Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brozany AVrchní
rozhodčí:
Vaníček Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brozany nad Ohří, Herna ST, volnočasový areálRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:11662:469TJ Sokol Brozany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šild Vladimír
Vaníček Pavel ml.
 
 
Skopec Petr
Santo Petr
 
 
8410  3010
2.Vaníček Pavel
Vaníček Jaroslav
 
 
Mego Pavel
Lehký Milan
 
 
4-10109 3120
3.Šild VladimírSkopec Petr84-57 3130
4.Vaníček PavelMego Pavel3107  3040
5.Vaníček JaroslavSanto Petr8-964 3150
6.Vaníček Pavel ml.Lehký Milan-3569 3160
7.Vaníček PavelSkopec Petr9-863 3170
8.Vaníček JaroslavMego Pavel467  3080
9.Vaníček Pavel ml.Santo Petr7-446 3190
10.Šild VladimírLehký Milan566  30100
11.Vaníček JaroslavSkopec Petr1386  30110
12.Vaníček Pavel ml.Mego Pavel5-785 31120
13.Šild VladimírSanto Petr899  30130
14.Vaníček PavelLehký Milan748  30140
15.Vaníček Pavel ml.Skopec Petr-11987 31150
16.Šild VladimírMego Pavel3105  30160
17.Vaníček PavelSanto Petr485  30170
18.Vaníček JaroslavLehký Milan-85-9-8 13171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šild Vladimír40Skopec Petr04
Vaníček Pavel40Mego Pavel04
Vaníček Jaroslav31Santo Petr04
Vaníček Pavel ml.40Lehký Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SK Štětí CRozhodčí:Sekyra Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 2027/1 , Litoměřice , PSČ 41201, Hala ST u Gymnázia Josefa Jungmanna, vchod z Tř.OsvobozeníRozhodčí:Kohlert Jiří
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:42Rozhodčí:Chuchlová Jana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:35672:660SK Štětí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonáš Stanislav
Kohlert Jiří
 
 
Novotný Petr
Drtil Aleš
 
 
796  3010
2.Sekyra Jiří
Chuchlová Jana
 
 
Jurista Josef
Havran Michal
 
 
12-109-5-82311
3.Chuchlová JanaHavran Michal-9117-8-72312
4.Sekyra JiříJurista Josef-6-88-9 1313
5.Jonáš StanislavDrtil Aleš3315  3023
6.Kohlert JiříNovotný Petr-8-813-7 1324
7.Sekyra JiříHavran Michal-71378 3134
8.Jonáš StanislavJurista Josef6-7-714-72335
9.Kohlert JiříDrtil Aleš595  3045
10.Chuchlová JanaNovotný Petr-9-4-6  0346
11.Jonáš StanislavHavran Michal8-923 3156
12.Kohlert JiříJurista Josef-6-9-3  0357
13.Chuchlová JanaDrtil Aleš698  3067
14.Sekyra JiříNovotný Petr5-8-8-8 1368
15.Kohlert JiříHavran Michal-9-79793278
16.Chuchlová JanaJurista Josef8-5-9-7 1379
17.Sekyra JiříDrtil Aleš6-987 3189
18.Jonáš StanislavNovotný Petr-99-8-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chuchlová Jana13Havran Michal13
Sekyra Jiří22Jurista Josef40
Jonáš Stanislav22Drtil Aleš04
Kohlert Jiří22Novotný Petr40
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnetěš AVrchní
rozhodčí:
Šebek
HOSTUJÍCÍ:Sokol BohušoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hostinec U ŠebůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28661:577TJ Sokol Mnetěš A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kloub Pavel
Kloub Lukáš
 
 
Kirchner Petr
Pacl Miloslav
 
 
157  3010
2.Kloub Petr
Keltner František
 
 
Krejčí Miloslav
Ruška Drahoš
 
 
-7564 3120
3.Kloub PetrRuška Drahoš678  3030
4.Kloub LukášKrejčí Miloslav859  3040
5.Kloub PavelPacl Miloslav9-898 3150
6.Keltner FrantišekKirchner Petr-8-9-10  0351
7.Kloub LukášRuška Drahoš887  3061
8.Kloub PavelKrejčí Miloslav78-8-973271
9.Keltner FrantišekPacl Miloslav-8786 3181
10.Kloub PetrKirchner Petr7-8-7-6 1382
11.Kloub PavelRuška Drahoš567  3092
12.Keltner FrantišekKrejčí Miloslav-78-7-9 1393
13.Kloub PetrPacl Miloslav65-9-8632103
14.Kloub LukášKirchner Petr-5-6-9  03104
15.Keltner FrantišekRuška Drahoš-56-7-8 13105
16.Kloub PetrKrejčí Miloslav-9-76-9 13106
17.Kloub LukášPacl Miloslav76-92 31116
18.Kloub PavelKirchner Petr10-7-119732126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kloub Petr22Ruška Drahoš13
Kloub Lukáš31Krejčí Miloslav22
Kloub Pavel40Pacl Miloslav04
Keltner František13Kirchner Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice DVrchní
rozhodčí:
Kozel Bohumil
HOSTUJÍCÍ:ST Baroni Třebívlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32581:574nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Bohumil
Loždinka Viktor
 
 
Krug Antonín
Štokr Martin
 
 
599  3010
2.Kotrba Petr
Sklenička Jan ml.
 
 
Maxa Zdeněk
Šolar Milan
 
 
-4-2-7  0311
3.Kotrba PetrKrug Antonín-9946 3121
4.Kozel BohumilŠtokr Martin-2-118-8 1322
5.Sklenička Jan ml.Šolar Milan-7-6-8  0323
6.Loždinka ViktorMaxa Zdeněk-6-4-6  0324
7.Kozel BohumilKrug Antonín-7947 3134
8.Sklenička Jan ml.Štokr Martin626  3044
9.Loždinka ViktorŠolar Milan-3-5-8  0345
10.Kotrba PetrMaxa Zdeněk3102  3055
11.Sklenička Jan ml.Krug Antonín-10745 3165
12.Loždinka ViktorŠtokr Martin68-8-3-32366
13.Kotrba PetrŠolar Milan-8-977-102367
14.Kozel BohumilMaxa Zdeněk97-8-973277
15.Loždinka ViktorKrug Antonín477  3087
16.Kotrba PetrŠtokr Martin765  3097
17.Kozel BohumilŠolar Milan-89-16-3 1398
18.Sklenička Jan ml.Maxa Zdeněk-7-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrba Petr31Krug Antonín04
Kozel Bohumil22Štokr Martin22
Sklenička Jan ml.22Šolar Milan40
Loždinka Viktor13Maxa Zdeněk22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Roudnice EVrchní
rozhodčí:
Jiránek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Kalich Litoměřice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Roudnicen.L., Jungmannova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14676:480TTC Roudnice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiránek Miroslav
Sedláček Jiří ml.
 
 
Marušinec Zdeněk
Svatoš Leoš
 
 
1074  3010
2.Mejzr Radek
Vyskočil Tomáš
 
 
Valášek Valerián
Kmoch Pavel ml.
 
 
773  3020
3.Jiránek MiroslavKmoch Pavel ml.-98-7-9 1321
4.Sedláček Jiří ml.Svatoš Leoš589  3031
5.Mejzr RadekValášek Valerián8101  3041
6.Vyskočil TomášMarušinec Zdeněk155  3051
7.Sedláček Jiří ml.Kmoch Pavel ml.9-6-7-10 1352
8.Mejzr RadekSvatoš Leoš5410  3062
9.Vyskočil TomášValášek Valerián73-76 3172
10.Jiránek MiroslavMarušinec Zdeněk1558  3082
11.Mejzr RadekKmoch Pavel ml.8-1010-9-102383
12.Vyskočil TomášSvatoš Leoš535  3093
13.Jiránek MiroslavValášek Valerián2710  30103
14.Sedláček Jiří ml.Marušinec Zdeněk-108109 31113
15.Vyskočil TomášKmoch Pavel ml.-103-98632123
16.Jiránek MiroslavSvatoš Leoš756  30133
17.Sedláček Jiří ml.Valášek Valerián76-127 31143
18.Mejzr RadekMarušinec Zdeněk862  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jiránek Miroslav31Kmoch Pavel ml.31
Sedláček Jiří ml.31Svatoš Leoš04
Mejzr Radek31Valášek Valerián04
Vyskočil Tomáš40Marušinec Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 1.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Terezín CVrchní
rozhodčí:
Hojda Miloš
HOSTUJÍCÍ:Sokol Libochovice BRozhodčí:Friedrich Bohuslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ul.na krete 332 v terezine u litomeric 41201, sokolovna terezin u zsRozhodčí:Pavelková Lenka
Datum dle rozpisu25. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Skokan Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:15662:410TJ Sokol Terezín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Friedrich Bohuslav
Hojda Miloš
 
 
Lahovský Vladimír
Obr Ivan
 
 
78-98 3110
2.Pavelková Lenka
Skokan Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Hojda MilošBernard Jaroslav4107  3030
4.Pavelková LenkaLahovský Vladimír99-22 3140
5.Skokan JaroslavObr Ivan7313  3050
6.Friedrich BohuslavWO    3060
7.Pavelková LenkaBernard Jaroslav234  3070
8.Skokan JaroslavLahovský Vladimír8-8-5693280
9.Friedrich BohuslavObr Ivan-79-86-92381
10.Hojda MilošWO    3091
11.Skokan JaroslavBernard Jaroslav354  30101
12.Friedrich BohuslavLahovský Vladimír-611912 31111
13.Hojda MilošObr Ivan-514-3-4 13112
14.Pavelková LenkaWO    30122
15.Friedrich BohuslavBernard Jaroslav459  30132
16.Hojda MilošLahovský Vladimír-57-107-923133
17.Pavelková LenkaObr Ivan98-73 31143
18.Skokan JaroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hojda Miloš12Bernard Jaroslav04
Pavelková Lenka30Lahovský Vladimír13
Skokan Jaroslav30Obr Ivan22
Friedrich Bohuslav21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy