimír31Ruška Drahoš04
Vaníček Pavel40Kirchner Petr31
Vaníček Jaroslav22Pacl Miloslav13
Vaníček Jaroslav ml.22Krejčí Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BRozhodčí:Sekyra Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Zeman Vladimír
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:Friedl Rudolf
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27672:609KST Kalich Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedl Rudolf
Zeman Vladimír
 
 
Hřebačka Daniel
Štokr Martin
 
 
6910  3010
2.Kohlert Jiří
Sekyra Jiří
 
 
Maxa Zdeněk
Krug Antonín
 
 
-4-9-1  0311
3.Zeman VladimírKrug Antonín-5-6-8  0312
4.Friedl RudolfMaxa Zdeněk487  3022
5.Kohlert JiříŠtokr Martin-9-797-72323
6.Sekyra JiříHřebačka Daniel5120  3033
7.Friedl RudolfKrug Antonín86-7-853243
8.Kohlert JiříMaxa Zdeněk-109-8373253
9.Sekyra JiříŠtokr Martin668  3063
10.Zeman VladimírHřebačka Daniel98-114 3173
11.Kohlert JiříKrug Antonín-9-1066-62374
12.Sekyra JiříMaxa Zdeněk8-4-114-82375
13.Zeman VladimírŠtokr Martin-119107 3185
14.Friedl RudolfHřebačka Daniel-8-66963295
15.Sekyra JiříKrug Antonín7-696 31105
16.Zeman VladimírMaxa Zdeněk-5-6-6  03106
17.Friedl RudolfŠtokr Martin1096  30116
18.Kohlert JiříHřebačka Daniel957  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zeman Vladimír22Krug Antonín22
Friedl Rudolf40Maxa Zdeněk22
Kohlert Jiří22Štokr Martin13
Sekyra Jiří31Hřebačka Daniel04
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš AVrchní
rozhodčí:
Šebek
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U ŠebůRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:15644:494TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloub Petr
Kloub Lukáš
 
 
Valášek Valerián
Kmoch Pavel ml.
 
 
-6875 3110
2.Král Jaroslav
Kloub Pavel
 
 
Kaválek Ondřej
Cigánek Jiří
 
 
768  3020
3.Kloub PetrKmoch Pavel ml.8-9-8-1 1321
4.Král JaroslavKaválek Ondřej9-32-983231
5.Kloub PavelValášek Valerián589  3041
6.Kloub LukášCigánek Jiří577  3051
7.Král JaroslavKmoch Pavel ml.-7-89-9 1352
8.Kloub PavelKaválek Ondřej865  3062
9.Kloub LukášValášek Valerián7810  3072
10.Kloub PetrCigánek Jiří838  3082
11.Kloub PavelKmoch Pavel ml.-896-8113292
12.Kloub LukášKaválek Ondřej9108  30102
13.Kloub PetrValášek Valerián77-88 31112
14.Král JaroslavCigánek Jiří002  30122
15.Kloub LukášKmoch Pavel ml.10128  30132
16.Kloub PetrKaválek Ondřej-9-77-8 13133
17.Král JaroslavValášek Valerián876  30143
18.Kloub PavelCigánek Jiří490  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kloub Petr22Kmoch Pavel ml.22
Král Jaroslav31Kaválek Ondřej13
Kloub Pavel40Valášek Valerián04
Kloub Lukáš40Cigánek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Spurný Antonín st.
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:9677:445TTC Roudnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrba Petr
Zimák Michal
 
 
Bernard Jaroslav
Dlouhý Jiří
 
 
555  3010
2.Horejsek Jakub
Sklenička Jan ml.
 
 
Lahovský Vladimír
Obr Ivan
 
 
-8975 3120
3.Kotrba PetrBernard Jaroslav579  3030
4.Sklenička Jan ml.Dlouhý Jiří989  3040
5.Horejsek JakubLahovský Vladimír877  3050
6.Zimák MichalObr Ivan8-899 3160
7.Sklenička Jan ml.Bernard Jaroslav568  3070
8.Horejsek JakubDlouhý Jiří343  3080
9.Zimák MichalLahovský Vladimír-898-873290
10.Kotrba PetrObr Ivan-9748 31100
11.Horejsek JakubBernard Jaroslav856  30110
12.Zimák MichalDlouhý Jiří433  30120
13.Kotrba PetrLahovský Vladimír276  30130
14.Sklenička Jan ml.Obr Ivan6-975 31140
15.Zimák MichalBernard Jaroslav-8433 31150
16.Kotrba PetrDlouhý Jiří737  30160
17.Sklenička Jan ml.Lahovský Vladimír1811-71 31170
18.Horejsek JakubObr Ivan8-788 31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotrba Petr40Bernard Jaroslav04
Sklenička Jan ml.40Dlouhý Jiří04
Horejsek Jakub40Lahovský Vladimír04
Zimák Michal40Obr Ivan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
Jiránek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19637:535TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Sedláček Jiří ml.
 
 
Stranka Pavel
Pavelková Lenka
 
 
899  3010
2.Vyskočil Tomáš
Mejzr Radek
 
 
Friedrich Bohuslav
Skokan Jaroslav
 
 
-838-6-42311
3.Jiránek MiroslavFriedrich Bohuslav-10-10-9  0312
4.Mejzr RadekSkokan Jaroslav910-68 3122
5.Sedláček Jiří ml.Stranka Pavel7510  3032
6.Vyskočil TomášPavelková Lenka556  3042
7.Mejzr RadekFriedrich Bohuslav3-853 3152
8.Sedláček Jiří ml.Skokan Jaroslav29-77 3162
9.Vyskočil TomášStranka Pavel7710  3072
10.Jiránek MiroslavPavelková Lenka-8-78-7 1373
11.Sedláček Jiří ml.Friedrich Bohuslav576  3083
12.Vyskočil TomášSkokan Jaroslav586  3093
13.Jiránek MiroslavStranka Pavel-88-9-8 1394
14.Mejzr RadekPavelková Lenka1087  30104
15.Vyskočil TomášFriedrich Bohuslav1088  30114
16.Jiránek MiroslavSkokan Jaroslav9106  30124
17.Mejzr RadekStranka Pavel910-812 31134
18.Sedláček Jiří ml.Pavelková Lenka-5-79-8 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiránek Miroslav13Friedrich Bohuslav13
Mejzr Radek40Skokan Jaroslav04
Sedláček Jiří ml.31Stranka Pavel13
Vyskočil Tomáš40Pavelková Lenka22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy